Jump to content

Recommended Posts

Μολις τελειωσει το Live Streaming στα εργα με τις ιδιες καμερες θα κανει τηλεοπτικο σταθμο.

Μολις μπει η ομαδα στο νεο γηπεδο και θα παιζει στα ντεκς "νυχτεριδες και αραχνες γλυκια μου" τα ξαναλεμε.

Link to comment
Share on other sites

Σαν το τουνελ της χαμας εγινε το τοπικ. Αφου δεν ερχεται κανεις, συζηταμε περι ανεμων και υδατων.

Αχρηστοι μοντερεητορς φορουμ μοντελο το κανανε μπουρδελο

Link to comment
Share on other sites

Αχρηστοι μοντερεητορς φορουμ μοντελο το κανανε μπουρδελο

Τι να προλαβουν και αυτοι, με μας που μπλεξανε.

Link to comment
Share on other sites

Σαν το τουνελ της χαμας εγινε το τοπικ. Αφου δεν ερχεται κανεις, συζηταμε περι ανεμων και υδατων.

θα το συμμαζεψω εγω συντομα

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Μολις μπει η ομαδα στο νεο γηπεδο και θα παιζει στα ντεκς "νυχτεριδες και αραχνες γλυκια μου" τα ξαναλεμε.

Με πικαπ με στραβωμενη βελονα φιλε....να ακουμε και τα σκρατς....

Link to comment
Share on other sites

θα το συμμαζεψω εγω συντομα

Την τυχη του Μανολο του Χιμενεθ θα χεις εσυ στο τελος.

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Παντως μετα απο 5 χρονια εδω μεσα εχουμε ολοι ωριμασει και πλεον μπορουμε να συζηταμε αρκετη ωρα να διαφωνουμε χωρις προσβολες και τσακωμους. Αυτο ειναι πολυ θετικο .

Link to comment
Share on other sites

Παντως μετα απο 5 χρονια εδω μεσα εχουμε ολοι ωριμασει και πλεον μπορουμε να συζηταμε αρκετη ωρα να διαφωνουμε χωρις προσβολες και τσακωμους. Αυτο ειναι πολυ θετικο .

Κατσε δεν εφτασαν οι εκλογες ακομα.

Link to comment
Share on other sites

Παντως μετα απο 5 χρονια εδω μεσα εχουμε ολοι ωριμασει και πλεον μπορουμε να συζηταμε αρκετη ωρα να διαφωνουμε χωρις προσβολες και τσακωμους. Αυτο ειναι πολυ θετικο .

 

Με το "μισό" ΚΜ εκτός σύνδεσης ?

Μάλιστα ....

:huh: 

Link to comment
Share on other sites

αυτος ο amd τελικα τι απεγινε;

 

 

Σου είχα απαντήσει από το πρώτο σου ποστ εδώ μέσα να μην είσαι κατίνα. Συνεχίζεις όμως και τρώγεσαι για κουτσομπολιό. Κατινιές με τις φιλενάδες σου όμως όχι εδώ μέσα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

ηρεμηστε ρε παιδες

δεν χωρανε παρεξηγησεις και λοιπες μαλακιτσες. ολοι ΑΕΚ ειμαστε. ψυχραιμια. γραφτε αυτα που θελετε και μην παιρνετε τις μετρητοις αυτα που γραφονται απο αλλους για να αναβουν λαμπακια

κλαιν μαιν 

Link to comment
Share on other sites

ηρεμηστε ρε παιδες

δεν χωρανε παρεξηγησεις και λοιπες μαλακιτσες. ολοι ΑΕΚ ειμαστε. ψυχραιμια. γραφτε αυτα που θελετε και μην παιρνετε τις μετρητοις αυτα που γραφονται απο αλλους για να αναβουν λαμπακια

κλαιν μαιν 

 

Μην εισαι και τοσο σιγουρος, οτι ολοι που γραφουν εδω μεσα ειναι ΑΕΚ.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Με τα αν δεν γραφεται η ιστορια.

Αυτος εφερε τον Μοραις, αυτος εφερε τον Πογιετ, αυτος τον Κλαρινο, αυτος και τον Χιμενεθ.

Εχεις 12 πρωταθληματα συνολικα στα 4 (το 1/3 δηλαδη) ηταν εκει.

Εχεις παιξει 5 φορες CL συνολικα τις δυο με αυτον.

Εχει γραφτει και παλαιοτερα, χωρις αυτον εισαι ενας Πανιωνιος με κοσμο.

Ειναι δυσαρεστο αλλα μεγεθος Μελισσανιδη > μεγεθος ΑΕΚ.

Ο Μελισσανιδης σου φερνει 20+20 απο την Δουρου για το γηπεδο.

Εσυ ως ΑΕΚ θα επαιρνες ενα αρχιδι.

Σε αντιθεση πχ με τον Ολυμπιακο η τον ΠΑΟΚ που εκει γαμαει ο Πειραιας/Τουμπα.

