Jump to content

Δημήτρης Μελισσανίδης #2 ​​​🐅🦀🦀


Hades
 Share

Recommended Posts

Στυλιανοπουλε θα ηθελα να μου πεις γιατι ο τιγρης χαλαει τοσα λεφτα σε αυτες τις παλιατζουρες??? αφου δεν προκειται να του φερουν εσοδα. Με τοσα που χαλασε για αντικες θα μπορουσαμε να ειχαμε παρει 2-3 παικτες απο το πανω ραφι.. Κριμα τοσα πεταμενα λεφτα

9a03199f5b7a7155f40aa0e6410f919d_657792.

 

Link to comment
Share on other sites

Εχει την πλάκα της η φάση πάντως, δε μπορείτε να πείτε

Link to comment
Share on other sites

α, και κατι ακομα.

 

μεγαλε και διαχειριστης απο την μια και εγω ειμαι και δεν δινω λογαριασμο σε κανεναν απο την αλλη, αυτο κι αν ειναι η μεγαλυτερη αντιφαση.

 

κανονικα μονο αυτο ειναι για κυνηγι με ντοματες, αλλα ο οργανισμος κοιμαται οριθιος.

 

Link to comment
Share on other sites

εχει ξεφτιλισει τα παντα για το γηπεδο που θα κανει 10 χρονια να το τελειωσει κιολας.

 

και του γλειφουν τα παπαρια. του γελοιου.

Link to comment
Share on other sites

Εμενα μου προκαλει εντυπωση που εκατσε πισω απο Mercedes,

νομιζα οτι ειναι καμμενος με BMW.

Link to comment
Share on other sites

"Πέτυχαν οι περσινές μεταγραφές" ειπε ο ξεφτίλας.....τρολαρει κανονικά πλέον.

Άρα μπορούμε να ρίξουμε λίγο το μπατζετ.

Link to comment
Share on other sites

Μαλισταααα. Πλεον ειναι  ξεκαθαρο.  Ο τυπος ειναι για το πουτσ0.  Το μονο που κραταω ειναι αυτο που τον ποναει κιολας πιστευω. Αν σου κανω ερχεσαι γηπεδο αν δεν σου κανω δεν ερχεσαι. 2000 διαρκειας του χρονου μπας και στρωσει.

Link to comment
Share on other sites

Quote

Για τον Βαγγέλη Μαρινάκη: «Κοιτάει την ομάδα του και εγώ τη δική μου, όπως και ο Σαββίδης. Αφήστε τις εντάσεις, δεν χρειάζεται».

Ολοφάνερη προσπάθεια ανάμιξης στα εσωτερικά του ΚουΜου(ν)ιστικού χώρου !!! :angry:

@Rayo Vallecano 21

Link to comment
Share on other sites

- Εδώ έμεναν εκτός 18αδας παικταράδες.  Δημήτρης Μελισσανίδης

-Πρόεδρε, να φροντίσετε να ΜΗΝ επαναληφθεί αυτό του χρόνου !  Πύραυλος Κορνέττος

Link to comment
Share on other sites

Quote

"Θα κάνουμε προσπάθεια για μεταγραφές. Θα γίνουν μεταγραφές, όπως κάθε χρόνο. Οι μεταγραφές μπορεί να βγουν και μπορεί όχι. Θέλω να δούμε καλή μπάλα. Αυτό προσπαθούμε, αυτό θα παλέψουμε. Δεν ξέρω αν το καταφέρουμε. Θα το προσπαθήσουμε".

Ματζισιανιστής.

Link to comment
Share on other sites

Quote

 Όταν λοιπόν ο Δημήτρης Μελισσανίδης ρωτήθηκε για τον μέλλον του στην ΑΕΚ, απάντησε με μία πρόταση που μείνει μεταξύ των καλύτερων που έχει πει στα χρόνια του στο ποδόσφαιρο: "Οι καρδιακοί, οι Απιδοσυλλέκτες και οι χούντες ποτέ δεν ξέρουν την ώρα τους".

Η αυθεντική δήλωση.

