Jump to content

Δημήτρης Μελισσανίδης


Guest ALati
 Share

Recommended Posts

Βασικα δε ξερω τι φαντασιωνεσαι. ? ηρε την ομαδα γιατι ειχες Μ? ΟΥΚΑΡΕΙ μεσα. Να μη μπουκαρες να μην την επαιρνε.

Επισης το υφος του καθε γαυρου δε μπορει να το ελεγχει η ? ΑΕ ΑΕΚ. Δεν ειμαστε στο μυθιστοηρμα του 1984.

Και ποιον ΧΑΒΑΛΕ μας εκανε? ? ΩΣ? 1-1 το πρωτο ματς που ιδρωσε, 0-1 με χερι στο 2ο που παλι ιδρωσε, και 4-0 στο 3ο ματς που παλι εβαλε τους ρεφς, ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΕ ΜΙΑ ΟΜΑΔΑ 3 εκ. μπατζετ.

Αν ειχαν κανει αυτα οι δικοι μας , θα ηταν διαφορετικα διοτι ο Γαυρος δεν ειναι απλα πλεον κατεστημενο, ειναι στατους κβο. Το Στατους κβο δεν γκρεμιζεται εν μια νυκτι.

 

 

Εγώ ξέρω ότι ο Ντέμης πάντως όποτε πήγε Καραϊσκάκης είχε καλύτερες διαιτησίες από αυτές που έχει αντιμετωπίσει η ΑΕΚ επί ημερών του πολυδιαφημισμένου Μελισσανίδη. Μιλάμε τον έχουν περάσει χειρουργείο χωρίς αναισθητικό.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ξέρω ότι ο Ντέμης πάντως όποτε πήγε Καραϊσκάκης είχε καλύτερες διαιτησίες από αυτές που έχει αντιμετωπίσει η ΑΕΚ επί ημερών του πολυδιαφημισμένου Μελισσανίδη. Μιλάμε τον έχουν περάσει χειρουργείο χωρίς αναισθητικό.

Σε παρακαλώ πολύ, βγες κάνε μια βόλτα, πάρε και δυο-τρεις βαθιές ανάσες, γιατί το έχεις πάρει πολύ τρελά εδώ και καμιά ώρα. 

Σε παρακαλώ δηλαδή, πάρα πολύ. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Διαβάζουμε Τσουκαλά στα αποδυτήρια, προβληματιζόμαστε με τις αλήθειες του Βαγγέλα και διαμορφώνουμε άποψη από τα άρθρα του Γαβαθιώτη. 

Χάνω κάτι; 

 

Εφόσον ο αρχηγός της ΑΕΚ διαβάζει Τσουκαλά στα αποδυτήρια, η επίσημη ΑΕΚ απαντάει στον Βαγγέλη με ολόκληρο σεντόνι γιατί να μην προβληματιστούμε και εμείς με τα πονήματα του Μανώλη ξέρω γω; Ας σοβαρευτούν οι ΑΡΔ της ομάδας, να γράψουν και τίποτε άλλο εκτός του τί τατού έκανε ο Αραβίδης, τί σέλφι έβγαλε ο Σοϊλέδης με την Χατζίδου και αν ο Μπουονανότε έχει εύθραυστη ψυχολογία επειδή ο Δέλλας δεν τον βάζει να παίζει σερί 90λεπτα. Εφόσον όσα γράφουν οι Κετσετζόγλου-Δημάτος-Καζατζόγλου είναι ανάξια σχολιασμού (εξαίρεση αποτελεί ο Μιαούλης) ας δούμε τί λένε και οι απέναντι. 

Link to comment
Share on other sites

Τωρα εχεις σχιζοφρενεια? ΔΛΔ Ο Μαρινακης απευθυνεται στην ΑΕΚ, και η ΑΕΚ δε πρεπει να απαντησει σε αυτον και την ομαδα του? Γιατι ...δεν απανταει σε προσωπα? ? οιος το λεει αυτο δλδ?

Αν μιλουσε ο Μελ, θα λεγανε οτι αποδειχθηκε οτι ειναι αυτος που κραταει την ΑΕΚ και θα ειχαμε θεμα με την Επιτροπη.

