Jump to content

Φιλικά & Προετοιμασία Καλοκαίρι 2018


Guest amd
 Share

Recommended Posts

Τελευταια και οσο ακουω συνεντευξεις του μαρινου ολο και πολυ αγχωνομαι .Ολο και πιο καραγκιοζης μου φαινεται...

Link to comment
Share on other sites

Ουτε εσυ εγκρινεις Τολη; Προτιμουσες Μιλογεβιτς;

Ομιλώ σοβαρότατα.

Πιο ντάι χάρντ οπαδό του μαρίνου δεν θα βρεις.

Link to comment
Share on other sites

Για να δουμε. Γιατι οσοι ειρωνευονται τον προπονητη μαλλον ειναι κοτες λυρατες γιατι δεν ειρωνευονται το Μελισσανιδη.

Link to comment
Share on other sites

τι να ειρωνευτεις ρε φιλε 

 

περσι ειχες χειροτερη εικονα στα φιλικα και επαιζες ευρωπη και πιο νωρις χεστηκε η φατμε στο γενι τζαμι τα φιλικα τα καταλαβαινουν αυτοι που πρεπει

Link to comment
Share on other sites

Για να δουμε. Γιατι οσοι ειρωνευονται τον προπονητη μαλλον ειναι κοτες λυρατες γιατι δεν ειρωνευονται το Μελισσανιδη.

Ο Ουζουνίδης ήταν συνώνυμο της κατάντιας μέχρι και τον Μάη στο ΚΜ. Μετά έγινε ο καλύτερος προπονητής όλων των εποχων και χρειάστηκαν μόλις 5 μέρες για να επέλθει αυτή η μεταβολή. Κατά συνέπεια υπάρχει και η ανάγνωση ότι αυτοί που στηρίζουν Ουζουνίδη είναι οι κότες γιατί κακαριζουν μη και κακοκαρδισουν τον τιγρη

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

Εννοειται οτι ο μελισσανιδης φταει που δεν εμεινε ο μανολο αλλα αυτο δεν κανει τον ουζουνιδη σοβαρο και οτι δεν θα φαει κραξιμο...Αυτες οι δηλωσεις εμενα μου φανηκαν λαθος και δεν μ αρεσαν.

Link to comment
Share on other sites

Για να δουμε. Γιατι οσοι ειρωνευονται τον προπονητη μαλλον ειναι κοτες λυρατες γιατι δεν ειρωνευονται το Μελισσανιδη.

Τιγρης τσιμεντωνει.Ο Ουζουνιδης και να σε βρει στην χειροτερη ειναι 50-50 ποιος θα φυγει δαρμενος.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Ελα μωρε με τις κοτες και τα κοτοπουλα.

 

Να του παρουν τουλαχιστον 3-4 παικτες να ξερουν κοντρολ, πασα και σουτ και να μην μας πονανε ματια με Κλωναριδη, Μοραν, Γιακουμακη και σια και να κριθει οπως πρεπει να κριθει.

Link to comment
Share on other sites

Ο Ουζουνίδης ήταν συνώνυμο της κατάντιας μέχρι και τον Μάη στο ΚΜ. Μετά έγινε ο καλύτερος προπονητής όλων των εποχων και χρειάστηκαν μόλις 5 μέρες για να επέλθει αυτή η μεταβολή. Κατά συνέπεια υπάρχει και η ανάγνωση ότι αυτοί που στηρίζουν Ουζουνίδη είναι οι κότες γιατί κακαριζουν μη και κακοκαρδισουν τον τιγρη

