Jump to content

Φιλικά & Προετοιμασία Καλοκαίρι 2018


Guest amd
 Share

Recommended Posts

Ρε μην σε φοβιζουν οι αμπαλοι εδω. Ποια σχετικα καλη περσινη δουλεια; την αλφα βητα τους μαθαινει παλι. " περιμενουμε το λαθος κ ειμαστε ετοιμοι για αυτο". Ο αλλος περσυ ειχε τον τρελο καμικαζι κ προλαβαινε το λαθος λογω ταχυτητας, οχι λογω προληψης.

Μαγε λεγε την αληθεια χωρις φοβο αλλα με παθος.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ελπίζω να μην φέτος να δούμε και την καταπληκτική τακτική οδηγία που έλειψε πέρσι σε κάποια ματς

"Παιξτε καλά, παιξτε όμορφα"

Link to comment
Share on other sites

Ελπίζω να μην φέτος να δούμε και την καταπληκτική τακτική οδηγία που έλειψε πέρσι σε κάποια ματς

"Παιξτε καλά, παιξτε όμορφα"

Φυσικα κ θα την δουμε. Οπως κ το "μπειτε κ ευχαριστηθειτε το παιχνιδι".

Link to comment
Share on other sites

[Zara mode on] Στο κομ απαντάς σοβαρά μνακι. [Zara mode off]

 

ιδια πελατεια εχει το ΚΜ με το ΚΟΜ, το ΚΜ ειναι 35 νοματαιοι αντε και αλλοι 20 που ειναι μπανιστιρτζιδες

Link to comment
Share on other sites

Ο μεγαλος στοχος ειναι το αεκτρακοσιαεξηνταπεντε. Εκει ειναι η καταξιωση.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Κρατήστε τα πόστ του Χρήστου . Τον οκτώβριο θα τα ψάχνουμε , ίσως και νωρίτερα . 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

καπου θα σε πετυχουν εσενα, το βραδυ να γυριζεις σπιτι απο αλλους δρομους καθε μερα

bfqtch.jpg

 

Εγω δεν κρυβομαι απο κανεναν. Οποιος θελει μπορει να ερθει να με βρει - οδος Ποντου, περιοχη Β ΚΤΕΟ, Μενεμενη, Θεσσαλονικη, Νοτια Μακεδονια, Ελλας.

Link to comment
Share on other sites

Ένας Ζαστρίσιαν να τον πιεις στο ποτήρι. Ο πάλαι ποτέ Χάρος έχει γίνει η νότα της αισοδοξίας, τα γραπτά του πιο ρομαντικά και από το πιάνο του Σοπέν, εύγε!

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Ειμαι της αποψης οτι στο Κιελτσε μπαινουν οι βασεις για την πιο ελκυστικη ΑΕΚ των τελευταιων 10 ετων.

Μονο την πρωτη χρονια του Σερα που τριβαμε τα ματια μας με τους Σκωτσεζους υπηρχε τετοια προσηλωση στο τακτικο πλανο.

Εαν οι υπευθυνοι ειχαν κανει το χρεος τους και υπηρχαν στην Πολωνια ο επιθετικος, ο ακραιος και ο χαφ, αυτη τη στιγμη θα μιλουσαμε για ομιλους Τσαμπιονς Λιγκ.

Δυστυχως οπως εξελιχθηκαν τα πραγματα, πρεπει να φροντισουμε να κατοχυρωσουμε τους ομιλους του Εουροπα Λιγκ.

Σε καθε περιπτωση, εκτιμω οτι χρονος υπαρχει ακομα και με δεδομενο οτι στο πρωταθλημα δεν θα αντιμετωπισουμε προβλημα, το βαρος πρεπει να πεσει στην ευρωπαϊκη παρουσια της ομαδας και την εξασφαλιση των εσοδων για ακομα καλυτερα πραγματα στο μελλον.

Θα ρισκαρω μαλιστα και θα πω οτι ο Μαρινος Ουζουνιδης θα παραμεινει πολλα χρονια στον παγκο της ΑΕΚ και θα πανηγυρισουμε πολλους τιτλους μαζι του. Αρκει να μην μεινει ξεκρεμαστος.

