Jump to content

Δημήτρης Μελισσανίδης


Guest ALati
 Share

Recommended Posts

Νίκο κανείς δεν είπε να βάζει ο βενζινάς από την τσέπη του,εξάλλου ο τύπος δεν είναι τίποτα στην ΑΕΚ πέρα του γηπέδου και το έχει ξεκαθαρίσει αυτό 1000 φορές.

Τα έσοδα να επενδύονται στην ομάδα ζητάει ο κόσμος κι εμείς ακόμα δεν ξέρουμε ποιοί είναι οι διαχειριστές των χρημάτων του λαού της ΑΕΚ.

Είναι η αρκάδη,ο ευαγγελάτος,ο μητσικώστας,ο πορτοσάλτε,ένας στον πούτσο μπορεί να μου απαντήσει ποιός διαχειρίζεται αυτά τα γαμημένα τα έσοδα και που τα ξοδεύει?

Και αφού στο θέμα της οικονομικής διαφάνειας επικρατεί το απόλυτο σκότος μπορεί να που πει κάποιος το σδοε τι στον πούτσο περιμένει και δεν μπουκάρει μέσα στο λογιστήριο της παε να τα κάνει φύλλο και φτερό?

Τι σημαινει δεν το ειπε κανεις, το λεω εγω και χιλαδες ατομα ακομα. Για αυτο γκρινιαζουν ολοι γιατι εχει λεφτα και παριστανει τον Αδαμιδη (+οτι δεν κανει τιποτα σωστα). Οχι γιατι αντι για 5,5 μυρια μπατζετ συμβολαιων εχει 4 (ουτε ξερουμε και ακριβως τα ποσά, μην τρελαθουμε).

 

Δεν ειναι το ζητουμενο για μενα να βαζει τα εσοδα, με ενα εκατομυριο ακομα δεν σωνεσαι, γι αυτο δεν πολυασχολουμαι με αυτο (μπορει να εχεις δικιο, απλα δεν με καιει ιδιαιτερα αυτη την στιγμη αυτο, οχι οτι ειναι ασημαντο).

 

Ο τυπος στην αντιπολιτευση μιλαγε για γενναιες επενδυσεις. Ακομα κι οταν μπηκε μιλησε για μεγαλη ΑΕΚ, ερχομαστε, κλπ.

Στο γηπεδο μαλακιζεται, στο παρασκηνιο μαλακιζεται και απανταω (βασει του μεγεθους του) γιατι τον ηθελα ως Κοκκαλη ή Μαρινακη και οχι ως Αδαμιδη. Αλλιως δεν θα τον ηθελα καν.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ξέρω ότι με τον κοντό στα πράγματα μαθαίναμε μέχρι και για τα εταιρικά κινητά των καθαριστριών,έβγαινε και ένα γαμημένο pdf στην τελική για τα έσοδα-έξοδα και τώρα ακούμε ΑΝΕ? ΙΣΗΜΑ ΚΑΙ ΜΕΣΩ ΔΙΑΡΡΟΩΝ για κάτι γουρουνάκια κουμπαράδες και άλλες τέτοιες μαλακίες.Μια φορά πήγαν να γίνουν κάποιες ενοχλητικές ερωτήσεις στην τελευταία γ.σ της ερα και μπούκαραν στη μέση κάποιοι μπράβοι του βενζινά.Και αντί να ασχοληθούμε με αυτά παρακαλάτε κάποιοι να βάλει φράγκα ο τζαμπατζής μη τυχόν και χαλάσει το επιχειρηματικό του προφίλ λες και αυτή ήταν η σκορδοκαίλα μας.

Link to comment
Share on other sites

Απογοήτευση σε όλα τα επίπεδα. Δυστυχώς. Από τον πρώτο τύποις φίλαθλο μέχρι τον τελευταίο που είμαι εγώ, είμαι απογοητευμένος.

Εγω λεω οτι το δουλευει ακομα. Απλως τα βρηκε πολυ πιο σκουρα απ οτι τα ειχε σχεδιασει σε ολα τα επιπεδα.

Link to comment
Share on other sites

Άσχετο. Το νέο ΚΜ γαμάει. Δεν υπάρχει αυτο που έχετε κάνει.

Η μόνη ευχάριστη διαπίστωση.

