Jump to content

Τραυματισμοί παικτών ⚕️


Guest Saxon21
 Share

Recommended Posts

16 minutes ago, agelos said:

Πούλιτζερ

Screenshot_20231128_222805.jpg

Ποιος έγραψε αυτό το έπος;

Κάποιοι τη βγάζουν έτσι κι εγώ σκέφτομαι ότι αύριο θα πρέπει να ξυπνήσω στις 06:00πμ για δουλειά!

  • Hahaha 3
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, 1989 generation said:

Έχει ο Θεός με το Λιβάι. Κάποτε μπορεί να παίξει....

Είναι ιατρικό το θέμα; 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, 1989 generation said:

Όχι μόνο...

Έχεις γράψει στο παρελθόν ότι υπάρχει συμφωνία για πώληση.

Οπότε αυτό που μπορώ να υποθέσω είναι ότι δεδομένης μιας τέτοιας συμφωνίας και της ευπαθειας του, δεν... τρελαίνεται κι ολας να παιξει(?)

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, agelos said:

Έχεις γράψει στο παρελθόν ότι υπάρχει συμφωνία για πώληση.

Οπότε αυτό που μπορώ να υποθέσω είναι ότι δεδομένης μιας τέτοιας συμφωνίας και της ευπαθειας του, δεν... τρελαίνεται κι ολας να παιξει(?)

Γι'αυτο ρώτησα κι εγώ. Κάτι τέτοιο μου τριβελιζει το μυαλό.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Αυτό που μου έχουν μεταφέρει είναι ότι ο παίκτης έχει πουληθεί σε Γερμανική ομάδα, για το καλοκαίρι όμως. Ο ίδιος θέλει να φύγει τώρα, οι Γερμανοί τον θέλουν κι αυτοί άμεσα, αλλά δεν τον αφήνουν αν δε βρεθεί αντικαταστάτης. Οπότε κάπου εκεί κολλάνε διάφορα... Δεν έκανε τυχαία εκείνη τη δήλωση (την απαράδεκτη) ότι δεν του φέρθηκε σωστά η ομάδα μετά τον πρώτο τραυματισμό του. Ούτε είναι τυχαίες οι φήμες για Μακαμπού, τέτοιου είδους παίκτη ψάχνει η ΑΕΚ.

  • Δικεφαλάκι 14
  • Μπομπίτσα 2
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, 1989 generation said:

Αυτό που μου έχουν μεταφέρει είναι ότι ο παίκτης έχει πουληθεί σε Γερμανική ομάδα, για το καλοκαίρι όμως. Ο ίδιος θέλει να φύγει τώρα, οι Γερμανοί τον θέλουν κι αυτοί άμεσα, αλλά δεν τον αφήνουν αν δε βρεθεί αντικαταστάτης. Οπότε κάπου εκεί κολλάνε διάφορα... Δεν έκανε τυχαία εκείνη τη δήλωση (την απαράδεκτη) ότι δεν του φέρθηκε σωστά η ομάδα μετά τον πρώτο τραυματισμό του. Ούτε είναι τυχαίες οι φήμες για Μακαμπού, τέτοιου είδους παίκτη ψάχνει η ΑΕΚ.

Τέτοια αλλαγή συμπεριφοράς, όταν μόλις 3 μήνες πριν ανανέωσε;

Τόσο πολύ ξενέρωσε που δεν μπήκαμε στο Τσάμπιονς Λιγκ;

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως βλέπω να μην παίρνει μέρος σε καμία εκδήλωση της ομάδας ή να φαίνεται έστω κάπου στα σοσιαλ, χθες δεν πήγε στη βράβευση ενώ ήταν εκεί όλοι, κάτι δεν πάει καλά. 

Εύχομαι να έχει γίνει μια προεργασια για αντικατάσταση καθώς τα λεφτά που θα πάρουμε επιτρέπουν σοβαρή επιλογή. 

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Την μη πώληση του το καλοκαίρι εγώ δεν θα την κρίνω σαν "έπρεπε" που γράφουμε πολλοί τώρα. Αν υπήρχε μαντείο να ξέρει τι θα γίνει λίγους μήνες μετά, μέχρι τώρα δηλαδή 101% θα είχε δωθεί αφού ελάχιστα έχει αγωνιστεί αλλά για εμένα σε ενδεχόμενο να ισχύουν όσα γράφονται είναι η λούμπα του Μελ να νομίσει ότι θα τον κρατήσει να τον ξεζουμισει όπως επανειλημμένα λέει και να ξαναλέει και κάτι τέτοιο δεν του το είχα να πέσει την στιγμή κιόλας που μόλις ανανέωσε.