 

Μαλακές μου μας κοροϊδεύει η έχει αρχίσει τα ναρκωτικά,πραγματικά κρίμα γιατί ήταν καλό παιδί.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Εγώ παντως Ματσισιαν θέλω παλι πρωτάθλημα. Τώρα πως θα ερθει. Ο προηγούμενος το έφερε. Μακάρι και ο τωρινός με 4-3, 6-5, 5-4 κλπ. Ακόμα καλυτερα

Link to comment
Share on other sites

Σκεπαστε μου, δεν ειναι δυνατον η ΑΕΚ να παιρνει καθε χρονο το πρωταθλημα. Δεν ειναι φυσιολογικη μια τετοια εξελιξη.

Η κανονικοτητα ειναι 1-2 πρωταθληματα στη δεκαετια. Το ζητουμενο για την ΑΕΚ ειναι να κανει πρωταθλητισμο, να πηγαινει συμπαθητικα στην Ευρωπη, να αναπτυσσεται.

Δεν ειναι δικαιο να ζητας συνεχως το πρωταθλημα. Ετσι το βλεπω εγω και μιλαω απολυτα σοβαρα.

Link to comment
Share on other sites

Σκεπαστε μου, δεν ειναι δυνατον η ΑΕΚ να παιρνει καθε χρονο το πρωταθλημα. Δεν ειναι φυσιολογικη μια τετοια εξελιξη.

Η κανονικοτητα ειναι 1-2 πρωταθληματα στη δεκαετια. Το ζητουμενο για την ΑΕΚ ειναι να κανει πρωταθλητισμο, να πηγαινει συμπαθητικα στην Ευρωπη, να αναπτυσσεται.

Δεν ειναι δικαιο να ζητας συνεχως το πρωταθλημα. Ετσι το βλεπω εγω και μιλαω απολυτα σοβαρα.

 

Είναι λίγο αντιφατικό, γιατί άμα πηγαίνει συμπαθητικά στην Ευρώπη και αναπτύσσεται όπως γράφεις, σημαίνει ότι τα πρωταθλήματα θα τα παίρνει αέρα. Εκτός κι αν φτιάξουν και οι άλλοι. Και γίνει η Ελλάδα κανονική χώρα. 

Link to comment
Share on other sites

Ναι κάθε χρονια θέλω το πρωτάθλημα. Και το θέλω γιατι η ΑΕΚ ειναι η μεγαλύτερη ομαδα της Ελλάδας. Ετσι το σκέφτομαι και το σκεφτόμουν και τις χρονιες του Αδαμιδη. Άρα δεν θα το ζητήσω τώρα που ειμαι εν ενέργεια πρωταθλητής; Επισης για αυτό ειμαστε με το Μελισσανίδη και Οχι με το Νικολαιδη. Γιατι δεν βγάζει μπλουζάκια "δεν παμε για πρωτάθλημα". Τελος αν η ΑΕΚ ταβανωσε πέρυσι με κούπα αυτό περιμενω και φέτος. Το ιδιο ταβανι. Έβαλε ψηλά τον πήχη ο προηγούμενος. Οποίος περάσει απο κάτω ειναι λιγότερο επιτυχημένος. Τη χαρά του παιχνιδιού μπορώ να τη βρω και στο Μουντιάλ.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Σκεπαστε μου, δεν ειναι δυνατον η ΑΕΚ να παιρνει καθε χρονο το πρωταθλημα. Δεν ειναι φυσιολογικη μια τετοια εξελιξη.

Η κανονικοτητα ειναι 1-2 πρωταθληματα στη δεκαετια. Το ζητουμενο για την ΑΕΚ ειναι να κανει πρωταθλητισμο, να πηγαινει συμπαθητικα στην Ευρωπη, να αναπτυσσεται.

Δεν ειναι δικαιο να ζητας συνεχως το πρωταθλημα. Ετσι το βλεπω εγω και μιλαω απολυτα σοβαρα.

Δεν διαφωνώ με το σκεπτικό σου και γω πάνω κάτω αυτής της άποψης είμαι, όχι μόο για την ΑΕΚ, αλλά το πως είναι το φυσιολογικό στο ποδόσφαιρο

 

Αλλά η κανονικότητα επίσης είναι ο γαύρος και ο βάζελος να χουν και αυτοί ομάδα αντάξια της ιστορίας τους.

