Jump to content

Τίγρη όταν φύγεις...Ντεμη οταν ερθεις...


stavros 9-11
 Share

Τίγρης ή Ντέμης;   

1 member has voted

  1. 1. Καταλληλότερος για την ΑΕΚ

    • Ντέμης Νικολαίδης
      13
    • Δημήτρης Μελισσανίδης
      34

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Ελα ρε Σταυρο, βλεπεις οτι γινεται θεμα. Οκ τα ειπαμε, αλλα βλεπω σημερα ακομα χειροτερη την φαση.

 

Φτιαχνεις ενα τοπιτς ρομπα Μελισσανιδη σοβαρεψου, το φυγε ειναι ο,τι πρεπει για να πορωθουν οι υπερ και οι κατα τοσο, που η τελικη καταληξη θα ειναι οι τσακωμοι, οι προσβολες και οι αποχωρησεις.

 

Αν το βλεπω μονο εγω, αστο να συνεχιστει. Στα παπαρια μου ο τιγρουλης. Για το forum στο λεω.

Link to comment
Share on other sites

Exoyme ΤΡΕΛΑΘΕΙ ΣΤΗΝ ΠΙΠΑ 3 ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΠΗΡΑΜΕ ΑΛΛΑ ΜΙΑ ΜΑΣ ΚΑΚΟΦΑΝΗΚΕ?:D ΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ 5-6 ΜΗΝΕΣ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΜΕ ΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΣ ΤΟΝ ΔΙΩΞΟΥΜΕ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΑΛΛΟΙ.

Link to comment
Share on other sites

Να βγαλει τα πατομπουκαλα ο Νικος Στρατος και να δει μπροστα?

 

ΕΛΑ, ΑΙΣΧΟΣ, ΝΤΡΟΠΗ ΠΙΑ !!!

ΠΑΙΖΕΤΕ ΜΕ ΤΑ ΙΕΡΑ ΚΑΙ ΤΑ ΟΣΙΑ !!!

ΝΙΚΟ ΚΡΑΤΑ ΓΕΡΑ. ΣΤΡΑΤΟ ΕΙΜΑΣΤΕ ΔΙΠΛΑ ΣΟΥ.

Link to comment
Share on other sites

Σιγα μην εβαλε στην τσεπη.

 

Ψευτοτσιγκουνιες εκανε, θα βαλει περισσοτερα του χρονου. Ελπιζω δλδ.

 

Και οχι, δεν υπηρχε αλλη λυση τι να κανουμε τωρα? εκαναν ολη στην ακρη για την μοναδικη λυση που υπηρχε, οποιος δεν μπορει να το δει δεν γινεται με το ζορι τωρα. Και η ΑΕΚ δεν πηγε απο τριτοτεταρτη στην γ´.

Υπηρξε κι η χρονια 2012-2013 ξερετε, που ησουν προτελευταιος (15ος να το γραψω κι ετσι) και με 40 μυρια χρεη, ξερετε. οποτε επισης τι να κανουμε τωρα; Τα γεγονοτα αυτα ειναι παντως.

 

Ο Μελ πρεπει να σοβαρευτει. Οποιος προτιμαει να φυγει, ας παει να αναλαβει αυτος να μας ξαναμεγαλωσει. Ελεος δηλαδη γιατι εχει παει η ιστορια στο αλλο ακρο.

Edited by nikos
Link to comment
Share on other sites

ΕΙΤΕ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΩΣΤΟ ΚΑΙ ΣΟΒΑΡΟ ΦΟΡΜΑΤ ή ΘΑ ΑΦΑΝΙΣΤΟΥΜΕ.

Και σοβαρο και σωστο ΦΟΡΜΑΤ ΔΕ ΓΙΝΕΤΑΙ ΟΥΤΕ ΜΕ ΤΣΙΓΚΟΥΝΙΕΣ, ΟΥΤΕ ΜΕ ΒΑΤΡΑΧΙΑ ΚΑΙ ΣΤΡΑΤΟΥΣ.

 

Δυστυχώς με τις ευλογίες πολλών το μόνο φορματ που έκανε ο σύλλογος αφορούσε τον ΧΧ. Για όλα τα άλλα, καλώς τα παιδιά που θα βοηθήσουν και πάμε ΕΜΠΡΟΣ ΠΙΣΩ που έλεγε και η καντακουζήνα. Το θέμα είναι πια να περάσουν όσο πιο αναίμακτα τα 2 αυτά χρόνια. Και δυστυχώς λείπει το μυαλό από όλους για να γίνει αυτό.

Link to comment
Share on other sites

συμφωνουμε οτι διαφωνουμε κωστα

 

μου συγκρινεις τα 10,000 διαρκειας των 150 ευρω στην σουπερλιγκ με τα 10,000 στην Γ εθνικη με μεση τιμη 250 ευρω

 

και τα 2Μ του οπαπ ο ντεμης θα τα εφερνε οπως και την πειραιως κτλπ.