Για βρες μας ενα ποστ δικο μου να λεω οτι ο Μαρινος ειναι καταντια. Εγω προσωπικα οταν βαλαμε στο ξεκουδουνο εκεινο το πολ με τον Amd ειχα πει οτι προτιμω το Βλανταν γιατι μου εχει δειξει μεγαλυτερο ποτενσιαλ. Ποτέ ομως δεν κοροιδεψα τον Ουζουνιδη ή τον χαρακτηρισα καταντημα. Ο Ουζουνιδης αυτη τη στιγμη δουλευει υπο αντιξοες συνθηκες, σε 20 μερες δινει προκριματικο και βασικος του φορ ειναι ο Γιακουμακης. Στα χαφ εχει το Μοραν και το Γαλανοπουλο και στα ακρα παιζει αναγκαστικα με το Μανταλο και το Μπακασετα. Θα τα βαλω με τον Ουζουνιδη για τις αβλεψιες ή τις καθυστερησεις της διοικησης; Και ο Παναγιωταρας να ηταν προπονητης, παλι θα ελεγα να φερουμε παικτες. Ειμαι ο μοναδικος εδω μεσα που δεν μιλαει για αναγκαιοτητα 3-4-5 παικτων, αλλα τους εχω βγαλει 7 και επιμενω οτι θελουμε 7 για να ειναι το ροστερ οπως πρεπει. Αλλα εγω κακαριζω για να μην κακοκαρδιζω τον τιγρη.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

τι να ειρωνευτεις ρε φιλε 

 

περσι ειχες χειροτερη εικονα στα φιλικα και επαιζες ευρωπη και πιο νωρις χεστηκε η φατμε στο γενι τζαμι τα φιλικα τα καταλαβαινουν αυτοι που πρεπει

Θα τρελαθουμε ρε Μητσο εδω μεσα. Καλη η πλακα αλλα να μιλαμε και λιγο σοβαρα που και που. Εχει πλακωσει η πλειοψηφια του φορουμ τον Ουζουνιδη λες και ο ανθρωπος ειναι κανενας θαυματοποιος και βρηκε το υλικο της Ρεαλ.

Link to comment
Share on other sites

Για βρες μας ενα ποστ δικο μου να λεω οτι ο Μαρινος ειναι καταντια. Εγω προσωπικα οταν βαλαμε στο ξεκουδουνο εκεινο το πολ με τον Amd ειχα πει οτι προτιμω το Βλανταν γιατι μου εχει δειξει μεγαλυτερο ποτενσιαλ. Ποτέ ομως δεν κοροιδεψα τον Ουζουνιδη ή τον χαρακτηρισα καταντημα. Ο Ουζουνιδης αυτη τη στιγμη δουλευει υπο αντιξοες συνθηκες, σε 20 μερες δινει προκριματικο και βασικος του φορ ειναι ο Γιακουμακης. Στα χαφ εχει το Μοραν και το Γαλανοπουλο και στα ακρα παιζει αναγκαστικα με το Μανταλο και το Μπακασετα. Θα τα βαλω με τον Ουζουνιδη για τις αβλεψιες ή τις καθυστερησεις της διοικησης; Και ο Παναγιωταρας να ηταν προπονητης, παλι θα ελεγα να φερουμε παικτες. Ειμαι ο μοναδικος εδω μεσα που δεν μιλαει για αναγκαιοτητα 3-4-5 παικτων, αλλα τους εχω βγαλει 7 και επιμενω οτι θελουμε 7 για να ειναι το ροστερ οπως πρεπει. Αλλα εγω κακαριζω για να μην κακοκαρδιζω τον τιγρη.

Βρε α γαμησου καριολα. Μπαίνουμε ΚΜ και γεμίζει το σκρολ με τη φάτσα του βλαχαδερου εξ' αιτίας σου.

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

δεν κρινω κανεναν πριν δω το ροστερ οπως πρεπει σε επισιμο ματς μεχρι τοτε ολα ειναι προς λαικη καταναλωση 

 

ο ουζουνιδης θα κριθει οταν ερθει ο χρονος του 

Link to comment
Share on other sites

Θα τρελαθούμε με το τι διαβάζουμε εδώ μέσα. 

