Jump to content

ΜΗΧΑΝΟΚΙΝΗΤΑ (Formula, Rally, 2-4 τροχοί γενικά)


Macross
 Share

Recommended Posts

1 minute ago, Zara said:

Καλά τα έγραψε πάντως, εκτός βέβαια από την μπαγκαζιερα που σέρνει αλλά δεν το παραδέχεται. 

Κάπου πρέπει να βάλει και τα ζαρζαβατικά από την Καρδίτσα.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Zara said:

Καλά τα έγραψε πάντως, εκτός βέβαια από την μπαγκαζιερα που σέρνει αλλά δεν το παραδέχεται. 

Ξαναπήρα το focus στην κατοχή μου, για τα χαμαλικια της πόλης, δουλειά γυμναστήριο έχω το Ford, για τις ταξιδαρες το Κονα 

Φορτώνω τις τουμπανοσκονες από το gym πίσω στη φορνταρα, no problem 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Hades said:

 

Φορτώνω τις τουμπανοσκονες από το gym πίσω στη φορνταρα, no problem 

Τούμπανο το Φοκους.

Link to comment
Share on other sites

@Zara

Πουλάω το Kona 30 χιλιάρικα. 7.500 ξεκούραστα χιλιόμετρα στην εθνική οδό με cruise control και όχι πάνω από 3k στροφές, έκδοση N line που πλέον δε βγαίνει από το εργοστάσιο (άρα συλλεκτική) ζάντα 18αρα όνειρο. Παραδίδεται πλυμένο και φουλαρισμεμο με shell v power 

Αν μάλιστα τα δώσεις μπραφ, τοποθετούνται δωρεάν και μπάρες αλουμινίου για υποδοχή μπαγκαζιερας (αυτή την αγοράζεις μόνος) 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Hades said:

@Zara

Πουλάω το Kona 30 χιλιάρικα. 7.500 ξεκούραστα χιλιόμετρα στην εθνική οδό με cruise control και όχι πάνω από 3k στροφές, 

Θα μπει τώρα ο @felman και θα σου γράψει για κόφτη - παντόφλα και θα προσπαθείς να δικαιολογήσεις τα αδικαιολόγητα.

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Hades said:

Πριν 2-3 χρόνια έδινες 16-17 χιλιάρικα και το έπαιρνες full extra τα πάντα όλα. Πολύ τίμιο αυτοκίνητο, πουλάει σαν ψωμάκι 

Με έψηνε ο κολλητός μου να πάρω το stonic gt line με διχρωμιες, αυτόματο κλπ κλπ αλλά με κέρδισε το Kona 

Λίγο πριν τον κορονοιο είχα παει και το είδα. Φουλ εξτρα 17000  όπως λες. Τα είχε ολα μέσα. Και αργότερα έτυχε να το έχω από μια εβδομαδα κανα 3-4 φορές. Πολυ ωραίο περπατημα και άνεση μέσα. 

Link to comment
Share on other sites

Ακόμα σιχτιριζω που μετά από 3 χρόνια αυτόματου στο γιουσα, πήρα χειροκίνητο.

ΧΑΖΟΣ.

Link to comment
Share on other sites

Ειχαν ερθει κατι ξαδερφια απο αμερικη ειχαν κ αυτοματο, λεν ελα παμε μια βολτα βουνο Φτανουμε σ ενα σημειο λεμε να γυρισοτμε πισω. Βαζει οπισθεν παταει λιγο παραπανω γκαζι ανεβηκαμε πανω σε κατι κομμενα πευκα....... 

 

Link to comment
Share on other sites

Δν μιλαμε γ κατι βιντεο που παιζουν οπως παει ο αλλος να παρει το τικετ γ το παρκινγκ κ παταει κατα λαθος το γκαζι κ φερνει τουμπα στα 3 μετρα.... 

Link to comment
Share on other sites

Σπισης με μηχανικο δν παιρνει μπρος? Το ριχνεις ενα σκασιμο με δευτερα κ κομπλε

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, MITSAKLAS said:

Θα μπει τώρα ο @felman και θα σου γράψει για κόφτη - παντόφλα και θα προσπαθείς να δικαιολογήσεις τα αδικαιολόγητα.

ταξιδευαμε μια μερα καπακι μετα τη δουλεια για Καρδιτσα, ψιλοαδειος ο δρομος βλεπω διπλα η συμβια την εχει παρει ο υπνος. ευκαιρια σκεφτομαι να δουμε πως ανοιγει το τουρμπο. φουλ ψηφιακο μπροστα το καντραν, βλεπω φτανει 158 χλμ 4κ στροφες να καψει και λιγο τα μεταλλα του κινητηρα. ξυπναει αλλα φταναμε σε διοδια και ειχα φρεναρει ηδη 

ΠΑΡΤΑ ΦΕΛΜΑΝ 

Link to comment
Share on other sites

Italian tuneup ο Αδαρος, και θέλει μετά να μας μάσει και 30 χιλιάρικα για τη μεταχείρα i20 με πανοπλία!

Link to comment
Share on other sites

Πρωταθλητής ο Μαξ. Φυσιολογική εξέλιξη μετά το στραπάτσο της Φεράρι αν και έχουν καλύτερο μονοθέσιο.

 

ουπς σόρρυ μάγκες οφ τόπικ 

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, MITSAKLAS said:

Θα μπει τώρα ο @felman και θα σου γράψει για κόφτη - παντόφλα και θα προσπαθείς να δικαιολογήσεις τα αδικαιολόγητα.

Einai proklhtikos se ena apo ta parapano posts. Ftaio ego tora pou tha staksei meli h glossa mou? Na to grapso? 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, felman said:

Einai proklhtikos se ena apo ta parapano posts. Ftaio ego tora pou tha staksei meli h glossa mou? Na to grapso? 

Δώσε. 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, MITSAKLAS said:

Δώσε. 

Ξαναπήρα το focus στην κατοχή μου, για τα χαμαλικια της πόλης, δουλειά γυμναστήριο έχω το Ford, για τις ταξιδαρες το Κονα 

Dhladh to Thesalonikh - Karditsa theoreite TAKSIDARA?? 😂

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, felman said:

Ξαναπήρα το focus στην κατοχή μου, για τα χαμαλικια της πόλης, δουλειά γυμναστήριο έχω το Ford, για τις ταξιδαρες το Κονα 

Dhladh to Thesalonikh - Karditsa theoreite TAKSIDARA?? 😂

Γουέστ κόουστ του Ίστ κόουστ.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Hades said:

ΘΕΣΣΑΛΙΚΗ ΡΙΒΙΈΡΑ με 18αρα ΖΆΝΤΑ μόνο 

Αχαχαχαχαχαχχαχαχαχααχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Εντωμεταξύ του δίνει και μετάλλιο που άντεξε τις 4,000 στροφές λες και είναι ντιζελοξυλόσομπα. Καρδίτσα ντριφτ. 

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Zara said:

Εντωμεταξύ του δίνει και μετάλλιο που άντεξε τις 4,000 στροφές λες και είναι ντιζελοξυλόσομπα. Καρδίτσα ντριφτ. 

Λογικά από τις 2.500 θα έτρεμε μην εκραγεί. 

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×