 

παμε παρακατω εχουμε διφορετικη αποψη.

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ
Κανείς. ΟΚ. Το κόβω εδώ γιατί δεν μου αρέσει να παριστάνω τον δικηγόρο των τιγρολάγνων του ΚΜ.

 

Ανεφερα εγω πουθενα για μελη του ΚΜ? Εγραψα ορισμενοι και αοριστα και αφορα απο την εξεδρα καποιους που αν πεις κατι για τον Ντουσκο σου ορμανε ..για το ΚΟΜ που εχει ατομα που λενε ΤΙΓΡΗΣ και αλλαζουν βρακι και ναι μερικοι εδω μεσα που γαμησαν τους παντες και τα παντα μονο απο μερικες δηλωσεις του Τιγρη και ενα Βιντεο !

 

Που διαφωνεις σε ολα αυτα? Γιατι θιχτικες προσωπικα εσυ ? Μηπως γιατι οταν αναφεροσουν σε σαλιγκαρια φωτογραφιζες εμενα και θεωρησες οτι ολο το ποστ μου αναφερετε σε σενα....? Υπαρχουν ΤΙΓΡΟΛΑΓΝΟΙ ναι εχουν λαγνεια λεμε δεν μπορει να μην κανει καποιος κατι και να του εχουν τοση λατρεια!! Ειναι η αποψη μου την υποστηριζω εχω βγει σαν σαλιγκαρι οπως ειπες απο το καλοκαιρι απο τα φιλικα και γραφω για τις παπαριες του ΝΙΚΑΙΩΤΗ αρα λοιπον δεν μπορω να καταλαβω που ειναι το προβλημα σου? Απλα εγω θα κραζω οτι στραβο βλεπω ....

Link to comment
Share on other sites

Για παμε λιγο πιο ηρεμα. Τηλεγραφικα: Συζητηση να γινει και οχι υπαινιγμοι και εμμεσοι χαρακτηρισμοι. Μη με βαζετε να τρεχω να κανω edit. Επιχειρηματα και αποψεις να διαβασουμε. Ο γραπτος λογος δινει τη δυνατοτητα να φιλτραρουμε καλυτερα τις σκεψεις μας.

Edited by Zastro
Link to comment
Share on other sites

Guest Giorgis

Οποιος εχει καλυτερη λυση και καλυτερες προοπτικες ας βγει μπροστα και εμεις ακολουθουμε.

 

Επισης τα σεναρια για "40.000 διαρκειας που θα συντηρουν μονα τους την ομαδα " καλα ειναι για να λεμε καμια μαλακια αλλα γι αυτο το ενδεχομενο σε καθε εναν απο εδω μεσα αντιστοιχουν 1/40.000 ευθυνες. Γιατι καλα να τα λες και να τα υποστηριζεις τα σεναρια για 40000 διαρκειας αλλα στην τελικη το μονο που μπορεις να κανεις γι αυτο ειναι να αγορασεις 1 διαρκειας, το δικο σου. ή να κανεις καμπανια για τα υπολοιπα 39.999.

Link to comment
Share on other sites

xamposs μαζεψου και γενικα αυτο που λεει ο αποπανω

 

κατα τα αλλα amd, oκ εγω μπορει να ειμαι 1500% λαθος.

Αλλα το θεμα ειναι οτι ειμαστε πλεον σε ταξιδι διχως επιστροφη για τον συλλογο.

 

βασικα δεν εχει σημασια ποιος εχει δικιο η οχι, συμφωνω ειναι ταξιδι χωρις επιστροφη και δεν θελω αν σκεφτομαι καν την μη επιστροφη οποτε πιστευω οτι δεν εχουμε επιλογη αυτη την στιγμη υπομονη και βλεπουμε.

Link to comment
Share on other sites

Guest Giorgis

Εστω οτι συμφωνω μαζι σου και υποστηριζω οτι για να γινει μεγαλη ομαδα ξανα η Α.Ε.Κ θελει 40.000 νοματαιους απικο στο γηπεδο (εχοντας γηπεδο 33.000 θεσεων , να πληρωνουν και 7-8.000 ακομα εισιτηριο για να καθονται εξω απο τον ναο και να γουσταρουν) πως θα το καταφερω αυτο ;

 

Γραφοντας το στο ΚΜ ; Δηλαδη αν γραψω στο ΚΜ οτι απαιτω να εχουμε 40.000 ατομα στο γηπεδο , θα τα καταφερω καποια στιγμη ;

 

No offence αλλα αυτο που γραφει,ς στο μυαλο μου ακουγεται παρεμφερες με το "Να παρουμε εναν Μεσι , εναν Τσαβι και εναν Ινιεστα και να γινουμε Μπαρτσελονα".

