Jump to content

Α.Ε.Κ. - απόγονοι του 6ου αμερικανικού στόλου (6η Aγ.): 07/10, 20:30, NS1


SpiRos
 Share

mvp-κοουτσινγκ-βραβειο σοιλεδη  

32 members have voted

  1. 1. M.V.P.

    • Mπάρκας
      0
    • Χουλτ
      3
    • Μπακάκης
      0
    • Τσιγκρίνσκι
      2
    • Λαμπρόπουλος
      0
    • Σιμόες
      2
    • Γαλανόπουλος
      0
    • Γκάλο
      1
    • Μπακασέτας
      23
    • Λιβάγια
      0
    • Κλωναρίδης
      0
    • Γιακουμάκης
      0
    • Μοράν
      0
    • Μπογιέ
      1
  2. 2. Κόοουτσινγκ Ουζουνίδη

    • Καλό
      8
    • Μέτριο
      5
    • Κακό
      4
    • Φυσιολογικό
      15
  3. 3. Βραβείο Άρη Σοιλέδη (χειρότερος παίκτης)

    • Μπάρκας
      0
    • Χουλτ
      0
    • Μπακάκης
      3
    • Τσιγκρίνσκι
      0
    • Λαμπρόπουλος
      0
    • Σιμόες
      5
    • Γαλανόπουλος
      3
    • Γκάλο
      0
    • Μπακασέτας
      0
    • Λιβάγια
      17
    • Κλωναρίδης
      0
    • Γιακουμάκης
      4
    • Μοράν
      0
    • Μπογιέ
      0


Recommended Posts

Δεν νομιζω οτι εχει ευθυνη ο Μαρινος σημερα.. Εχει γενικοτερα αλλα σημερα τι αλλο να κανει... μεχρι και Μοραν εβαλε...

Link to comment
Share on other sites

Το μόνο θετικό ότι δευτερο συνεχομενο παιχνίδι προσπάθησες να το γυρίσεις. Φυσικά και τις δύο φορές πήγες να το χάσεις, στην μία κοιμήθηκε ο Μπάρκας στην άλλη κοιμήθηκε ο Θεός και ο Φέτφα. Μαρίνο πάμε καλά, ορθολογικά, με άμυνα γρανίτη. All in μαλάκα μου, σε κάθε ματς καυλιάρη μου. Ρώσικη ρουλέτα. Και αν σου κάτσει σου αλλάζει την ζωή. Με πλάνο, με επιθετικό ποδόσφαιρο και καλά στημένα. Τρέμε Μπάμπη Τεννέ.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Εντωμεταξυ σου ελειπαν Λοπες, Οικονομου, Αλεφ, Μανταλος, Πονσε

 

και σου τραυματιζονται και Κλωναριδης, Γαλανοπουλος.

 

Περισσοτερο τα εχω σε αυτα με τον Ουζουνιδη, παρα για το αποψινο κοουτσινγκ.

 

Δλδ οκ, κατι πρεπει να φταιει στην εκγυμναση των παικτων. Ειπαμε δεν εχεις βαθος, αλλα οχι να πεφτουν και σαν τα κοτοπουλα.

Link to comment
Share on other sites

ο σιμοες πολυ πεσμενος φετος και στη φαση του γκολ του Φορτουνη δεν θα πρεπε να ειναι κολλημενος πανω του? (αυτος ή ο γαλανο)

Link to comment
Share on other sites

Α και κατι ακομα ...ψαχτειτε να δειτε τι μαλακια εχετε κανει στο τεχνικο Team Και βγαινουν ολοι αναγκαστικες αλλαγες ... δυο σημερα απο οτι καταλαβα .... αμα συνεχισουμε ετσι το Δεκεμβρη δεν θα εχει μεινει παικτης ουτε στις ακαδημιες 

Link to comment
Share on other sites

Μην τα ξαναλεμε αυτα τα ματς αν δεν μπορεις να τα κερδισεις μην τα χανεις.

Αποδεκατισμενοι εμεις, οι αλλοι του Ολυμπιακου δεν κερδισαν ουτε την αρμαδα του Ερικ του Μοραν αποψε...

Μπογε ΠΑΙΧΤΟΥΡΑ μολις μπηκε αυτος και ο Τουρε γυρισε το ματς.

MVP Φετφατζιδης

Κοουτσαρισμα Καλο

Χειροτερος Μπακακης

 

ΥΓ1: Πανιβλακα Φορτουνη, εχεις δει προφανως δεκαδες φορες το "εγω σας γαμησα" του Κωστη στο youtube. Μονο που εκεινος οντως σας γαμουσε επι μονιμου βασης.. Βλακα α βλακα.