Αν μλαει η ΑΕΚ ολοι κρυβονται.

? οτε ακριβως η ? ΑΕ ΑΕΚ ειπε μπουχεσα τον Φιλη? Και ιδιως officially? Mα τι γραφεις.

 

Ας απάνταγε ο Ασλανίδης ή ο Δημητριάδης.. Δεν γίνεται να απαντάει η ΑΕΚ στον Βαγγέλη και μετά ο Ολυμπιακός στην ΑΕΚ μέσω "κύκλων". 

 

Στα του μπουχέσα

 

facebook.jpg?itok=gekATgD7

Link to comment
Share on other sites

Βασικα δε ξερω τι φαντασιωνεσαι. ? ηρε την ομαδα γιατι ειχες Μ? ΟΥΚΑΡΕΙ μεσα. Να μη μπουκαρες να μην την επαιρνε.

Επισης το υφος του καθε γαυρου δε μπορει να το ελεγχει η ? ΑΕ ΑΕΚ. Δεν ειμαστε στο μυθιστοηρμα του 1984.

Και ποιον ΧΑΒΑΛΕ μας εκανε? ? ΩΣ? 1-1 το πρωτο ματς που ιδρωσε, 0-1 με χερι στο 2ο που παλι ιδρωσε, και 4-0 στο 3ο ματς που παλι εβαλε τους ρεφς, ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΕ ΜΙΑ ΟΜΑΔΑ 3 εκ. μπατζετ.

Αν ειχαν κανει αυτα οι δικοι μας , θα ηταν διαφορετικα διοτι ο Γαυρος δεν ειναι απλα πλεον κατεστημενο, ειναι στατους κβο. Το Στατους κβο δεν γκρεμιζεται εν μια νυκτι.

Θα σε ακούσει κανένας και θα νομίζει ότι γκρεμίστηκε το ΟΑΚΑ εκείνο το βράδυ. Ασχέτως αν στην πραγματικότητα είχαμε μπούκα 20'' κυρίως επειδή οι γαύροι πήγαν στην εξέδρα και έκαναν κωλοδάχτυλα.

 

Ε όσο να πεις υπήρχε η απαίτηση όλα αυτά να μη γίνονται με Μελισσανίδη.

Link to comment
Share on other sites

Σε παρακαλώ πολύ, βγες κάνε μια βόλτα, πάρε και δυο-τρεις βαθιές ανάσες, γιατί το έχεις πάρει πολύ τρελά εδώ και καμιά ώρα. 

Σε παρακαλώ δηλαδή, πάρα πολύ. 

 

Εντάξει δεν το συνεχίζω.. Όλα καλά.

Link to comment
Share on other sites

Τι εκανες παλι ρε τρολαρχε;

Τίποτα δεν έκανε, είναι καλό παιδί, αλλά κάπου το έχασε εδώ και καμιά ώρα. 

Link to comment
Share on other sites

Α ΕΤΣΙ πες κρατας και αρχειο βλεπω.

Οκ οκ ετσι πες ντε.

ΓΙα δες σε τι απανταει η ΑΕΚ λοιπον για τον Μ? ΟΥΧΕΣΑ.

Για κανα ? ΛΟΙΟ ΜΕΛΙΣΣΑΝΙΔΗ? ή τα βγαλες απο το μυαλουδακι σου?

 

? ου κρατάω μωρέ αρχείο; Ένα search κάνε στο google images και θα το δεις.. Επίσης ο Φίλης και γενικά ο ΣΥΡΙΖΑ πολλάκις τότε είχαν γίνει προκλητικοί απέναντι στην ΑΕΚ, ουδέποτε όμως αυτή τους απάντησε κατ' αυτό τον τρόπο. Εντελώς τυχαία αυτό έγινε όταν ο μπουχέσας είπε στον Χατζημαλάκα με αφορμή το πλοίο στην Λιβύη για λαθρεμπόρια. Και τότε απάντησε η ΑΕΚ επί προσωπικού.

