Jump to content

Γήπεδο στη Νέα Φιλαδέλφεια - Vol. VII


Recommended Posts

εντάξει σουίτα οακα με σουίτα αγια σοφιά θα είναι σαν σουίτα σε ξενοδοχείο της εθνικής με σουίτα στη μεγάλη βρετάνια . 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, AG21 said:

εντάξει σουίτα οακα με σουίτα αγια σοφιά θα είναι σαν σουίτα σε ξενοδοχείο της εθνικής με σουίτα στη μεγάλη βρετάνια . 

Ισως ομως καποιοι γουσταρουν περισσοτερο τα παρελκομενα του ξενοδοχειου της Εθνικης απο αυτα στο Grande Bretagne...

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, The Magician said:

Παντα εχει παρελκομενα η σουιτα. Και στο ΟΑΚΑ εχει.

Και πως διαλεγονται τα ''παρελκομενα'';

Προσωπικη επιλογη Νικολα και αυτα; Ή αυτη ειναι δουλεια ανωτερων;

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Aussie said:

Και πως διαλεγονται τα ''παρελκομενα'';

Προσωπικη επιλογη Νικολα και αυτα; Ή αυτη ειναι δουλεια ανωτερων;

Κοιτα ο Νικολας κοιταζει μονο Μεσσηνια κ ανατολικο μπλοκ για μεταγραφες. Οποτε μην σου κανει εντυπωση, αν σε αυτον τον ρολο, τα παει καλυτερα...Ειδικα με διδυμο Βασιλομπιλαρο...

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, George_D said:

 

Το έχει πάει σε άλλο επίπεδο ο μικελαντζελος, κληρώνει φανέλες, τραπέζια αξίας 30 ευρώ προσφορά από.. τον Στέφανο τον πρωταθλητη της γεύσης κτλ?

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Nestoridis21 said:

Ισως ομως καποιοι γουσταρουν περισσοτερο τα παρελκομενα του ξενοδοχειου της Εθνικης απο αυτα στο Grande Bretagne...

απαπαπαπα

Link to comment
Share on other sites

Σουίτες... δεν ξέρω νομοθεσία στην Ελλάδα, ξέρω εδώ σε μας. Έχει τύχει λοιπόν να βρεθώ μερικές φορές στο skybox της εταιρείας στο καινούργιο γήπεδο της Φερεντσβάρος. Εμείς είμαστε κυριλέ, εγώ βασικά πάω για τη μάσα, το ποτό και τον χαβαλέ και έχουμε μερικούς κάγκουρες οπαδούς κιόλας συναδέλφους. Αλλού όμως... χώρια το ότι έχω δει 2-3 πραγματάκια παραδίπλα. Γκόμενα φίλου μου είναι τζένεραλ μάνατζερ στο γήπεδο. Μου έχει πει ότι βγαίνουν από ορισμένες σουίτες κλαίγοντας οι σερβιτόρες. Νομοθεσία που έλεγα λοιπόν, εδώ μία σουίτα θεωρείται ιδιωτικός χώρος, αστυνομία μπορεί να μπει μόνο με ένταλμα κτλ. Όπως καταλαβαίνετε σε ορισμένα box ξεφεύγει εντελώς η κατάσταση και πάνω στο τσακίρ κέφι κι ενώ χιονίζει από παντού (για τον καιρό μιλάω βεβαια) σκάει και η hostess με το μίνι και το κολλητό άσπρο πουκάμισο και τραβάει τα πάνδεινα η καημένη. ?

Υγ. Μόνο σουίτα λοιπόν με @The Magician

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

επειδη εχει τυχει να παω καμια 10αρια φορες σε σουιτα στο κωλοΟΑΚΑ οχι στα βαθια επισημα βεβαια μιλαμε για παρακμιακο vip. ψυγειακι πιτσος  πορτολαλαδιτσα λακωνια και καναπεδακι γαλοπουλα. εχουν και δυο φιλαες τζονι για τις καλες τσεπες μεχρι εκει . βλεπεις και λιγο χειροτερα απ τις κανονικες θεσεις παρακατω και δενει . μακαρι να κατσει "καλος" χορηγος για το ονομα του γηπεδου να δουμε ωραια πραγματα .μην τρεχουμε στο φαναρι για προσκληση 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, SpiRos said:

Σουίτα στο πέταλο θα έχει; ?

Οχι, αλλα στο νοτιο πεταλο θα εχει το panoramic view restaurant, με θεα στο γηπεδο, αναμεσα στα δυο διαζωματα.