Link to comment
Share on other sites

την ιδια ωρα βγαινει ο Μαρινακης και λεει οτι εχει ηδη κλεισει παικτες και να περιμενουν ανακοινωσεις (Βαλμπεουνα ο ενας ).

 

τις προαλλες στον Σροιτερ ελεγε οτι εχει παρει πρωταθληματα γιατι συνηθως εχει ο πρωτο μπατζετ. του λεει ο Σροιτερ δεν μετρανε μονο τα μπατζετ. κι απανταει ναι, αλλα παιζουν πολυ μεγαλο ρολο.

 

θελω να πω, ανθρωπος που οσο αλητης και να ειναι, με τις δηλωσεις του δειχνει οτι δεν φοβαται τα λεφτα και προσπαθει να μεγαλωσει τον Ολυμπιακο.

 

κι εμεις εχουμε εδω το γυφταριο το ιδιο. που νομιζει οτι με το γηπεδο πρεπει να τον αναγαγουμε σε τοτεμ σε ολους τους τομεις.

Link to comment
Share on other sites

Μετα και τα χθεσινά, προτείνω να χαλαρώσουμε όλοι και φέτος το καλοκαίρι, γιατι θα είναι χειρότερο απο το περσινό. Πλανο χωρις λεφτά, μεταγραφές απο Λύμπε, Χιμένεθ μόνο αν δεχτεί να προπονεί μέτριους, και πολλές άλλες μαλακίες απο τον ειδικό του είδους. 3-4 θέση και του χρόνου λοιπόν, και μπόλικο οπτικοακουστικό υλικό απο το γήπεδο. 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Man Of Faith said:

"Θα τον βάλουμε στο τζάμι με τον γράσο"

Να μας πουν οι σοφοι γεροντες του κουμου τι σημαινει αυτο ?

Στα συνεργεία αυτοκινήτων και στα πολυάριθμα μηχανουργεία της ευρύτερης περιοχής της Β' Πειραιά, η έκφραση έχει το νόημα της αντίστοιχης "πίσσα και πούπουλα" της άλλοτε Άγριας Δύσης.

Όπως τότε στο Φαρ Ουέστ η διαπόμπευση γινόταν με άλλειμμα με πίσσα, πασπάλισμα με πούπουλα και δημόσια περιφορά του διαπομπευομένου, εδώ έχουμε την Πειραϊκή εκδοχή όπου ο διαπομπευόμενος τοποθετείται πάνω σε υαλοπίνακα αλλειμμένο με γράσσο. Η όποια προσπάθεια του για απόδραση προσκρούει στην στιλπνότητα του υαλοπίνακα και στην προσαύξηση αυτής με τη χρήση λιπαντικού γράσσου. Το όλον θέαμα της προσπάθειας απόδρασης προκύπτει άκρως κωμικόν.

"Τα εκ Πειραιώς εν Πειραιεί" λέγανε τα παλιά τα χρόνια .....

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, George_D said:

Στυλιανοπουλε θα ηθελα να μου πεις γιατι ο τιγρης χαλαει τοσα λεφτα σε αυτες τις παλιατζουρες??? αφου δεν προκειται να του φερουν εσοδα. Με τοσα που χαλασε για αντικες θα μπορουσαμε να ειχαμε παρει 2-3 παικτες απο το πανω ραφι.. Κριμα τοσα πεταμενα λεφτα

9a03199f5b7a7155f40aa0e6410f919d_657792.

 

 

 Ποιον παικτη απο πάνω ράφι αντι για ακριβά αμάξια να φέρει ρε φίλε ,στα @@ του κιολας τι νιώθω εγω εσυ,ο Γεωλόγος,ο Μπιλ . Η καψούρα του ειναι αυτα τα αμαξια εκει στην ΕΤζίαν και καμια ΑΕΚ . Ο τύπος μετά και τις χθεσινές του δηλώσεις δείχνει ακόμα μια φορά πόσο μαγκιά,ατάκα και κλανιά είναι και το κυριότερο ειναι ξεκάθαρο πλεον πως δεν ειναι ικανός να δημιουργήσει την ΑΕΚ που ονειρευομαστε  .  Δεν το κρύβει στις δηλώσεις του  εγω τόσα μπορώ ας ερθει αλλος και να βάλει τα πολλά λεφτά ,εδω ειμαι . Γιαυτο να φτιάξει το γήπεδο ,να του δώσουμε πλακέτα και να φροντίσει να την παραδώσει σε καλά χέρια αυτην τη φορά .