 

Εμένα με ενοχλεί γενικά η ΑΕΚ να απαντάει απέναντι ΣΤΟ Ο? ΟΙΟΔΗ? ΟΤΕ ? ΡΟΣΩ? Ο επειδή θίχτηκε ο αόρατος αφέντης. Νομίζω έχω αυτό το δικαίωμα έτσι; Τα ίδια θα έλεγα αν τα έλεγε και για τον Άδωνι πχ.

Link to comment
Share on other sites

Ρε θα με παλαβωσεις? ΣΕ ΤΙ ΑΝΑΦΕΡΕΤΑΙ Η ? ΑΕ ΑΕΚ , σε ποιες δηλωσεις? ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΜΕΡΑ ΤΙΣ ΕΚΑΝΕ ΣΤΟΝ ΧΝικολαου , αυτα περι ΔΕΚΑΡΑΣ ΤΣΑΚΙΣΤΗΣ... Οτι σε βολευει γραφεις? Ειπαμε οκ αλλα αυτα που γραφεις ειναι αλλου για αλλου...

 

Εντάξει ίσως είναι ιδέα μου ότι η ΑΕΚ επέλεξε να απαντήσει έτσι όταν έγινε αναφορά στον αέρα για λαθρεμπόρια κτλ. Γιατί πχ ουδέποτε απάντησε έτσι στον Βασιλόπουλο, στην Δούρου και σε όλο τον συρφετό του ΣΥΡΙΖΑ που από τον Φλεβάρη μας είχε σπάσει τα αρχίδια.

 

Να πω εδώ και κάτι άλλο. Θεωρώ ψιλοντροπή να περιμένουν αυτοί που τρέχουν την ομάδα (Μελισσανίδης κι ας μην φαίνεται) στήριξη από τον λαό της ΑΕΚ όταν μέχρι στιγμής μας έχουν δείξει ένα πρωτάθλημα στην Γ, ένα στην Β και μια μακέτα. Δεν έχω κανένα θέμα να τους στηρίξω μόλις δω ένα πρωτάθλημα ή ξεκινήσει το γήπεδο. Αλλά έλεος κάπου, που μου περιμένουν και στήριξη από τον λαό ανάλογη του Κόκκαλη και του Μαρινάκη από τους γαύρους.

Link to comment
Share on other sites

Και στην τελικη ΟΛΟΙ οι παραγοντες που εναντιωνονται στο γηπεδο της ΑΕΚ ειναι του ΣΥΡΙΖΑ και της "αριστερας".

Ψεματα να λεμε τωρα?

Βασιλοπουλος

Δουρου

Φιλης

μπορω να γραφω ονοματα που εχουν εναντιωθει στο γηπεδο ... ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ..

ΕΑΝ στη τελικη δεν εχει λεφτα για το γηπεδο ο Μελισσανιδης, ας τον αφησουν να το κανει. Ας του βγαλουν την αδεια και ας του δωκουν και τα 20 της ? εριφερειας. Με 20 γηπεδο δε κανεις. Αλλοιως δεν τον αφηνουν ΤΕΛΟΣ. Δεν εχει κ ετσι κ γιουβετσι.

 

Μα δεν τους ψήφισα ούτως ή άλλως. Εννοείται ότι γαμιούνται πατόκορφα και βρήκαν την ΑΕΚ να κάνουν επαναστατική γυμναστική καθότι κότες. Αλλά ας βγει ο Μελ και ας πει έχω ΤΟΣΑ και δεν με αφήνουν να επενδύσω. Και θα σου πω εγώ τότε άμα βάλει πλάτη ο κόσμος

Link to comment
Share on other sites

Εγώ Κώστα αυτό που έχω να πω είναι πως τον Μελ τον κράζουμε επειδή έχουμε απαιτήσεις. Όχι επειδή είμαστε εμπαθείς απέναντι του. Εδώ ήμασταν που σκοτωνόμουν με τον Χάμπο όταν μας τα σκότιζε η Ρένα. 