Κατά τα άλλα ... πούλο.

Link to comment
Share on other sites

Τι σημαινει δεν το ειπε κανεις, το λεω εγω και χιλαδες ατομα ακομα. Για αυτο γκρινιαζουν ολοι γιατι εχει λεφτα και παριστανει τον Αδαμιδη (+οτι δεν κανει τιποτα σωστα). Οχι γιατι αντι για 5,5 μυρια μπατζετ συμβολαιων εχει 4 (ουτε ξερουμε και ακριβως τα ποσά, μην τρελαθουμε).

 

Δεν ειναι το ζητουμενο για μενα να βαζει τα εσοδα, με ενα εκατομυριο ακομα δεν σωνεσαι, γι αυτο δεν πολυασχολουμαι με αυτο (μπορει να εχεις δικιο, απλα δεν με καιει ιδιαιτερα αυτη την στιγμη αυτο, οχι οτι ειναι ασημαντο).

 

Ο τυπος στην αντιπολιτευση μιλαγε για γενναιες επενδυσεις. Ακομα κι οταν μπηκε μιλησε για μεγαλη ΑΕΚ, ερχομαστε, κλπ.

Στο γηπεδο μαλακιζεται, στο παρασκηνιο μαλακιζεται και απανταω (βασει του μεγεθους του) γιατι τον ηθελα ως Κοκκαλη ή Μαρινακη και οχι ως Αδαμιδη. Αλλιως δεν θα τον ηθελα καν.

Ξαναρωτάω,τα έσοδα της ΑΕΚ ποιός πούστης τα διαχειρίζεται και κυρίως από ποιές διαδικασίες έχει πάρει την σχετική έγκριση.

Επίσης εφόσον υπάρχουν διαχειριστές στην παε θα έπρεπε να υπάρχει και ? ΛΗΡΗΣ ΔΙΑΦΑΝΕΙΑ για την οικονομική διαχείρηση τους καθώς και έλεγχος για την δουλειά που γίνεται.Εδώ βάζεις διαχειριστή σε πολυκατοικία και κάθε μήνα γίνεται συνέλευση ιδιοκτητών όπου δίνει λόγο για τα πάντα.Και έχουμε μια παε όπου επικρατεί το απόλυτο σκοτάδι και κανείς δεν ξέρει τι γίνεται.Ε να πα να γαμηθούμε εφόσον δεν ασχολούμαστε με αυτά.

Link to comment
Share on other sites

Νίκο κανείς δεν είπε να βάζει ο βενζινάς από την τσέπη του,εξάλλου ο τύπος δεν είναι τίποτα στην ΑΕΚ πέρα του γηπέδου και το έχει ξεκαθαρίσει αυτό 1000 φορές.

Τα έσοδα να επενδύονται στην ομάδα ζητάει ο κόσμος κι εμείς ακόμα δεν ξέρουμε ποιοί είναι οι διαχειριστές των χρημάτων του λαού της ΑΕΚ.

Είναι η αρκάδη,ο ευαγγελάτος,ο μητσικώστας,ο πορτοσάλτε,ένας στον πούτσο μπορεί να μου απαντήσει ποιός διαχειρίζεται αυτά τα γαμημένα τα έσοδα και που τα ξοδεύει?

Και αφού στο θέμα της οικονομικής διαφάνειας επικρατεί το απόλυτο σκότος μπορεί να που πει κάποιος το σδοε τι στον πούτσο περιμένει και δεν μπουκάρει μέσα στο λογιστήριο της παε να τα κάνει φύλλο και φτερό?

Τα εσοδα τα διαχειριζεται ο οργανισμος οπως εχει στελεχωθει (δηλαδημε ατομα εμπιστοσυνης του Μελισσανιδη). Υπαρχει ο Αλεξης ο Δεδες, υπαρχει ο ? ατκας, υπαρχει ο Καραουζας.

Στο γηπεδικο ειχαμε σιωπηρη απομακρυνση αυτου του Ανδριοπουλου απο το προσκηνιο διοτι ελεγε μονιμως μαλακιες, στα της ομαδας εχουμε μια ΑΕΚ που παει βημα-βημα και με μετρο.