ΥΓ.Ωρα για γέλια ,365 για κλάματα . Υποταγή στον μεγάλο ολοι οι ΑΡΔ εχθές και χειροκρότημα!! μετά από κάθε γραφικοτητα που εκστόμιζε .

 

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, George_D said:

Στυλιανοπουλε θα ηθελα να μου πεις γιατι ο τιγρης χαλαει τοσα λεφτα σε αυτες τις παλιατζουρες??? αφου δεν προκειται να του φερουν εσοδα. Με τοσα που χαλασε για αντικες θα μπορουσαμε να ειχαμε παρει 2-3 παικτες απο το πανω ραφι.. Κριμα τοσα πεταμενα λεφτα

9a03199f5b7a7155f40aa0e6410f919d_657792.

 

Τι να σου πει ο ΣτΕλιανόπουλος παιδί μου ? Πολιτική κάνει ο άΘρωπος ? Μπορεί να μιλήσει ελεύθερα ?

Άκουσε λοιπόν ....

Στα παλαιά χρόνια, επί εποχής Σοβιετικής Ενώσεως ο ΓΓ του ΚΚΣΕ σ. Λεονίντ Μπρέζνιεφ είχε ως "χόμπι" τη συλλογή ακριβών αυτοκινήτων. Ρόλς Ρόϊς, Μπέντλευ, Τζάγκουαρ και άλλες πολυτελείς λίμο που αγοράζονταν σε διεθνείς δημοπρασίες με χρήματα του κράτους κοσμούσαν την συλλογή αυτή.

Στην παρατήρηση δυτικών δημοσιογράφων ότι αυτό δεν συνάδει με την σοσιαλιστική μενταλιτέ του πολιτεύματος, οι αξιωματούχοι του Κρεμλίνου απαντούσαν ότι "ο σύντροφος ΓΓ πρέπει να έχει ικανοποιημένες όλες τις επιθυμίες του ώστε απερίσπαστος να μπορεί να κονταροχτυπηθεί με τις ύαινες του καπιταλισμού στα διεθνή φόρα και οργανισμούς".

Αυτό ....

ΥΓ : "Σημαδιακός" ο Μαυρογιαλούρος στο ντεκορασιόν της εκθέσεως .... :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι δυνατον να ειπε τετοια πραγματα...ή μας δουλευει και γελαει σκεπτομενος τις αντιδρασεις μας οταν τα διαβαζουμε ή παιζει να τα πιστευει και ο ιδιος, που σε αυτην την περιπτωση το θεμα ειναι πιο σοβαρο.

Link to comment
Share on other sites

Και σαν να μην φτανουν αυτα που ειπε αφηνει να βγει στην φορα οτι ο Χιμενεθ ειναι στον αερα. Θα διορθωσουμε τα λαθη μας και πρασινα αλογα μετα. Θα ‘θελα να ηξερα αυτα που λεει τα πιστευει;

Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21

Βαρεθηκα τα παπατζηλικια,δυστυχως θα τον φαμε στη μαπα 3-4 χρονια ακομη.

Link to comment
Share on other sites

οπως και να εχει κουτοι δεν ειμαστε, αυτος μυαλο δεν βαζει, αρα πορευομαστε μονο με το γηπεδικο.

στο αγωνιστικο φτωχοι συγγενεις και ο,τι κατσει εχει καλως.

 

μιζερια χωρις εναλλακτικη για μια ακομα φορα στην ιστορια της ομαδας.

προσωπικα θα προτιμουσα να φυγει χθες, γιατι με εκνευριζει πολυ πλεον, και να ασχοληθει με το γηπεδο. ετσι κι αλλιως δεν προσφερει και κατι στην ΠΑΕ, και μια μερα θα φυγει.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Εσοδα - Εξοδα λεει κι απο κατω ακριβως "15 θα πανε στο γηπεδο" ?

