Jump to content

ΑΕΚ - Ευρωπη 2018 -2019


Guest amd
 Share

Recommended Posts

Παιζει να ναι πιο ευκολα  στο τσαμπιονς  αν προκριθουμε, παρα στου γιουροπα

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Παιζει να ναι πιο ευκολα  στο τσαμπιονς  αν προκριθουμε, παρα στου γιουροπα

Μόνο αν πέσουμε με Λουντογκόρετς θα ισχύει αυτό

Link to comment
Share on other sites

Παιζει να ναι πιο ευκολα  στο τσαμπιονς  αν προκριθουμε, παρα στου γιουροπα

Δεν ισχύει. Κάπου παραπάνω έγραψε ο αμδ τους πιθανούς αντιπάλους στο EL. 

 

Μόνο αν πέσουμε με Λουντογκόρετς θα ισχύει αυτό

 

 

Ούτε. Την είδα στα 2 παιχνίδια με Βίντι. Κακή ομάδα. Αποκλείστηκε από ουγγρική, τι άλλο να περιγράψεις. :D

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

 

Ούτε. Την είδα στα 2 παιχνίδια με Βίντι. Κακή ομάδα. Αποκλείστηκε από ουγγρική, τι άλλο να περιγράψεις. :D

Κρύβε λόγια Σπύρο :D

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Σπάρτακς Γιουρμάλα (Λετονία) – Σουντούβα (Λιθουανία) 

 

Μια χαρά, αν και στο ποδόσφαιρο δεν μπορείς να είσαι σίγουρος για τίποτα, αλλά όλα δείχνουν ότι το Γιουρόπα τουλάχιστον μοιάζει ''σιγουράκι'' :D

Link to comment
Share on other sites

Λετονία / Λιθουανία. 

 

Η Σουντούβα απέκλεισε τον ΑΠΟΕΛ (Πολύ μέτρια ομάδα είδα το 2ο ματς) και αποκλείστηκε από Αστέρα μετά.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Τουλάχιστον το εφιαλτικό σενάριο φαίνεται να συγκεντρώνει λιγοστές πιθανότητες.

Link to comment
Share on other sites

εμενα παντως αν μου ελεγαν τον Ιουνιο οτι για να περασω Ομιλους Champions League θα επρεπε να αποκλεισω Celtic και μετα τον νικητη του ζευγαριου Malmo - Videoton θα εκανα το σταυρο μου με την τυχη που επιτελους μου χαμογελασε...

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

θυμηθηκα τωρα ενα φιλικο με την Ουιπεστ στο ΟΑΚΑ που με ειχε παει ο πατερας μου πιτσιρικα...

 

ασχετο...

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Εμενα περσι αν μου λεγαν οτι θα διεκδικουσα προκριση τσαμπιονς λιγκ με αμυντικο διδυμο Λαμπροπουλο-Οικονομου και Ουζουνιδη παγκο θα χτυπαγα το κεφαλι μου στον τοιχο για να ξυπνησω απ τον εφιαλτη.

  • Δικεφαλάκι 6
Link to comment
Share on other sites

στο 0-2 στο ΟΑΚΑ με τον γαυρο στο 46' ημουν ετοιμος για καντηλια...

 

η πορεια με διεψευσε...

 

υπομονη...

Link to comment
Share on other sites

Μόνο αν πέσουμε με Λουντογκόρετς θα ισχύει αυτό

Γραφτηκε το ονομα Λουντογκορετς και μπερδευτηκα.

Link to comment
Share on other sites

Παραγγελια η κληρωση, αλλα εχουμε σφιξει με τους Σκωτους. Τουλαχιστον ειναι κατα 90% σιγουροι οι ομιλοι στο Γιουροπα, οποτε δεν καταστρεφεται οικονομικα η σεζον.

