Jump to content

Recommended Posts

Just now, Bukowski said:

Ναι αλλα γιατι δεν ξεκινησε ο Σιαμπανης σημερα; Και γενικα καθε φορα λεμε "σιγα μην ειναι τοσο μαλακες" και τελικα στο τελοα φαινεται πως ειναι τοσο και περισσοτερο.

κοίτα ο σιαμπανης ήταν σίγουρα στημένος στο Άρης οσφπ που κοίταγε την μπάλα να περνάει. σήμερα δεν ξέρω γιατί δεν έπαιξε αλλά δεν είναι και καμιά τερματοφυλακαρα. μπορεί απλά να τον άφησαν έξω για να χουν έτοιμο κάτι να πουν. 

Παντως μιλάμε για τελείως ηλιθιους αν όντως πήγε να γίνει κάτι τέτοιο. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

Ναι αλλα γιατι δεν ξεκινησε ο Σιαμπανης σημερα; 

παίζει να είχε και ψυχολογικά από το αρης - οσφπ 1-2 που τα έτρωγε όρθιος ... αν θυμάμαι καλά 😂

Link to comment
Share on other sites

Εγω πιστευω οτι οι γαυροι γενικα δεν ξεκινανε τετοιες ιστοριες αν δεν τις εχουν δεσει απο παντου. Δεν αποκλειω να εβαλαν οι ιδιοι τον παοκτση Νωντα να κανει την δουλεια για λογαριασμο του ΠΑΟΚ, εδω περσι βρηκαν στοιχεια απο τις επιχειρησεις του Ιβαν (μεσα απο τον λογιστηριο του λολ), αλλα πραγματικα πιστευω κατι εχει παιχτει.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Bukowski said:

"Καποιος Νωντας με παλτο ενα βραδυ που βρεχε που βρεχε μονοτονα στην Παπαναστασιου".

πρώτα πρέπει να βρούμε από που βγαίνει το νωντας.... μετά να βρούμε πως μοιάζει... φαντάζομαι μελαχρινός 1.80 με μούσι που φόραγε γυαλί ηλίου..και κάπου εκεί θα κολλήσει η υπόθεση.... 

έδωσε απίστευτα στοιχεία ο καρά παπάς από ότι είπε... αμέσως θα τον βρουν... 

τεσπα καλό είναι που ξεφττλιζονται και οι δύο. 

Link to comment
Share on other sites

μου θυμίζει πάντως τη φάση τότε με το Ζωγράφο ... που αφού "τον απείλησε" ο Μελ, ο πρώτος που έτρεξε να κλαφτεί ήταν ο χοντρός 🤣
και ακόμα περιμένουμε να δώσει ο βαγγέλας εκείνη τη συνέντευξη... να αναλύσει το τι και πώς

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Bukowski said:

Εγω πιστευω οτι οι γαυροι γενικα δεν ξεκινανε τετοιες ιστοριες αν δεν τις εχουν δεσει απο παντου. Δεν αποκλειω να εβαλαν οι ιδιοι τον παοκτση Νωντα να κανει την δουλεια για λογαριασμο του ΠΑΟΚ, εδω περσι βρηκαν στοιχεια απο τις επιχειρησεις του Ιβαν (μεσα απο τον λογιστηριο του λολ), αλλα πραγματικα πιστευω κατι εχει παιχτει.

Για το χρημα ολα γινονται . Σιγουρα καποιος "προθυμος" Νωντας θα βρεθηκε. Αλλα και τετοιο στησιμο πως θα αποδειξουν οτι πηρε τις σακουλες απο παραγοντες του μπαογκ. Μαλλον περισσοτερο για καταγγελια να ασχολουνται με δικαστηρια παρα με την ομαδα μου μοιαζει 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vargas21 said:

Για το χρημα ολα γινονται . Σιγουρα καποιος "προθυμος" Νωντας θα βρεθηκε. Αλλα και τετοιο στησιμο πως θα αποδειξουν οτι πηρε τις σακουλες απο παραγοντες του μπαογκ. Μαλλον περισσοτερο για καταγγελια να ασχολουνται με δικαστηρια παρα με την ομαδα μου μοιαζει 

Εγω νομιζω πως σιγουρα υπαρχει ενας Νωντας στην ΠΑΕ ΠΑΟΚ που προσεγγισε τον Σιαμπανη για λογαριασμο του ΠΑΟΚ ισως και τηλεφωνικα 😂

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

Εγω νομιζω πως σιγουρα υπαρχει ενας Νωντας στην ΠΑΕ ΠΑΟΚ που προσεγγισε τον Σιαμπανη για λογαριασμο του ΠΑΟΚ ισως και τηλεφωνικα 😂

Κατσε εχει επεισοδια πολλα. Θα ακουσουμε και ραπτοπουλο που δεν μασαει. Αν υπαρχει Νωντας θα τον βγαλει σεντρα αυτος για να γλενταει τον Ιβαν .😂😂

Τετοια δωστου και παρτου την ψυχη  

Link to comment
Share on other sites

Εντωμεταξυ ο διαιτητης που φεραν λεει δεν ειχε σφυριξει ποτε πανω απο Β Ολλανδιας (συμφωνα με το Open) χαχαχα. Καλα τους κανει, οποιος τους το κανει. Ξενους θελατε μουναρες.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Bukowski said:

Εντωμεταξυ ο διαιτητης που φεραν λεει δεν ειχε σφυριξει ποτε πανω απο Β Ολλανδιας (συμφωνα με το Open) χαχαχα. Καλα τους κανει, οποιος τους το κανει. Ξενους θελατε μουναρες.