Εχουνε γινει και καλα, το προβλημα ειναι οτι ΟΛΟΙ περιμεναμε εναν τιγρη παρταολα και 2-3 καβλιαρικες μεταγραφες. Αντ αυτου βγαζεις μια μιζερια και μετρας το ευρω. Στην τελικη μποριε να σου πει οτι αυτος εισαι, τοσα βγαζεις και κεφαλαια για το γηπεδο χωρις μερος απο τα εσοδα της ομαδας, δεν παιζουν σε αυτο το οικονομικο περιβαλλον.

Μην τα ισοπεδωνουμε ολα επειδη περιμεναμε "το Μαρινακη" που γραφει κι ο Νικος. Ο Μαρινακης εσκασε μεν πολλα λεφτα αλλα ειχε γηπεδο, ειχε εγγυημενα εσοδα και ενα δεκαρικο για καψιμο στην ομαδα. Εμας μας ειπε οτι το δικο του το δεκαρικο θα το χωσει στο γηπεδο. 

θελω να πω οτι εξαρταται την αναγνωση που κανει κανείς, δεν ειναι ολα να τα ερμηνευουμε μεσ στα νευρα επειδη εχεις ? λατελα και Ανακογλου.

Link to comment
Share on other sites

Εγω λεω οτι το δουλευει ακομα. Απλως τα βρηκε πολυ πιο σκουρα απ οτι τα ειχε σχεδιασει σε ολα τα επιπεδα.

Εγω λεω δεν σχεδιασε τιποτα αν μιλας για το γηπεδο.

 

Εμαθε το προτζεκτ, εβγαλε μακετες και στα 25 εμποδια που του ειπαν απαντησε "εχω Σαμαρα και γενικα τους παντες".

 

Ουτε ο ΝικοΣτρατος δεν πρεπει να σκεφτεται ετσι.

Link to comment
Share on other sites

Ξαναρωτάω,τα έσοδα της ΑΕΚ ποιός πούστης τα διαχειρίζεται και κυρίως από ποιές διαδικασίες έχει πάρει την σχετική έγκριση.

Επίσης εφόσον υπάρχουν διαχειριστές στην παε θα έπρεπε να υπάρχει και ? ΛΗΡΗΣ ΔΙΑΦΑΝΕΙΑ για την οικονομική διαχείρηση τους καθώς και έλεγχος για την δουλειά που γίνεται.Εδώ βάζεις διαχειριστή σε πολυκατοικία και κάθε μήνα γίνεται συνέλευση ιδιοκτητών όπου δίνει λόγο για τα πάντα.Και έχουμε μια παε όπου επικρατεί το απόλυτο σκοτάδι και κανείς δεν ξέρει τι γίνεται.Ε να πα να γαμηθούμε εφόσον δεν ασχολούμαστε με αυτά.

Σου ξαναλεω ειναι καθαρα σειρα προτεραιοτητων για πολλους.

Ειναι δευτερευον θεμα αυτη την στιγμη αν βουταει γιατι παθαμε σοκ οι περισσοτεροι με την ανυπαρξια του.

 

 

Οπως και να εχει πρεπει να αρχισουν να ψαχνονται αυτα τα θεματα, δεν αντιλεγω καθολου.

Link to comment
Share on other sites

Χρηστο συγκρινε τον με τον Σαββιδη αν δεν το κανεις με Κοκκαλη και Μαρινακη.

 

Εναλλακτικα με Αλαφουζο.

 

Να δουμε ρε παιδι μου τι εχει επενδυσει ο καθενας τους και τι εχει κανει ως τωρα.

Link to comment
Share on other sites

Ξαναρωτάω,τα έσοδα της ΑΕΚ ποιός πούστης τα διαχειρίζεται και κυρίως από ποιές διαδικασίες έχει πάρει την σχετική έγκριση.

Επίσης εφόσον υπάρχουν διαχειριστές στην παε θα έπρεπε να υπάρχει και ? ΛΗΡΗΣ ΔΙΑΦΑΝΕΙΑ για την οικονομική διαχείρηση τους καθώς και έλεγχος για την δουλειά που γίνεται.Εδώ βάζεις διαχειριστή σε πολυκατοικία και κάθε μήνα γίνεται συνέλευση ιδιοκτητών όπου δίνει λόγο για τα πάντα.Και έχουμε μια παε όπου επικρατεί το απόλυτο σκοτάδι και κανείς δεν ξέρει τι γίνεται.Ε να πα να γαμηθούμε εφόσον δεν ασχολούμαστε με αυτά.