ΥΓ2: Μονο νικες απο δω και περα μεχρι τελος πρωτου γυρου και ειναι δικο μας ΚΑΙ φετος

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Εγω πάντως που μετά την Μπενφίκα αδειασα και δεν ελπιζω τπτ για φέτος είμαι ικανοποιημένος που δεν χάσαμε . τι ανάλυση να κάνουμε οταν δεν μπορούμε να κερδίσουμε αγωνα υψηλής εντασης δεν μας φταίει η τυχη

Link to comment
Share on other sites

ο σιμοες πολυ πεσμενος φετος και στη φαση του γκολ του Φορτουνη δεν θα πρεπε να ειναι κολλημενος πανω του? (αυτος ή ο γαλανο)

τον Φορτουνη τον ειχε ο Γαλανοπουλος σημερα και τον πηγαινε καλα, εκεινο το σημειο ηταν που προφανως εβγαλε τον τραυματισμο (εγινε αλλαγη αμεσως μετα) και δεν θα εγινε σωστα η καλυψη του απο τους αλλους 

Link to comment
Share on other sites

Δώσε Λιβάγια Γαλανόπουλο στην πρώτη προσφορά που θα πάρεις. Over.

 

Αν είχες στο μυαλό σου να μην ανανεώσεις Σιμόες έπρεπε να πάρεις παίχτη εκεί. Και όχι τον Άλεφ.

 

Σαν ήττα η βραδιά.

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα ειναι το Χ σε ντερμπι ρε σεις, φανταστειτε να χαμε παρει Χ στην Τουμπα.

Αλλο οτι επρεπε να κερδισουμε αλλα ΟΚ εφτασες να παιζεις με Μοραν.

Να πουμε εδω βεβαια πως αν ειχε βαλει Μοραν κανας Χιμενεθ θα μας εγραφε ο Ματζισαν οτι το εκανε για να εκθεσει την διοικηση (Ανταμ-Μιλανο).

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα ειναι το Χ σε ντερμπι ρε σεις, φανταστειτε να χαμε παρει Χ στην Τουμπα.

Αλλο οτι επρεπε να κερδισουμε αλλα ΟΚ εφτασες να παιζεις με Μοραν.

Να πουμε εδω βεβαια πως αν ειχε βαλει Μοραν κανας Χιμενεθ θα μας εγραφε ο Ματζισαν οτι το εκανε για να εκθεσει την διοικηση (Ανταμ-Μιλανο).

Ο οποιος μοραν προσπαθησε

Link to comment
Share on other sites

Ο Μοράν έχει κάνει 2 επικές μαλακιαρες στο κέντρο που θα μπορούσαν άνετα να γίνουν γκολ. Παρ' όλα αυτά ας του πιστωθεί ότι σουταρει σαν ποδοσφαιριστής, δεν είναι και πολλοί με αυτή τη δυνατότητα στην ΑΕΚ. Αλλά οκ μιλάμε για παίχτη που τον είχες στην απομόνωση και αναγκάστηκες να τον βάλεις.

 

Η πρωταθλήτρια χωρίς οφειλές και με τα ταμεία γεμάτα (αν δεν τα τσεπωσε κανένας δηλαδή) βγάζει κάτι από βαζελα. Μαχητική ψυχή και τέτοια.

Link to comment
Share on other sites

Ο οποιος μοραν προσπαθησε

 

Ενα ραγισματακι στα πλευρα πρεπει να το κερασε στον Φορτουνη

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

ο σιμοες πολυ πεσμενος φετος και στη φαση του γκολ του Φορτουνη δεν θα πρεπε να ειναι κολλημενος πανω του? (αυτος ή ο γαλανο)

Αφού στο 4-2-4 του Μαρίνου πρέπει να καλύψει το αριστερό άκρο.

Σε όλα τα ματς έχουμε ένα τεράστιο κενό στο κέντρο μας, ότι δεν είχαμε δεχθεί τέτοιο γκολ είναι απλώς θέμα ότι μπαίνουν σπάνια.

Link to comment
Share on other sites

Εξαιρετικος Λαζαρος εντωμεταξυ.

 

Αθλητης με παρον και μελλον. Δικαιωση οσων ασχολουνται τοσο μαζι του.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Ο οποιος μοραν προσπαθησε

Όλοι αυτοί που προσπαθάνε, να τους μαζέψουμε, να τους βάλουμε στο καινούριο λεωφορείο, να το παρκάρουμε μπροστά στον Αντρέα τον Σπεσιαλίστα και να τους πάνε να τους κεράσουν μια πάστα στον Τίλα. Νισάφι που παίρνει 400.000 αυτό το κριάρι που κόβει μόνο με βαλέ και αγκώνες.