Link to comment
Share on other sites

Ο συγκεκριμενος εγραψε αυτο το αρθρο χρησιμοποιωντας διαφορετικη απο τη συνηθισμενη του βοθροφρασεολογια (κουλα, αεξαρα κτλ)ακριβως για να τσιμπησουν κ να σχολιασουν οι δικοι μας. Κανονικα εδω μεσα σχετικα με τον συγκεκριμενο θα επρεπε να αναπαραγεται μονο η χαρμοσυνη ειδηση της νοσηλειας του σε κανα Θεαγενειο.

  • Δικεφαλάκι 6
Link to comment
Share on other sites

Ο συγκεκριμενος εγραψε αυτο το αρθρο χρησιμοποιωντας διαφορετικη απο τη συνηθισμενη του βοθροφρασεολογια (κουλα, αεξαρα κτλ)ακριβως για να τσιμπησουν κ να σχολιασουν οι δικοι μας. Κανονικα εδω μεσα σχετικα με τον συγκεκριμενο θα επρεπε να αναπαραγεται μονο η χαρμοσυνη ειδηση της νοσηλειας του σε κανα Θεαγενειο.

Μόνο η αναγγελία ******* με τις σχετικές κατάρες. 

 

Σόρρυ. 

Edited by MITSAKLAS
ηρεμα ρεϊ...
Link to comment
Share on other sites

Ο συγκεκριμενος εγραψε αυτο το αρθρο χρησιμοποιωντας διαφορετικη απο τη συνηθισμενη του βοθροφρασεολογια (κουλα, αεξαρα κτλ)

 

Καλά αυτά τα λένε και οι ΑΕΚτζήδες πλέον και τα δεχόμαστε, θα εκνευριστούμε που τα λένε οι γαύροι;

Link to comment
Share on other sites

Όταν ο οργανισμός ΑΕΚ αρχίσει να αντιδρά:

1. Στο να τρως 4 στο λιμάνι ενώ ήρθες και για τους ΑΡΔ να ναι απλά Οκτώβρης

2. Στο να είναι απαραίτητο για να γίνεις ΑΕΚάρχης να έχεις κάνει ένα πέρασμα από τον Ολυμπιακό

3. Στα περί πανιωνιοποίησης της ΑΕΚ που λένε οι οπαδοί της

Τότε ΙΣΩΣ είμαστε στον σωστό δρόμο να μας σεβαστούν και οι γάβροι.

Link to comment
Share on other sites

ΕΑΝ στη τελικη δεν εχει λεφτα για το γηπεδο ο Μελισσανιδης, ας τον αφησουν να το κανει. Ας του βγαλουν την αδεια και ας του δωκουν και τα 20 της ? εριφερειας. Με 20 γηπεδο δε κανεις. Αλλοιως δεν τον αφηνουν ΤΕΛΟΣ. Δεν εχει κ ετσι κ γιουβετσι.

Αυτά βέβαια πλέον δεν γίνονται ούτε στην Ελλάδα. Να σου δώσουν 20 εκατομμύρια χωρίς να έχεις παρουσιάσει τίποτα από τη λοιπή χρηματοδότηση του έργου, χωρίς να έχεις ετοιμάσει ούτε το φάκελό σου μόνο και μόνο για να σε ξεφτιλίσουν. Δεν υπάρχει αυτό το πράγμα που λες, ίσως να υπήρχε πριν καμια 10 χρόνια και αυτό μόνο για τους πολύ εκλεκτούς. Αλλά πλέον αυτά δεν γίνονται με καμία κυβέρνηση.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1. Δεν αντιδρασαμε και επι Σαντος οταν μας νικησε ο Τουρε και η παρεα του, με 3μπαλο στο καραισκακη. Και συνεχιστηκε το μοτιβο μεχρι τα κωλοδαχτυλα του Καστιγιο.

