Jump to content

Τίγρη όταν φύγεις...Ντεμη οταν ερθεις...


stavros 9-11
 Share

Τίγρης ή Ντέμης;   

1 member has voted

  1. 1. Καταλληλότερος για την ΑΕΚ

    • Ντέμης Νικολαίδης
      13
    • Δημήτρης Μελισσανίδης
      34

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Δεν χρειαζονται λεφτα, θα διαχειριστουν ομορφα τα οικονομικα διαφοροι, οπως μεχρι περισυ.xD

 

Λοιπον, για να σοβαρευτουμε. Η μοναδικη ελπιδα ειναι ο Μελισσανιδης. Αν καει, εχουμε ολο τον χρονο μπροστα μας για να συνεχισουμε την πορεια της σηψης.

 

Μεχρι να καει (αν καει) απο μονος του, ας κρατησουμε το δικαιωμα που εχουμε (οσοι εχουμε) στην ελπιδα.

 

Αυτα απο μενα στο τοπικ αυτο και τελος.

Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21
Ε οχι να κατσει να τον εχουμε για μοστρα με 10 ανικανους γυρω του που αυτος ΜΑΖΕΨΕ...

 

aue4h3.jpg xDxD

Link to comment
Share on other sites

Nikola polloi krazame g to roster k tis metagrafes tis teleutaias stigmis.

Na zitisoun sugnomi ap ton kosmo pou pige paei k travietai kai apo autous pou tous gurisan piso

Link to comment
Share on other sites

Α, σορρυ ναι και καποιοι αλλοι.

 

Φυσικα αυτο που λες ειναι το ζητουμενο. Να πουν συγνωμη.

 

Και κυριως το δευτερο ζητουμενο να βαλουν μυαλο για του χρονου.

 

Ομαδες με βατραχια και στο τζαμπε δεν φτιαχνεις ουτε στο 5*5.

 

Οποτε να ανεβουν φετος και να ξαναρχισουν σοβαρα απο την αρχη. Απο τωρα κιολας.

 

 

Μεταγραφες. Οχι παικτακια της πλακας.

 

Και προγραμματισμος. Οχι ποδοβολλευ.

Link to comment
Share on other sites

προφανως και πρεπει να γινει υπομονη, προφανως και τα φετινα χαστουκαι πρεπει να γινουν μαθημα στον χρονο

 

προφανως αν δεν γινει τπτ στο γηπεδικο να παει στα τσακιδια

 

μεχρι τοτε αν εμφανιστει καποιος Χ,Ψ που να μπορει και εγω μαζι του, να φυγει και να μην εχω να πληρωσω ρευμα να σφραγισω εισητηρια κτλπ ασε να μου λειπει.

Link to comment
Share on other sites

Κωστα ειρωνικα το εγραψα οτι δεν χρειαζονται λεφτα. και γραφω οτι πρεπει να βαλει λεφτα απο τον Αυγουστο.

Το να ζηταμε να φυγει χωρις αλλη ευκαιρια δεν το βρισκω εξυπνο.

 

Βασικα το βρισκω και λιγο κωμικο δλδ.

Link to comment
Share on other sites

Ναι. Πού διαφωνεις δεν καταλαβα.

 

ή θα φυγει τωρα,

ή θα πρεπει ηδη να κρινεται πολυ πιο αυστηρα γιατι ηδη μαλακιστηκε. Και να δουμε αν θα διορθωθει.

 

Εγω λεω το δευτερο. Εσυ?

Link to comment
Share on other sites

Στον Κωστα το εγραψα.

 

Τεσπα. Τοποθετηθηκα, μην επαναλαμβανομαι.

Να επιθυμουμε να φυγει ο Μελ χωρις καν να δουμε τι θα κανει τους επομενους μηνες το βρισκω χιουμοριστικο, ακομα κι οταν το λενε ατομα που τον μισουν. Εξακολουθω να πιστευω οτι ο αγαπητος κυριος Σταυρος αυριο θα αναθεωρησει και θα ζητησει συγχωρεση. :P

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ
aue4h3.jpg xDxD

 

watch?v=43uZ23Pn0EQ

[video=youtube;43uZ23Pn0EQ]http://www.youtube.com/watch?v=43uZ23Pn0EQ

 

Οκ ας δεχθουμε την ΜΟΙΡΑ μας ακουγοντας αυτο το τραγουδι τοτε....! Καλα στερνα σε ολους με Τιγρη αδερφια...xD

Με Τιγρη στο τιμονι το ΠΡΟ.ΠΟ ποτε δεν θα τελειωνει :tease:

Link to comment
Share on other sites

Ας γράψω λίγα πράγματα τώρα που είμαι πιο ήρεμος....

