Jump to content

ΑΕΚ - Ευρωπη 2018 -2019


Guest amd
 Share

Recommended Posts

Η ομαδα θελει στοπερ ,χαφ,ακραιο ...3 παιχτες 800χιλ.Ο ναχτο τοσο καιρο ελευθερος ...δηλαδη ο γαυρος ποσα του δινει?

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

αν ληψει ο πετραν απο 70/30 το παω στο 80/20

δεν έχουμε μόνο εμείς απουσίες, έχουν και αυτοί

επίσης σημαντικό ρόλο παίζει αν ο μάνταλος θα χάσει μόνο το πρώτο ή και το δεύτερο ματς

 

Εγώ πάντως θεωρώ πιο σημαντική την απουσία του Τσιγκρίνσκι πίσω, παρά του Μάνταλου

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

φορ περιοχης ουτε μια στο εκατομμύριο οπως είναι στημενη η ΑΕΚ είναι η πιο αχρειστη μεταγραφή εβερ

 

ενα χαφ και έναν ακραιο ακομα

Δεν πιστευω τον Πονσε Μητσο. Και θεωρω οτι μεσα στη σεζον θα εχουμε αλλαγη στο πλανο γιατι η ομαδα πολυ δυσκολα μπορει να μαθει να παιζει αυτο που θελει ο καινουριος. 

Θα το δεις οτι θα γυρισουμε στο "τεμπελικο" 4-2-3-1 απλως με πιο ψηλα τις γραμμες.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Λιβαγια Μπακασετας μπορουν να βαλουν αρκετα γκολ, φετος.

Link to comment
Share on other sites

Δεν πιστευω τον Πονσε Μητσο. Και θεωρω οτι μεσα στη σεζον θα εχουμε αλλαγη στο πλανο γιατι η ομαδα πολυ δυσκολα μπορει να μαθει να παιζει αυτο που θελει ο καινουριος.

Θα το δεις οτι θα γυρισουμε στο "τεμπελικο" 4-2-3-1 απλως με πιο ψηλα τις γραμμες.

Δεν ξέρω τι δεν πιστευεις χρηστο και τι ματι εχεις το παλικαρι σε 25 λεπτα με μια εβδομαδα προπονησεων εκανε παπαδες με την Γαλατά και κάθετες κινήσεις και υποδοχη μπαλας και πιεση ψηλα αν τα κανει αυτα μονιμα σορρυ αλλα θα ξεχαστεί γρηγορα ο ουχο

 

μιλαμε το παιδι στα 22 του είναι υπερτουμπανο

Link to comment
Share on other sites

Λιβερπουλ ναπολη κ γαλατα θελω στους ομιλους

Το ξέρεις ότι είναι αδύνατον έτσι? :P

Link to comment
Share on other sites

Να μιλήσουμε μόνο αυτοί που επέλεξαν Γαλλία στο Μουντιάλ πριν αυτό αρχίσει...

 

Θα βάλει γκολ η ΑΕΚ εκεί...

 

2-1 τελικό σκορ λέω...

Link to comment
Share on other sites

Οσοι επιλεξαμε Γερμανια να κανουμε προβλεψεις μονο σε παιχνιδια ομιλων κυπελλου Ελλαδος

Link to comment
Share on other sites

Εμενα περσι αν μου λεγαν οτι θα διεκδικουσα προκριση τσαμπιονς λιγκ με αμυντικο διδυμο Λαμπροπουλο-Οικονομου και Ουζουνιδη παγκο θα χτυπαγα το κεφαλι μου στον τοιχο για να ξυπνησω απ τον εφιαλτη.

Εγώ πάντως βλέπω μόνιμα εφιάλτες απ' όταν διαπίστωσα ότι στην υπογραφή του χρήστη Δη Ματζίσαν το "τσεκ" στον Μαρίνο έχει ... γλιστρήσει στην αποκάτου αράδα.

Δεν ... άντεξε το "τσεκ" από μόνο του ?