 

Ποιός είπε ότι η πρόσληψη Ουζουνιδή ΔΕΝ είναι ευθύνη της διοίκησης;

Ποιός είπε ότι η πρόσληψη Λυμπερόπουλου ΔΕΝ είναι ευθύνη της διοίκησης;

Ποιός είπε ότι η αδυναμία μεταγραφών ΔΕΝ είναι ευθύνη της διοίκησης;

 

Οι περισσότεροι εδώ μέσα χαρακτηρίσανε την πρόσληψη Ουζουνίδη λανθασμένη με το γνωμικό ότι ΑΕΚ είσαι πρέπει να ανεβαίνεις και να έχεις 2 - 3 γαμημένες επιλογές του εξωτερικού σε περίπτωση μη συμφωνίας με τον Χιμένεθ. 

 

Αραδιάσματα για το επιθετικό πλάνο του Ουζουνίδη και το ελκυστικό ποδόσφαιρο διαβάζαμε από άλλους εδώ μέσα, και για το " τα παιδιά ΑΥΤΟ έπαιξαν ΑΥΤΟ μπορούσαν" ειρωνευόμασταν Πλατέλλες, Ανάκογλου, Δέλλες.  Τώρα που λέει ο Ουζουνίδης για τα "παιδιά" κιχ δε λέμε. Όπως και επίσης για τον Μανόλο που ήθελε την νταντά του να καθαρίζει τη μπουγάτσα κάθε εβδομάδα γιατί ήταν ανασφαλής. 

 

Όλα έχουν υπεύθυνο και είναι ο Μελισσανίδης. Όπως υπεύθυνος ήτανε και την σεζόν που πέρασε. 

 

Όπως κρίνουμε τον Μελισσανίδη θα κρίνουμε και τον Ουζουνίδη. Και μέχρι στιγμής το αποτέλεσμα είναι κάτω της βάσης, 23 μέρες υπάρχουνε να διορθωθεί αυτή η επική ανικανότητα. Τι με νοιάζει εμένα που έχει προβλήματα ο Μελισσανίδης με την Ετζίαν; Ας μην ήτανε μαλάκας να πουλήσει πάγο σε εσκιμώους και την επιτροπή κεφαλαιαγοράς του Ντάου Τζόουνς. Όλοι έχουν προβλήματα σπίτι, αλλά στην δουλειά τους τα ξεχνάνε. Να διορθώσει την κατάσταση και την προσωπική στην οποία ο ίδιος έμπλεξε λόγω της μαλακίας της δικής του αλλά να διορθώσει και την ΑΕΚ που είναι αποδυναμωμένη και στο έλεος του θεού. 

Edited by yiannis_21
  • Δικεφαλάκι 5
Link to comment
Share on other sites

Βρε α γαμησου καριολα.

Δε μιλας ωραια. Και ο Μαγος δεν ξεχναει. 

 

Μπαίνουμε ΚΜ και γεμίζει το σκρολ με τη φάτσα του βλαχαδερου εξ' αιτίας σου.

Να βαζουμε φωτογραφιες του αγαπητικου σας του Χιμενεθ που μας χορτασε αυτοματισμο και μπαλαρα.

Link to comment
Share on other sites

Ti douleia exei o protathlimatikos proponhths mas tora.g tous automatismous pou eidame shmera apo ouzounidh milame.to corner pali ektelesthke me pasa apo to mantalo

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

η ΑΕΚ ειναι στο ελεος του θεου 

 

 στο ελεος του θεου ρε γιαννη ? δηλαδη πριν 5 χρονια που ησουν ? 