Πρώτα απ' όλα η ομάδα έπεσε από την Α' στην Β' με ευθύνη των γνωστών μετόχων-αμετόχων και από την Β' στην Γ' λόγω της προοπτικής που έδινε ο Μελισσανιδης. Δεν ξέρω αν θα ήταν προτιμότερο να καταλήξουμε στην Γ' αγωνιστικα αφού πρώτα ίσως βολόδερνε η ομάδα 1-2 χρόνια στην Β'.

Θα μου πει κάποιος γιατί δεν μπήκε πέρσι αλά Σαββίδης. Σωστό. Προσωπικα πιστεύω πως στόχος του ήταν η σύσταση νέας ΑΕ καθώς οι μετοχές της παλιάς δεν ξέρουμε που σκατά ήταν και από ποιους μισθωθηκαν σε ποιους για μια δεκαετία (υποθέσεις αυτές ίσλέω και μπούρδες). Ούτε ξέρουμε τι αμαρτίες και υπόγειες συναλλαγές Αδαμίδη ίσως εσκαγαν στο μέλλον που θα βύθιζαν την ομάδα όπως θα βυθιστεί ΝΟΜΟΤΕΛΕΙΑΚΑ ο Γαύρος κάποια στιγμή (μπορεί και για άλλο λόγο αλλά η γνωστή ΑΕ θα σβηστεί και εκεί και μαζί της οι γνώστες αμαρτίες). Μπορεί κάποιοι να πουν αποκλείεται κτλ αλλά εδώ βυθίστηκε το ΠΑΣΟΚ.

 

Στα σημερινα τώρα:

Δεν γίνεται να κάνεις νέα αρχή με τις γνωστές φάτσες ρε Μελισσανίδη. Δηλαδή για όνομα του Θεού και της Παναγίας. Με Μπάγεβιτς και Στρατο νταραβεριζοσουν όταν δεν είχες πλοία. Ξεκολλα λίγο. Φερε ένα νέο κόουτς ψιλογνωστο μαζί με ένα σούπερ επιτελείο γύρω του από γυμναστές μέχρι στατιστικολογους και επιμέρους προπονητές. Τσιμπησες φέτος 8 μύρια και χαλασες ούτε ένα! Εντάξει ΟΚ θες να βάλεις στην άκρη για του χρόνου και του παραχρονου. Αλλά όσο κοστίζει η ομάδα άλλο τόσο έπρεπε να κοστίζει το τημ φέτος. Και βαλε βοηθό τον Δέλλα. Και στήριξε τον στέλνοντας τον σε σεμινάρια και σχολές κτλ για να είναι έτοιμος για όταν κάποτε φύγει ως καταξιωμένος ο ΚΑΝΟΝΙΚΌΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ που θα φερνες φέτος. Έχει κουραστεί ο κόσμος να βλέπει τους ίδιους στην πολιτική, στα ΜΜΕ, στην ΑΕΚ. Ασε τα φουρω και τις μαλακίες. Ασε τις παρουσιάσεις γηπέδων χωρίς κάποια ουσιαστική πληροφορία. Πάνε δύο μήνες και ούτε πότε αρχίζουμε δεν ξέρουμε. Ελληνικό ακούγαμε και ρεπορτάζ για καρεκλακια και ΟΑΚΑ φάγαμε. Τέλος πάντων φερε ξένους τεχνοκρατες στην διοίκηση, 'στησε δίκτυο σκαουτινγκ σε Λ. Αμερική, Αφρική και κανε και τον μαλάκα αρχισκαουτερ Βαλκανίων. Κουραζεις πριν καν αρχίσεις. Η γνωστή μας ΑΕΚ πέθανε πέρσι και ελπίζουμε μαζί της να πέθανε και το παρωχημένο ελληναραδιστικο μοντέλο ποδοσφαιρικών ΠΑΕ. Η ΑΕΚ που θα δημιουργηθεί πλέον κανονικά θα έπρεπε να στοχεύει όχι μόνο στους ΑΕΚτζηδες που καλώς η κακώς φάγαμε τα σκατά 20 χρόνια τώρα αλλά και σε όλους αυτούς τους εκατοντάδες χιλιάδες στην Ελλάδα που τους ρωτάς τι ομάδα είναι και σου λένε πως δεν ασχολούνται ξενερωμενοι. Ο υποβιβασμός είναι μια σύγχρονη ποδοσφαιρική Μικρασιατική Καταστροφη. Η τότε μετάγγιση πληθυσμού σε βάθος χρόνου δυνάμωσε την Ελλάδα. Το ίδιο πρέπει να γίνει και με την ΑΕΚ. Ανανέωση παντού. Αλλά με Στρατο, Μπάγεβιτς, Δημητρελο στο σιδερωμα και Λαλιώτη στην παρουσίαση γηπέδου δεν πας πουθενά.