 

Σύμφωνα πάντως με το Βαγγέλα που γλεντάει, τότε ήμασταν μεγάλη ομάδα.
Link to comment
Share on other sites

Τέλος πάντων παιδιά.. Για να μην το κουράζουμε. Φέρνει ο Μελισσανίδης ένα CB, ένα RW και ένα CF τον Γενάρη να κλείσουμε τις θέσεις που πονάμε, κλειδώνουμε Ευρώπη και κηδεύουμε ? ΑΟ-? ΑΟΚ για αρχή στο ΟΑΚΑ και μετά στα po. Και θα σταματήσει και η γκρίνια και όλα. ΟΛΟ ΑΥΤΟ που γίνεται τους τελευταίους μήνες είναι αποτέλεσμα του "συγγνώμη δεν θα πάρουμε κανέναν" που μας είπαν την τελευταία μέρα των μεταγραφών ενώ πήγαιναν για ΤΡΕΙΣ μας έλεγαν.

Link to comment
Share on other sites

ας σταματησει ο ΑΕΚτζης τις μπουκες και τα τζαμπατζιλικια, και μετα να εχει απαιτησεις. Ειδαμε και στο μπασκετ που εβαλε λιγο οβολο παρπαανω ο αλλος, τι κοσμοσυρροη εχει.

 

ΟΚ Κώστα ο ΑΕΚτζής φταίει που δεν πήρε έναν κεντρικό αμυντικό, ένα δεξί winger και έναν επιθετικό. ? αραδίνομαι τώρα πραγματικά, γιατί τα λεφτά για αυτούς τους 3 του τα έχει σκάσει ο κόσμος και με το παραπάνω 3 χρόνια τώρα. Δηλαδή ΟΚ δεν του ζητήσαμε να φέρει τον Νταβίντ Λουίζ, τον Μάρκο Ρόις και τον Λεβαντόφσκι.

Link to comment
Share on other sites

Κάνουμε όποια κριτική θέλουμε εμείς που πονάμε την ομάδα.

Αν είναι να κάνουμε κριτική βασει γραφόμενων κάποιου Γαβαθιώτη και κάποιου υπόδικου, το κάναμε βρακολάστιχο.

Ευθύνες θα αποδώσουμε με τα δικά μας κριτήρια κι όχι με τα κριτήρια αλλόθρησκων.

Να τα χώσουμε επί δικαίων και αδίκων.

Αλλά να αναπτύξω απόψεις αληταριών και υπόδικων ... όχι ρε φίλε.

Η πίκρα δεν θα μας βγάλει σε άλλους δρόμους.

ΑΕΚ είμαι θα βρω το δρόμο και θα τους γαμήσω τη φάρα.

Link to comment
Share on other sites

ΑΕΚ είμαι θα βρω το δρόμο και θα τους γαμήσω τη φάρα.

 

Άντε να δούμε..

13 Φεβρουαρίου, 22η αγωνιστική ΟΑΚΑ.

Αν είσαι τίγρης έχεις φέρει τον Γενάρη τρεις παίχτες (CB, RW, CF) και τους γαμάς τα ράμματα.

Link to comment
Share on other sites

ΑΕΚ είμαι θα βρω το δρόμο και θα τους γαμήσω τη φάρα.

Τα ίδια λέγαμε πριν μερικά χρόνια και μπλέξαμε με τις ραφήνες και τα λοιπά πουτσοχώρια.

Η ΑΕΚ θα βρει τον δρόμο της μόνο αν πέσουν φράγκα από ανθρώπους που δεν θα φοβούνται να λένε ότι είναι αφεντικά.? ου θα εγγυόνται με πράξεις και υπογραφές και όχι με τον "λόγο" τους.

Το παρόν καθεστώς με μπροστινούς-γλάστρες,με αδιαφάνεια στα οικονομικά και στελέχη που προκαλούν το θυμικό του μέσου αεκτζή εμένα προσωπικά μού προκαλεί αηδία και σιχασιά.Με την παρούσα κατάσταση όχι μέλλον δεν υπάρχει αλλά σύντομα θα αναπολήσουμε τον αδαμίδαρο τον μάγκα τον καραμπουζουκλή που σήκωσε και κούπα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Άντε να δούμε..

13 Φεβρουαρίου, 22η αγωνιστική ΟΑΚΑ.

Αν είσαι τίγρης έχεις φέρει τον Γενάρη τρεις παίχτες (CB, RW, CF) και τους γαμάς τα ράμματα.

Τρία (3) μύδια θα σου φέρει το γατί τον γενάρη.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×