Jump to content

ΠΑΕ ΑΕΚ: Γενικά Νέα - Ανακοινώσεις


nikos
 Share

Recommended Posts

4 hours ago, ΕΝΝΙΑ_ΕΝΤΕΚΑ said:

Σε εκανε ανθρωπο ο Ματιας

Toν έκανε ?

Link to comment
Share on other sites

Στην Ευρώπη επιστρέφει και τυπικά πλέον η ΑΕΚ.

Μετά την κατάκτηση του πρωταθλήματος, η «Ένωση» εξασφάλισε τη συμμετοχή της στον γ’ προκριματικό του Champions League.

Την Τρίτη λοιπόν σφραγίστηκε και επίσημα η επάνοδος στις διασυλλογικές διοργανώσεις της UEFA, με τη χορήγηση της άδειας συμμετοχής.

Εξάλλου η ίδια τυπική διαδικασία ολοκληρώθηκε και όσον αφορά στο ερχόμενο πρωτάθλημα της Stoiximan Super League, για το οποίο επίσης αδειοδοτήθηκαν κανονικά οι «κιτρινόμαυροι».

Link to comment
Share on other sites

 Πήρα τηλέφωνο στη παε αλλά και θα στείλω mail για όσα έγιναν την κυριακή και όλη την χρονιά δεν είμαστε μαλάκες εμείς που πήραμε διαρκείας κτλ.Ενημερώθηκα οτι σαν παε δεν εχει υπεύθυνο ασφάλειας.Έμαθα απο 2 φίλους την κυριακή στο πέταλο άνθρωπος της οριτζιναλ έβαζε μέσα με 30 ευρώ το κεφάλι.Αφού έχει υπεύθυνο οργάνωσης αγώνων ας φροντίσουν οι χώροι να είναι καθαροί όπως οι τουαλέτες χειρότερες και απο δημόσια ουρητήρια

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Για τους σεκιουριτι το γνωρίζω το είδα με τα μάτια μου και το είπαν στο κετσε στην εκπομπη του στο σπορ φμ.Φίλε να γίνει αλλά με ένα μέτρο το παραχέσαμε του χρόνου παίζεις ευρώπη και εκει δεν θα μας χαριστούν είμαστε ηδη ύποτροποι με τον αγιαξ.Αλλά παιδιά με διαρκείας δεν μπήκαν μέσα όπως ο κολλητός μου που ήταν εκτος αθηνών έκανε ταξίδι να επιστρέψει αθήνα και δεν μπήκε επειδή έκλεισαν τις θυρες με εντολή της παε γιατί έγινε το σκηνικο με τη φωτοβολίδα.Έξω ήταν και άλλοι κάτοχοι διαρκείας που δεν μπήκαν το θεωρείς σωστο;Τώρα αν δυο άτομα που μου ειπαν οτι οπαδοί επαιρναν χρήματα να βάλουν αλλους να είπαν ψεμματα δεν ξέρω.Τελος πάντων να διορθωθούν τα πράγματα και αυτος που είναι ο υπεύθυνος αγώνων να πάρει το πουλο.

Link to comment
Share on other sites

@Pelado 21Δεν διαφωνώ και εννοείται δεν το θεωρω σωστό να μένουν έξω κάτοχοι διαρκειας που πήραν τα πανάκριβα διαρκειας μέσα στην απογοήτευση από τη περσινή χρονια άλλωστε και εγώ ήμουν ένας και δεν ξέρω τι θα έκανα αν το  παθαινα  πάντως δεν θα το επερνα και όχι ήρεμα. Ήταν μια ειδική κατάσταση το προχθεσινο που δύσκολα ελέγχεται και ο καθένας χρησιμοποίησε κάθε ευφάνταστο τρόπο και κονε για να μπει μέσα. Δεν ξέρω αν όντως οι σεκουριτι επερνα χρήματα ( δεν αποκλείω κάποιοι να το έκαναν) ή απλά είχαν πελαγώσει η ακόμα να είχαν πάρει εντολή να κάνουν τα στραβά μάτια. Μπορεί και όλα μαζί. Πλέον ξέρουν όλα τα προβλήματα έχουν το χρόνο και το χρήμα να τα φτιάξουν. 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Χαζευα λίγο τη χθεσινη εκπομπη του Κετσε στο youtube και ειπε οτι θεωρει πιθανο να μη συμπεριλαμβάνονται τα ευρωπαικα ματς στα διάρκειας του χρονου. Δηλαδή να εχει προτεραιότητα ο κάτοχος αλλα να πρεπει να αγοράσει κανονικά εισιτήριο. Ημαρτον ρε κεραταδες.