 

Όσον αφορά εμένα

Είμαι 24 και είμαι ΑΕΚ από τότε που γεννήθηκα. Στο περσινό ματς στο ΟΑΚΑ τελείωσα ψυχικα όχι ως ΑΕΚτζης μόνο αλλά ως άνθρωπος. Απέξω συνειδητά πλέον από το γήπεδο. Γιατί εκείνο το απόγευμα για εμένα τελείωσε η ΑΕΚ της εφηβείας μου που με όλα της τα στραβά με καψουρευε και μόνο η ιαχή του ονόματος της. Αυτό που βλέπω τώρα δεν το αγαπάω. Και εξηγούμαι. Τώρα σχηματίζεται και είναι κάτι νέο. Όταν δούμε το τελικό έργο ίσως αρχίσω να δενομαι ξανά σιγά σιγά κάτι που τώρα απλά δεν γίνεται να συμβεί στην Γ'.. Αν είναι όμως σε δύο χρόνια να έχουμε μια ΑΕΚ κακεκτυπο της προ υποβιβασμού ΑΕΚ σε οργάνωση, δομή και πρόσωπα με απλά αγωνιστικές επιτυχίες σορυ αλλά κρατάω την ΑΕΚ του Ατμα, Κωστή, Τσάρτα, Ντανιέλ, Ντέμη, Ριμπο, της Ρεάλ, της Λεβερκούζεν, της Μίλαν και του φιλικού στο Βελιγραδι. Αυτα...

 

ΥΓ: Σορυ για το ακαταστατο της γραφής μου αλλά ειλικρινά είναι θαύμα που έκατσα να γράψω όλο αυτό μετά από όλα όσα έχουμε ζήσει. Σε γενικές γραμμές νομίζω καταλάβατε τι εννοώ..

ΥΓ2: Όχι άλλο πουτσα και πάρτι. Αν κάποιων ο κώλος συνηθισε κάποιοι ποναμε.

ΥΓ3: ΧΧ λείπει ο λόγος σου στα της ΑΕΚ...

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ
Ας γράψω λίγα πράγματα τώρα που είμαι πιο ήρεμος....

Πρώτα απ' όλα η ομάδα έπεσε από την Α' στην Β' με ευθύνη των γνωστών μετόχων-αμετόχων και από την Β' στην Γ' λόγω της προοπτικής που έδινε ο Μελισσανιδης. Δεν ξέρω αν θα ήταν προτιμότερο να καταλήξουμε στην Γ' αγωνιστικα αφού πρώτα ίσως βολόδερνε η ομάδα 1-2 χρόνια στην Β'.

Θα μου πει κάποιος γιατί δεν μπήκε πέρσι αλά Σαββίδης. Σωστό. Προσωπικα πιστεύω πως στόχος του ήταν η σύσταση νέας ΑΕ καθώς οι μετοχές της παλιάς δεν ξέρουμε που σκατά ήταν και από ποιους μισθωθηκαν σε ποιους για μια δεκαετία (υποθέσεις αυτές ίσλέω και μπούρδες). Ούτε ξέρουμε τι αμαρτίες και υπόγειες συναλλαγές Αδαμίδη ίσως εσκαγαν στο μέλλον που θα βύθιζαν την ομάδα όπως θα βυθιστεί ΝΟΜΟΤΕΛΕΙΑΚΑ ο Γαύρος κάποια στιγμή (μπορεί και για άλλο λόγο αλλά η γνωστή ΑΕ θα σβηστεί και εκεί και μαζί της οι γνώστες αμαρτίες). Μπορεί κάποιοι να πουν αποκλείεται κτλ αλλά εδώ βυθίστηκε το ΠΑΣΟΚ.