 

Για την ώρα ο βάζελος είναι διαλυμένος και ο γαύρος του Μαρινάκη χωρίς το παρασκήνιο πλέει σε θολά νερά και κάπως έτσι βασικός μας ανταγωνιστής είναι ο... ΠΑΟΚ. Που όλοι είδαμε φέτος τι σημαίνει ΠΑΟΚ.

 

Είναι χρυσή ευκαιρία για την ΑΕΚ να εγκαταστήσει μια δική της κυρίαρχία (όπου κυριαρχία εννοώ κάτι σαν αυτό που κάναμε στο πρώτο μισό των 90's). Δυστυχώς όμως εμείς μαλακιζόμαστε περισσότερο και από τους γαύρους.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Είναι λίγο αντιφατικό, γιατί άμα πηγαίνει συμπαθητικά στην Ευρώπη και αναπτύσσεται όπως γράφεις, σημαίνει ότι τα πρωταθλήματα θα τα παίρνει αέρα. Εκτός κι αν φτιάξουν και οι άλλοι. Και γίνει η Ελλάδα κανονική χώρα. 

Τοις πραγμασι μιλαμε. Αυτη τη στιγμη εχεις μια εταιρεια η οποια ειναι υγιης, εχεις ενα προπονητικο πολυ καλυτερο των ανταγωνιστων το οποιο αναπτυσσεις και εχεις και το τεραστιο προτζεκτ του γηπεδου που μεσα στην επομενη 3ετια τουλαχιστον θα λειτουργει. Αυτη ειναι αναπτυξη. Τα πρωταθληματα ειναι δευτερευουσας σημασιας αυτη τη στιγμη στο δικο μου ταμειο. Εαν καλυψεις τα τρια προηγουμενα, τα πρωταθληματα θα ειναι φυσιολογικη ροη των πραγματων. 

 

Ναι κάθε χρονια θέλω το πρωτάθλημα. Και το θέλω γιατι η ΑΕΚ ειναι η μεγαλύτερη ομαδα της Ελλάδας. Ετσι το σκέφτομαι και το σκεφτόμουν και τις χρονιες του Αδαμιδη. Άρα δεν θα το ζητήσω τώρα που ειμαι εν ενέργεια πρωταθλητής; Επισης για αυτό ειμαστε με το Μελισσανίδη και Οχι με το Νικολαιδη. Γιατι δεν βγάζει μπλουζάκια "δεν παμε για πρωτάθλημα". Τελος αν η ΑΕΚ ταβανωσε πέρυσι με κούπα αυτό περιμενω και φέτος. Το ιδιο ταβανι. Έβαλε ψηλά τον πήχη ο προηγούμενος. Οποίος περάσει απο κάτω ειναι λιγότερο επιτυχημένος. Τη χαρά του παιχνιδιού μπορώ να τη βρω και στο Μουντιάλ.

Διαφωνουμε. Εντελως.

 

Δεν διαφωνώ με το σκεπτικό σου και γω πάνω κάτω αυτής της άποψης είμαι, όχι μόο για την ΑΕΚ, αλλά το πως είναι το φυσιολογικό στο ποδόσφαιρο

Αλλά η κανονικότητα επίσης είναι ο γαύρος και ο βάζελος να χουν και αυτοί ομάδα αντάξια της ιστορίας τους.

Για την ώρα ο βάζελος είναι διαλυμένος και ο γαύρος του Μαρινάκη χωρίς το παρασκήνιο πλέει σε θολά νερά και κάπως έτσι βασικός μας ανταγωνιστής είναι ο... ΠΑΟΚ. Που όλοι είδαμε φέτος τι σημαίνει ΠΑΟΚ.

Είναι χρυσή ευκαιρία για την ΑΕΚ να εγκαταστήσει μια δική της κυρίαρχία (όπου κυριαρχία εννοώ κάτι σαν αυτό που κάναμε στο πρώτο μισό των 90's). Δυστυχώς όμως εμείς μαλακιζόμαστε περισσότερο και από τους γαύρους.