Κανενα σκοταδι δεν επικρατει. Νομιμα ειναι ολα, ως νεα ΑΑΕ δεν εχεις δημοσιευσει ακομα ισολογισμο διοτι δεν ειναι ακομα η ωρα. Εν γνωσει του ο αεκτζης δινει ποσοστο για το γηπεδο και την ΕΦΑ, εν γνωσει του αγορασε μετοχες της ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ. Ολα με απολυτη διαφανεια εγιναν. Το προβλημα ειναι οτι εχουμε να ενημερωθουμε "για τον κουμπαρα" απο εκεινη τη συνεντευξη στο Ζαππειο, που ο ιδιος ο Τιγρης ειχε πει οτι εχουμε μαζεψει το 85% των κεφαλαιων που αναλογει σε μας. Απο τοτε δεν ξερουμε αν εχουμε το 100%, αν εχουμε το 150% ή το 200. Συν του οτι "εσπασαν" και καποια λεφτα στην ΕΦΑ διοτι το πλανο της λαϊκης βασης προχωραει και σε λιγο καιρο ο κοσμος θα ειναι μεγαλομετοχος και ιδιοκτητης. θα μου πεις δεν τον ρωτησανε τον κοσμο. ΟΚ δεν τον ρωτησανε διοτι 2 φορες που τον ρωτησε ο Αδαμιδης και ο Μαυρος, ο κοσμος μαζεψε 600 χιλιαρικα τη μια και 74 χιλιαρικα τη δευτερη. Ε μ αυτα λεφτα δεν ζει καμια ΑΕΚ, μην τρελλαθουμε τωρα.

Link to comment
Share on other sites

Οχι δεν ειπε αυτο. Ειπε ανταγωνιστικη Ε? ΕΙΔΗ η ΑΕΚ απο τη φυση της πρεπει να πρωταγωνιστει.

Τα παρακαλετα βλεπω τα αντιπαρηλθες. ? αμε τωρα στους οπαδους. Κι εσενα σε ειπε καβλιαρη. ? αει να πει οτι εισαι; Στους οπαδους ειπε αυτο που θελανε να ακουσουν διοτι αν προσεξεις η συναντηση ειναι Απριλιο 13 που η ΑΕΚ ειχε πεσει και εψαχνες μαλλια να πιαστεις. Ναι, κι εγω πιστευω οτι τα ειπε, πιθανον να ειπε και περισσοτερα και να του ξεφυγε και η ευρωπαϊκη κουπα που ειχε πει κι ο Mike. Αυτα τα ειπε ομως ? ΡΙΝ αναλαβει. ΑΦΟΥ ανελαβε ειναι παρακαλετο και "αριστη διαιτησια". Η μοναδικη φορ απου ξεφυγε ηταν το "ειπε μαμα στα 20" και το off the record "φορανε φουρο". 

Για την ομαδα εχει πει επ ακριβως οτι θα ανηκει στον κοσμο της και πρεπει να ξαναγινει αυτο που ηταν. 

Στο γηπεδο επικοινωνιακα εκανε το ανοιγμα με την παρουσιαση για να τσιμπησουμε και μετα προεκυψαν ρυθμιστικα, Βασιλοπουλοι, Συριζες και μυριζες.

Και φτασαμε στο σημειο να κανει συνεντευξη Τυπου στο Ζαππειο και να λεει οτι χωρις τη Δουρου δεν υπαρχει γηπεδο. Αυτες ειναι κουβεντες του, υπαρχουνε ηχητικα, υπαρχουν ντοκουμεντα. Οι μεταφορες οπαδων ή αυτα που μπορει να ειπε σε μενα και σε σενα ειναι παπαριες καμαρωτες. ? ΟΤΕ ΜΑ ? ΟΤΕ δεν μιλησε για πρωταθληματα και ομαδαρες. ? ΟΤΕ. 

Και το επαναλαμβανει σε καθε ευκαιρια ειτε μεσω Δηματου ειτε μεσω Ντουσαν. Εσοδα-εξοδα μεροδουλι μεροφάι και παρε κοσμε κειας και μετοχες.