 

Στα σημερινα τώρα:

Δεν γίνεται να κάνεις νέα αρχή με τις γνωστές φάτσες ρε Μελισσανίδη. Δηλαδή για όνομα του Θεού και της Παναγίας. Με Μπάγεβιτς και Στρατο νταραβεριζοσουν όταν δεν είχες πλοία. Ξεκολλα λίγο. Φερε ένα νέο κόουτς ψιλογνωστο μαζί με ένα σούπερ επιτελείο γύρω του από γυμναστές μέχρι στατιστικολογους και επιμέρους προπονητές. Τσιμπησες φέτος 8 μύρια και χαλασες ούτε ένα! Εντάξει ΟΚ θες να βάλεις στην άκρη για του χρόνου και του παραχρονου. Αλλά όσο κοστίζει η ομάδα άλλο τόσο έπρεπε να κοστίζει το τημ φέτος. Και βαλε βοηθό τον Δέλλα. Και στήριξε τον στέλνοντας τον σε σεμινάρια και σχολές κτλ για να είναι έτοιμος για όταν κάποτε φύγει ως καταξιωμένος ο ΚΑΝΟΝΙΚΌΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ που θα φερνες φέτος. Έχει κουραστεί ο κόσμος να βλέπει τους ίδιους στην πολιτική, στα ΜΜΕ, στην ΑΕΚ. Ασε τα φουρω και τις μαλακίες. Ασε τις παρουσιάσεις γηπέδων χωρίς κάποια ουσιαστική πληροφορία. Πάνε δύο μήνες και ούτε πότε αρχίζουμε δεν ξέρουμε. Ελληνικό ακούγαμε και ρεπορτάζ για καρεκλακια και ΟΑΚΑ φάγαμε. Τέλος πάντων φερε ξένους τεχνοκρατες στην διοίκηση, 'στησε δίκτυο σκαουτινγκ σε Λ. Αμερική, Αφρική και κανε και τον μαλάκα αρχισκαουτερ Βαλκανίων. Κουραζεις πριν καν αρχίσεις. Η γνωστή μας ΑΕΚ πέθανε πέρσι και ελπίζουμε μαζί της να πέθανε και το παρωχημένο ελληναραδιστικο μοντέλο ποδοσφαιρικών ΠΑΕ. Η ΑΕΚ που θα δημιουργηθεί πλέον κανονικά θα έπρεπε να στοχεύει όχι μόνο στους ΑΕΚτζηδες που καλώς η κακώς φάγαμε τα σκατά 20 χρόνια τώρα αλλά και σε όλους αυτούς τους εκατοντάδες χιλιάδες στην Ελλάδα που τους ρωτάς τι ομάδα είναι και σου λένε πως δεν ασχολούνται ξενερωμενοι. Ο υποβιβασμός είναι μια σύγχρονη ποδοσφαιρική Μικρασιατική Καταστροφη. Η τότε μετάγγιση πληθυσμού σε βάθος χρόνου δυνάμωσε την Ελλάδα. Το ίδιο πρέπει να γίνει και με την ΑΕΚ. Ανανέωση παντού. Αλλά με Στρατο, Μπάγεβιτς, Δημητρελο στο σιδερωμα και Λαλιώτη στην παρουσίαση γηπέδου δεν πας πουθενά.

 

Όσον αφορά εμένα

Είμαι 24 και είμαι ΑΕΚ από τότε που γεννήθηκα. Στο περσινό ματς στο ΟΑΚΑ τελείωσα ψυχικα όχι ως ΑΕΚτζης μόνο αλλά ως άνθρωπος. Απέξω συνειδητά πλέον από το γήπεδο. Γιατί εκείνο το απόγευμα για εμένα τελείωσε η ΑΕΚ της εφηβείας μου που με όλα της τα στραβά με καψουρευε και μόνο η ιαχή του ονόματος της. Αυτό που βλέπω τώρα δεν το αγαπάω. Και εξηγούμαι. Τώρα σχηματίζεται και είναι κάτι νέο. Όταν δούμε το τελικό έργο ίσως αρχίσω να δενομαι ξανά σιγά σιγά κάτι που τώρα απλά δεν γίνεται να συμβεί στην Γ'.. Αν είναι όμως σε δύο χρόνια να έχουμε μια ΑΕΚ κακεκτυπο της προ υποβιβασμού ΑΕΚ σε οργάνωση, δομή και πρόσωπα με απλά αγωνιστικές επιτυχίες σορυ αλλά κρατάω την ΑΕΚ του Ατμα, Κωστή, Τσάρτα, Ντανιέλ, Ντέμη, Ριμπο, της Ρεάλ, της Λεβερκούζεν, της Μίλαν και του φιλικού στο Βελιγραδι. Αυτα...