Link to comment
Share on other sites

Η μόνη γερμανική ομάδα που μου κολλάει πάντως είναι η Βόλφσμπουργκ. Αυτοί τον θέλανε ήδη από το νοκ άουτ που είχαμε παίξει. Επανήλθαν και φέτος με πρόταση κάποια στιγμή τις μέρες του πρώτου ματς με την Μπράιτον. Ας ελπίσουμε τουλάχιστον να πουλήθηκε σε τιμή καλοκαιριού και όχι στη Black Friday.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Ας ελπισουμε βασικα να εχει πωληθει τελεία. Δε με νοιαζει η τιμη, αρχικα μονο και μονο με τετοιο συμβολαιο βρισκεις παιχτη που μπορει να ειναι λιγο χειροτερος απο Γκαρσια, αλλα τουλαχιστον συνεπης.

Αν δεν μπορουμε να βρουμε αντικαταστατη, εχουμε τεραστιο προβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Nα σημειωθει οτι ο χρηστης 1989 generation εχει υπαρξει ακριβεστατος στο παρελθον, ιδιαίτερα με την υποθεση κοβιντ του βαζελα που την μαθαμε πριν και απο τον κυρ-Γιαννη.

  • Δικεφαλάκι 5
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

Είτε έχουν δίκιο αυτοί που τα γράφουν είτε όχι . Που προσωπικά τους πιστεύω 100%.

Φαίνεται μέρες τώρα ότι δεν είναι καλά ο παίκτης ούτε ψυχολογικά ούτε ως παίκτης .

Πέφτει κάτω και πιάνει τα πόδια του , από θηρίο έγινε γυάλινος και έτσι νιώθει κιόλας .

Πήρε ξεκάθαρα κιλά.

Ο Μελ έχει αποδείξει πολλές φορές ότι από μπάλα ξέρει , και άλλες τόσες ότι από μπάλα δεν ξέρει * .

Έχει μυριστει την κατάσταση και θα πάει να βάλει στο ταμείο ότι γίνεται.

Όσο για λιβαι δεν φαίνεται στις εκδηλώσεις δεν φαίνεται πουθενά , νομίζω ότι πλέον και αυτός θέλει να αποχωρήσει, ίσως και να έκανε τον κύκλο του στην ομάδα .

Δηλώσεις περί ξε-ζουμισματος τις προσπερνάμε . 

Link to comment
Share on other sites

etsi einai. apla egw de mporw na xwnepsw th stash toy. mlk ola ta xeis. fragka, doksa, paizeis se gemato ghpedo. me to papari eksw kai orthio eprepe na soyn.

ama exei ksenerwsei na fygei. de ton theloyme

Link to comment
Share on other sites

Χωρίς να αμφισβητώ τα γραφόμενα του @1989 generation (το αντίθετο) θα πω ότι αν έχει κλείσει, θα φύγει τον Γενάρη. Δε γίνεται να παίζεις σε μια ομάδα 100% και να έχεις υπογράψει σε άλλη! Εκτός και αν η πρώτη ομάδα δεν είναι ανταγωνιστική που εμείς είμαστε φούλ. Οταν εχεις μπροστά σου μια νεα καριέρα δεν θα δώσεις το 100% στο παρελθόν, αλλά εμείς έχουμε ματς φωτιά 3 και 7 Γενάρη!! Δεν έχω τίποτα εναντίον του Λίβαι, αλλά κάποιοι στην ΠΑΕ θα πρέπει να δούλέψουν λίγο, έτσι για αλλαγή..

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή η ομάδα που τον έχει κλείσει, θα τον δει να τραυματίζεται κάθε εβδομάδα και θα τον πάρει κανονικά τον Γενάρη ή καλοκαίρι ; 

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Leon21 said:

Δηλαδή η ομάδα που τον έχει κλείσει, θα τον δει να τραυματίζεται κάθε εβδομάδα και θα τον πάρει κανονικά τον Γενάρη ή καλοκαίρι ; 

Δε βλεπουν οτι τραυματιστηκε.

Βλεπουν οτι δεν τραυματίστηκε στα πόδια, ούτε τραυματίστηκε στη κοιλιά, ουτε στα πλευρά.

Κεθε εβδομάδα δεν τραυματίζεται και καπου.

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

αυτοτραυματιζεται και αυτομαστιγωνεται μεχρι να του δωσουμε το ελευθερο

ουστ κοιλαρα

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×