Link to comment
Share on other sites

τι να ειρωνευτεις ρε φιλε

 

περσι ειχες χειροτερη εικονα στα φιλικα και επαιζες ευρωπη και πιο νωρις χεστηκε η φατμε στο γενι τζαμι τα φιλικα τα καταλαβαινουν αυτοι που πρεπει

Αν θυμάμαι καλά πέρσι ο αμυντικός Χιμένεθ κέρδισε ολα τα φιλικά στη Πολωνία βάζοντας γκόλ σε κάθε αγώνα .Φυσικά τα φιλικά δεν λένε υπτ σε εμάς αλλά περιμένουμε να δούμε κάτι καινούργιο απο αυτά που μας έχουν προετοιμάσει που δεν είδαμε . Το κραξιμο θα το φάει ο μελ οταν και αν αποτύχει ο ζουζουνιδης οπως έγινε με τις επιλογή μοραες πχ .
Link to comment
Share on other sites

Ρε συ Μήτσο θες να αρχίσουμε να το παίρνουμε έτσι; Και το 1977 ήταν στους 4 τους Ουέφα.

 

Ναι είναι στο έλεος του θεού - από το πρωτάθλημα πάει στον αυτόματο. Και μιλάμε για πρωταθλήτρια που ξέρεις τις αδυναμίες σου, ήξερες τα τρυπήματα που δεχόσουν, ήξερες ότι θα σου φεύγανε παίχτες και έκανες προεργασία ΜΗΔΕΝ. Και ξέρεις τους αντιπάλους του Τσάμπιονς Λιγκ που με λίγη τύχη ξέρεις πόσο μακριά μπορείς να πας. Σου φύγανε Γιάκομπ, Χριστοδουλόπουλος, Αραούχο - τον Βράνιες δεν το βάζω γιατί τα λεφτά που πήραμε άξιζαν. 

 

Και τι έκανες μέχρι τώρα; Ιδιαίτερα για Γιάκομπ και Αραούχο ήξερες ότι πολύ δύσκολο να τους κρατούσες. 

 

Και στο έλεος του θεού εξηγώ τι εννοώ γιατί εσύ πιάστηκες από μια αράδα ενώ έχασες το πόιντ του κειμένου. Αν οι δυνατότητες της ΑΕΚ με βάση το 100 είναι Χ, η διοίκηση φροντίζει να είσαι ούτε στο μισό των δυνατοτήτων σου. Άσχετο ότι πριν πέντε χρόνια δημιούργησες καινούρια Ευκλείδια Γεωμετρία που απέδειξες ότι ο πάτος δεν έχει τελειωμό. 

 

Και μιλάω εγώ που το ξέρεις πολύ καλά, πάρα πολύ καλά ότι ήμουν ενθουσιασμένος με το περσινό καλοκαίρι και το πίστευα. Δεν ήμουν στους "γκρινιάρηδες" και πριν και μετά. Ε, φέτος φαίνεται το καράβι είναι στον αυτόματο. Να κάνω τα στραβά μάτια; Ας πάρει ο Μελισσανίδης τα κλειδιά να το βάλει εκεί που πρέπει. Μπορεί, το ξέρουμε όλοι μας. Αλλά δε σημαίνει ότι τώρα πάμε ακυβέρνητοι. Χάνεις παίχτες κλειδιά στην προετοιμασία που θα είναι βασικοί στα προκριματικά. 

 

Ε δε μπορώ να κάνω άλλο τα στραβά μάτια. 

Edited by yiannis_21
  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

οχι δεν τα κερδισε ολα στο πρωο ηρθε 1-1 με την 11 ομαδα της ουκρανιας 

στο δευτερο κερδισε 1-0 την 7η ομαδα της πολωνιας 

στο τριτο κερδισε 3-1 ομαδα απο την β τσεχιας 

και στο 4ο 2-0 την 10η ομαδα του ισραηλ 

 

και ασε την συγκριση τα φιλικα ειναι φιλικα και τα επισιμα επισιμα 

Link to comment
Share on other sites

Ρε συ Μήτσο θες να αρχίσουμε να το παίρνουμε έτσι; Και το 1977 ήταν στους 4 τους Ουέφα.

