Jump to content

ΠΑΕ ΑΕΚ: Γενικά Νέα - Ανακοινώσεις


nikos
 Share

Recommended Posts

Θεμελιώδης αρχή του νόμου της αγοράς είναι ότι την τιμή την ορίζει πάντοτε ο αγοραστής. Η ζήτηση θα είναι αυτή που θα ορίσει και την τιμή σε βάθος χρόνου. Καμιά εμπορική πράξη δεν μπορεί να οριστεί στο συναίσθημα, αλλιώς η Apple πχ θα έδινε σε προνομιακές τιμές τα καινούργια μοντέλα σε όσους έσπευδαν και αγόραζαν ανελλιπώς τα παλιότερα της μοντέλα. Δεν το κάνει, υπό συνθήκες κανονικότητας τουλάχιστον, γιατί η τιμολόγηση των νέων μοντέλων βρίσκει σύμφωνο το καταναλωτικό κοινό. Αν ανταποκρίνεται πλήρως  στην ποιότητα της κατασκευής ? Who cares? Αν υπήρχαν λιγότερα μοντέλα προς διάθεση, η τιμή θα ήταν υψηλότερη. Ούτε η ποιότητα των μοντέλων θα άλλαζε, ούτε οι διαθέσιμες υπηρεσίες μέσω αυτών. Θα άλλαζε η ζήτηση όμως. Οι συναισθηματισμοί είναι το ψωμί και το βούτυρο όσων αρνούνται να κοιτάξουν κατάματα την πραγματικότητα. Ναι, το ποδόσφαιρο έχει άφθονο συναίσθημα, αλλά πως απαιτείς εσύ ως οπαδός να δουλεύει η ΠΑΕ ένα άρτιο τεχνοκρατικό πλάνο, εξαιρώντας τα εισιτήρια; Υπάρχει μια ηρωικότητα σε ένα χορταστικό "Όχι" προς κάθε σκέψη αναπροσαρμογής της τιμής, ίσως και των λοξών ματιών της ΠΑΕ προς ένα κοινό που, το λιγότερο, δεν θα της δημιουργήσει νέους μπελάδες.  Θεωρώ και την επόμενη, ίσως και την μεθεπόμενη χρονιά μεταβατική. Οι μεγάλες αλλαγές θέλουν κόπο και χρόνο. Κάποιοι σημειώναμε ότι η χωρητικότητα του γήπεδου δεν έχει μονάχα την συναισθηματική εσάνς του ανταγωνισμού, ποιος την έχει μεγαλύτερη, αλλά και το πρακτικό κομμάτι, το οικονομικό. Από την άλλη, να το ξαναγράψω, δεν γίνεται το όραμα μιας φιλόδοξης αναπτυσσόμενης εταιρίας να περιλαμβάνει συναισθηματισμούς και επετηρίδες ή να αποκλείει από την συζήτηση, στέλνοντας το πυρ τον εξώτερο πλάνα για να μην δυσαρεστηθούν κάποιοι. Αν βέβαια αυτοί "οι κάποιοι' αποτελούν την πλειοψηφία τότε όταν κάτσει η σκόνη της μετάβασης μαζί με το διαρκείας θα σου δίνουν και κιλίμια, όπως σου έδιναν παλιότερα με τα συμβόλαια της κινητής. 

Link to comment
Share on other sites

Αν οι ΠΑΕ είναι εταιρίες με την κοινή έννοια, τοτε καλώς τιμολογουν με μοναδικό γνώμονα το κέρδος, κακώς όμως καταφεύγουν στην επίκληση συναισθήματος όποτε το κρίνουν σκόπιμο.

  • Δικεφαλάκι 6
Link to comment
Share on other sites

Λάθος. Ορθότατα καταφεύγουν στο συναίσθημα. Κάτι πρέπει να σου πουλήσουν όταν το προϊόν δεν ανταποκρίνεται σε αυτά που επιθυμείς, τουτέστιν οι πιθανότητες να το αγοράσεις λιγοστεύουν . 

