Jump to content

Ντέμης Νικολαΐδης


Sepultura21
 Share

Recommended Posts

Στο μεταξύ είναι προαπαιτούμενο να έχεις πτυχίο από Ανώτατο Εκπαιδευτικό Ίδρυμα για να γίνεις Πρόεδρος σε τέτοια ομοσπονδία οπότε μάλλον μούφες είναι. Βέβαια ίσως ο Κούλης φέρει νόμο για να μην είναι πλέον προαπαιτούμενο κάτι τέτοιο.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

Στο μεταξύ είναι προαπαιτούμενο να έχεις πτυχίο από Ανώτατο Εκπαιδευτικό Ίδρυμα για να γίνεις Πρόεδρος σε τέτοια ομοσπονδία οπότε μάλλον μούφες είναι. Βέβαια ίσως ο Κούλης φέρει νόμο για να μην είναι πλέον προαπαιτούμενο κάτι τέτοιο.

Τροπολογία σε νομοσχέδιο για την τιμολόγηση της τρούφας.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

Στο μεταξύ είναι προαπαιτούμενο να έχεις πτυχίο από Ανώτατο Εκπαιδευτικό Ίδρυμα για να γίνεις Πρόεδρος σε τέτοια ομοσπονδία οπότε μάλλον μούφες είναι. Βέβαια ίσως ο Κούλης φέρει νόμο για να μην είναι πλέον προαπαιτούμενο κάτι τέτοιο.

Δεν χρειαζεται πτυχιο για να εισαι γλαστρα ...ο τεχνοκρατης απο κατω του καποιο κομματοσκυλο της ΝΔ θα εχει το πτυχιο. Ο Ντεμης θα ειναι ο μπροστινος

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vargas21 said:

Δεν χρειαζεται πτυχιο για να εισαι γλαστρα ...ο τεχνοκρατης απο κατω του καποιο κομματοσκυλο της ΝΔ θα εχει το πτυχιο. Ο Ντεμης θα ειναι ο μπροστινος

Πρόεδρος ποιος θα δηλωθεί;

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Bukowski said:

Πρόεδρος ποιος θα δηλωθεί;

ε ο Κοντος λεμε . Σαν διορισμος ..θα παρακαπτουμε οτι δεν εχει πτυχιο. Θα εχει χρονια εμπειριας 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vargas21 said:

ε ο Κοντος λεμε . Σαν διορισμος ..θα παρακαπτουμε οτι δεν εχει πτυχιο. Θα εχει χρονια εμπειριας 

Ε δεν μπορεί να δηλωθεί, πρέπει να χει πτυχίο ΑΕΙ και αυτό λόγω διεθνούς νομοθεσίας νομίζω για αθλητικές ομοσπονδίες.

Link to comment
Share on other sites

Εχει αποδειξει, σε αντιθεση με το μακρινο 96,

ποσο φθηνα πουλαει την αγαπη του για την ΑΕΚ,

και ποσο σαθρη ειναι η αγαπη του για καθαρο ποδοσφαιρο,

οποτε τον θεωρω επικινδυνο σε τετοια θεση.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

Ε δεν μπορεί να δηλωθεί, πρέπει να χει πτυχίο ΑΕΙ και αυτό λόγω διεθνούς νομοθεσίας νομίζω για αθλητικές ομοσπονδίες.

Θα βρει τον τροπο ο Κυριακος για να μην κοπει η Ελλαδα στα 2. Ειναι και απο ευαισθητη περιοχη ο Ντεμης 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Bukowski said:

Ε δεν μπορεί να δηλωθεί, πρέπει να χει πτυχίο ΑΕΙ και αυτό λόγω διεθνούς νομοθεσίας νομίζω για αθλητικές ομοσπονδίες.

Έχει από το ΕΑΠ.

Link to comment
Share on other sites

Να χαμε να λέγαμε είναι η φάση μου φαίνεται. Το πολύ πολύ να φτιάξουν καμιά επιτροπή με άτομα κοινής αποδοχής (Ντέμης, Ζαγοράκης, Καραγκούνης, Γιαννακόπουλος κτλ) κάτω από τον όποιο Πρόεδρο της ΕΠΟ.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, MITSAKLAS said:

Έχει από το ΕΑΠ.

Συγκαταλέγεται στα ΑΕΙ; Βέβαια τώρα η ΝΔ τα εξίσωσε όλα οπότε ίσως και να μην παίζει ρόλο.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

Να χαμε να λέγαμε είναι η φάση μου φαίνεται. Το πολύ πολύ να φτιάξουν καμιά επιτροπή με άτομα κοινής αποδοχής (Ντέμης, Ζαγοράκης, Καραγκούνης, Γιαννακόπουλος κτλ) κάτω από τον όποιο Πρόεδρο της ΕΠΟ.

