Jump to content

Φιλικά & Προετοιμασία Καλοκαίρι 2018


Guest amd
 Share

Recommended Posts

Παιδιά λιγο να ξεκαθαρίσουμε κάποια πράγματα

 

 

Καμία μπάλα δεν έχασες σε καμία λεωφόρο, ίσα ίσα το Χ ήταν κακο αποτέλεσμα για εσένα βάσει της εικόνας του αγώνα. Στη λεωφόρο μόνο σε κάτι π.ο. σε πάτησαν αυτοί κάτι που έκανες κι εσύ στη ρεβάνς. Επειδή το έχω διαβάσει 3-4 φορές εδώ μέσα, τ' αρχιδια σου έκλασε ο Ουζουνίδης περυσι

  • Δικεφαλάκι 5
Link to comment
Share on other sites

 

 

περυσι παντως στην Λεωφορο με τον Παναθηναικο του Ουζουνιδη, ειχες χασει την μπαλα...

 

 

;;;; Από πού κι ως πού;

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά λιγο να ξεκαθαρίσουμε κάποια πράγματα

 

 

Καμία μπάλα δεν έχασες σε καμία λεωφόρο, ίσα ίσα το Χ ήταν κακο αποτέλεσμα για εσένα βάσει της εικόνας του αγώνα. Στη λεωφόρο μόνο σε κάτι π.ο. σε πάτησαν αυτοί κάτι που έκανες κι εσύ στη ρεβάνς. Επειδή το έχω διαβάσει 3-4 φορές εδώ μέσα, τ' αρχιδια σου έκλασε ο Ουζουνίδης περυσι

 

Έτσι, τώρα το είδα ότι απάντησες, πάτησα κατευθείαν κι εγώ για απάντηση. Γράφτη μία, γράφτηκε δύο, νόμιζα για αστείο ή υπερβολή για κάποιο παράδειγμα, αλλά μην τρελαθούμε κιόλας ότι ήταν καλύτερος ο βάζελος στα μεταξύ μας ματς. Καμία μα καμία σχέση.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Γενικά απ' όταν ανεβηκες, μόνο ένα ματς στη Λεωφόρο πήγε άσχημα και ήταν για τα π.ο.

 

Δεν θυμάμαι αν η βαζελα είχε το βλαχαδερο για προπονητή σε όλους τους αγώνες αλλά για όνομα του Θεού δηλαδή.

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει και το 2-3 στο οακα στο πρώτο πατούσε καλύτερα αλλα στο β τους βαλαμε κυριολεκτικά στη περιοχή και θα κάναμε ανατροπή με πετχαρτ . το 2-3 ήρθε απλα σε μια αντεπίθεση στα χασομερια .

Link to comment
Share on other sites

αυτό που δεν του άρεσαν οι βαθιές μπαλιές με την ΑΕΚ λάρνακας να πιέζει τόσο ψηλά δεν το καταλαβαίνω κύριε Μαρίνο.

 

Με πάσινγκ γκέιμ στην πίεση παίζει να φας γκολ, κλεψίματα κτλ... ενώ με μια μπαλιά βγάζεις αντεπίθεση.

 

Του έχει πει κάποιος ότι δεν είμαστε Μπάρτσα;

 

Υ.Γ.  Ξεκινάω νηφάλια  κριτική.

Link to comment
Share on other sites

σε κανονικο ματς θα τα δεις σε φιλικο θελει να προσπαθησεις να βγαλεις την μπαλα απο πισω ακομα και σε υψηλη πιεση, αν καταφυγεις στην ευκολη λυση της μπαλιας απο πισω δεν θα βγαλεις ποτε την μπαλα σωστα

Link to comment
Share on other sites

Κλασσικό πονόματο θα δούμε με πασούλες στα πλάγια, ανάπτυξη arxeidia ό,τι είδαμε δηλαδή σε όλες τις ομάδες του Ζούζου.

Link to comment
Share on other sites

δεν θα βγαλεις ποτε την μπαλα σωστα

 

Το σωστά είναι λίγο σχετικό, έτσι; Ο καθένας με την γνώμη του.

Link to comment
Share on other sites

Las Palmas, Ρόμα αν πουλήσει τον Κωστάκη, αιντχοφεν είναι καλύτερες επιλογές

Link to comment
Share on other sites

Γαλατά καπου πήρε το μάτι μου...

Πορωσις!!!! Θα δω ΑΕΚαρα μετά από Αλμευδα με Ξάνθη.

Link to comment
Share on other sites

Αυριο λετε να παρουν λεπτα μπογε,πονσε?

πονσε δεν υπαρχει περιπτωση, αφου δεν εχει κανει καν προετοιμασια.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×