 

Capture+_2020-12-14-02-15-44.png

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Bukowski said:

Εντωμεταξυ ο διαιτητης που φεραν λεει δεν ειχε σφυριξει ποτε πανω απο Β Ολλανδιας (συμφωνα με το Open) χαχαχα. Καλα τους κανει, οποιος τους το κανει. Ξενους θελατε μουναρες.

Ψεμα ειναι αυτο

Ο Ολλανδός Μπας Νάιχαους θα διευθύνει το μεγάλο ντέρμπι της Κυριακής, ανάμεσα στον Άρη και τον ΠΑΟΚ. Ο 43χρονος ρέφερι ανήκει στην πρώτη κατηγορία της ΟΥΕΦΑ και στο παρελθόν έχει σφυρίξει στους αγώνες ΠΑΟΚ - Έστερσουντ 3-1, Άρσεναλ - Ολυμπιακός 2-3, Τότεναμ - ΠΑΟΚ 1-2, Ολυμπιακός - Ντόρτμουντ 3-1 και ΑΕΚ  -Χάιντουκ 3-1. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, mporat said:

Μακάρι να αποδειχθεί η κατηγορία, αλλά το πολύ πολύ να επέμβει ο Μητσοτάκης και να αλλάξει το νόμο σε αφαίρεση 5 βαθμών σε περίπτωση δωροδοκίας για να μη χωριστεί η Ελλάδα στα 2.

Τους οποιους 5 βαθμους δεν θα τους χασει κιολας, ετσι δεν ειναι;Εκεινοι οι -7 ας πουμε τι εγιναν;

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Bukowski said:

Εγω πιστευω οτι οι γαυροι γενικα δεν ξεκινανε τετοιες ιστοριες αν δεν τις εχουν δεσει απο παντου. Δεν αποκλειω να εβαλαν οι ιδιοι τον παοκτση Νωντα να κανει την δουλεια για λογαριασμο του ΠΑΟΚ, εδω περσι βρηκαν στοιχεια απο τις επιχειρησεις του Ιβαν (μεσα απο τον λογιστηριο του λολ), αλλα πραγματικα πιστευω κατι εχει παιχτει.

Κι εγω ετσι νομιζω, ποιος ο λογος να γινουν ολα αυτα μονο για να τους κανουν μπουρσελο αφου δεν νομιζω οτι ο παοκ θα τους κοντραρει φετος στο πρωταθλημα.Απο την αλλη οπως γραφει παραπανω ο vamos bien και με μας πηγαν να την κανουν τοτε με τον ξυλοδαρμο του διαιτητη και φαγανε τα μουτρα τους.Βεβαια κι εμεις τοτε παιζαμε στην Β και δεν υπηρχε λογος αλλα μας ενιωθαν ως απειλη, τωρα ο παοκ μοιαζει ξεθυμασμενος.

Link to comment
Share on other sites

90 λεπτα εεεεεεεεεε εεεεεεεεεεεε εεεεεεεεεεεε χαχαχαχα, νομιζω και στην πουτσα στο κυπελλο τετοια φαση εχε

Link to comment
Share on other sites

Στο μεταξύ το ΚΚ365 εστιάζει στη σχέση άρη-γαύρου κι όχι στο αν έγινε δωροδοκία, δηλαδή δεν ασχολείται καν με το θέμα, περνώντας στα κουφά τις καταγγελίες εις βάρος των βου. 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, mporat said:

Στο μεταξύ το ΚΚ365 εστιάζει στη σχέση άρη-γαύρου κι όχι στο αν έγινε δωροδοκία, δηλαδή δεν ασχολείται καν με το θέμα, περνώντας στα κουφά τις καταγγελίες εις βάρος των βου. 

ναι αλλα κι αυτοι μετα την μη ενσταση εχουν δεχτει τον Τσαταλη στα μεσα τους. δικαιη μοιρασια εχει γινει. 😁

Link to comment
Share on other sites

Εντωμεταξυ ο μεγας προπονητης Γκαρσια οταν χανει, βαζει μπροστα το ΜΠΑΟΚΤΖΗΔΗΛΙΚΙ. ακριβως οπως τα περιμενα και τα ειχα γραψει.

 

 

 

Ο ΠΑΟΚ ηττήθηκε 1-0 από τον Άρη, στο ντέρμπι της Θεσσαλονίκης, και η σύζυγος του Πάμπλο Γκαρσία θέλησε να εκφράσει, μέσω των social media, το μίσος της.

Στο ποστάρισμά της, η Λάουρα Γκαρσία έχει φροντίσει να βάλει και τέσσερα σκουλήκια, γράφοντας "Τους μισώ... τόσο πολύ".

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×