Jump to content

Δημήτρης Μελισσανίδης #2 ​​​🐅🦀🦀


Hades
 Share

Recommended Posts

επισης επειδη δεν γινεται να μας κοψουν την μπαλα, τουλαχιστον ας το παρουμε στο χαλαρο.

επισης απλα για τον "χαβαλε" εχω την περιεργεια να δω αν υπαρξει ΕΝΑΣ γαμημενος αρδ να γραψει αυτα που σε γενικες γραμμες λεμε εμεις εδω μεσα και γενικα που διαβαζουμε απο τους περισσσοτερους οπαδους πλεον.

 

1 ΓΑΜΗΜΕΝΟΣ.

κι υστερα λενε οτι δεν βγαζουν λεφτα. που εμεις γραφουμε καλυτερα απο αυτους εδω και 15 χρονια.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Αφού ρε Νίκο ξέρεις οτι στο παραμικρό πέφτει τηλέφωνο, ποιος αρδ θα κάτσει να γράψει το παραμικρό ?

Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21

O Kαισαρης και ο Μπραουδακης δεν κανουν αντιπολιτευση?

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, agelos said:

Στον "αέρα" ο Χιμένεθ.

Και γω θέλω κάτι καλύτερο, αλλά πλεόν έχει αποδειχθεί πολλάκις ότι όλα στην παε γίνονται με αποφάσεις της στιγμής, χωρίς κανένα πλάνο.

Φτιάξε το γήπεδο και πούλα.

Θα κριθεί από τον διάδοχο η απόφαση.

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω πως είστε υπερβολικοί στην κριτική με δεδομένο πως μέσες-άκρες τα χαμε καταλάβει κάποια πράγματα.

Έχω ξαναπεί την άποψη μου: Από την ΑΕΚ αυτή την στιγμή λείπει ΠΡΩΤΑ η ποδοσφαιρική λογική και ΜΕΤΑ τα λεφτά. Δεν λέω πως δεν χρειάζονται τα λεφτά ΣΑΦΩΣ, ΣΑΦΕΣΤΑΤΑ χρειάζονται, ωστόσο θεωρώ πως η ΑΕΚ δεν είναι ακριβώς φτωχή ως προς το μπάτζετ. Και εννοώ πως έχει μεγαλύτερο από τις υπόλοιπες 11 ομάδες της λίγκας. Υπολείπεται των άλλων 2 σαφώς, ωστόσο αυτό δεν δικαιολογεί το φετινό χάλι. Γνώμη μου τα παραπάνω.

Για εμένα το μεγάλο φάουλ του ήταν η δήλωση για τους Ρουμάνους. Γελοιότητα που δεν μας τιμάει ως σύλλογο.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, agelos said:

ο Μιαούλης πήγε;

Ειναι "κομμενος". Ειδικα μετα το σχολιο και την τελευταια αρθρογραφια. Το εγραψε και ο ιδιος οτι ειναι ανεπιθυμητος και θα κανει ΑΕΚ τελευταια σεζον.

Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21

Οποιος εχει αντερα,ας γραψει δρυμεια κριτικη για τον τζαμπατζη και ας του κοπει απο τη ριζα.


 

Quote

Πίσσα και πούπουλα says:

Υποσχέθηκε λιτότητα για τα επόμενα χρόνια.Αναμενόμενο. «φτιάχνω γήπεδο,προπονητικό,έχω ομάδα χωρις χρέη» κλπ-κλπ. Εχει έξοδα και γι αυτό μείναμε 25 ποντους πίσω.Τρέλες και αιδίες. Για μεταγγραφές: «δεν χρειάζονται ακριβές,γιατι θα υπάρχει αναταραχή στα αποδυτήρια,όταν ο μέσος ορος εκεί μέσα είναι 100-200 χιλιάρικα». Πραγματικός κομμουνιστής.Για τα 13 χιλιάδες διαρκείας: «αυτά μπορέσαμε,αυτά κόψαμε». Αντε βγάλε άκρη.

 

 

Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, nikos said:

κι υστερα λενε οτι δεν βγαζουν λεφτα. που εμεις γραφουμε καλυτερα απο αυτους εδω και 15 χρονια.