 

ΥΓ: Σορυ για το ακαταστατο της γραφής μου αλλά ειλικρινά είναι θαύμα που έκατσα να γράψω όλο αυτό μετά από όλα όσα έχουμε ζήσει. Σε γενικές γραμμές νομίζω καταλάβατε τι εννοώ..

ΥΓ2: Όχι άλλο πουτσα και πάρτι. Αν κάποιων ο κώλος συνηθισε κάποιοι ποναμε.

ΥΓ3: ΧΧ λείπει ο λόγος σου στα της ΑΕΚ...

 

 

Ειναι τρομερο το ποστ σου και βγαινει απο μεσα σου αλλα μια ερωτηση αδερφε πανω σε αυτο που εχω κιτρινο !

 

Αυτο που λες και ειναι ολοσωστο ΔΕΝ ΤΟΞΕΡΕ απο το καλοκαιρι οτι επρεπε να το κανει?

Και νομιζεις οτι θα κανει κατι τετοιο καποιος που χανει παιχτη για 40.000 και παει να την βγαλει με τα ψεμματα και ξαναμασημενο φαγητο?

Πραγματικα πιστευεις οτι αν ηταν μπροστα σου και του τα ελεγες θα σου ελεγε εχεις δικιο η θα υπεραμυνονταν ολος τις μαλακιες που εκανε απο το καλοκαιρι?

Τελικα βρηκα την λεξη για Τιγρη ! Δεν ειναι ουτε τσιγκουνης ουτε σπαγγοραμενος ουτε καβουρας κτλ...ειναι ΜΙΖΕΡΟΣ μεχρι εκει που δεν παει λεμε....

Link to comment
Share on other sites

Ειναι τρομερο το ποστ σου και βγαινει απο μεσα σου αλλα μια ερωτηση αδερφε πανω σε αυτο που εχω κιτρινο !

 

Αυτο που λες και ειναι ολοσωστο ΔΕΝ ΤΟΞΕΡΕ απο το καλοκαιρι οτι επρεπε να το κανει?

Και νομιζεις οτι θα κανει κατι τετοιο καποιος που χανει παιχτη για 40.000 και παει να την βγαλει με τα ψεμματα και ξαναμασημενο φαγητο?

Πραγματικα πιστευεις οτι αν ηταν μπροστα σου και του τα ελεγες θα σου ελεγε εχεις δικιο η θα υπεραμυνονταν ολος τις μαλακιες που εκανε απο το καλοκαιρι?

Τελικα βρηκα την λεξη για Τιγρη ! Δεν ειναι ουτε τσιγκουνης ουτε σπαγγοραμενος ουτε καβουρας κτλ...ειναι ΜΙΖΕΡΟΣ μεχρι εκει που δεν παει λεμε....

 

Κσι νεοπλουτος κομπλεξικός. Το καλοκαίρι έλεγε αν θέλω παίρνω μια ομάδα καινούρια. Πίσω από τις κουρτίνες ΆΝΕΤΑ ΚΑΙ ΚΌΒΩ ΤΟ ΠΟΥΛΊ ΜΟΥ ΓΙ ΑΥΤΌ θα λέει πως αμα γουστάρω αγοράζω τον Ολυμπιακό τον ρίχνω Γ και παίρνω πρωτάθλημα. Γουστάρει γλείψιμο και νίκη πλέον μόνο και μόνο με τον παρά του πλέον. Κανένα όραμα για την ομάδα. Μόνο απωθημένα μου δείχνει πως έχει τώρα που στα γεράματα έγινε αυτό που φτωχομπινες (και δεν το λέω αρνητικά) από πιτσιρίκας ονειρευόταν. ΑΥΤΟΣ ΕΊΝΑΙ Ο ΒΑΣΙΚΌΣ ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟΝ ΓΟΥΣΤΆΡΩ.

