Jump to content

Φιλικά & Προετοιμασία Καλοκαίρι 2018


Guest amd
 Share

Recommended Posts

Απο το να τα τρωει κανας Ιμπισεβιτς,καλυτερα ο Ντουσαν,ενα συμβολο για την ομαδα μας.

 

ΝΤΟΥΣΑΝ ΝΤΟΥΣΑΝ ΝΤΟΥΣΑΝ.

 

Σου φιλω τα ποδια Πριγκηπα.

Link to comment
Share on other sites

Αηδία τουλάχιστον το ποδοφίλημα Ντούσαν. Ταλαιπωρημένα πατουσάκια από ποδοβόλει.

Link to comment
Share on other sites

365:

 

Στις «μάχες» ταχύτητας ξεχώρισαν κυρίως τα μπακ, ενώ έχει μεγάλη σημασία η εικόνα του Οικονόμου ο οποίος κόντραρε στα ίσα συμπαίκτες του με μεγαλύτερη ευκινησία και πιο βραχύσωμους, όπως έδειξε και στο φιλικό με τη Μίετζ που δεν αντιμετώπισε προβλήματα χαμηλά…

 

 

Αι αμ καμινγκ.

Link to comment
Share on other sites

και η εξάδα των Μοράν, Σιμόες, Μάνταλου, Μπακασέτα, Λιβάγια, Γιακουμάκη που δούλεψε ξανά ο προπονητής

Link to comment
Share on other sites

Κάθε φορά που διαβάζω για Μοράν με πιάνει ένα ρίγος. Πρώτος εγώ θα βγω να κάνω κωλοτουμπα αν γίνει άλλος άνθρωπος με Ζούζου.

Link to comment
Share on other sites

Αρχίζουμε...

 

<<Πρώτο ιατρικό δελτίο της προετοιμασίας, οι ενοχλήσεις που ένιωσε ο Χρήστος Αλμπάνης στον δεξιό οπίσθιο μηριαίο.>>

Link to comment
Share on other sites

Δεν σε καταλαβαίνω Σπύρο.

Υπάρχει κι ο κλωναριδης που παίζει και στα πλάγια.

Σταματήστε τη γκρίνια μωρέ, λίγη εμπιστοσύνη στον πρόεδρο, που δεν λανθάνει ποτέ.

Link to comment
Share on other sites

Δεν σε καταλαβαίνω Σπύρο.

Υπάρχει κι ο κλωναριδης που παίζει και στα πλάγια.

Σταματήστε τη γκρίνια μωρέ, λίγη εμπιστοσύνη στον πρόεδρο, που δεν λανθάνει ποτέ.

 

Καλά, συγνώμη, :D Απλά το συζητάγαμε προχθές, μην αρχίσουν οι τραυματισμοί (συνηθισμένο στην προετοιμασία) και στενέψουν τα πράματα πολύ για τους προκριματικούς, γιατί καλή η θεωρία ότι μπορούμε να κατεβάσουμε μια καλή ενδεκάδα (χωρίς ίχνος για εναλλακτικές), αλλά άμα είναι ανέτοιμοι ή τραυματισμένοι δύο ας πούμε, σφίγγεις άσχημα.

Link to comment
Share on other sites

Και σιγα την καλη ενδεκαδα που κατεβαζεις με Κλωναριδο-Γιακουμακηδες.

 

Να το τραβηξουμε απο τα μαλλια δεν γινεται, θες 3 ενδεκαδατους για να προσπαθησεις απλα να φτασεις το περσινο επιπεδο ροστερ.

Link to comment
Share on other sites

Τα σταυροκοπηματα θα αρχισουν αμα νιωσουν τιποτα ενοχλησεις ο Σιμοες η ο Λιβαγια.

Link to comment
Share on other sites

Και σιγα την καλη ενδεκαδα που κατεβαζεις με Κλωναριδο-Γιακουμακηδες.

 

Να το τραβηξουμε απο τα μαλλια δεν γινεται, θες 3 ενδεκαδατους για να προσπαθησεις απλα να φτασεις το περσινο επιπεδο ροστερ.

Ακομα και αν βελτιωθουν αυτοι, θες 3 ενδεκατους. Δεν γινεται να παιζουν οι ιδιοι συνεχεια.

Link to comment
Share on other sites

5 μεταγραφες θελει η ΑΕΚ αλλα το εχουνε ριξει στην τρελη με 3 τωρα, οκ μην το σκαλιζουμε Ραγιε...

Link to comment
Share on other sites

5 μεταγραφες θελει η ΑΕΚ αλλα το εχουνε ριξει στην τρελη με 3 τωρα, οκ μην το σκαλιζουμε Ραγιε...

Αφου εσυ το σκαλιζεις ρε Νικε, απλα συμπληρωσα αυτο που εγραψες.

Link to comment
Share on other sites

Αφου εσυ το σκαλιζεις ρε Νικε, απλα συμπληρωσα.

Εννοω μην το ψαχνουμε και πολυ, ολοι ξερουμε τι ειναι και πώς ειναι.

Οπως εχει ερθει το πραγμα μπορει να παρουν με το πασο τους 3 παικτες και να θεωρησουμε οτι εκαναν και υπερβαση στο τελος.

Link to comment
Share on other sites

Ε, δεν το ψαχνω και πολυ. Μετα απο εκατονταδες σχολια περι αναγκης μεταγραφων, συμπληρωσα κατι για το θεμα.

Link to comment
Share on other sites

?

 

Εγω συμφωνω μαζι σου κι εσυ ενοχληθηκες;

 

Μαλλον δεν εγινε αντιληπτος ο τροπος γραφης μου. Συμφωνησα μαζι σου.

Link to comment
Share on other sites

?

 

Εγω συμφωνω μαζι σου κι εσυ ενοχληθηκες;

 

Μαλλον δεν εγινε αντιληπτος ο τροπος γραφης μου. Συμφωνησα μαζι σου.

Δεν ενοχληθηκα. Μια διευκρινηση εκανα.

Link to comment
Share on other sites

Αλλο που δεν θες εσυ :D

Μετα ομως δεν εχω αδικο που λεω οτι δημιουργεις εντασεις. 

 

Εσυ φταις γ ολα...

;;;;

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×