Jump to content

Τίγρη όταν φύγεις...Ντεμη οταν ερθεις...


stavros 9-11
 Share

Τίγρης ή Ντέμης;   

1 member has voted

  1. 1. Καταλληλότερος για την ΑΕΚ

    • Ντέμης Νικολαίδης
      13
    • Δημήτρης Μελισσανίδης
      34

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Αυτή η μαλακία με τα δύο κύπελλα μόνο στο Ελλαδιστάν υπήρχε.

 

Οντως γιατι ηταν δυο;

Link to comment
Share on other sites

γαμιεσαι

 

σε λιγο θα βαλει κανενας τα γεια σου ντεμη πιστολερο με τον γκοργκαρ φρανκο νερο

 

[video=youtube;YNZpZWZ1ANM]

Link to comment
Share on other sites

Ενταξει ασχημα ψυχολογικα ειχε κανει στους γαβρους. Πρωτος ξαδερφος της μανας μου ειχε κανει ταξιδι 5 ωρες να ερθει Αθηνα να δει ενα ματς Ολυμπιακος-ΑΕΚ, ο Ντεμης ηταν ψιλοτραυματιας, μπηκε αλλαγη και εβαλε γκολ με το γονατο και κερδισαμε xD

Μετα μου χει πει δυο φορες κοντεψε να τρακαρει στην επιστροφη απο τα νευρα του και εκανε να κοιμηθει μια μερα :lol:

Link to comment
Share on other sites

Γυρνα ρε πουστη να τα παρουμε ολα. Γυρνα να ξαναδουμε αισθητικη και παροχη υπηρεσιων στη Ρ1. Με Τιγρη χρηματοδοτη θαυματα θα κανετε. Γυρνα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ
Ενταξει ασχημα ψυχολογικα ειχε κανει στους γαβρους. Πρωτος ξαδερφος της μανας μου ειχε κανει ταξιδι 5 ωρες να ερθει Αθηνα να δει ενα ματς Ολυμπιακος-ΑΕΚ, ο Ντεμης ηταν ψιλοτραυματιας, μπηκε αλλαγη και εβαλε γκολ με το γονατο και κερδισαμε xD

Μετα μου χει πει δυο φορες κοντεψε να τρακαρει στην επιστροφη απο τα νευρα του και εκανε να κοιμηθει μια μερα :lol:

 

Τοτε που ειχε την μεση του απο τις καρεκλιες που ειχε πλακωθει το βραδυ πριν το ματς σε μπαρ τις Νεας Σμυρνης με 10 ατομα λες?xD

Link to comment
Share on other sites

Γυρνα ρε πουστη να τα παρουμε ολα. Γυρνα να ξαναδουμε αισθητικη και παροχη υπηρεσιων στη Ρ1. Με Τιγρη χρηματοδοτη θαυματα θα κανετε. Γυρνα.

 

Αν είναι να γυρίσει μόνο με νίκο κούλη παρέα.Σόλο κλαρίνο θα τους πάμε τους αλλόθρησκους.

Link to comment
Share on other sites

Τοτε που ειχε την μεση του απο τις καρεκλιες που ειχε πλακωθει το βραδυ πριν το ματς σε μπαρ τις Νεας Σμυρνης με 10 ατομα λες?xD

 

Μεγάλη μούφα αυτό που λες.

Link to comment
Share on other sites

Τοτε που ειχε την μεση του απο τις καρεκλιες που ειχε πλακωθει το βραδυ πριν το ματς σε μπαρ τις Νεας Σμυρνης με 10 ατομα λες?xD

 

Νομιζω εκεινο που κανει κουρσα τρελη ο Τιμουρ απο αριστερα του πεταει την μπαλα και την βαζει με το γονατο-καλαμι. Μιλαμε ο θειος μου ακομα τον βριζει, "μας πεθανε το πουστοπαιδο" λεει και ξαναλεει ΑΚΟΜΑ xD

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ
Μεγάλη μούφα αυτό που λες.

 

Καθολου μουφα ! Δεν θελω να μπω σε λεπτομερειες..

Link to comment
Share on other sites

Χαμπε ο Gorgar μου εστειλε μολις σε pm πως θα σε γαμαγε που γραφεις μουφες για τον Ντεμη αλλα δεν εχει ορεξη. Απλα σε ενημερωνω

Link to comment
Share on other sites

Παντως σε στυλακι εμοιαζε αρκετα τον Κεζμαν ο ταπας. Λιγο χειροτερος απο τον Ματιας βεβαια... Ο ταπας νομιζω ηθελε περισσοτερο σε Τρεζεγκετ... Αλλα εκει δεν ακουμπουσε οκ.

 

Nα σκεφτει κανεις οτι μπορουσε ακομη να ταλαιπωρει το τοπι σε εμας τετοιο καιρο.. (οπως και ο Τσαρτας)

 

Xmm δε νομιζω, ειναι λιγο μυθος οτι παρατησε τη μπαλα για να σωσει την ΑΕΚ. Η κραση του δεν ηταν και η καλυτερη, στα τελευταια του ηταν συνεχεια τραυματιας. Πηγε στο Euro ως το αστερι της ομαδας και εν τελει ηταν για λυπηση.

 

Ο Βαθιλης απο την αλλη με βαση το -post-Σεβιλλης στυλ παιχνιδιου που ειχε θα μπορουσε να παιζει ποδοσφαιρο στην ΑΕΚ μεχρι τα 50 του

Link to comment
Share on other sites

98 me gay.einai na paixei na min paixei.vgainei gia prothermansi.

Milame egine tis poutanas.ta surmata pano ap ti skepasti itan gemata kosmo.

Oi gay gia 1 10lepto mouga.telika den

epexe k kerdisame 1-0 me marcelo

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

98 me gay.einai na paixei na min paixei.vgainei gia prothermansi.

Milame egine tis poutanas.ta surmata pano ap ti skepasti itan gemata kosmo.

Oi gay gia 1 10lepto mouga.telika den

epexe k kerdisame 1-0 me marcelo

 

Αυτο ρε συ παει στο topic "Βεριντιανο οταν ερθεις"

Link to comment
Share on other sites

Γυρνα ρε πουστη να τα παρουμε ολα. Γυρνα να ξαναδουμε αισθητικη και παροχη υπηρεσιων στη Ρ1. Με Τιγρη χρηματοδοτη θαυματα θα κανετε. Γυρνα.

 

Κλαίω.

Link to comment
Share on other sites

Ekeino to "se vlepei o eleutheropoulos k tremei" mou xei meinei axehasto.o georgatos eixe dilosei tote oti afou dn kerdisame simera dn tha kerdisoume pote filadelfia

Link to comment
Share on other sites

Λιγα για το τοπικ μου.

Το γεγονος βεβαια πως ο Σταυρος ενιωσε την αναγκη να εξηγησει πως το παρον τοπικ ειναι χιουμοριστικο, αβιαστα με ωθει στο συμπερασμα πως τα ματια του τιγρη ειναι ΜΕΣΑ στο ΚΜ....

Χμμμμμ

 

ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΟΥ ΤΙΓΡΗ ΣΤΟ ΚΜ

Link to comment
Share on other sites

Eπανερχομαι μετα απο αρκετες ημερες απουσιας

απο τον λαικο εθνικιστικο συνδεσμο

για να τονισω οτι εχω διακοψει τις σχεσεις μου με τον προεδρο

και μαλιστα

εσχατως του ασκω δριμεια κριτικη .

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×