Περιβολι ο ανθρωπος. Παλια γενια, αλλη παστα. Απο μπαλα δεν πολυκαταλαβαινει και πολλα, αλλα εχουνε γουστο οι ατακες και τα χωρατα.

Προλαβε να γκρινιαξει και για τα "λιγα" απ την Ευρωπη που εβριζε το Δηματο το φθινοπωρο ?

Περιμενε 30αρα που επαιρνε ο Βαγγελης και του κακοφανηκανε τα 21.5 (ψιτ κολλητε δεν ειναι 20, ειναι 21μισο, αν το 1μισι το σνομπαρεις ριχτο σε συμβολαιο για την ομαδα)

Δεν εχω να σχολιασω κατι αλλο για τον προεδρο. Απευθυνεται σε Καζαντζογλου και καλα κανει και τους γαμαει ετσι. Λυπαμαι πιο πολυ για καποιους αεκτζηδες που τον ειχανε πιστεψει οτι θα ρθει και θα γαμαει η ομαδα, θα φερει παιχταραδες και λοιπα. Αυτοι εχουν απογοητευτει περισσοτερο, οι υπολοιποι ειναι cool.

  • Δικεφαλάκι 6
Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21

Ενταξει,καλες οι ατακες αλλα πλεον δεν προσφερουν τιποτε,κατοπιν εορτης και αφου μας εχουν καταξεφτιλισει επικοινωνιακα,αγωνιστικα,παρασκηνιακα,βγαινει να πει για ντοκτορα κλπ.Εχεις γινει σκια του εαυτου σου μεγαλε,μεινε στην ακρη και βαλε 3-4 ατομα της προκοπης να κανουν μανατζμεντ.

Link to comment
Share on other sites

Μετα και τα χτεσινά με τις ατάκες του Νομιζω  κάνει ξεκάθαρο σε όλους πτι αυτο είμαι και αν γουστάρετε. Δεν ιδρώνει το αυτί του. Ακόμα και την σέντρα που βγάζει τον προπονητή που εχει αυτή την στιγμή ενώ στηρίζει τον Τσιπη ΤΔ που έχουμε λεει πολλά. Εκ του ασφαλούς μιλάει για ρήτρα Πόνσε γιατι ξέρει ότι ο αλλος δεν μενει ούτε δεμένος. Και να θελήσει δεν του δίνεις τα λεφτά που παιρνει. Όποτε ξέρουμε ήδη ότι η χρόνια ειναι του χοντρού. Τα μοιράσανε αυτοι μεταξύ του μια χαρά. Καλύτερα που τα είπε να τα ξέρουμε να μην χαλιομαστε και μεις. Αρδ ΑΕΚ γαμιεστε για μια πάστα. Μια σοβαρή ερώτηση δεν έκαναν. Απότομη προσγείωση του Ερχομαcτε

Link to comment
Share on other sites

το ξαναγραφω.

το βρισκω ΣΟΚΑΡΙΣΤΙΚΟ οτι μιλαγε μια ωρα και δεν ειπε τιποτα.

 

υπαρχουν και γηρατεια στην μεση περαν των αλλων.

επισης ειτε μας υποτιμαει ως μυαλα, ειτε κατα βαθος θεωρει την ΑΕΚ ανυπαρκτη και πουλαει τρελα, ειτε και τα 2 μαζι.

 

παντως κι ετσι να ειναι (να πει κανεις οτι εισαι κακομοιρης και αδυνατεις να βρεις αλλον στην θεση αυτου του τσιφλιμαγκα) δεν ειναι συμπεριφορα ανθρωπου αυτη που αγαπαει εστω και λιγο τον συλλογο, ή που τουλαχιστον αντιλαμβανεται οτι ο ιδιος ως επιχειρηματικο μεγεθος εχει ξεφτυλιστει οσον αφορα το κομματι της ΠΑΕ.

 

αρα τελικα ειναι και τα 2 πιστευω. και εχει περασει η ηλικια του και δεν καιγεται κιολας για κατι παραπανω απο το να αφησει το ονομα του στο γηπεδο.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×