Σημάδι κακών ?

Ανησυχώ ....

Link to comment
Share on other sites

Πετάξανε γυάλινο μπουκάλι μπύρας οι Σουηδοί στο γήπεδο μετά την ισοφάριση της Βίντι. (1-1 στο 73')

Link to comment
Share on other sites

Πετάξανε γυάλινο μπουκάλι μπύρας οι Σουηδοί στο γήπεδο μετά την ισοφάριση της Βίντι. (1-1 στο 73')

Ελληνας ομογενης θα ταν, ειπε ενας στο ραδιο.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Η βιντεοτον ειναι πκεον το φαβορί για πρόκριση. Σε περιπτωση που περάσουμε Σπύρο άρχισε να ετοιμάζεσαι για εξέδρα στην ουγγαρια

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Για να δούμε. Ανοιχτό ακόμα, αλλά προβάδισμα η Βίντι. Αν περάσει, θα παίξει κατά τα 99% στη Βουδαπέστη, στο γήπεδο της Φερεντσβάρος, αφού η κατά συνθήκη έδρα της (φτιάχνουν κι αυτοί καινούριο γήπεδο), είναι πολύ μικρό, δεν μπορεί να φιλοξενήσει αγώνα playoff Champions League. (στα playoff ισχύουν οι κανόνες που ισχύουν και στους ομίλους).

Link to comment
Share on other sites

Ρε μαλακα σπυρακο το βλεπω να καθεται

να οαιξει η ΑΕΚ το σημαντικοτερο ευρωπαικο παιχνιδι της δεκαετιας της σε βουδαπεστη

και εσυ να το δεις στην τηλεοραση σε καμια κιτρινη γκαζοζα.

Πραγματικα μονο εσυ .

 

Ρε 'συ, το πρώτο ματς θα γίνει άμα γίνει στη Βουδαπέστη και θα είμαι εδώ. Την ημέρα της ρεβάνς θα είμαι Ελλάδα (βόρεια anyway). Όλα κομπλέ. :D

Αν ίσχυε το αντίθετο θα ζοριζόμουνα πολύ, μαύρες διακοπές.

Edited by SpiRos
  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Για να δούμε. Ανοιχτό ακόμα, αλλά προβάδισμα η Βίντι. Αν περάσει, θα παίξει κατά τα 99% στη Βουδαπέστη, στο γήπεδο της Φερεντσβάρος, αφού η κατά συνθήκη έδρα της (φτιάχνουν κι αυτοί καινούριο γήπεδο), είναι πολύ μικρό, δεν μπορεί να φιλοξενήσει αγώνα playoff Champions League. (στα playoff ισχύουν οι κανόνες που ισχύουν και στους ομίλους).

Θα θυμηθουμε και το "εχετε στο κωλο ενα βαρος"

Link to comment
Share on other sites

Αν όλα πάνε καλά και η ΑΕΚ βρεθεί στους ομίλους του Champions League με την πρόκριση θα πάρει αυτόματα 15,25 εκατ. ευρώ, ενώ εκεί κάθε νίκη φέρνει πριμ 2,7 εκατ. ευρώ και κάθε ισοπαλία 900.000 ευρώ. Φυσικά ενδεχόμενη παρουσία στα νοκ άουτ δίνει επιπλέον 9,5εκατ. ευρώ.

 

http://www.aek365.com/a-606322/polu-megala-ta-ofelh-hdh-gia-thn-aek.htm

Link to comment
Share on other sites

Λογικά θα ήμαστε μόνοι μας κ θα πάρουμε όλο το μάρκετ πουλ. Με φυσιολογικα αποτελέσματα έχουμε σίγουρο το 30αρι

Link to comment
Share on other sites

Καταλαβαίνετε τώρα γιατί τόσα χρόνια οι μαϊμούδες ισολογισμοί έβγαζαν ζημιές χρήσεως... (γκαιζερ πικ)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×