  • Δικεφαλάκι 2
  • Sad 2
  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, moukie said:

Χαζευα λίγο τη χθεσινη εκπομπη του Κετσε στο youtube και ειπε οτι θεωρει πιθανο να μη συμπεριλαμβάνονται τα ευρωπαικα ματς στα διάρκειας του χρονου. Δηλαδή να εχει προτεραιότητα ο κάτοχος αλλα να πρεπει να αγοράσει κανονικά εισιτήριο. Ημαρτον ρε κεραταδες.

οι τιμες θα ειναι πολυ κοντα με τις φετινες αλλα δεν θα εχει ευρωπαικα, θα βγουν σαν ενα ξεχωριστο πακετο θα δουμε σε κανα μηνα 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, amd said:

οι τιμες θα ειναι πολυ κοντα με τις φετινες αλλα δεν θα εχει ευρωπαικα, θα βγουν σαν ενα ξεχωριστο πακετο θα δουμε σε κανα μηνα 

Αν γίνει αυτό θα υπάρξουν αντιδράσεις απο τον κόσμο!Ξεφτίλα!

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Pelado 21 said:

Αν γίνει αυτό θα υπάρξουν αντιδράσεις απο τον κόσμο!Ξεφτίλα!

Θεωρώ δεδομένο ότι θα γίνει.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Πακέτο θα μπορεί φανταζομαι να βγάλει μονο αφου ξεκαθαρίσει σε ποια διοργάνωση θα παιξουμε. Οπως και να χει ειναι μαλακια ειδικά αν υπαρχει αυξηση + τα ευρωπαικα.

Link to comment
Share on other sites

Και το πακέτο τι θα είναι; Τα προκριματικά φαντάζομαι θα 'ναι εκτός, δεν θα έχει τελειώσει ούτε η πώληση των κανονικών. Θα είναι τα 3 του ομίλου & τα επόμενα αν συνεχίσουμε μετά τον Φλεβάρη; Μόνο τα 3 του ομίλου; Ψιλοαστεία πράματα

Link to comment
Share on other sites

Για τον τίγρη μιλάμε. Οτιδήποτε μαλακία τον συμβούλεψε κάποιος ότι θα που αποφέρει επιπλέον έσοδα την έχει ήδη επεξεργαστεί. Ειδικά αν του είπε ότι είναι στα ευρωπαϊκά πρότυπα.

 

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι μεγάλες ισπανικές ομάδες, δεν ξέρω αν το κάνουν όλες οι μεγάλες, προσφέρουν τα τελευταία χρόνια δύο πακέτα διαρκειας. Ενα "φθηνό" που περιλαμβάνει μόνο τα παιχνίδια των εθνικών διοργανώσεων και ένα  ακριβό που περιλαμβάνει και τις ευρωπαϊκές, ανεξάρτητα από το πόσο θα προχωρήσουν. Βεβαια αυτές  έχουν εξασφαλισμένη την θεση σε ομίλους τσου λου, σε αντίθεση με  την ΑΕΚ που δεν θα μπορούσε να προσφέρει κάτι ανάλογο από το καλοκαίρι. 

Link to comment
Share on other sites

Γλεντήσατε με την ψυχή σας την Κυριακή ? Φωνάξατε με λύσσα ? Γόνα ανάψατε ? Βιντεάκια και σέλφι βγάλατε ?

Το γκαρσόνι είναι στο δρόμο και φέρνει τη λυπητερή (λογαριασμό) .....

  • Δικεφαλάκι 1
  • Hahaha 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, aris2168 said:

Τη γαμησαμε

Κάντε κανα σταυρό μην τυχόν και γράψει Νταμπλ στις 24, γιατί τότε τα δύο νεφράκια σας θα αποδειχθούν πολύ λίγα .....

  • Δικεφαλάκι 1
  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

Κοροϊδεύαμε κάποτε ένα Κινέζο που πούλησε το νεφρό του για ένα iPhone. Που να ξέραμε..

  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, amd said:

οι τιμες θα ειναι πολυ κοντα με τις φετινες αλλα δεν θα εχει ευρωπαικα, θα βγουν σαν ενα ξεχωριστο πακετο θα δουμε σε κανα μηνα 

 

49 minutes ago, agelos said:

Θεωρώ δεδομένο ότι θα γίνει.

26 minutes ago, Perparim56 said:

Και το πακέτο τι θα είναι; Τα προκριματικά φαντάζομαι θα 'ναι εκτός, δεν θα έχει τελειώσει ούτε η πώληση των κανονικών. Θα είναι τα 3 του ομίλου & τα επόμενα αν συνεχίσουμε μετά τον Φλεβάρη; Μόνο τα 3 του ομίλου; Ψιλοαστεία πράματα

Σας το έχω ρίξει το υπονοούμενο καιρό..