2145372.jpg?itok=ufRwljIh

Πιακω μια μπυριτσα ακομα και φερε και μια αναμεικτη για το παιδι

Link to comment
Share on other sites

Για να γίνονται έξυπνες κινήσεις, πρέπει να είσαι και έξυπνος όμως. Προσέξτε την διαφορά του έξυπνου και του εξυπνάκια, δεν είναι το ίδιο.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

ε, ναι δεν θα τσακωθουμε τωρα αν λειπει πρωτα το χρημα ή λειπει πρωτα η λογικη ή η οργανωση.

 

αφου λειπουν τα παντα, τι να συζηταμε δλδ.

Link to comment
Share on other sites

μονο εκνευρίζει ο τύπος πλέον......είναι εκνευριστικά προκλητικός

Link to comment
Share on other sites

Μάλιστα αλλα δεν μας είπε και κάτι που δεν ξέρουμε . Κρατάω μόνο ότι δεν χρωστάμε πουθενά άρα μάλλον τα δάνεια έκλεισαν ( ελπίζω θα δούμε ισολογισμό) και ότι θα βάλει 10-15 στην Άγια Σοφιά . Δήλωσε ότι δεν δείνει λογαριασμό σε κανέναν άρα το πώς κυκλοφόρησε το χρήμα σε uefa-παε-γήπεδο-κα προφανώς δεν θα το μάθουμε ποτέ .  

Link to comment
Share on other sites

δεν δινει λογαριασμο σε κανεναν. ο τζαμπατζης. και βριζαμε καποτε το κοντο, που εξηγουσε ισολογισμους.

 

για ενα γηπεδο εξαγορασε ολοκληρο οργανισμο.

 

βασικα ντροπη μας, θα πω εγω.

Link to comment
Share on other sites

Δεν θυμάμαι πάντως πολλούς να ντρέπονται όταν έπαιζε ως μόνιμη επωδός το "τραβήξτε την πρίζα" για να μπει ο Μελισσανίδης.

Πέσαμε υπερήφανοι Γ' Εθνική για να μπει ο Μελισσανίδης χωρίς χρέη και θα ντραπούμε επειδή θα χουμε τρίτο budget για να χτίσουμε γήπεδο;

Δεν νομίζω.

Link to comment
Share on other sites

Guest Tasos
3 minutes ago, nikos said:

δεν δινει λογαριασμο σε κανεναν. ο τζαμπατζης. και βριζαμε καποτε το κοντο, που εξηγουσε ισολογισμους.

 

για ενα γηπεδο εξαγορασε ολοκληρο οργανισμο.

 

βασικα ντροπη μας, θα πω εγω.

Μια λέξη μόνο...όσο υπάρχει αυτός στην ΑΕΚ...η ΑΕΚ ΤΕΤΕΛΕΣΤΑΙ!

Πιο ορθά κοφτά σε δημοσιογραφους - χειροκροτητές - 1 σουβλάκι το άρθρο, ότι σας γράφω όλους στα παχιά μου τα αρχίδια και να πάτε να γαμηθείτε όλοι - εγώ θα φτιάξω τη γηπεδάρα μου και την κονόμα μου - δεν θα μπορούσε να το πει!

Για πολύ λιγότερα, κάποτε η Original είχε εκπαραθυρώσει προέδρους. Τώρα...γαμησέ τα.

 

Εγώ ευτυχώς που βρήκα και αυτό το χωρο στο ΚΜ και δεν νιώθω τόσο μόνος.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Tasos said:

Μια λέξη μόνο...όσο υπάρχει αυτός στην ΑΕΚ...η ΑΕΚ ΤΕΤΕΛΕΣΤΑΙ!

Αυτά τα έχουμε ξαναδιαβάσει και πρωτοσέλιδα από τον "πέθανε ετών 80".

Ανά μια δεκαετία θα παίζει και μια θανατική πρόβλεψη εθιμοτυπικά πλέον.

Link to comment
Share on other sites

Guest Tasos
2 hours ago, The Magician said:

Εσοδα - Εξοδα λεει κι απο κατω ακριβως "15 θα πανε στο γηπεδο" ?