Link to comment
Share on other sites

Και τεχνοκρατικά να το δεις, η apple και κάθε άλλη εμπορική εταιρεία θεωρητικά μπορούν να έχουν ως στόχο το να κάνουν πελάτη κάθε άνθρωπο στη Γη. Η ΑΕΚ πάλι αντικειμενικά πελάτες για τα εισιτήρια μπορεί να πιάσει μόνο όσους είναι ΑΕΚ και μένουν στην Αθήνα, λίγους που είναι ΑΕΚ και μένουν επαρχία και ελάχιστους που είναι ΑΕΚ και μένουν στο εξωτερικό.

Αν εμένα η ΑΕΚ δεν με διευκολύνει να φέρω το παιδί μου, να γίνει και αυτό πελάτης που αργότερα θα με αντικαταστήσει κοκ, τότε μπορεί ευκαιριακά να στοχεύσει στο να πουλήσει προϊόν σε μεγαλύτερα πορτοφόλια από εμένα, αλλά τα πορτοφόλια αυτά πολύ πολύ γρήγορα θα πάψουν να ενδιαφέρονται κυρίως γιατί θα βαρεθούν αλλά και γιατί υποχρεωτικά κάποια στιγμή θα έχουμε και σκατά ομάδα.

Θελω να καταλήξω στο οτι εγώ είμαι σημαντικότερος πελατης για την ΑΕΚ σε σύγκριση με κάποιον που ψήνεται να δώσει 1.000 ευρώ για μια σεζόν στο πέταλο ή από κάποιον που ψήνεται να δώσει 5.000 για άλλη θύρα. Γιατί εγώ ο μλκσ εδώ θα είμαι κι όταν η ΑΕΚ μείνει εκτός Ευρώπης. Εδώ θα είμαι να πασχίζω να φέρω κι αλλους πελάτες στην ομάδα, κάτι που τα μεγάλα πορτοφόλια δεν θα κάνουν διότι απλώς αγοράζουν μια παροχή και ως εκεί.

Η ΑΕΚ δεν θα γίνει ποτέ Μπαρτσελόνα να είναι τιγκα το γήπεδο της από τουρίστες. Ποτέ. Αν νομίζει ότι κάνοντας απλησίαστο το προϊόν της, θα ανέβει επίπεδο, τοτε λυπάμαι πολύ, αλλά έχω 2 αρχιδια διαθέσιμα να της στείλω 

  • Hahaha 1
  • Μπομπίτσα 2
Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο λέμε. Εσύ θα ορίσεις την τιμή. Η ζήτηση που φαινομενικά είναι μεγαλύτερη σε ένα μικρότερο γήπεδο. Το προϊόν δεν απευθύνεται μονάχα σε οπαδούς. Απο την άλλη θα το ξαναγράψω.  Απαιτουμε από τον οργανισμό πλήρη επαγγελματισμο,  στελέχωση χωρίς τα συναισθηματικά βαρίδια των παλαιμάχων πχ,  και όταν φτάνει η συζήτηση στα εισιτήρια σκεφτόμαστε και οργανώνουμε διαφορετικά και αντιδιαμετρικα πλάνα. Η κινητικότητα είναι η έτερη αρχή της αγοράς και οι αντικατασεις ο κανόνας.

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Macross said:

Ωραία όλα αυτά, θα βγούνε οι τιμές θα φύγουν μοτοκριστο και μετά θα λέμε "εχμ ναι και εγώ τελικά πήρα εκεί". Όπως πέρυσι

Το σίγουρο είναι ότι όποιος δεν ανανεώσει στις θέσεις που κοστίζουν λιγότερο απο τον βασικό μισθό, με σκοπό να πάει σε φθηνότερο ή ίδιας τιμής αλλά καλύτερης θέσης, θα περάσει τη χρονιά στην πλατεία του ατσαλένιου αετού!!

Αμα μπορείς και θες να πας σε ακριβό, μπορεί και να σου κάτσει. Φετος θα υπάρχουν πολύ λιγότερα διαθέσιμα εισητήρια, όχι μόνο γιατί θα βγεί η θύρα στο πέταλο για τους φιλοξενούμενους, αλλά και γιατί υπάρχει σοβαρή πιθανότητα να παίξουμε στους ομίλους του Ch. L. όπου οι απαιτήσεις για εισητήρια απο την uefa είναι μεγαλύτερες και δεν είχαν υπολογιστεί στον αρχικό σχεδιασμό..!!