Φυσιολογικο πρεπει να θελουμε και το πρωταθλημα και το ποδοσφαιρο. Δεν ειναι δυνατον να παταμε πανω στα αποκαΐδια του γαυρου που 20+ χρονια βιαζε τη λογικη. 

Ο Παναθηναϊκος λογικα θα επιστρεψει οπως επιστρεψαμε εμφαντικα κι εμεις. Ο ΠΑΟΚ αναπτυχθηκε και αυτη τη στιγμη ειναι στα καλυτερα του, ο γαυρος παει πιο πολυ προς τη λογικη απο τις χρονιες που γκρινιαζαν επειδη δεν το πηραν αηττητοι. Αυτη ειναι η κανονικοτητα. Η κυριαρχια της ΑΕΚ ειναι αρρηκτα συνδεδεμενη με την αναπτυξη της. Και αναπτυξη ειναι το αθλητικο κεντρο, το γηπεδο και η πονεμενη ιστορια των ακαδημιων. Τα κυβικα σου ειναι συγκεκριμενα και στο εσωτερικο και στο εξωτερικο. Εγω δεν θεωρω οτι μαλακιζονται απολυτα. Θεωρω οτι εχουν σωστο στοχο αλλα κανουν πολλα λαθη σε επιμερους χειρισμους. Δεν κολλαω ουτε σε προπονητες ουτε σε προσωπα. Οι ισορροπιες ειναι που με ενδιαφερουν. Και αυτη τη στιγμη οι ισορροπιες ειναι διαταραγμενες στον οργανισμο.

 

Τεσπα, μην με κανετε να γραφω σοβαρα. Στεναχωριεται ο Μπιλακος.

Link to comment
Share on other sites

Σκεπαστε μου, δεν ειναι δυνατον η ΑΕΚ να παιρνει καθε χρονο το πρωταθλημα. Δεν ειναι φυσιολογικη μια τετοια εξελιξη.

Η κανονικοτητα ειναι 1-2 πρωταθληματα στη δεκαετια. Το ζητουμενο για την ΑΕΚ ειναι να κανει πρωταθλητισμο, να πηγαινει συμπαθητικα στην Ευρωπη, να αναπτυσσεται.

Δεν ειναι δικαιο να ζητας συνεχως το πρωταθλημα. Ετσι το βλεπω εγω και μιλαω απολυτα σοβαρα.

 

Και εσυ υπερ της μοιρασιας ωστε να ναι ολοι ευχαριστημενοι;

Link to comment
Share on other sites

Mr μπουτια Μάρκο +σκονάκι Ομήρου Οδύσσεια

 με Πέτρο Μάνταλο δεν καταλαβαινω χριστο Αγγλικα αλλά λέγε

 

37040402_1766829136730262_39137693763140

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Όντως δεν ειναι φωτοσοφιά ο μάρκο είναι αυτός , και άλλες φώτο το επιβεβαιώνουν . Μάλλον μουντιάλ εβλεέπ με πίτσες στις 3 η μία δώρο . Η ιγκουαιμ είναι στεγνός μπροστά του. 

1939461.jpg?itok=xwV3oauH

Link to comment
Share on other sites

Θα το πιουμε κ το ποτηριο τουτο.θα βγουμε 5 η ωρα γ να δουμε το φιλικο...

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Θα το πιουμε κ το ποτηριο τουτο.θα βγουμε 5 η ωρα γ να δουμε το φιλικο...

 

μπαμπινιωτικος ορισμος καμμενου = chris

Link to comment
Share on other sites

Όντως δεν ειναι φωτοσοφιά ο μάρκο είναι αυτός , και άλλες φώτο το επιβεβαιώνουν . Μάλλον μουντιάλ εβλεέπ με πίτσες στις 3 η μία δώρο . Η ιγκουαιμ είναι στεγνός μπροστά του.

1939461.jpg?itok=xwV3oauH

Ο λιβαγια και περυσι τα χε τα κιλακια του.Παντα ετσι ηταν

Link to comment
Share on other sites

Μπαρκας, , Μπακάκης, Χουλτ, Τσόσιτς, Λαμπρόπουλος, Μοράν, Σιμόες, Μάνταλος, Μπακασέτας, Λιβάγια, Γιακουμάκης

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×