Jump to content

George_D
 Share

Recommended Posts

17 minutes ago, Stylianopoulos said:

Με αυτήν τη μάσκα θα τους γαμάει .

Θα χορτάσει "κάρτα" και θα βάλει μυαλό σαν τον Μπλάνκο κι ετούτος -που δεν ξέρω και ποιός είναι δηλαδή- !

Η σοβαρότης του Ελληνικού ποδοσφαίρου δεν αφήνει περιθώρια για τέτοια καραγκιοζιλίκια ....

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Την μασκα την φοραει οταν βαζει γκολ? Ε δυσκολο να μαζεψει 4 κιτρινες. Ας την φοραει δεν υπαρχει προβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Εν τω μεταξύ η μάσκα είναι σχήμα και μέγεθος επικαλαμίδας και -ως γνωστόν- τα σάβανα και τα σορτσάκια των ποδοσφαιριστών ΔΕΝ έχουνε τσέπες!

Πως αντέχει τη βρώμα, την ιδρωτίλα ο πούστης .......

Link to comment
Share on other sites

Περιμενετε να τους δουμε.

Απο τη στιγμη που δν ειναι ελληνες εμενα με καλυπτει.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ζεραλδες κλείνει λοιπόν όπως γράφουν. Ο παίχτης έρχεται για να παραγκονισει τον Πέτρο; 

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Hades said:

Ζεραλδες κλείνει λοιπόν όπως γράφουν. Ο παίχτης έρχεται για να παραγκονισει τον Πέτρο; 

Ερχεται γ να μαθει να παιζει κ αλλες θεσεις.να γινει πολυθεσιτης...

Link to comment
Share on other sites

Διαβάζω τα ονόματα των (αποκλειστικά) Πορτογάλων παιχτών που ψαχνόμαστε να φέρουμε.

Σαφέστατα είναι πάνω από τον μο των παιχτών του ελληνικού πρωταθλήματος στις αντίστοιχες θέσεις και θεωρώ πως είναι καλό να φάει φάπες η ελληνική κλίκα στα αποδυτήρια από την αντίστοιχη Πορτογαλική υπό Πορτογάλο κόουτς.

Θέλω όμως με αφορμή τους μεταγραφικούς μας στόχους να σταθώ στην προφανή μεταγραφική προεργασία που ένα χρόνο τώρα έκανε ο σπουδαίος Λυμπερόπουλος.

Δηλαδή αναρωτιέμαι αν δεν είχε έρθει ο Πορτογάλος αλλά κάποιος Παράσχος ασούμε τί θα φέρναμε για παίχτες.

Μεγάλε Λύμπε, εσύ Τεχνικέ Διευθυντή superstar κλίνω το γόνυ στο μεταγραφικό μεγαλείο σου.

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Παντως ο πορτογαλος μια χαρα καλυπτει τις απαιτησεις του ξεδοντιαρη. Παιχτη με τα μισα του Γκαλο εφερε. Ουτε στα ονειρα του τετοια πετυχεσια σε προπονητη....

Link to comment
Share on other sites

Με Krovinovic-Martins-Geraldes πίσω από Livaja θα δούμε πραγματάκια.

Γνώμη μου πάντα.

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Τι παιχταρας θεε μου. Εχουμε τετοιο παιχτη?

Φανταζομαι τον μανταλο ιδιο με ονομα Μανταλινιο τι πανηγυρια θα καναμε βλεποντας βιντεακια.Θα παρακαλαγαμε να ερθει.

Link to comment
Share on other sites

Η Μπενφικα δεν θέλει να κάνουμε τράμπα τον Μάνταλο με τον Κροβι και έναν αετό δανεικό χωρίς οψιον; 

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Bukowski said:

Διαβάζω τα ονόματα των (αποκλειστικά) Πορτογάλων παιχτών που ψαχνόμαστε να φέρουμε.

Σαφέστατα είναι πάνω από τον μο των παιχτών του ελληνικού πρωταθλήματος στις αντίστοιχες θέσεις και θεωρώ πως είναι καλό να φάει φάπες η ελληνική κλίκα στα αποδυτήρια από την αντίστοιχη Πορτογαλική υπό Πορτογάλο κόουτς.

Θέλω όμως με αφορμή τους μεταγραφικούς μας στόχους να σταθώ στην προφανή μεταγραφική προεργασία που ένα χρόνο τώρα έκανε ο σπουδαίος Λυμπερόπουλος.

Δηλαδή αναρωτιέμαι αν δεν είχε έρθει ο Πορτογάλος αλλά κάποιος Παράσχος ασούμε τί θα φέρναμε για παίχτες.

Μεγάλε Λύμπε, εσύ Τεχνικέ Διευθυντή superstar κλίνω το γόνυ στο μεταγραφικό μεγαλείο σου.

Εχει πλανο η ομαδα ρε.φετος εφερε πορτογαλο γ να κανει μεταγραφες απο πορτογαλια.οτι δν μας κανει το καλοκαιρι το διωχνουμε παιρνουμε σουηδο προπονητη πχ κ παιρνουμε σουηδους.μετα κανα ισπανο κ παει λεγοντας γαμιεται ο θρυλος κ ο μπειραιας.

Ολα αυτα φυσικα γ να καλυψουν την ανικανοτητα του λυμπε...

Link to comment
Share on other sites

Μαρτινς τραγουδάει Β.Καρρα 

Ψυχολογικά δεν είμαι καλά...

Μάλιστα ο 25χρονος παίκτης σημείωσε πως είχε έναν ψυχολόγο στο σπίτι του, που του δίδαξε πως να βλέπει μέσα από κάθε μέρα την θετική πλευρά των πραγμάτων και το ποτήρι μισογεμάτο κι όχι μισοάδειο.

«Θα μπορούσα να πω ότι ήταν ένα χαμένο έτος, αλλά όχι. Είμαι ένα εντελώς διαφορετικός και καλύτερο άτομο απ΄ότι ήμουνα πριν από 11 μήνες» σημείωσε μεταξύ άλλων στο διαδικτυακό μήνυμά του.

Link to comment
Share on other sites

1.5 μυριο η χρηματιστηριακη αξία του παίχτη. Δεν το λες και μπόμπα, τον παίχτη δεν τον γνωρίζω φυσιογνωμικα μοιάζει με μπισεσβαρ 

Link to comment
Share on other sites

Μην ξεχνάμε κ τον παικταρα Ντελετιτς που έφερε απτον κάμπο ο λυμπε.

 

Link to comment
Share on other sites

Απο τα πανω βιντεο + transfermarkt πιστευω οτι;

Geraldes πολυ καλος μακαρι.

Martins καλος φαση μπισεσβαρ οντως

Και Krovinovic ετσι και ετσι γιατι ειναι και σε θεση που παιζει ο αρχηγος (?) και οι κασετες 

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ
25 minutes ago, Bukowski said:

Επειδή πήγαινε σε ψυχολόγο δεν είναι νορμάλ;

Μια χαρα ειναι. Μολις ερθει στην ΑΕΚ θα χρειαστει ψυχιατρο

Link to comment
Share on other sites

  • George_D locked this topic
  • stavros 9-11 unlocked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×