Jump to content

Τίγρη όταν φύγεις...Ντεμη οταν ερθεις...


stavros 9-11
 Share

Τίγρης ή Ντέμης;   

1 member has voted

  1. 1. Καταλληλότερος για την ΑΕΚ

    • Ντέμης Νικολαίδης
      13
    • Δημήτρης Μελισσανίδης
      34

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Guest Saxon21

Παράγοντας νάνος και ήθελα αλλά, μας προδώσες Μήτσο. :prankster:

Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21

Με εκεινη τη μηνυση στο χοντροφιλη τι γινεται? Θα παει την ΕΕΑ στα δικαστηρια και χεστηκανε απο το φοβο τους αυτοι τωρα.

 

Οι ατακες μενουν τα λεφτα δεν μπαινουν,τα φειγ βολαν ειναι θεμα χρονου.

Link to comment
Share on other sites

Εμπιστεύομαι και στηρίζω Αλάτι μέχρι τέλους. Θα τους γαμησουμε ολους. Φιλιά από Χαλκιδική

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Με Σαγιοναρα ΜΠΑΟΥΓΚ και νυχι ακοπο 3 μηνες Αδη? Κανε κανενα ρεπορταζ απο παραλια με ΟΥΓΚΤΖΗΔΕΣ ρε xD

Link to comment
Share on other sites

Ε οχι και νύχι-σπαθί ρε χαμπε :) Αμμουλιανη ειμαι, χαλαρά, οικογενειακά. Ξαπλες, μασες, βουτιές ΚΜ. Ζωαρα...

Link to comment
Share on other sites

Έγραφα ήδη απο το 2009 με αφορμή τον Νοτιά:

"eπενδυτής είναι κάποιος που τοποθετεί κεφάλαιο με στόχο το κέρδος απο την απόδοση του.

Χορηγός είναι εκείνος που τοποθετεί κεφάλαιο με στόχο μόνον την ενίσχυση του αποδέκτη και χωρίς να προορίζεται η λήψη κάποιου υλικού ανταλλάγματος προς ώφελος του."

 

Τώρα,αρκετοί επιχειρηματίες στο παρελθόν ανακατεύτηκαν ώστε να έχουν έμμεσα ωφέλη ή κέρδισαν απο την πώληση της ΠΑΕ,ωστόσο ο κανόνας είναι πως έστω και υπο πολύ καλές συνθήκες θα πρέπει να υπάρξει πρόσθετη χρηματοδότηση.

Το καλύτερο αν και προβληματικό ως προς τη λήψη αποφάσεων αφορά το να δίνουν σχετικά λίγα,σχετικά πολλοί,δηλαδή πολυμετοχικό σχήμα.

Άλλωστε ο Μελισσανίδης πάντοτε ήθελε συγχρηματοδότες,τόσο στην πρόταση του 2008 που περιλάμβανε κάποιους ακόμα επιχειρηματίες όσο και με τις επόμενες προτάσεις ως προς τους μετόχους της ΠΑΕ ΑΕΚ.

Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21
το τζαμπα τελειωσε.

 

Θα χτυπάμε πλεονάσματα φέτος,διαχειριστης για σεμινάριο.

Link to comment
Share on other sites

Θα ξεφτιλιστουμε κι εμεις, αλλα θα ξεφτιλιστει κι αυτος.

 

Αρκετα πουλησε μουρη στην αντιπολιτευση.

 

Στην θεση του δεν θα εμπαινα καν. Ξεβρακωνεται η τζαμπα μαγκια του.

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω τον αδικείτε το Μελισσανίδη. Όποια υπόσχεση έκανε /έδωσε ήταν το 2009. Απ' όταν ανέλαβε μας είπε ακριβώς αυτά που κάνει και κινείται σύμφωνα με τις προγραμματικές του. Το μοναδικό πρόβλημα είναι το γεγονός ότι δεν γνωρίζουμε τα έσοδα και αν προτίθεται να βάλει χρήματα δικά του στο γήπεδο ή αν εννοούσε ότι τα 10-15 είναι από τα έσοδα που θα εξασφάλιζε με το όνομά του και τη δυναμική που έφερε. Ο πιο μεγάλος φόβος μου εμένα, αυτός είναι.

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω τον αδικείτε το Μελισσανίδη. Όποια υπόσχεση έκανε /έδωσε ήταν το 2009. Απ' όταν ανέλαβε μας είπε ακριβώς αυτά που κάνει και κινείται σύμφωνα με τις προγραμματικές του. Το μοναδικό πρόβλημα είναι το γεγονός ότι δεν γνωρίζουμε τα έσοδα και αν προτίθεται να βάλει χρήματα δικά του στο γήπεδο ή αν εννοούσε ότι τα 10-15 είναι από τα έσοδα που θα εξασφάλιζε με το όνομά του και τη δυναμική που έφερε. Ο πιο μεγάλος φόβος μου εμένα, αυτός είναι.

 

στη παρουσιαση για το γηπεδο πριν 2 χρονια ειχε πει οτι 10 εκατ θα βαλει αυτος

Link to comment
Share on other sites

στη παρουσιαση για το γηπεδο πριν 2 χρονια ειχε πει οτι 10 εκατ θα βαλει αυτος

 

θα τα βάλει ή θα τα φέρει?

Link to comment
Share on other sites

στη παρουσιαση για το γηπεδο πριν 2 χρονια ειχε πει οτι 10 εκατ θα βαλει αυτος

 

Αυτό λέω Γιώργο. Δεν ξέρω τι εννοούσε με αυτό που είπε και φοβάμαι μήπως τελικά δεν θα είναι δικά του χρήματα αλλά από αυτά που εξασφάλισε / θα εξασφαλίσει εκείνος με το όνομά του και τις γνωριμίες του. Δεν το γνωρίζω, απλώς το φοβάμαι.

Link to comment
Share on other sites

Δεν βγαίνουν τα νούμερα Μήτσο ούτε για το γήπεδο τότε. Θες 45 δικά σου και δεν είναι δυνατόν να μαζέψει 45 εκατ. η ΑΕΚ χωρίς έσοδα από το Ch.L.

Link to comment
Share on other sites

Δάνειο με το υπάρχον τραπεζικό σύστημα σημαίνει ότι θα έχεις χειρότερη ομάδα από τη σημερινή για να το εξυπηρετήσεις.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό λέω Γιώργο. Δεν ξέρω τι εννοούσε με αυτό που είπε και φοβάμαι μήπως τελικά δεν θα είναι δικά του χρήματα αλλά από αυτά που εξασφάλισε / θα εξασφαλίσει εκείνος με το όνομά του και τις γνωριμίες του. Δεν το γνωρίζω, απλώς το φοβάμαι.

 

στα 12.20 ειναι η ερωτηση που μας αφορα, απαντα οτι "τα πρωτα 20 εκατ ευρω εχουν μαζευτει", "10 εκατ θα βαλει αυτος", τα υπολοιπα 10 δηλ ειναι απο Παππα, Πολυ, Aγγελοπουλο, Κουτα και 1,25 απο τα διαρκειας. 20 ειναι της περιφερειας και απομενουν αλλα 10, οπου σε ερωτηση του Κατσαρου λεει αν δεν τα βρει θα δανειστει

 

[video=youtube;O8lsAN-YIRg]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×