Επιμενω μπας και νιωσει κανενας: δυναμικο στοπερ / χαφ / φορ περιοχης. Τρεις παικτες γαμω τη συγχυση μου 2 εκατομμυρια υποθεση ειναι, δεν πεφτεις εξω να κλαις.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

του χρονου που θα πεσουν μαλλον οι βουλγαροι σε αντιστοιχα μεγεθη και θα περασουν ομιλους, θα καθομαστε εδω να μιλαμε για ροστερ μιας χρησης οταν αυτοι θα τσεπωνουν μια 30αρα και θα φτιαξουν νεο ροστερ απο την αρχη...

 

επρεπε να κανεις φετος την υπερβαση ποντιε... πρωταθλητης ησουν...

 

και φτασαμε 6 αυγουστου να μην ξερουμε τι θα δουμε απο την αρμαδα του καλυτερου ελληνα προπονητη...

Link to comment
Share on other sites

 

Επιμενω μπας και νιωσει κανενας: δυναμικο στοπερ / χαφ / φορ περιοχης. Τρεις παικτες γαμω τη συγχυση μου 2 εκατομμυρια υποθεση ειναι, δεν πεφτεις εξω να κλαις.

Ειναι λιγο αργά, σε δυο μερες παιζουμε με Σελτικ.

Μετα, ειτε στο τσαμπιονς ειτε στο γιουροπα, και χωρις αυτους μαλλον προκρινομαστε..

Link to comment
Share on other sites

Ειναι λιγο αργά, σε δυο μερες παιζουμε με Σελτικ.

Μετα, ειτε στο τσαμπιονς ειτε στο γιουροπα, και χωρις αυτους μαλλον προκρινομαστε..

 

Ναι αλλά μετά έχεις να παίξεις ομἰλους, πρωτάθλημα και κύπελλο. Δεν βγαίνει η χρονιά με αυτούς που έχουμε.

Edited by SpiRos
  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Για τους ομιλους τους θελω Ραγιε. Ειτε παω στο "μικρο" ειτε στο μεγαλο κυπελλο. Και εννοειται οτι θα ειναι υπερπολυτιμοι και στο ροτεησον για το πρωταθλημα. Εχει κενα η ομαδα και μεσα σε μια σεζον παντα τυχαινουν στραβες. Οχι θεοστραβες οπως περσι με δυο χιαστους στους καλυτερους χαφ σου, αλλα τυπου Τσοσιτς, καρτων κλπ. Λογικα πραγματα.

Με τη Σελτικ πρεπει να κανω γκολ εκει για να εχω ελπιδες. Αν δεν κανω γκολ πολυ δυσκολα θα περασω γιατι στο ΟΑΚΑ θα φαω σιγουρα. Αντε να δουμε, κοντοζυγωσανε οι μερες.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν βαριεσαι και αν χαθει κανας στοχος, φετος θα παιξουμε μπαλάρα με τον Μαρίνο.

Link to comment
Share on other sites

Παραγγελια η κληρωση, αλλα εχουμε σφιξει με τους Σκωτους. Τουλαχιστον ειναι κατα 90% σιγουροι οι ομιλοι στο Γιουροπα, οποτε δεν καταστρεφεται οικονομικα η σεζον.

Επιμενω μπας και νιωσει κανενας: δυναμικο στοπερ / χαφ / φορ περιοχης. Τρεις παικτες γαμω τη συγχυση μου 2 εκατομμυρια υποθεση ειναι, δεν πεφτεις εξω να κλαις.

+1 εξτρέμ

Link to comment
Share on other sites

φορ περιοχης ουτε μια στο εκατομμύριο οπως είναι στημενη η ΑΕΚ είναι η πιο αχρειστη μεταγραφή εβερ

 

ενα χαφ και έναν ακραιο ακομα

Edited by amd
Link to comment
Share on other sites

Ιστορικη ευκαιρια .Εξασφαλιζουμε την μιση αγια σοφια αν περασουμε τσλ .Τιγρη πορωσε τους να περασουμε τους σκωτζεζους.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×