Υπογειως ναι, το δουλευει γι αυτο και το "θα τους ενημερωσω εγω" εχει παει περιπατο. Δεν εχει ενημερωσει γιατι δεν ηρθαμε ακομα. Τοσο απλα.

Ε στην Α.Ε.Κ. είναι, δεν είναι στον Ιωνικό.

Και Ε? ΕΙΔΗ είναι στην Α.Ε.Κ., θα πρέπει να πρωταγωνιστεί.

Για μένα Α.Ε.Κ.=? ρωταγωνίστρια=? ρωτάθλημα.

Αν το εννοεί διαφορετικά, ας μας το πει.

 

Τα παρακαλετά δεν τα σχολιάζω, γιατί είναι για γέλια.

? άμε παρακάτω.

 

Καταρχάς, για να με είπε καυλιάρη, κάτι θα είδε. Είναι και το μοναδικό πράγμα για το οποίο έχει επιβεβαιωθεί τα τελευταία 2.5 χρόνια.

Αυτά που είπε στους οπαδούς, ΝΑ ΜΗΝ ΤΑ ΕΛΕΓΕ.

Το οτι τα είπε πριν μπει στην Α.Ε.Κ. τα ακούω βερεσέ.

Τί θα πει "πριν μπει στην Α.Ε.Κ.";

Άρα είναι δυο φορές μαλάκας, γιατί ο σοφός γαμημένος Ελληνικός λαός, λέει για το όποιος είναι έξω από τον χορό κ.λ.π.

ΝΑ ΒΟΥΛΩΣΕΙ ΤΟ ΓΑΜΗΜΕΝΟ ΤΟΥ ΣΑ? ΙΟΔΟΝΤΙΚΟ ΣΤΟΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΛΕΕΙ ΑΛΛΑ ΤΟΝ Α? ΡΙΛΙΟ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΤΟΝ ΙΟΥΝΙΟ.

 

Όσο αφορά το γήπεδο, τα έχουμε χιλιοπει.

Αποτυχία 100% αποκλειστικά δική του.

Και εαν ο Μελισσανίδης έχει φτάσει στο σημείο να παρακαλάει την κάθε Δούρου και τον κάθε Βασιλόπουλο, σημαίνει οτι τελικά δεν είναι αυτός που θα θέλαμε και αυτός που θέλει να πιστεύουμε πως είναι.

 

Και για να τελειώνουμε, αυτό το ραμολιμέντο, ΕΡΙΞΕ την Α.Ε.Κ. για να την πάρει με ΖΕΡΟ.

Τα κατάφερε και την πήρε ΚΑΘΑΡΗ όπως μας ζάλιζε 10 χρόνια.

Και αφού την πήρε, έθεσε 3 στόχους.

1.Γήπεδο στη Νέα Φιλαδέλφεια (04/2013)

Έχουμε 09/2015, και το μοναδικό που έχει κάνει είναι να διώξει τις μεγάλες ταμπέλες που ήταν στην -πρωην- σκεπαστή.

Α? ΟΤΥΧΙΑ.

 

2.Ομάδα πρωταγωνίστρια/ανταγωνιστική.

Όπως είπα παραπάνω, για μένα ? ρωταγωνίστρια=? ρωταθλήτρια.

Α? ΟΤΥΧΙΑ. (προς το παρόν τουλάχιστον)

 

3.Να ανέβουμε απευθείας στην Super League.

Συγχαρητήρια Δημήτρη.

Ε? ΙΤΥΧΙΑ.

 

Υ.Γ. Να μην πούμε για τα έσοδα-έξοδα, το οποίο είναι μία τρομακτική ιστορία, και ελπίζω να μην ψάχνουμε σε 1-2 χρόνια τί έγιναν τα λεφτά.

Link to comment
Share on other sites

Χρηστο συγκρινε τον με τον Σαββιδη αν δεν το κανεις με Κοκκαλη και Μαρινακη.

 

Εναλλακτικα με Αλαφουζο.

 

Να δουμε ρε παιδι μου τι εχει επενδυσει ο καθενας τους και τι εχει κανει ως τωρα.