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Και εγω το ιδιο ρε φιλε ακριβως στο κεφαλι μου μεσα εισαι !

Συμφωνω απολυτα μαζι σου !

Link to comment
Share on other sites

Η ξεφτιλα τελικα ηρθε.

 

Στο μεταξυ,οι βαζελοι με 45 ανοιγμα και με 8 Ελληνες στην ενδεκαδα,παιζουν μια χαρα μπαλιτσα,το καλοκαιρακι θα ετοιμαζονται για το Γιουροπα Λιγκ,θα πουλησουν και δυο τρεις να βγαλουν και απο κει κανα ψιλο.

Με τα χιλια ζορια,χωρις τιτλο,αλλα ΖΩΝΤΑΝΟΙ.Και ΟΚ,θα ερθει και κανας λεφτας σε ενα δυο τρια χρονια να επενδυσει,βαζελος ειναι οχι Δοξα Κρανουλας.

 

Αυτα.Δεν μιλαω ουτε για Σαββιδη,ουτε για γαυρο.Συγκρινω ΟΛΟΙΔΙΕΣ περιπτωσεις για να καταλαβαινομαστε.

 

Κατα τ'αλλα πεσαμε,κλαψαμε και τωρα θα αναστηθουμε γιατι οπως και να το κανουμε ΑΕΚ ειμαστε.Δεν θα ριξεις 7αρες στην Γ;;Δεν θα ριχνεις 5αρες στην Β;;Ετσι,απο μονα τους θα γινουν ολα.

 

Το λεω ξανα και αμαρτια δεν εχω.Μας χαλαγε να ειχαν γινει περσι 10 sold out,φετος να παιζαμε Σουπερ Λιγκ και ας καναμε και καμια ηττα απο τον Πλατανια και με μυρια χρεη.Εκτος και αν το σημερινο ειναι καλυτερο..

Edited by Fermion
Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21

Χαμπε,αυτα στειλτα στο μπαλαδορο,μονο εκει περα θα ανεβασουν τις αληθειες,αλλα αυτοι μονο τον παπατζη βαζουν συνεχεια,δεν ξερω.xDxD

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

xDxD

 

Πωπω παλι θα ξεσαλωσει αυριο....και το βραδυ ο Καμορα να δεις αλλος δικαιωμενος απο εκει χαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Ηρεμια και συνεση. Δεν χρειαζονται αναθεματα οπως δεν χρειαζονταν και πανηγυρισμοι απο το καλοκαιρι που φωναζα για το κλιμα που περνουσε. Η ΑΕΚ εχει 2 χρονια ανηφορο και ειναι αρρωστη. Δωστε της χρονο.

Link to comment
Share on other sites

Βασικα η ΑΕΚ στην κατασταση που ειναι εδω και χρονια και απο τη στιγμη που εξαντλησε ολες τις υπολοιπες εφεδρειες της χωρις αποτελεσμα, δεν εχει τη δυνατοτητα να απαιτησει τπτ απο το Μελ. Η μονη επιλογη ειναι να το ριξεις στη ζητιανια και να προσευχεσαι να φτιαξουν καποια στιγμη τα πραγματα.

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ
Ας κάνουμε υπομονή να δούμε τι θα γίνει με το γηπεδο . Σε 5 -6 μήνες θα ξέρουμε !

 

Αν δεν υπαρχουν νεα για γηπεδο σε 5-6 μηνες απο τωρα το ζηταω θελω ΟΛΟΚΛΗΡΗ θεματικη ενοτητα δικια μου με θεμα '' Τα ραδικια που δεν μαζευτηκαν ποτε'' την οποια θα διαχειριζομαι μονο εγω !xDxD

Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21
Αν δεν υπαρχουν νεα για γηπεδο σε 5-6 μηνες απο τωρα το ζηταω θελω ΟΛΟΚΛΗΡΗ θεματικη ενοτητα δικια μου με θεμα '' Τα ραδικια που δεν μαζευτηκαν ποτε'' την οποια θα διαχειριζομαι μονο εγω !xDxD

 

[video=youtube;0nIXUn0x5E0]

xDxD
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×