Στους μεγαλους αγωνες μια θεση θα ναι περιζητητη, απο κοσμο που θα θελει να παρακολουθησει, τρωγοντας το γευμα του.

Ετσι λεει η ΠΑΕ, δεν τα βγαζω απο τα μυαλο μου :)

Φαση θα χει. Θα μπορουμε να κανουμε και κιτρινομαυρες συναξεις.

Image result for panoramic view restaurant αγια σοφια αεκ

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

Αναρωτιεμαι τι γευμα θα προσφερουν. Πιτογυρα;; Πολιτικες ποικιλιες με αναμνησεις απο μικρασια;; Αστακομακαροναδες;; 

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Κατι ακουσα οτι θα δωθει ονομα σε θυρα Ντουσαν....! Υπαρχει περιπτωση? Αν γινει αυτο θα εχει παντα διαθεσιμες θεσεις...

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, XAMΠOΣ said:

Κατι ακουσα οτι θα δωθει ονομα σε θυρα Ντουσαν....! Υπαρχει περιπτωση? Αν γινει αυτο θα εχει παντα διαθεσιμες θεσεις...

Φανταζεσαι σε σημαντικο αγωνα να εχουν τελειωσει τα εισιτηρια σε ολες τις αλλες θυρες και να πρεπει να παρεις στην θυρα ντουσαν;; Εφιάλτης.

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ
13 minutes ago, Rayo Vallecano 21 said:

Φανταζεσαι σε σημαντικο αγωνα να εχουν τελειωσει τα εισιτηρια σε ολες τις αλλες θυρες και να πρεπει να παρεις στην θυρα ντουσαν;; Εφιάλτης.

Ναι χαχα θα ειναι παντα διαθεσιμα οταν εχουν τελειωσει ολα τα υπολοιπα. Θα γεμιζει οταν ειναι soldout αλλα οταν δεν ειναι δεν θα παταει κανεις νομιζω εκτος και αν βαλουν τιποτα σχολεια εκει δωρεαν

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, XAMΠOΣ said:

Κατι ακουσα οτι θα δωθει ονομα σε θυρα Ντουσαν....! Υπαρχει περιπτωση? Αν γινει αυτο θα εχει παντα διαθεσιμες θεσεις...

Χαλαρα soldout η θυρα Ντουσαν σε καθε ματς! 

Link to comment
Share on other sites

Επειδη ποτε δεν τρελενομουν για γηπεδα  με διαζωματα  αλλα τωρα το εχουμε και θα ειναι και κλουβι απαραιτητα πινακες πανελ δεν ξερω και γω τι ειναι αυτα μπροστα απ τις πανω κερκιδες .λιγο μια τοση δα μοντερνια κυρ τιγρη 

20181109_083301.jpg

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, bitter3011 said:

Επειδη ποτε δεν τρελενομουν για γηπεδα  με διαζωματα  αλλα τωρα το εχουμε και θα ειναι και κλουβι απαραιτητα πινακες πανελ δεν ξερω και γω τι ειναι αυτα μπροστα απ τις πανω κερκιδες .λιγο μια τοση δα μοντερνια κυρ τιγρη 

20181109_083301.jpg

Και εγώ το έχω σκεφτεί αλλά δεν έχει νόημα γιατί θα καλύπτονται από τα πανιά . 

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ
3 minutes ago, AG21 said:

Και εγώ το έχω σκεφτεί αλλά δεν έχει νόημα γιατί θα καλύπτονται από τα πανιά . 

Αν κρεμασουν πανια στο απο πανω διαζωμα οι απο κατω δεν θα βλεπου ουτε το χορταρι.....

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Οικοχαχαχαχαχαμου !!!! Ποσο τον πηραμε αυτον ειπαμε?

Ατομικα μιλαμε για τραγικους παιχτες .....

Edited by XAMΠOΣ
Λαθος τοπικ σε αυτο της ΑΕΚ-Λαμια ηταν να μπει με τα νευρα που εχω
Link to comment
Share on other sites

Φανταστικό το νέο γήπεδο της Τότεναμ. Νομίζω ότι μου αρέσει περισσότερο από το Emirates γιατί οι κερκίδες στα πέταλα φαίνεται να είναι πιο κοντά στον αγωνιστικό χώρο, ενώ και η οροφή φαίνεται καλύτερη. Ωραία είσοδο έκαναν.

Link to comment
Share on other sites

Ειναι φανερο οτι στο νοτιο τμημα πανε τα χωματα περα δωθε

Link to comment
Share on other sites

  • George_D locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×