? αραδεχομαι οτι ο Σαββιδης με μπουκωσε, διοτι δεν περιμενα να βαλει πανω απο εικοσαρικο. Τελικα εβαλε και μπουκωθηκα. Ο Σαββιδης ειναι ειδικη περιπτωση, ειναι ο μονος που εχωσε.

Ο Μαρινακης ειχε τα εγγυημενα και ο Αλαφουζος ειναι ολο δανεια και εχει βαλει μονο ενα ταληρο.

Link to comment
Share on other sites

Τα εσοδα τα διαχειριζεται ο οργανισμος οπως εχει στελεχωθει (δηλαδημε ατομα εμπιστοσυνης του Μελισσανιδη). Υπαρχει ο Αλεξης ο Δεδες, υπαρχει ο ? ατκας, υπαρχει ο Καραουζας.

Στο γηπεδικο ειχαμε σιωπηρη απομακρυνση αυτου του Ανδριοπουλου απο το προσκηνιο διοτι ελεγε μονιμως μαλακιες, στα της ομαδας εχουμε μια ΑΕΚ που παει βημα-βημα και με μετρο.

Εχουνε γινει και καλα, το προβλημα ειναι οτι ΟΛΟΙ περιμεναμε εναν τιγρη παρταολα και 2-3 καβλιαρικες μεταγραφες. Αντ αυτου βγαζεις μια μιζερια και μετρας το ευρω. Στην τελικη μποριε να σου πει οτι αυτος εισαι, τοσα βγαζεις και κεφαλαια για το γηπεδο χωρις μερος απο τα εσοδα της ομαδας, δεν παιζουν σε αυτο το οικονομικο περιβαλλον.

Μην τα ισοπεδωνουμε ολα επειδη περιμεναμε "το Μαρινακη" που γραφει κι ο Νικος. Ο Μαρινακης εσκασε μεν πολλα λεφτα αλλα ειχε γηπεδο, ειχε εγγυημενα εσοδα και ενα δεκαρικο για καψιμο στην ομαδα. Εμας μας ειπε οτι το δικο του το δεκαρικο θα το χωσει στο γηπεδο. 

θελω να πω οτι εξαρταται την αναγνωση που κανει κανείς, δεν ειναι ολα να τα ερμηνευουμε μεσ στα νευρα επειδη εχεις ? λατελα και Ανακογλου.

Δηλαδή τώρα δουλευόμαστε μεταξύ μας?

Διαχειριστής-οργανισμός δεν έχει υπάρξει ποτέ στην ιστορία.

Ή είναι ο δέδες διαχειριστής ή δεν είναι.Όχι όμως όταν τον ρωτήσουν για την διαχείριση αυτός να το παίζει κινέζος και να κρύβεται όπως κάνει ο βενζινάς όταν τον ρωτάνε για την παε.

 

Ξαναρωτάω,Ε? ΙΣΗΜΑ ποιός γαμιόλης είναι διαχειριστής των εσόδων,από ποιές διαδικασίες πήρε σχετική έγκριση και που βρίσκονται οι επίσημες ανακοινώσεις της εταιρείας που ενημερώνουν σχετικώς τους χρηματοδότες δηλαδή τον κόσμο της ΑΕΚ.

Link to comment
Share on other sites

Κανενα σκοταδι δεν επικρατει. Νομιμα ειναι ολα, ως νεα ΑΑΕ δεν εχεις δημοσιευσει ακομα ισολογισμο διοτι δεν ειναι ακομα η ωρα. Εν γνωσει του ο αεκτζης δινει ποσοστο για το γηπεδο και την ΕΦΑ, εν γνωσει του αγορασε μετοχες της ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ. Ολα με απολυτη διαφανεια εγιναν. Το προβλημα ειναι οτι εχουμε να ενημερωθουμε "για τον κουμπαρα" απο εκεινη τη συνεντευξη στο Ζαππειο, που ο ιδιος ο Τιγρης ειχε πει οτι εχουμε μαζεψει το 85% των κεφαλαιων που αναλογει σε μας. Απο τοτε δεν ξερουμε αν εχουμε το 100%, αν εχουμε το 150% ή το 200. Συν του οτι "εσπασαν" και καποια λεφτα στην ΕΦΑ διοτι το πλανο της λαϊκης βασης προχωραει και σε λιγο καιρο ο κοσμος θα ειναι μεγαλομετοχος και ιδιοκτητης. θα μου πεις δεν τον ρωτησανε τον κοσμο. ΟΚ δεν τον ρωτησανε διοτι 2 φορες που τον ρωτησε ο Αδαμιδης και ο Μαυρος, ο κοσμος μαζεψε 600 χιλιαρικα τη μια και 74 χιλιαρικα τη δευτερη. Ε μ αυτα λεφτα δεν ζει καμια ΑΕΚ, μην τρελλαθουμε τωρα.

