Jump to content

Δημήτρης Μελισσανίδης #2 ​​​🐅🦀🦀


Hades
 Share

Recommended Posts

Guest XAMΠOΣ

Σιχαμα δεν παιρνω πισω ουτε λεξη απο οσα σου εχω γραψει απο το 2013. Κακομοιρη μιζερε

Link to comment
Share on other sites

Μαλακες η φαση ειναι τελειως καλτ, γραφουμε τοσο καιρο για το Μελ κ δεν εχουμε πιασει το νοημα. Ο τυπος ειναι απλα ...μπαρμπας.

 

Δεν ξερεις απο που να το πρωτοπιασεις αυτο το επος, μαλλον το νο1 σημειο ειναι αυτο το γαμησι (με το στομα, παντα) στον Αλεξιο.

 

Τα χειροτερα ερχονται.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

η αληθεια ειναι οτι οταν τον βλεπεις τον αλλον στην απ'εξω με τα πουρα του, με τα κοτερα του και τους αρδ να  τον αποθεωνουν, πλαθεις μια αλφα εικονα στο μυαλο σου. βεβαια τον ειχες ζησει και παλιοτερα, αλλα πλεον ηταν σε αλλη οικονομικη κατασταση και σε αλλη ηλικια.

 

ε, δυστυχως δεν.

μεχρι το γηπεδο ηταν τα δοντια του κι εκει με τρελη προσπαθεια κια βγαζοντας απο την μυγα ξυγκι.

 

κατα τα λοιπα ειναι κυριολεκτικα για γελια ο τυπας. τουλαχιστον στην ηλικια που μας ξαναηρθε.

 

αντιλαμβανομαστε ολοι οτι ολα αυτα τα "χωρατα" που λεει, μια χαρα θα μας "αρεσαν" κι εμας, εφοσον ηταν πραγματι ο γαμαω και δερνω.

 

τωρα να τα λεει αυτα τα χωρατα και να πουλαει και μαγκια ενας γερο-τσιφουτης που δεν βαζει μια, που δεν κατεχει απο μπαλα, που γενικα πλην γηπεδου ειναι για κλωτσιες, ε, το κανει εντελως καλτ το πραγμα.

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, gybe21 said:

Τι διάολο ρε πούστη , κατοχή δε πρόλαβες, γιατί έχεις το σύνδρομο της ;; 

 

Η πρώτη γενιά μετά την κατοχή. Μεγάλωσε στην Κοκκινιά των 50ς και 60ς με τον πατέρα του να του διηγείται σχετικά πρόσφατες ιστορίες από τα 40ς.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παπάρα κάναμε τουμπεκί με την πεσάδα για να γυρίσουμε και να τους γαμήσουμε.

Αν είναι να μας γαμάνε μέχρι να κάνουμε γήπεδο και μετά να την κάνεις, κάτσε να στο πω πρώτος.

ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΓΑΜΗΣΟΥ.

Ας μας άφηνες για πάντα στο ΟΑΚΑ κι ας έφτιαχνες ομάδα που θα σήκωνε πρωταθλήματα.

Η υπομονή τελείωσε. Ο ΑΕΚτζής σταμάτησε να γεμίζει με ωραία μπάλα αλλά χωρίς να σηκώνει κατσαρόλες.

Μείνε στα του γηπέδου και δώσε ρε ΓΑΜΗΜΕΝΕ την ομάδα να την διαχειριστεί κανένας σοβαρός άνθρωπος που κάθεσαι ρε βλάκα και ασχολείται η ΠΑΕ ΑΕΚ μαλάκα με τον Κούγια και μας ξεφτυλίζεις ΜΑΛΑΚΑ που δύο αυτοκίνητα να πούλαγες ρε ΑΡΧΙΔΙ από αυτά που μαζεύεις για να τα πάρεις μαζί σου θα ήσουν ανταγωνιστικός και όχι αντίπαλος του Ατρομήτου για την τρίτη θέση.

Έλα αρκετά. Στα αρχίδια μου που έχεις κονέ στην ΕΠΟ. Ομάδα θέλω. Να γυαλίζει το μάτι της. Ομάδα. Που θα έχει να λαμβάνει όλα τα έσοδα που γεννάει. 

Εσύ ρε ΜΟΥΝΟΠΑΝΟ δεν είπες έσοδα έξοδα? Ε ρε ΜΟΥΝΟΠΑΝΟ τα έσοδα στην ομάδα. ΟΛΑ.

Άντε ΓΑΜΗΣΟΥ πρωί πρωί.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Guest Tasos
4 minutes ago, mobster21 said:

Τα πήρα.

Εγώ τα έχω πάρει εδώ και 5 χρονια από τότε που μας έριξαν για να την πάρει μπιρ παρά!

Έχω τσακωθεί με συν-ΑΕΚτζήδες για τον Μελισσανίδη στο γήπεδο....Τα έλεγα από τότε...το γήπεδο για την κονόμα και την ΑΕΚ για την πούτσα του.

Εγώ μια ερώτηση θέλω να του κάνει ένα δημοσιογράφος:

Τι απόφαση θα βγάλει η Γεν. Συνέλευση Μετόχων για τα 5εκ κέρδος του 2018; ΑΜΚ ή Κέρδη στους Μετόχους;

Link to comment
Share on other sites

Τις μετοχές, τυπικά, η Ενωση φίλων ΑΕΚ δεν τις έχει;; 

Link to comment
Share on other sites

Guest Tasos
1 minute ago, Rayo Vallecano 21 said:

Τις μετοχές, τυπικά, η Ενωση φίλων ΑΕΚ δεν τις έχει;; 

Δηλαδή, ο Μελισσανίδης.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Tasos said:

Δηλαδή, ο Μελισσανίδης.

