Jump to content

Φιλικά & Προετοιμασία Καλοκαίρι 2018


Guest amd
 Share

Recommended Posts

δεν θελω να ειμαι κακος αλλα μεταξυ τσιγκρινσκι και τσοσιτς ισως επρεπε να μεινει ενας και να παρουμε ενα ακομα στοπερ. Με το παραμικρο τραυματιζονται, δεν θα βγει ετσι η χρονια

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ο Τσόσιτς τραυματίας είναι;

Οχι αλλα στα αλλα δυο στην πολωνια εμενα μου χε φανει πολυ βαρυς

Link to comment
Share on other sites

Γενικώς είναι γρίφος το πως θα παίξει. Εγώ αν ήμουν θα πήγαινα στην πετυχημένη συνταγή με Μπακάκη 3ο στόπερ, Οικονόμου λίμπερο και Λαμπρόπουλο δεξιά. 

Σίμο - Άλεφ κέντρο, Γκάλο Λόπες μπακ χαφ, και μετά μπροστά θα άφηνα Λιβάια Μάνταλο Μπογέ, με τους δύο πρώτους πίσω από Μπογέ αλλά και εναλλαγές. 

 

Δεν βλέπω να παίζουμε 3-4-3 όμως. Φυσικά πρέπει να σκεφτούμε και ότι κάποια κορμιά π.χ Γκάλο Λιβάια Τσόσιτς θέλουν και περισσότερο χρόνο για φορμάρισμα. 

 

Κουίζ για δυνατούς λύτες τα πρώτα 2 ματς. 

Edited by yiannis_21
Link to comment
Share on other sites

εξαρτατε τον αντιπαλο αν θα ειναι εντος η εκτος κτλπ

 

απο αυτα που διαβασαμε λοπες , αλμπανης λιβαγια , κασετας ηταν καλοι 

 

ο ολλανδος εχει δικιο δεν εχεις κανενα λογο να κανεις φιλικο με τον σπανο στο χωραφι απο την αλλη ειναι προφανως ενα καλο τεστ απεναντι σε ομαδα που φτυνεις αιμα εντος εκτος 

 

εκανες αρκετες φασεις 4-5 πολυ καλες θα τις τελειωσεις κιολας το καλο ηταν οτι δεν απειληθηκες καθολου 90 λεπτα σοβαρη φαση δεν εφαγες

Link to comment
Share on other sites

εξαρτατε τον αντιπαλο αν θα ειναι εντος η εκτος κτλπ

 

απο αυτα που διαβασαμε λοπες , αλμπανης λιβαγια , κασετας ηταν καλοι 

 

ο ολλανδος εχει δικιο δεν εχεις κανενα λογο να κανεις φιλικο με τον σπανο στο χωραφι απο την αλλη ειναι προφανως ενα καλο τεστ απεναντι σε ομαδα που φτυνεις αιμα εντος εκτος 

 

εκανες αρκετες φασεις 4-5 πολυ καλες θα τις τελειωσεις κιολας το καλο ηταν οτι δεν απειληθηκες καθολου 90 λεπτα σοβαρη φαση δεν εφαγες

 

 

Εννοείται να ρθει η γαμημένη η Δευτέρα να μάθουμε αντίπαλο και δεν παλεύεται η κατάσταση μετά το Μουντιάλ. Χάλια λινκς για αγώνες ΑΕΚ, χωρίς τηλεοπτική μετάδοση το σημερινό, ε να πα να γαμηθούνε. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Εγω παλι εχω μια υποψια οτι ο λιβαγια θα μονιμοποιηθει κορυφη.(καμια σχεση με αυτο που καταλαβα απο τα γραφομενα οτι επαιξε σημερα)

Ειδικα με την ενσωματωση πονσε, ο οποιοςθα παιζει πισω του σε στυλ κλωναριδη/μπερκ

 

το αποκλειω δεν εχει παιξει ποτε κορυφη με ζουζου παντα απο πισω 

 

ειναι δεδομενο οτι θελει να εκμεταλλευτει την καθετη του για παιχτη σνα τον πονσε που παιζει στον χωρο

Link to comment
Share on other sites

Στο τοπικ των μεταγραφών γράφαμε όταν πήραμε Οικονόμου ότι εξαιτιας των τραυματισμων Τσιγκρι και Τσοσιτς χρειαζόμαστε βασικό στόπερ. Δυστυχώς στο πρώτο σοβαρό φιλικό είχαμε θέμα.