Brain storming, το μαζωμα των ονομάτων που αναφέρεις.

Link to comment
Share on other sites

Just now, MITSAKLAS said:

Brain storming, το μαζωμα των ονομάτων που αναφέρεις.

Γενικά αν ήμουν Βουλευτής ΚΙΝΑΛ να ανέβαινα στο Βήμα της Βουλής να δηλώσω για την ΝΔ πως "Αυτά που κάνετε, δεν τα έκανε ούτε το ΠΑΣΟΚ".

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

Να χαμε να λέγαμε είναι η φάση μου φαίνεται. Το πολύ πολύ να φτιάξουν καμιά επιτροπή με άτομα κοινής αποδοχής (Ντέμης, Ζαγοράκης, Καραγκούνης, Γιαννακόπουλος κτλ) κάτω από τον όποιο Πρόεδρο της ΕΠΟ.

βγαλε τον καραγκουνη οι αλλοι 3 ειναι για απελαση

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

Γενικά αν ήμουν Βουλευτής ΚΙΝΑΛ να ανέβαινα στο Βήμα της Βουλής να δηλώσω για την ΝΔ πως "Αυτά που κάνετε, δεν τα έκανε ούτε το ΠΑΣΟΚ".

Γιατί τι έκανε το ΠΑΣΟΚ;

Και τι σχέση έχει το ΚΙΝΑΛ με το ΠΑΣΟΚ;

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, amd said:

βγαλε τον καραγκουνη οι αλλοι 3 ειναι για απελαση

Μιλαμε για τριπλετα φωτια.... 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Nickpes21 said:

Θα έχει γλέντι αμα δεχτεί ... 

 

Στη θέση του δεν θα πέρναγα ουτε απ εξω 

Εχει μια μανια να μπλεκει με μαλακιες ομως ...... 

Link to comment
Share on other sites

Από τους χειρότερους εχθρούς της ΑΕΚ είναι ο Νικολαΐδης. Δεν ξέρω για τον Μελισσανίδη, αλλά για την ΑΕΚ είναι η χειρότερη δυνατή εξέλιξη.

Όλες αυτές οι κωλοφατσες που αναφέρθηκαν παραπάνω είναι ο ορισμός της ποδοσφαιρικής σαπιλας. Το ότι διαφορά δημοσιογραφικά σκουπίδια τύπου Σαμπρακου έχουν άλλη άποψη, είναι αδιάφορο.

Ο Νικολαΐδης είναι από τα πιο αντιΑΕΚ πρόσωπα στο χώρο του ποδοσφαίρου και η ΑΕΚ όχι απλά δεν πρέπει να τον στηρίξει, κανονικά δεν πρέπει να του επιτρέψει την είσοδο στην Αγιά Σοφιά ποτέ. Όχι ότι έχει καμία επιθυμία ο ίδιος να έρθει βέβαια.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι κακό οι πρώην αθλητές που πάνε να πάρουνε τέτοιες θέσεις να έχουν βγάλει το λύκειο... Βέβαια το να βγάλεις και κάποιο πανεπιστημιάκι μπάτσελορ μετά/κατά την διάρκεια της ενεργής σου δράσης είναι του διαβόλου...

Link to comment
Share on other sites

Και υπάλληλος του Τσετσένου και εσύ θα φας το χρέωμα. 

Μακρυά και γαμημενοι υπαλληλακι βιερινοιδρωτακι

Σιχαμένο πουλητάρι.

Νπδβ

Link to comment
Share on other sites

Εγω νομιζω αξιος προεδρος για την ΕΠΟ μας ειναι ο Αλεκος ο Αλεξανδρης, Και ηθος εχει και το πνευμα του νικητη εχει και υα σταματησει να κανει τον DJ για να βγαλει τα προς το ζην 

Link to comment
Share on other sites

Όσο πολεμάτε τον Ντέμαρο, τόσο αυτός θα σας γλεντάει. Συνεχίστε να τον απαξιώνετε μουνάκια και σύντομα θα τον δείτε Υπουργό Αθλητισμού και ποιος ξέρει τί άλλο ακόμα. Sky is the limit.

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, MITSAKLAS said:

 

Και τι σχέση έχει το ΚΙΝΑΛ με το ΠΑΣΟΚ;

Ετοιμος ημουν να το γραψω αλλα εκανα πισω γιατι αυτο ηταν ασιστ για σενα ?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×