 

Ναι είναι στο έλεος του θεού - από το πρωτάθλημα πάει στον αυτόματο. Και μιλάμε για πρωταθλήτρια που ξέρεις τις αδυναμίες σου, ήξερες τα τρυπήματα που δεχόσουν, ήξερες ότι θα σου φεύγανε παίχτες και έκανες προεργασία ΜΗΔΕΝ. Και ξέρεις τους αντιπάλους του Τσάμπιονς Λιγκ που με λίγη τύχη ξέρεις πόσο μακριά μπορείς να πας. Σου φύγανε Γιάκομπ, Χριστοδουλόπουλος, Αραούχο - τον Βράνιες δεν το βάζω γιατί τα λεφτά που πήραμε άξιζαν. 

 

Και τι έκανες μέχρι τώρα; Ιδιαίτερα για Γιάκομπ και Αραούχο ήξερες ότι πολύ δύσκολο να τους κρατούσες. 

 

Και στο έλεος του θεού εξηγώ τι εννοώ γιατί εσύ πιάστηκες από μια αράδα ενώ έχασες το πόιντ του κειμένου. Αν οι δυνατότητες της ΑΕΚ με βάση το 100 είναι Χ, η διοίκηση φροντίζει να είσαι ούτε στο μισό των δυνατοτήτων σου. Άσχετο ότι πριν πέντε χρόνια δημιούργησες καινούρια Ευκλείδια Γεωμετρία που απέδειξες ότι ο πάτος δεν έχει τελειωμό. 

 

Και μιλάω εγώ που το ξέρεις πολύ καλά, πάρα πολύ καλά ότι ήμουν ενθουσιασμένος με το περσινό καλοκαίρι και το πίστευα. Δεν ήμουν στους "γκρινιάρηδες" και πριν και μετά. Ε, φέτος φαίνεται το καράβι είναι στον αυτόματο. Να κάνω τα στραβά μάτια; Ας πάρει ο Μελισσανίδης τα κλειδιά να το βάλει εκεί που πρέπει. Μπορεί, το ξέρουμε όλοι μας. Αλλά δε σημαίνει ότι τώρα πάμε ακυβέρνητοι. Χάνεις παίχτες κλειδιά στην προετοιμασία που θα είναι βασικοί στα προκριματικά. 

 

Ε δε μπορώ να κάνω άλλο τα στραβά μάτια. 

 

φιλε δεν μπορω να σε κατανοησω οποτε καλη καρδια 

 

εχεις φτασει απο το απολυτο μηδεν σε 5 χρονια 

 

να εισαι πρωατθλητης

να εισαι στον ευρωπαικο χαρτη με ενα συντελεστη που θες να ανεβασεις 

να εχεις στα σκαρια ιδιοκτιτο γηπεδο

να εχεις ιδιοκτητικο προπονητηριο και με την βουλα το οποιο συνεχεια αναπτυσεις

να μην χρωστας 

να εχεις πολυ μεγαλες χορηγιες 

 

ε δεν εισαι ρε Γιαννη στο ελεος του θεου οσο για τα αγωνιστικα ασε να δουμε να κρινουμε την γαμιολα την μπαλα και περσι με πουτσες ξεκινησες και περισ 31 αυγουστου εφερες φορ 

Edited by amd
Link to comment
Share on other sites

Για να δουμε. Γιατι οσοι ειρωνευονται τον προπονητη μαλλον ειναι κοτες λυρατες γιατι δεν ειρωνευονται το Μελισσανιδη.

Τρολλαρεις κ εδω ετσι;

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

και οκ ολοι προβληαμτισμενοι ειναι και δεν βλεπω να πεταει κανεναν απο χαρα αλλα οχι ρε φιλε οτι ειμαστε στο ελεος του θεου δεν ξερω αν ηθελες να γραψεις κατι αλλο αλλα στο ελεος του θεου η ΑΕΚ ηταν το 2012 ξερω γω 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×