 

Υγ. Τουλάχιστον λένε ότι ο Οικονόμου σήμερα ξεχώρισε

Link to comment
Share on other sites

οχι επαιξε κανονικα

 

Α οκ, ευτυχώς. Τότε δε νοείται να μιλάμε για Λαμπρόπουλο βασικό σε ματς της Ευρώπης. Επίσης είναι και ο Οικονόμου που πιστεύω υπολογίζεται τρίτος μεταξύ ίσων τριών.

Edited by SpiRos
Link to comment
Share on other sites

Α οκ, ευτυχώς. Τότε δε νοείται να μιλάμε για Λαμπρόπουλο βασικό σε ματς της Ευρώπης. Επίσης είναι και ο Οικονόμου που πιστεύω υπολογίζεται τρίτος μεταξύ ίσων τριών.

 

 

Σπύρο από ότι διαβάζω εννοείται ο Τσόσιτς λόγω αγωνιστικής απραξίας όπως και προετοιμασίας είναι πολύ βαρύς ακόμα. Ελπίζω να ελευθερωθεί λίγο στις 2 βδομάδες που απομένουν. 

Link to comment
Share on other sites

Τωρα που ειπατε για την Γατου.

Μεσημερακι χτες ημουν σταθμο Λαρισσης να υποδεχτω την ξαδερφη η οποια ερχεται απο Αυστρια (πηγε πρωτα σε συγγενεις Θεσσαλονικη και μετα για καποιο λογο ηρθε με το τραινο να δει την χωρα), ρε σεις το τι μουνι κυκλοφορει δεν λεγεται.

Επιασα κουβεντα με μια Γερμανιδα που χε κατεβει (κλασσικα μποτακι ορειβασιας, σορτς, σακος πλατη) συμπαθητικη φαση, εψαχνε κατι οδηγιες με χαρτες, τελικα ηπιαμε και εναν καφε. Το γραφω γιατι βγαινοντας εξω βλεπει ενα γατακι κανει ενα (wwwww) σκυβει να το χαιδεψει, ε τα ειδα ολα. Θα τραβουσα στα καπακια μια παχια στις τουαλετες αλλα σιχαθηκα οποτε συνεχισα να περιμενω την εξαδεΛφη απο την Αυστρια.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Τουλάχιστον λένε ότι ο Οικονόμου σήμερα ξεχώρισε

Επεσε συρμα να στηριχθει το παιδι διοτι στην Πολωνια ητανε απο τους χειροτερους συμφωνα με τα ρεπορτια που ειδανε την προετοιμασια.

Link to comment
Share on other sites

Δε πρόλαβε κι ο Μαρίνος να ασχοληθεί πολύ μαζί του, γιατί είναι απορροφημενος στην τελειοποίηση της επιθετικής λειτουργίας.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ετσι ειναι. Ολο το βαρος εχει πεισει εκει διοτι η ομαδα ειχε μαθει να κανει επιθεση αποκλειστικα με γιομες απο πισω και συστημα "κατι θα κανει ο Λιβαγια/Αραουχο/Χριστοδουλοπουλος και θα βαλουμε ενα γκολ για να το διαφυλαξουμε με 8 πισω απ τη μπαλα μετα". 

Για να γινει επιθετικη ομαδα η ΑΕΚ θελει παρα πολυ χρονο και καλυτερους παικτες απο τα παιδια που παιξανε (και) σημερα.

Link to comment
Share on other sites

Μετά την λαίλαπα μανώλη η ομάδα προσπαθεί ακόμα να μαζέψει τα κομμάτια της.

  • Δικεφαλάκι 6
Link to comment
Share on other sites

Δεν εγραψα εγω πουθενα για λαιλαπες. Εγω γραφω πως επαιζε ο βαμομπιεν σας σε σχεση με αυτο που θελει να κανει ο καινουριος προπονητης.

Link to comment
Share on other sites

Επεσε συρμα να στηριχθει το παιδι διοτι στην Πολωνια ητανε απο τους χειροτερους συμφωνα με τα ρεπορτια που ειδανε την προετοιμασια.

 

παπαρια και στα 3 φιλικα ηταν πολυ καλος 

 

στα 2 που ειδαμε κιολας ηταν αλαθανστος

Edited by amd
Link to comment
Share on other sites

Ο καινούργιος προπονητής ας βάλει πρώτα κανένα γκολ και μετά να βγούν να μιλήσουν τα λιβανιστήρια του.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Exei dikio o magician, k sto kievo me giomes prospa8hsame na kLepsoume thn prokrish .

Marino 8a se agaphsoume, kane ligaki upomonh

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Διαβαζω μπηκε ο Μπογε και τους αρχισε στα κλωτσιδια.Τραυματισε και εναν.Στηριζω.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×