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, stavros 9-11 said:

Και τεχνοκρατικά να το δεις, η apple και κάθε άλλη εμπορική εταιρεία θεωρητικά μπορούν να έχουν ως στόχο το να κάνουν πελάτη κάθε άνθρωπο στη Γη. Η ΑΕΚ πάλι αντικειμενικά πελάτες για τα εισιτήρια μπορεί να πιάσει μόνο όσους είναι ΑΕΚ και μένουν στην Αθήνα, λίγους που είναι ΑΕΚ και μένουν επαρχία και ελάχιστους που είναι ΑΕΚ και μένουν στο εξωτερικό.

Αν εμένα η ΑΕΚ δεν με διευκολύνει να φέρω το παιδί μου, να γίνει και αυτό πελάτης που αργότερα θα με αντικαταστήσει κοκ, τότε μπορεί ευκαιριακά να στοχεύσει στο να πουλήσει προϊόν σε μεγαλύτερα πορτοφόλια από εμένα, αλλά τα πορτοφόλια αυτά πολύ πολύ γρήγορα θα πάψουν να ενδιαφέρονται κυρίως γιατί θα βαρεθούν αλλά και γιατί υποχρεωτικά κάποια στιγμή θα έχουμε και σκατά ομάδα.

Θελω να καταλήξω στο οτι εγώ είμαι σημαντικότερος πελατης για την ΑΕΚ σε σύγκριση με κάποιον που ψήνεται να δώσει 1.000 ευρώ για μια σεζόν στο πέταλο ή από κάποιον που ψήνεται να δώσει 5.000 για άλλη θύρα. Γιατί εγώ ο μλκσ εδώ θα είμαι κι όταν η ΑΕΚ μείνει εκτός Ευρώπης. Εδώ θα είμαι να πασχίζω να φέρω κι αλλους πελάτες στην ομάδα, κάτι που τα μεγάλα πορτοφόλια δεν θα κάνουν διότι απλώς αγοράζουν μια παροχή και ως εκεί.

Η ΑΕΚ δεν θα γίνει ποτέ Μπαρτσελόνα να είναι τιγκα το γήπεδο της από τουρίστες. Ποτέ. Αν νομίζει ότι κάνοντας απλησίαστο το προϊόν της, θα ανέβει επίπεδο, τοτε λυπάμαι πολύ, αλλά έχω 2 αρχιδια διαθέσιμα να της στείλω 

Έτσι ακριβώς, πολλά παιδάκια δεν θα μπορέσουν να μπουν ποτέ στο γήπεδο μ αυτή την πολιτική, πως θα μπολιαστούν και θα "αρρωστήσουν" με την ομάδα;

Τα παιδιά μου "άρρώστησαν" με ένα και μόνο παιχνίδι στο ΟΑΚΑ, βέβαια έτυχε να είναι το 3-2 με τον γαύρο🙂. Αν το παιχνίδι εκείνο γινόταν στα Φιλαδέλφεια, ακόμα θα έψαχνα να βρω εισιτήριο...

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, stavros 9-11 said:

 

Θελω να καταλήξω στο οτι εγώ είμαι σημαντικότερος πελατης για την ΑΕΚ σε σύγκριση με κάποιον που ψήνεται να δώσει 1.000 ευρώ για μια σεζόν στο πέταλο ή από κάποιον που ψήνεται να δώσει 5.000 για άλλη θύρα. Γιατί εγώ ο μλκσ εδώ θα είμαι κι όταν η ΑΕΚ μείνει εκτός Ευρώπης. Εδώ θα είμαι να πασχίζω να φέρω κι αλλους πελάτες στην ομάδα, κάτι που τα μεγάλα πορτοφόλια δεν θα κάνουν διότι απλώς αγοράζουν μια παροχή και ως εκεί.

 

Εχεις δικιο στη σκέψη και λάθος στο συμπέρασμα!!