On 2/26/2023 at 10:27 PM, Kami said:

 

Το διαρκείας σου εξασφαλίζει μια θέση στο γήπεδο, έχεις ήδη πληρωμένο στην κατοχή σου το εισιτήριο για το επερχόμενο ματς και άμα γουστάρεις πας. Ειναι πολύ δυσκολο η ΠΑΕ να ελέγξει μια τέτοια πλατφόρμα. Αμα δλδ βγαίνει το ματς €40 απο το διαρκείας, εχει €60 η διπλανή κενή θέση οπότε η ΠΑΕ ανταγωνίζεται τον εαυτό της και σύντομα θα βγεί άλλη πλατφόρμα που θα το πουλάω "μόνος μου" €50 και θα αφήνω πχ 5 στην πλατφόρμα.

Αυτό που μπορεί να κάνει... είναι μην περιλάβει τα Ευρωπαικά ματς στο διαρκείας! Με το πρόσχημα του αγνώστου αριθμού και ποιότητας των αγώνων (καθώς Μάιο μήνα δεν ξέρεις αν Σεπτέμβριο θα πάιξεις ομίλους Τσου-λου ή θα αποκλειστείς απο παντού) να σου δώσει απλά μια option όπου εξασφαλίσεις θέση, πληρώνωντας όμως κάθε ευρωπαικό ματς ξεχωριστά!

Εκεί αν δεν θες τη θέση σε κάποιο ματς, θα βγαίνει στην αγορά με τα υπόλοιπα εισιτήρια.

Link to comment
Share on other sites

Ηδη είχαμε σχεδον διπλες τιμές απο γαυρο που εχει και την Ευρώπη μέσα, για να δουμε. Εκτός αν αποφασισαν οτι ειναι καλύτερα να πουλαει λιγότερα διάρκειας γενικώς.

Link to comment
Share on other sites

ιδιες τιμες θα κρατησει το μοναδικο ερωτημα ειναι αν στο πακετο της ευρωπης θα βαλει τα προκριμματικα η οχι δηλαδη αν θα βγαλει πακετο 6 αγωνων οταν θα μπει σε ομιλο

να επισημάνω οτι ουτως η αλλως καποιοι ομιλοι ειναι εξασφαλισμενοι συνεπως ξερεις προκαταβολικα οτι θα παιξεις 10 ματς μινιμουμ 

δηλαδη 2 στον 3ο προκριμματικο, 2 στον γυρο πλειοφ (ειτε τσαμπιονς λιγκ ειτε europa league) και 6 ομιλων

 

Link to comment
Share on other sites

Οπως λεγαμε με ενα φιλαρακι το σωστο ειναι να  βγουνε 4(τεσσερα).

1.pre season θα περιλαμβανει τα φιλικα +καθε σαββατο θα βαραει μουσικη και θα πινεις το ποτακι σου τη μπυριτσα σου και οτι αλλο θες εχοντας τη καρεκλιτσα σου.

2.regular season τα παιχνιδια της κανονικης διαρκειας.

3.Play off 

4.ευρωπαικο.

Αντε τζαμπατζηδες που θελετε να μου βγαλετε ολη τη χρονια με ενα διαρκειας.

  • Δικεφαλάκι 1
  • Hahaha 7
Link to comment
Share on other sites

Ρε Μητσο, θα μας βγάλει διαρκειας και για τα εκτός εδρας ο τιγραρος;; 😄

  • Δικεφαλάκι 1
  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

🤣 🤣 🤣 🤣 🤣

κοιταξε κανα 3-4 ματς θα δωθουν σιγουρα εισιτηρια (Βολος- Σερρες- Κηφισια - ΟΦΗ - πιστευω και Αγρινιο) 

  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, amd said:

 

να επισημάνω οτι ουτως η αλλως καποιοι ομιλοι ειναι εξασφαλισμενοι συνεπως ξερεις προκαταβολικα οτι θα παιξεις 10 ματς μινιμουμ 

δηλαδη 2 στον 3ο προκριμματικο, 2 στον γυρο πλειοφ (ειτε τσαμπιονς λιγκ ειτε europa league) και 6 ομιλων

 

νομιζω ο @moukie αναφεροταν σ αυτα τα εκτος.

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, moukie said:

Ρε Μητσο, θα μας βγάλει διαρκειας και για τα εκτός εδρας ο τιγραρος;; 😄

Μην τον παρεξηγάτε, άκουγε Νικολοαλγκοφρέν την ώρα που το έγραφε. 

  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×