Jump to content

Στα τούνελ της Χαμάς vol. XΧI (Μεταγραφές Kαλοκαίρι 2018)


George_D
 Share

Recommended Posts

Και τώρα που τελείωσαν, προσωρινά έστω, οι μεταγραφές μας έχω να δηλώσω το εξής:

Θα τους γαμησουμε όλους και φέτος.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Guest ALati

Οταν δεν κανει τετοιες αναρτησεις ειναι καλη στιγμη. Συνηθως ζηταει τη βοηθεια του Μπουρναζου οταν κανει κοντραριστες αναρτησεις και δεχεται απειλητικα.

Link to comment
Share on other sites

Σίχαμα της κόκκινης προπαγάνδας, ο άνδρας που θα σου πει καλημέρα και έξω θα ειναι νύχτα. Ο τύπος που εχει 100% προβλέψεις αποτυχημένες. Κάποιοι ακόμα και όταν γεράσουν δεν καταλαβαίνουν ποσό γελοίοι ειναι. Όχι ψόφο μονο ταλαιπωρία στο μάξιμουμ

Link to comment
Share on other sites

10crm7k.jpg

 

ο κουρος, αυτο το σμιλευμενο κορμι, ο αιλιν της καθημερινοτητας, σε πληρη εκταση της κορμοστασιας του αγναντευει

το απειρο βασανιζοντας το νου του: πως με εφτυσε ετσι το μουνι της μανας μου? πως συνεληφθην πρωκτικα, με δεκα

αφρικανικες ψωλες να λιανιζουν τον κωλο της μανας μου? μηπως το μουνι της μανας μου ητο χαλασμενο? μηπως με 

εχεσε απο τον πρωκτο? και ομως βγηκα αριος ο πουστης!

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

Και τώρα που τελείωσαν, προσωρινά έστω, οι μεταγραφές μας έχω να δηλώσω το εξής:

Θα τους γαμησουμε όλους και φέτος.

Και βάλε και κάνα λαικ σε όσους σου εύχονται.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Οταν δεν κανει τετοιες αναρτησεις ειναι καλη στιγμη. Συνηθως ζηταει τη βοηθεια του Μπουρναζου οταν κανει κοντραριστες αναρτησεις και δεχεται απειλητικα.

 

Του Σπύρου ?

Link to comment
Share on other sites

Και βάλε και κάνα λαικ σε όσους σου εύχονται.

Αγενεστατος πραγματικα.

Link to comment
Share on other sites

Μην ασχολειστε ρε....οσο τους πηδαμε το περικλανιδιο, τοσο θα ασχολουνται απο μονοι τους με τους παιχτες της αεκ.λογικο ειναι....και εγω με το βιαστη μου μενος θα ειχα

Link to comment
Share on other sites

Guest ALati

Του Σπύρου ?

Αυτουνου του θηριου. Μη φανταστεις οτι ανακατευεται και πολυ το θηριο δλδ αλλα να...σαν "παιδι" της Βαγγελας βαζει ενα χερακι.
Link to comment
Share on other sites

Αυτουνου του θηριου.

 

Καλο..."αναθρεμμένο" παιδί ο Σπύρακλας.

"Μεγάλωσε" σε ... καλά χέρια.

Χριστιανικά ....

 

rita-sakellariou.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αυτή η ανάρτηση περνει κανονικά καταγγελία στη εσηεα πως λέγεται .

Link to comment
Share on other sites

Εγώ νομίζω ότι τους πονάει περισσότερο ότι μπήκαμε στο κόλπο με τους μάνατζερ .

Link to comment
Share on other sites

Γνώμη μου, για να είναι πλήρης η ομάδα θέλει ένα στοπερ (εγω θα επαιρνα νεο, Ελληνα για 5ο), 2 χαφ και εναν μεσοεπιθετικό, είτε εξτρεμ είτε φορ, οτι έκρινε ο προπονητής οτι είχε περισσότερο ανάγκη η ομαδα

Link to comment
Share on other sites

δεν θελει στοπερ μπιλ εχεις 4 και παιζει ο αλεφ 1000 φορες να φερεις ενα χαφ ακομα και και οχι στοπερ που θα παιξει 5 ματς και δεν θα σου προσφερει τιποτα

 

στην τελικη βζω στοπερ τον γιαννουτσο

 

δεν καιγομαι στα στοπερ και περσι με 4 εβγαλα 60 ματς 

Link to comment
Share on other sites

Αντε πεστα να μην τα λέω μονο εγώ.

Επίσης γιαννουτσος μπήκε στη λίστα με τα golden boys. Από το πουθενα θα πω εγώ. Λεφτά μυρίζει η φάση θα πω εγώ. Πρέπει να παίξει 10 ματς το παιδί, αλλωστε είναι ένας στόχος που φαίνεται να έχουμε θέσει ως ομάδα(την δημιουργία και πώληση παικτη στο εξωτερικο).