Αφού λοιπόν υπάρχει πλήρης διαφάνεια όπως λες τότε πες μου τα έσοδα της σεζόν 13-14 πόσα ήταν και που πήγαν.

Link to comment
Share on other sites

? αραδεχομαι οτι ο Σαββιδης με μπουκωσε, διοτι δεν περιμενα να βαλει πανω απο εικοσαρικο. Τελικα εβαλε και μπουκωθηκα. Ο Σαββιδης ειναι ειδικη περιπτωση, ειναι ο μονος που εχωσε.

Ο Μαρινακης ειχε τα εγγυημενα και ο Αλαφουζος ειναι ολο δανεια και εχει βαλει μονο ενα ταληρο.

Ο Μαρινακης εβαλε στην αρχη και μαλιστα πολλα. Ειτε ηταν δανεικα που ελεγε ο Μιτσακλας ειτε κλεμενα, δεν με νοιαζει.

Οποιος βαζει, παιρνει καθε χρονο το νταμπλ και τελικα βγαζει και κερδος, ειναι μεγαλυτερος μαγκας απο οποιον βαζει και δεν τα παιρνει πισω.

Για τον Σαββιδη με καλυψες.

 

Τελος τα 5 του Αλαφουζου ειναι περισσοτερα απο τα 0, ειδικα οταν εβαλε πλατη και οι βαζελοι δεν ξεφτιλιστηκαν με πεσαδες σαν καποιους αλλους.

Link to comment
Share on other sites

Guest tony_montana

Ηθελα να ξερα ,τα ιδια κανει στις επιχειρησεις του?

Με τα εσοδα-εξοδα ,εγινε αυτο που ειναι?οχι.

Εδω εχεις ενα μαγαζι γωνια με χιλιαδες καβλωμενους οπαδους-πελατες,που μπορουν να γεμισουν το μαγαζι για πλακα,βλεπε 45000 με καλλιθεα και περισυ με γαυρο,και συ τους ξενερωνεις λεγοντας τους οτι ελατε να τρωτε στο ορθιο και αν ειστε τακτικοι πελατες ,θα σας αγορασω πλαστικες καρεκλες και τραπεζια απο τους γυφτους.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Μπορώ να σας πω όμως ότι τότε η πιο οικονομικά συμφέρουσα λύση ήταν να μείνω στην άκρη, να πέσει ο ? ΑΟΚ και μετά να τον πάρω εγώ με ελάχιστα χρήματα και να τον ανεβάσω. Εγώ δεν είχα σχέση με αυτή την ομάδα, αλλά είπα στον εαυτό μου ότι δε θέλω να είμαι μάρτυρας της κατάπτωσής της.

 

 

Σαββιδης για μπουγατσα για αυτια μου ειναι τεραστια Μ? ΗΧΤΗ

Link to comment
Share on other sites

Σαββιδης για μπουγατσα για αυτια μου ειναι τεραστια Μ? ΗΧΤΗ

? οιον να εννοεί άραγεΣ?

<_<

Link to comment
Share on other sites

Κρις ο Μελ δεν εχει ποσοστο στον Ο? Α? .

 

Ουτε στην ΑΕΚ δεν εχει  .

Στην ΑΕΚ .

Link to comment
Share on other sites

Ε?

O Μελισσανιδης ειναι co-owner της Emma Delta.

H Emma Delta εχει τον Ο? Α? .

Ουσιαστικα ο Μελισσανιδης κραταει το μισο ποσοστο του Ο? Α? απο αυτο που κατεχει η Emma Delta. Μαλιστα εχει βαλει την πλειοψηφεια του πακετου για την αγορα των μετοχων αυτων.

:D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×