Ακριβώς επειδή εσύ θα είσαι διαθέσιμος ότι και να γίνει, θα πάρει τώρα τα λεφτά απο τα πελατάκια που το φυσάνε και άμα γίνει η στραβή και τους χάσει, θα ρίξει τις τιμές και θα έρθει σε σενα το σιγουράκι.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Johnny21 said:

Έτσι ακριβώς, πολλά παιδάκια δεν θα μπορέσουν να μπουν ποτέ στο γήπεδο μ αυτή την πολιτική, πως θα μπολιαστούν και θα "αρρωστήσουν" με την ομάδα;

Τα παιδιά μου "άρρώστησαν" με ένα και μόνο παιχνίδι στο ΟΑΚΑ, βέβαια έτυχε να είναι το 3-2 με τον γαύρο🙂. Αν το παιχνίδι εκείνο γινόταν στα Φιλαδέλφεια, ακόμα θα έψαχνα να βρω εισιτήριο...

 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Kami said:

Εχεις δικιο στη σκέψη και λάθος στο συμπέρασμα!!

Ακριβώς επειδή εσύ θα είσαι διαθέσιμος ότι και να γίνει, θα πάρει τώρα τα λεφτά απο τα πελατάκια που το φυσάνε και άμα γίνει η στραβή και τους χάσει, θα ρίξει τις τιμές και θα έρθει σε σενα το σιγουράκι.

Υπάρχει πάντα ο κίνδυνος να χαθεί η μαγεία όμως και τα σιγουράκια να μειωθούν. Είναι πολύ επικίνδυνη σκέψη αυτή που παραθέτεις διότι το εν δυνάμει πελατολόγιο της ΑΕΚ είναι εξαιρετικά περιορισμένο και δεν την παίρνει να αποξενώνεται από τον κανονικό κόσμο της για να στοχεύσει σε ξεκωλα του ινσταγκραμ.

Με άλλα λόγια, κρίνω ότι εμπορικά η σοφή κατεύθυνση για την ΑΕΚ θα ήταν το να επενδύσει με τιμιότητα στη σχέση που ανέπτυξε φέτος με τον κόσμο της. Και το τίμιο στην προκειμένη περίπτωση θα ήταν να παραμείνουν οι τιμές ακριβώς εκεί που είναι. Έχουμε και μια φρικτή ακρίβεια να αντιμετωπίσουμε.

Αν η ΑΕΚ έβγαζε μια ανακοίνωση ότι ανοίγει η αγορά ων διαρκείας με τις ίδιες ακριβώς τιμές με πέρυσι κι ας έχουμε ποσοτική και ποιοτική αναβάθμιση του προϊόντος, βάζοντας και λίγο συναισθηματική σάλτσα, για την οποία το κοινό της ΨΟΦΑΕΙ, τότε μακροπρόθεσμα θα ήταν περισσότερο κερδισμένη. Άσε που σε τελική ανάλυση μπορεί να μας τα πάρει και από αλλού.

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

Αν η παε επικαλεστει το δικο μου συναισθημα...

θα της αποστειλω εγγραφως κατι απολυτα συναισθηματικό και αντιχριστιανικό...

ή τα my precious twins του υποσκέλιου χωρου μου οπως λεει και ο Σταυρος..

( σε φωτοτυπια προφανως )

Link to comment
Share on other sites

@stavros 9-11Κανένας κίνδυνος αδερφέ.. δεν είναι η Mercedes  να πάρεις BMW ούτε η Apple να πάρεις Samsung..

Ακόμα και με τα ψέματα (βλέπε ζέλα) οι ερωτευμένοι θα πάνε στο γήπεδο και θα πάρουν φανέλες

Απλά τότε θα τιμολογήσει λογικά για να σε πιάσει.

Μια που λες αλλους τρόπους: είδα πολλές φανέλες AEK Champions 2023 την Κυριακή και είπα χθες να πάρω μια για τον γιό μου.. έχουν €45!!! Εχει βγάλει κανα κατοστάρι χιλιάρικα η ΠΑΕ πουλώντας μπλουζάκια που αμα παρουμε το νταμπλ θα ειναι και άκυρα!!!

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, amd said:

ειδικα για σενα μωρη σερπατινα διπλασιο επρεπε να ειναι 

600 ευρώ και μια σαμπάνια. 

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

Η ΠΑΕ ΑΕΚ ξεκαθαρίζει πως το απαράδεκτο περιστατικό με την ρίψη φωτοβολίδας στον αγώνα με τον Βόλο, αντιμετωπίζεται με τον τρόπο που πρέπει.