ΟΚ καλα κανουμε και κραζουμε, αλλα ας κανουμε και λιγο τους μαλακες μπας και οταν φυγει εχουμε αλλαξει στατους ως μεγεθος εχοντας και γηπεδο, προπονητικο, χορηγιες κτλ.

Λεω εγω τωρα..

Εννοειτε πως το μεγεθος της καθε ομαδας εξαρταται σε μεγαλο βαθμο απο το μεγεθος και το ειδικο βαρος του ιδιοκτητη της.Παντου συμβαινει αυτο οχι μονο στην ΑΕΚ.Παρε παραδειγμα απο τον ποακ σημερα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Μην εισαι και τοσο σιγουρος, οτι ολοι που γραφουν εδω μεσα ειναι ΑΕΚ.

Ειδικά κάτι νέοι λογαριασμοί που συνεχώς γκρινιάζουν και υπερβάλλουν (μόνο για τα αρνητικά) μοιάζουν χαλαρά κρυφόγαυροι.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ειδικά κάτι νέοι λογαριασμοί που συνεχώς γκρινιάζουν και υπερβάλλουν (μόνο για τα αρνητικά) μοιάζουν χαλαρά κρυφόγαυροι.

 

Ή κρυφοβουλγαροι..

Link to comment
Share on other sites

Ειδικά κάτι νέοι λογαριασμοί που συνεχώς γκρινιάζουν και υπερβάλλουν (μόνο για τα αρνητικά) μοιάζουν χαλαρά κρυφόγαυροι.

 

Κρυφοβουλγάρες είναι.

Περιμένουμε να δούμε πότε θα καρφωθούν μόνοι τους όμως.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Αν είναι μπουγατσομάχοι θα καρφωθούν σύντομα γιατί σιγά μην μπορέσουν οι γύφτοι να διαχειριστούν την χαρά του πρωταθλήματος (που μάλλον θα πάρουν). Κάποιοι όμως ποντάρω είναι κρυφόγαυροι. Κέρασε πολύ πόνο πέρσι η ομάδα στις ψαροκασέλες.

Link to comment
Share on other sites

Αν είναι μπουγατσομάχοι θα καρφωθούν σύντομα γιατί σιγά μην μπορέσουν οι γύφτοι να διαχειριστούν την χαρά του πρωταθλήματος (που μάλλον θα πάρουν). Κάποιοι όμως ποντάρω είναι κρυφόγαυροι. Κέρασε πολύ πόνο πέρσι η ομάδα στις ψαροκασέλες.

 

Τον Βούλγαρο τον καταλαβαίνεις από την εμμονή του στον μπαμπά Μπακασέτα.

Μην ξεχνάμε πως τον ήθελαν σαν τρελοί αλλά ο Τάσος επέλεξε ΑΕΚ "για να πάρει τίτλους".

Link to comment
Share on other sites

Μην εισαι και τοσο σιγουρος, οτι ολοι που γραφουν εδω μεσα ειναι ΑΕΚ.

Οποιος τους γαμαει ομως ειναι ΑΕΚ
  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Τελικά υπάρχουν «μικρά -μικρά» θεματάκια στα αποδυτήρια;

Υπάρχουν θεματάκια με τις μη ανανεώσεις ;

Υπάρχουν παιδιά και αποπαίδια ;

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Μην εισαι και τοσο σιγουρος, οτι ολοι που γραφουν εδω μεσα ειναι ΑΕΚ.

Και πρώτος πρώτος εγώ

  • Δικεφαλάκι 7
Link to comment
Share on other sites

Και πρώτος πρώτος εγώ

Η ανοχη που υπαρχει με εσενα εδω μεσα ειναι περα απο καθε φαντασια.

Κ εγω εχω κουμπαρο βαζελα αλλα δεν τον φωναξα εδω μεσα να μας γραφει τις μαλακιες του.

  • Δικεφαλάκι 5
Link to comment
Share on other sites

Εννοειτε πως το μεγεθος της καθε ομαδας εξαρταται σε μεγαλο βαθμο απο το μεγεθος και το ειδικο βαρος του ιδιοκτητη της.Παντου συμβαινει αυτο οχι μονο στην ΑΕΚ.Παρε παραδειγμα απο τον ποακ σημερα.

Οταν μια ομαδα εχει κοσμο αλλα δεν εχει πολλους τιτλους, μπορει ενας πλουσιος ο ιδιοκτητης να τη μετατρεψει σε μεγαλη, σιγα σιγα.

Ο σαββιδης αν συνεχισει μπορει να ανεβασει τον ΠΑΟΚ σαν μεγεθος, αν ειχε αγορασει τον απολλωνα καλαμαριας δεν θα μπορουσε να τον ανεβασει το ιδιο. Το πολυ να διεκδικουσε εξοδο στην ευρωπη μια μερα.

Link to comment
Share on other sites

  • stavros 9-11 locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×