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Νικου προσπαθω να σου στειλω ενα ΠΜ και λεει δεν εχεις χωρο ! Καθαρισε το και πες μου να στο στειλω

Edited by ΧΑΜΠΟΣ
Link to comment
Share on other sites

σπασμωδικές κινήσεις δεν αποσκοπούν πουθενά. Τον Μελισσανίδη θα τον κρίνω στο γηπεδικό άμεσα και στο ποδοσφαιρικό σε 2 χρόνια. Κατανοοώ το ότι η πούτσα από τον αγροτικό αστέρα είναι δυσκολοχώνευτη αλλά προσωπικά στα παπάρια μου κιόλας. Εμένα με ενδιαφέρει το ΓΗΠΕΔΟ και να ανέβει η ομάδα τραίνο στις κατηγορίες με ελάχιστες απώλειες. Κατά τα άλλα αυτό φυσικά και δεν είναι ΑΕΚ.

Link to comment
Share on other sites

Νικου προσπαθω να σου στειλω ενα ΠΜ και λεει δεν εχεις χωρο ! Καθαρισε το και πες μου να στο στειλω

 

Εμενα λες; Το εφτιαξα.

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Εχουμε κατι γυμνες του Νικου Στρατου με γυαλια σε σχημα νυχτεριδας απο Μυκονο 80'ς εποχες και την βρισκουμε ετσι? Βρισκεις κατι ανωμαλο?xD

 

Και μιας και αναφερθηκα στον Κυριο Νικο Στρατο μαλλον πρεπει να εχει χασει τα γυαλια του παιδια ...

a.baa-Huge-Glasses.jpg

Edited by ΧΑΜΠΟΣ
Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21

«Θα κάνω την ΑΕΚ όπως πρέπει! Εγώ ανέλαβα την ευθύνη, εγώ θα την οδηγήσω στην κορυφή ξανά» έλεγε ο Τίγρης χθες.

 

:drinks:

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ
«Θα κάνω την ΑΕΚ όπως πρέπει! Εγώ ανέλαβα την ευθύνη, εγώ θα την οδηγήσω στην κορυφή ξανά» έλεγε ο Τίγρης χθες.

 

:drinks:

 

ΠΟΤΕ?

Οταν αφησει ο Στουρναρας μουσια? Παλι λογια..? Ρε κανα ραδικι θα μαζεψει? Το χερι στην τσεπη θα το βαλει να βγαλει τα Μωβ να πληρωσει τιποτα?xD

Link to comment
Share on other sites

Οπως εφυγε και το μουνι ο φιλιππου και ΘΑ βρισκαμε τον επομενο γιατι ΑΕΚ ειμαστε...

Απο τοτε φυγαν τοσοι και τοσοι και ειδατε που φτασαμε..

Δεν εχουμε την πολυτελεια να λεμε φυγε μονο ελα...

Οποιος λεει φυγε να μας λεει και τον επομενο που ερχεται...

Δεκτα τα παραπονα τα ιδια εχω και γω αλλα ειπαμε ..τουμπεκα μεχρι να δουμε να σηκωνεται..

Αν σε 2 χρονια δεν ειμαστε στην Α ας τα κανουμε πουτανα..

Μεχρι τοτε...

ΚΑΝΕ ΛΙΓΑΚΙ ΥΠΟΜΟΝΗ

Link to comment
Share on other sites

Το μουνι ο φιλιππου παντως Α1 σε ειχε. Δεν σε φουνταρε στα ερασιτεχνικα ώστε να σε παρει τζαμπα. Λεω γω τωρα

.

 

Για το γηπεδο... Δεν ξερω, δικαιουμαι να εχω τις ενστασεις μου μεχρι να φανει η πρωτη μπουλντοζα.

Link to comment
Share on other sites

Guest Giorgis

Ρε συ Κωστα , το μοντελο που υποστηριζεις σαφως και θα ηταν ιδανικο αν οι καταστασεις ηταν τετοιες που το επιτρεπουν.

 

Εδω μιλαμε οτι ο 15ετης διορισμενος πρωταθλητης Ελλαδος την χρονια που κανει την καλυτερη του εμφανιση στους ομιλους του Τσου-Λου , ειχε προχτες σε αγωνα 5-6.000 κοσμου.

 

Δεν μπορεις να "απαιτεις" απο την Α.Ε.Κ που εχει να παρει πρωταθλημα τοσα χρονια να μαζευει 40.000 κοσμο στο γηπεδο.

 

Τις καλυτερες χρονιες σου απο κοσμο εφτανες βαρια τις 30.000.

 

Προφανως και οσο περισσοτερος κοσμος στηριζει την ομαδα τοσο περισσοτερα ωφελη εχει αυτη (εισιτηρια , τηλεοπτικα , χορηγους , διαφορα αλλα εσοδα κτλ ) αλλα ειναι ουτοπικο να ζητας 40.000 φιλαθλους στο γηπεδο ΚΑΘΕ Κυριακη στην Α.Ε.Κ του 2014 και την Ελλαδα του 2014.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×