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα ειναι το Χ σε ντερμπι ρε σεις, φανταστειτε να χαμε παρει Χ στην Τουμπα.

Αλλο οτι επρεπε να κερδισουμε αλλα ΟΚ εφτασες να παιζεις με Μοραν.

Να πουμε εδω βεβαια πως αν ειχε βαλει Μοραν κανας Χιμενεθ θα μας εγραφε ο Ματζισαν οτι το εκανε για να εκθεσει την διοικηση (Ανταμ-Μιλανο).

Όχι δεν είναι μια χαρά. Πάντα λαμβάνεις υπ' όψη τη γενικότερη κατάσταση. Σε ένα θεωρητικό σενάριο που θα κυνηγούσες το πρωτάθλημα, αντίπαλος σου θα ήταν ο βου και όχι ο γαύρος. Ε αυτοί έβγαλαν τα ντέρμπι με απόλυτο κι εσύ με ήττα και ένα Χ στην έδρα σου. Επίσης ο γαύρος δεν είναι καλή ομάδα. Γιατί είσαι συ θα μου πεις... Δεν είσαι αλλά έπαιζες στην έδρα σου. Και νομίζω ότι στον Πειραιά θα χάσεις στο σβηστό όπως στην Τούμπα

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Αυτη η ομαδα του γαυρου ηταν για 4 γκολ και θα χαναμε το ματς. Γιατι ? Γιατι δεν εχουμε σεντερ φορ ...και ακρα... Οταν καλυτερος σπου παιχτης ειναι ο Μπακασετας και ο Χουλτ υπαρχει θεμα ...

Κανενα θεμα δεν υπαρχει. Ο Μπακασετας ΠΛΕΟΝ ειναι μια χαρα παιχτης και για μενα συντομα θα πωληθει και θα μεινουμε με τους Μπακακηδες και τους Μανταλους να λεμε "που σαι ρε Τασο".

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ενα ραγισματακι στα πλευρα πρεπει να το κερασε στον Φορτουνη

Αν έγινε ανανέωση τωρα
  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω καταλάβει ποτέ γιατί θεωρείται καλύτερος ο Λαμπρόπουλος του Τσόσιτς και ξεκινάει ενώ είναι όλοι υγιείς. Ακόμα και του χοντρού Τσόσιτς.

 

Ακόμα και στο κέντρο θα προτιμούσα να τον δω στην θέση του Μοράν σήμερα. Πολύ ασθενικός ο πούστης.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ας είναι καλά τα κορόιδα που πλερώνουν εισιτήρια.

Παιζει να εχω δωσει στην ΑΕΚ τα δεκαπλασια λεφτα απο εσενα.

Αν δεν υπηρχαν κ αυτοι που βριζεις παθζει να σε βαραγαν κ οι πανιωνιοι

Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν είναι μια χαρά. Πάντα λαμβάνεις υπ' όψη τη γενικότερη κατάσταση. Σε ένα θεωρητικό σενάριο που θα κυνηγούσες το πρωτάθλημα, αντίπαλος σου θα ήταν ο βου και όχι ο γαύρος. Ε αυτοί έβγαλαν τα ντέρμπι με απόλυτο κι εσύ με ήττα και ένα Χ στην έδρα σου. Επίσης ο γαύρος δεν είναι καλή ομάδα. Γιατί είσαι συ θα μου πεις... Δεν είσαι αλλά έπαιζες στην έδρα σου. Και νομίζω ότι στον Πειραιά θα χάσεις στο σβηστό όπως στην Τούμπα

Μονο που εγω δεν θεωρω τους Βουλγαρους αντιπαλους για το πρωταθλημα. Επισης εχουμε ενα γυρο μεχρι να ματς που γραφεις και μεχρι τοτε μπορεις να τα κερδισεις ολα τα παιχνιδια.

Link to comment
Share on other sites

Κανενα θεμα δεν υπαρχει. Ο Μπακασετας ΠΛΕΟΝ ειναι μια χαρα παιχτης και για μενα συντομα θα πωληθει και θα μεινουμε με τους Μπακακηδες και τους Μανταλους να λεμε "που σαι ρε Τασο".

Ο καλύτερος παίκτης μας είναι.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Α και τον Σιμοες μια χαρα τον ειδα εγω αποψε.

Ξαναδες τη φαση με το γκολ του Φορτουνη.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×