Από την πρώτη στιγμή προσωπικά ο κ. Δημήτρης Μελισσανίδης ασχολήθηκε με την πλήρη του διαλεύκανση. Ο υπαίτιος για την απαράδεκτη αυτή ενέργεια έχει ήδη βρεθεί και δεν πρόκειται να μπει ποτέ ξανά στην ζωή του στο γήπεδο της ΑΕΚ!

Έχει ενημερωθεί σχετικά ήδη η διεύθυνση Αθλητικής Βίας της ΕΛ.ΑΣ και θα γίνουν όλες οι νομικές ενέργειες που απαιτούνται. Παράλληλα θα αποδοθούν οι ευθύνες που αρμόζουν στους υπεύθυνους της εταιρείας security.

H ΠΑΕ ΑΕΚ είναι αποφασισμένη να δώσει μια και καλή τέλος σε κάθε ανάλογο φαινόμενο στο Σπίτι Μας. Από δω και στο εξής όποιος βγάζει βεγγαλικά ή ρίχνει φωτοβολίδες στο γήπεδο μας, θα εντοπίζεται επιτόπου από το σύστημα των καμερών ασφαλείας και θα του απαγορεύεται δια παντός η είσοδος στην OPAP Arena!

Μηδενική ανοχή σε οποιαδήποτε ανάλογη ανεύθυνη συμπεριφορά κι εγκληματική ανοησία! Καμία θέση στο στολίδι μας για οποιονδήποτε δεν σέβεται την ΑΕΚ και τον κόσμο που μας στηρίζει! Κι όποιος δεν θέλει να το καταλάβει με τα λόγια, θα το καταλάβει στην πράξη…

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, panther-21- said:

600 ευρώ και μια σαμπάνια. 

Ερχονται τα διαρκείας!!!

 

 

Ιουλια.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καλή κίνηση, άργησε. Οι συνθήκες από πλευράς ασφάλειας στα περισσότερα παιχνίδια αλλά ειδικά στο προχθεσινό ήταν απαράδεκτες.

Και το "πετάξτε τον από το γήπεδο" λάθος. Εκεί τον πιάνεις, τον μπαγλαρώνεις και τον δίνεις στην αστυνομία. Ο τύπος έχει κάνει απόπειρα ανθρωποκτονίας, δεν είναι απλά πράγματα.

Link to comment
Share on other sites

Πέρισυ που πήγα να βγάλω κάρτα φιλάθλου στα γραφεία της ερα μου είπε ο υπάλληλος ότι φέτος η κάρτα φιλάθλου θα κοστίζει 50 ευρώ.Και εδώ αύξηση εκτός απο τα διαρκείας.Όσο για τα διαρκείας όσο υπάρχει ζήτηση δίψα κάβλα απο τον ΑΕΚτζη για την ομάδα σε συνδυασμό με επιτυχίες της ομάδας σε ελλάδα και ευρώπη θα έχουν υψηλές τιμές.Μέχρι να πουλήσει ο μελ θέλει να βγάλει όσα περισσοτέρα μπορεί.Και εγώ γκρινιάζω και φίλοι μου γνωστοί όταν βγουν τα διαρκείας θα ξαναγκρινιάξουμε και στο τέλος θα ανανεώσουμε!Αν δεν ανανεώσουμε στα κακάλα του ύπαρχει έξω κόσμος που ψάχνει για του χρόνου να αδειάσει θέση για να πάρει διαρκείας.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Pankar said:

Καλή κίνηση, άργησε. Οι συνθήκες από πλευράς ασφάλειας στα περισσότερα παιχνίδια αλλά ειδικά στο προχθεσινό ήταν απαράδεκτες.

Και το "πετάξτε τον από το γήπεδο" λάθος. Εκεί τον πιάνεις, τον μπαγλαρώνεις και τον δίνεις στην αστυνομία. Ο τύπος έχει κάνει απόπειρα ανθρωποκτονίας, δεν είναι απλά πράγματα.

Χτες πήρα τηλ.στη ΠΑΕ να κάνω παράπονα για την κυριακή αλλά και για όλη τη χρονιά και έμαθα ότι δεν έχουμε υπεύθυνο ασφάλειας.

