Jump to content

Στα τούνελ της Χαμάς vol. XΧI (Μεταγραφές Kαλοκαίρι 2018)


George_D
 Share

Recommended Posts

στο 1ο δεν θα παιξει θα παιξει ο γριφιθς που ειναι αρκετα καλος και γρηγορος

Link to comment
Share on other sites

δεν προκειτε να γινει και να γινει δεν θα παιξει με την σελτικ η την ροζενμποργκ

 

οποτε δεν

 

πιο πιθανο ειναι να ερθει χαφ

Δηλαδη αν παρεις αυριο στοπερ καλο γιατι να μην παιξει ?εστω στην ρεβανς.Εξξαλου ο τσιγκρι ουτε στα πλευ οφ θα παιξει

Link to comment
Share on other sites

γιατι δεν μπορεις να παρεις αυριο δεν κλεινει παιχτης σε 2 μερες δηλαδη τι ειναι μακαρονι να τον παρεις απο το ραφι?

Link to comment
Share on other sites

γιατι δεν μπορεις να παρεις αυριο δεν κλεινει παιχτης σε 2 μερες δηλαδη τι ειναι μακαρονι να τον παρεις απο το ραφι?

Τεσπα ας μην ερθει για την σελτικ ας τον βρουν για τα επομενα.

Link to comment
Share on other sites

https://www.transfermarkt.com/angelo-macaroni/profil/spieler/454180

 

Παίζει χαφ αλλά με λίγο ανακάτεμα τράπολας από Μαρίνο κομπώνει τέλεια σε Οικονόμου.

 

Οικονομική συσκευασία 2 σε 1.

 

Το σταματάω εδώ γιατί όσο γράφω χειροτερεύει.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

αχαχαχαχαχαχχαχαχαχα

 

 

Τεσπα ας μην ερθει για την σελτικ ας τον βρουν για τα επομενα.

 

εγω δεν βλεπω στοπερ εγω βλεπω χαφ

Link to comment
Share on other sites

https://www.transfermarkt.com/angelo-macaroni/profil/spieler/454180

 

Παίζει χαφ αλλά με λίγο ανακάτεμα τράπολας από Μαρίνο κομπώνει τέλεια σε Οικονόμου.

 

Οικονομική συσκευασία 2 σε 1.

 

Το σταματάω εδώ γιατί όσο γράφω χειροτερεύει.

Αχαααχαχα καλοοο.

Link to comment
Share on other sites

αχαχαχαχαχαχχαχαχαχα

 

 

 

εγω δεν βλεπω στοπερ εγω βλεπω χαφ

Τον κολομβιανό της αλαβές?

Link to comment
Share on other sites

Η Ωρα γραφει για καποιον Παντιτς που προταθηκε, της Ντιναμο Κιεβου, που εχει λεει χαρακτηριστικα Βρανιες

 

37715114_2149262045289442_71592421506081

Link to comment
Share on other sites

Γράφτηκε ότι κάναμε πρόταση σε Κόντε των Ιωαννίνων με λεφτά 500 μαζί με τα μπόνους.

Link to comment
Share on other sites

Γράφτηκε ότι κάναμε πρόταση σε Κόντε των Ιωαννίνων με λεφτά 500 μαζί με τα μπόνους.

Για αλλαγη οκ ειναι αλλα δεν τον εχει παρει ο παοκ αυτον?

Link to comment
Share on other sites

Η μεταγραφική ιεραρχία της ΑΕΚ

 

Capo dei Capi - Δημήτρης Μελισσανίδης. Πάνω από όλους, δεν έρχεται παίκτης αν δεν έχει μιλήσει εκείνος μαζί του. Τελευταία δε, αν δεν χειριστεί και τις διαπραγματεύσεις λόγω της εμφανούς αδυναμίας που παρουσίασαν συγκεκριμένα στελέχη.

 

Υπαρχηγός - Γιαννάκης Παπαδόπουλος. Ο εξ απορρήτων του μεγάλου, η κεφαλή της ΠΑΕ, εκείνος που θα έχει τον τελευταίο λόγο πριν τα ονόματα φύγουν από το Μαρούσι για να ταξιδέψουν στον Πειραιά και τα γραφεία του boss. Φροντίζει ώστε να μην παραστρατήσει ούτε... ευρώ από το αρχηγείο.

 

Το νο 3. - Μηνάς Λυσάνδρου. Καθοριστικός σε όλες τις συζητήσεις με τα υψηλόβαθμα στελέχη των ομάδων του εξωτερικού, χάρη στη γλωσομάθεια και την ευρύτητα των γνώσεών του σε διαπραγματεύσεις και νομικά θέματα.

 

ΑΕΚ - Αληθινές Ιστορίες

Link to comment
Share on other sites

ΑΕΚ : Στη λίστα ο Μπέργκστρομ
Ο Εμίλ Μπέργκστρομ προτάθηκε στην ΑΕΚ και η περίπτωση του Σουηδού αμυντικού φέρεται να εξετάζεται από τους ανθρώπους της Ένωσης.

Link to comment
Share on other sites

ΑΕΚ : Στη λίστα ο Μπέργκστρομ

Ο Εμίλ Μπέργκστρομ προτάθηκε στην ΑΕΚ και η περίπτωση του Σουηδού αμυντικού φέρεται να εξετάζεται από τους ανθρώπους της Ένωσης.

Καλος ειναι αυτος;

Link to comment
Share on other sites

μαναζτερο προτασεις ειναι

 

εδω προταθηκε ο ζιλε 

 

Δημητρη, θεωρεις ότι πριν τις 08.08 θα παμε για μεταγραφη?

Link to comment
Share on other sites

Δημήτρη καλημέρα, Μιχάλης από Θάσο

Την φανέλα με το νο11 ποιος θα την φορέσει φέτος

Link to comment
Share on other sites

Θασος μου ειπανε επεσε η κινηση φέτος σε σχέση με τα προηγούμενα χρόνια.

Καποιοι το αποδιδουν στη νομισματικη συγκυρια της τουρκικης λίρας, αλλα εδω στο κμ κατι τετοια συνωμοσιολογικα δεν τα τρώμε. Ξερουμε πολύ καλα ποιος πήγε θασο χωρις ντουλαπα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Θασος μου ειπανε επεσε η κινηση φέτος σε σχέση με τα προηγούμενα χρόνια.

Καποιοι το αποδιδουν στη νομισματικη συγκυρια της τουρκικης λίρας, αλλα εδω στο κμ κατι τετοια συνωμοσιολογικα δεν τα τρώμε. Ξερουμε πολύ καλα ποιος πήγε θασο χωρις ντουλαπα.

Φίλε νο1 δύναμη στο νησί όπως το έκοψα είναι οι Ρουμάνοι και μετά οι Τούρκοι/Σέρβοι . Εκτός και αν αυτό έγινε φέτος όπως λες. Το καλό είναι ότι δεν έρχεται πλεμπα όπως πχ Χαλκιδική / Κατερίνη

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×