Περιβολι ο ανθρωπος. Παλια γενια, αλλη παστα. Απο μπαλα δεν πολυκαταλαβαινει και πολλα, αλλα εχουνε γουστο οι ατακες και τα χωρατα.

Προλαβε να γκρινιαξει και για τα "λιγα" απ την Ευρωπη που εβριζε το Δηματο το φθινοπωρο ?

Περιμενε 30αρα που επαιρνε ο Βαγγελης και του κακοφανηκανε τα 21.5 (ψιτ κολλητε δεν ειναι 20, ειναι 21μισο, αν το 1μισι το σνομπαρεις ριχτο σε συμβολαιο για την ομαδα)

Δεν εχω να σχολιασω κατι αλλο για τον προεδρο. Απευθυνεται σε Καζαντζογλου και καλα κανει και τους γαμαει ετσι. Λυπαμαι πιο πολυ για καποιους αεκτζηδες που τον ειχανε πιστεψει οτι θα ρθει και θα γαμαει η ομαδα, θα φερει παιχταραδες και λοιπα. Αυτοι εχουν απογοητευτει περισσοτερο, οι υπολοιποι ειναι cool.

 

Αλλού είναι το θέμα...πως γίνεται από την 1 να παίζει ΕΣΟΔΑ - ΕΞΟΔΑ και από την άλλη να σου λέει "ΠΑΙΡΝΩ ΑΠΟ ΤΑ ΕΣΟΔΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΓΗΠΕΔΟ".

 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Tasos said:

Εγώ μια ερώτηση έχω μόνο:

 

Υπάρχει αντίδραση;

Και αντίδραση να υπάρξει, το καλύτερο που έχει να κάνει ο Μελισσανίδης είναι να τους γράψει στα παπάρια του όλους και να συνεχίσει αυτό που θεωρεί αυτός σωστό.

Μακάρι να χε κάνει το ίδιο κάποτε και ο Ντέμης (δηλαδή ο Παπάς και ο Νοτιάς).

Γενικά ο πιο ασφαλής τρόπος να γίνουν τα πράγματα ακόμα χειρότερα είναι να αρχίσει ο Μελισσανίδης να ακούει τον κάθε molotov21.

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Bukowski said:

Δεν θυμάμαι πάντως πολλούς να ντρέπονται όταν έπαιζε ως μόνιμη επωδός το "τραβήξτε την πρίζα" για να μπει ο Μελισσανίδης.

Πέσαμε υπερήφανοι Γ' Εθνική για να μπει ο Μελισσανίδης χωρίς χρέη και θα ντραπούμε επειδή θα χουμε τρίτο budget για να χτίσουμε γήπεδο;

Δεν νομίζω.

Οχι για ολο μαζι, ακριβως αυτο που περιγραφεις, απο την αρχη του μεχρι το τελος του.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Bukowski said:

Νομίζω πως είστε υπερβολικοί στην κριτική με δεδομένο πως μέσες-άκρες τα χαμε καταλάβει κάποια πράγματα.

Έχω ξαναπεί την άποψη μου: Από την ΑΕΚ αυτή την στιγμή λείπει ΠΡΩΤΑ η ποδοσφαιρική λογική και ΜΕΤΑ τα λεφτά. Δεν λέω πως δεν χρειάζονται τα λεφτά ΣΑΦΩΣ, ΣΑΦΕΣΤΑΤΑ χρειάζονται, ωστόσο θεωρώ πως η ΑΕΚ δεν είναι ακριβώς φτωχή ως προς το μπάτζετ. Και εννοώ πως έχει μεγαλύτερο από τις υπόλοιπες 11 ομάδες της λίγκας. Υπολείπεται των άλλων 2 σαφώς, ωστόσο αυτό δεν δικαιολογεί το φετινό χάλι. Γνώμη μου τα παραπάνω.

Για εμένα το μεγάλο φάουλ του ήταν η δήλωση για τους Ρουμάνους. Γελοιότητα που δεν μας τιμάει ως σύλλογο.

Εδω δεν υπαρχει γενικη λογικη και συ περιμενεις ποδοσφαιρικη;

Link to comment
Share on other sites

γρηγορα το γηπεδο και σπιτι του... δεν παλευεται ο τύπος, θα μας κανει να κοψουμε την μπαλα. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×