  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

Μακάρι να ισχύσει, θα μας πάει πολλά βήματα μπροστά αυτή η κίνηση. Τόσους τρόπους έχουμε ρε παιδιά να κάνουμε ατμόσφαιρα. Οι φωτοβολίδες μπορούν ακόμα και να σκοτώσουν. Τα βεγγαλικά προκαλούν τραυματισμούς. Τα καπνογόνα ενοχλούν τους παίκτες και τον κόσμο και αποσυντονιζουν το ρυθμο.

Αν τα καταφέρει ο μεγάλος, τότε ίσως είναι η 3η φορά που θα τον έχω σαν "τίγρη" στο μυαλό μου.

Η 1η ήταν το γήπεδο. Η 2η ότι φέτος πραγματικά προστάτευσε την Ομάδα από πάσης φύσεως κινδύνους.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

Όλο το γήπεδο όμως αποδοκίμασε τον δράστη, o οποίος φέρεται να είναι ανήλικος που μπήκε χωρίς εισιτήριο, ενώ από τα μεγάφωνα ακούστηκαν συστάσεις και ενημερώθηκαν άπαντες, ότι η ενέργεια καταγράφηκε από το κλειστό κύκλωμα τηλεόρασης. Μάλιστα η ΠΑΕ ΑΕΚ ενημέρωσε, ότι οι κάμερες κατέγραψαν τα πάντα και θα τιμωρηθεί ο ένοχος, με τον κόσμο να φωνάζει «Έξω, έξω!», με τον εκφωνητή να παρεμβαίνει ξανά καλώντας τους να απομακρυνθεί εκτός γηπέδου.

Όπως αναφέρουν οι πληροφορίες, ο Δημήτρης Μελισσανίδης ήρθε τετ α τετ με το εν λόγω άτομο. Η φράση «ποιος τον είδε και δεν τον φοβήθηκε» είναι λίγη, για να περιγράψει τη συνάντηση. Ο ηγέτης της ΑΕΚ ήταν που ήταν έξαλλος, γιατί εξαιτίας του περιστατικού της φωτοβολίδας παραλίγο να χαλάσει το πάρτι (σ.σ. στο γήπεδο βρίσκονταν οικογένειες, μανάδες και μικρά παιδιά, νηπιακής ηλικίας, ακόμα και μωρά!) είχε να διαχειριστεί και αυτήν την κατάσταση.

Απόσπασμα απο το παραπάνω άρθρο

Εκτός όλων των άλλων που θα έπαθε ο συγκεκριμένος λογικά των ρώτησε το <<Γιατί ? >> που έχουμε όλοι στο μυαλό μας απο τη κυριακή. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, AG21 said:

.......

 

Όλο το γήπεδο όμως αποδοκίμασε τον δράστη, o οποίος φέρεται να είναι ανήλικος που μπήκε χωρίς εισιτήριο, ενώ από τα μεγάφωνα ακούστηκαν συστάσεις και ενημερώθηκαν άπαντες, ότι η ενέργεια καταγράφηκε από το κλειστό κύκλωμα τηλεόρασης. Μάλιστα η ΠΑΕ ΑΕΚ ενημέρωσε, ότι οι κάμερες κατέγραψαν τα πάντα και θα τιμωρηθεί ο ένοχος, με τον κόσμο να φωνάζει «Έξω, έξω!», με τον εκφωνητή να παρεμβαίνει ξανά καλώντας τους να απομακρυνθεί εκτός γηπέδου.

Όπως αναφέρουν οι πληροφορίες, ο Δημήτρης Μελισσανίδης ήρθε τετ α τετ με το εν λόγω άτομο. Η φράση «ποιος τον είδε και δεν τον φοβήθηκε» είναι λίγη, για να περιγράψει τη συνάντηση. Ο ηγέτης της ΑΕΚ ήταν που ήταν έξαλλος, γιατί εξαιτίας του περιστατικού της φωτοβολίδας παραλίγο να χαλάσει το πάρτι (σ.σ. στο γήπεδο βρίσκονταν οικογένειες, μανάδες και μικρά παιδιά, νηπιακής ηλικίας, ακόμα και μωρά!) είχε να διαχειριστεί και αυτήν την κατάσταση.

ας ειναι ελαφρυ το τσιμεντο που θα τον σκεπαζει

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×