Αριθμητικά είμαστε καλυμένοι, καποια στιγμή θα πρέπει να αναβαθμιστούμε στην αμυνα, αλλά φαίνεται να μπορούμε να περιμένουμε ενα με 2 χρόνια ακόμα

Link to comment
Share on other sites

Εχεις 4 στοπερ κ για τον μονο που εχεις σιγουρη εικονα πως θα ειναι μεσα στη χρονια ειναι ο λαμπροπουλος.

Τσοσιτς παιχταρας βαση αυτων που ειδα περσι, αλλα γυριζει μετα απο καιρο κ λενε οτι ειναι πολυ βαρυς.

Τζιζους εχει βγαλει 2 τραυματισμους μεσα στην προετοιμασια ηδη. Ατομικο στην πολωνια, τραυματισμος στο περιστερι.

Οικονομου. Εγω εικονα δεν εχω. Οσοι εχουν, οι μισοι γελανε μαζι του, οι αλλοι μισοι λενε παιχταρας. Βαση βιογραφικου τα τελευταια χρονια, ο μορας δειχνει καλυτερος στα ματια μου.

Link to comment
Share on other sites

ο τσοσιτς θα ειναι βαρυς οπως ειναι ολοι οι παιχτες

ο λαμπρο ειναι στα ιδια με περσυ

με τον οικνομου ποιος γελαει δηλαδη ? ο οικονομου και στα 2 φιλικα που ειδα εγω ηταν μια χαρα και χτες λενε οτι ηταν καλος 

 

βααση βιογραφικου πιπες λεω εγω ο οικονομου ειχε καλυτερο βιογραφικο απο τον τσοσιτς και φυσικα απο τον βρανιες 

Link to comment
Share on other sites

Ο λαμπροπουλος ειπα ειναι ο μονος που ξερουμε τι κ πως.

Ο τσοσιτς δεν ειναι στα επιπεδα των υπολοιπων, ειναι πιο βαρυς. Αν ηταν στα ιδια, η αμυνα θα ξεκιναγε απο αυτον.

Το βιογραφικο του οικονομου ειναι αστειο. Στην ιταλια που εκανε καριερα μεχρι κ ο μορας, τα τελευταια χρονια οι συμμετοχες του ειναι λιγοτερες κ απο του τζανετοπουλου στην ΑΕΚ.

Edited by BillR21
Link to comment
Share on other sites

για τις συμμετοχες να λες πραγματα που στεκουν οχι δεν ειχε λιγοτερες συμεμτοχες απο τον τζανετοπουλο τα τελευταια χρονια μονο τον τελευταιο χρονο δεν επαιξε 

 

κατα τα αλλα παμε αλλη μια μπας και το εμπεδωσουμε το βιογραφικο του ειναι καλυτερο απο του τσοιστς και του βρανιες μην το ξαναπουμε

Link to comment
Share on other sites

Ρε μητσο θες να το βλεπεις ετσι εσυ; δες το.

Με 6 συμμετοχες σε σπαλ κ μπαρι στη β ιταλιας, την ωρα που ο τζανετοπουλος επαιξε μεχρι κ με μιλαν στο γιουροπα...

Τωρα πως βλεπεις το βιογραφικο του πιο δυνατο απο τσοσιτς κ βρανιες δεν μπορω να καταλαβω αλλα τεσπα. Καλη καρδια

Link to comment
Share on other sites

ρε μπιλ

 

ο τσοσιτς ειχε ιδιες συμμετοχες με τον οικονομου στην ιταλια σε μικροτερες ομαδες απο την μπολονια 

ο βρανιες ηταν ενας γυρολογος που επαιξε τουρκια σε μικρες ομαδες ρωσια σε μικρες ομαδες και 11 συμμετοχες στην πριμερα

 

τι δεν μπορεις να καταλαβεις ?

Link to comment
Share on other sites

Οικονόμου και τσοσιτς ίδια επίπεδα βιογραφικού πάνω κάτω με τον οικονόμου να έχει μια σούπερ χρόνια αλλά και ο τσοσιτς είχε καλό όνομα Ιταλία . Ο βρανιες ηταν ενας γνωστός παίκτης αλλα Καμμένος απο όλους λόγο του προβληματικου χαρακτήρα .

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Η μπολονια ηταν 15η 14η κ στην Β.Η εμπολι του τσοσιτς τερματισε πιο πανω. Πως προκυπτει μικροτερες ομαδες ο τσοσιτς;Βαση ιστοριας της Μπολονια;

ο βρανιες ηταν, ειναι κ θα ειναι γυρολογος, αυτο δεν μειωνει ομως την αξια του.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×