Ναι, αλλά νομίζω δεν υπάρχει νόμιμος τρόπος να τσεπωσει τα κέρδη, αφού οι μετοχές τυπικά δεν του ανήκουν. Άσε που δεν ξέρω αν οι ΠΑΕ έχουν το ίδιο καθεστώς με άλλες ανώνυμες εταιρίες, δηλαδή αν μπορούν να τσεπώσουν νομίμως τα κερδη οι μέτοχοι. 

Link to comment
Share on other sites

Μ αρεσει που παραδεχεται οτι εκανε λαθος κ συνεχιζει στο ιδιο μοτιβο

Εχει γελιο τελικα η υποθεση

Link to comment
Share on other sites

Guest Tasos
2 minutes ago, Rayo Vallecano 21 said:

Ναι, αλλά νομίζω δεν υπάρχει νόμιμος τρόπος να τσεπωσει τα κέρδη, αφού οι μετοχές τυπικά δεν του ανήκουν. Άσε που δεν ξέρω αν οι ΠΑΕ έχουν το ίδιο καθεστώς με άλλες ανώνυμες εταιρίες, δηλαδή αν μπορούν να τσεπώσουν νομίμως τα κερδη οι μέτοχοι. 

Οι μετοχές φίλε μου είναι Ανώνυμες κοινές - όχι ονομαστικές...το μετοχολόγιο στις ονομαστικές μετοχές το κοινοποιείς στο ΓΕΜΗ και μόνο και εφόσον είναι ανώνυμες ΔΕΝ δημοσιεύονται. Κάθε μετοχή έχει δικαίωμα ψήφου αλλά το δικαίωμα μεταβιβάζεται. Έχω εγώ τις μετοχές δηλαδή, αλλά εμφανίζω σαν ιδιοκτήτη με δικαίωμα ψήφου τον περιπτερά της γειτονιάς μου.

Τις κοινές Ανώνυμες μετοχές δεν τις κοινοποιείς πουθενά - όπως στο χρηματιστήριο: οι μετοχές που ανταλλάσονται κάθε μέρα είναι κοινές Ανώνυμες και δεν υποχρεούσαι να τις κοινοποιείς αλλού.

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, CHⓇIS said:

Μ αρεσει που παραδεχεται οτι εκανε λαθος κ συνεχιζει στο ιδιο μοτιβο

Εχει γελιο τελικα η υποθεση

Ας δούμε πρώτα τον διάδοχο και κρίνουμε.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Tasos said:

Οι μετοχές φίλε μου είναι Ανώνυμες κοινές - όχι ονομαστικές...το μετοχολόγιο στις ονομαστικές μετοχές το κοινοποιείς στο ΓΕΜΗ και μόνο και εφόσον είναι ανώνυμες ΔΕΝ δημοσιεύονται. Κάθε μετοχή έχει δικαίωμα ψήφου αλλά το δικαίωμα μεταβιβάζεται. Έχω εγώ τις μετοχές δηλαδή, αλλά εμφανίζω σαν ιδιοκτήτη με δικαίωμα ψήφου τον περιπτερά της γειτονιάς μου.

Τις κοινές Ανώνυμες μετοχές δεν τις κοινοποιείς πουθενά - όπως στο χρηματιστήριο: οι μετοχές που ανταλλάσονται κάθε μέρα είναι κοινές Ανώνυμες και δεν υποχρεούσαι να τις κοινοποιείς αλλού.

 

Ανώνυμες είναι η στο όνομα της ένωσης φίλων ΑΕΚ;   Μπορείς να εμφανίσεις σαν ιδιοκτήτη κάποιον που δεν είναι ιδιοκτήτης;; μήπως εννοείς εκπρόσωπο;; 

Link to comment
Share on other sites

Όλο το ζουμί το κατέθεσε ένας δημοσιογράφος στη μεσημεριανή εκπομπή του στον Σπορ Φμ μετά τις 14.00(γνωστή φωνή δε θυμάμαι επώνυμο) και ο οποίος ήταν παρών στη συζήτηση εχθές στην Ετζίαν με το μιζεράκι.

Τον ρώτησε λοιπόν αυτός..πως θα κάνει Κε Μελισσανίδη πρωταθλητισμό η ΑΕΚ με το 1/3 του μπάτζετ των άλλων δύο ;  Και ο Μελισσανίδης του απάντησε γελώντας"με έξυπνες κινήσεις "  . 

 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Bukowski said:

Ας δούμε πρώτα τον διάδοχο και κρίνουμε.

Γενικα οχι μονο γ μανολο

Link to comment
Share on other sites

και το 2009 γιατι ελεγε το αντιθετο (οτι δεν γινεται με διαχειριση)?

 

γενικα εχουμε να κανουμε με εναν γερο-μπουνταλα που νομιζει οτι μας δουλευει, παιζοντας με τον πονο μας και καθομαστε και ασχολουμαστε μαζι του.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Stylianopoulos said:

Όλο το ζουμί το κατέθεσε ένας δημοσιογράφος στη μεσημεριανή εκπομπή του στον Σπορ Φμ μετά τις 14.00(γνωστή φωνή δε θυμάμαι επώνυμο) και ο οποίος ήταν παρών στη συζήτηση εχθές στην Ετζίαν με το μιζεράκι.

Τον ρώτησε λοιπόν αυτός..πως θα κάνει Κε Μελισσανίδη πρωταθλητισμό η ΑΕΚ με το 1/3 του μπάτζετ των άλλων δύο ;  Και ο Μελισσανίδης του απάντησε γελώντας"με έξυπνες κινήσεις "  . 

 

Με εξυπνες βομπες θα ελεγα εγω

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, nikos said:

και το 2009 γιατι ελεγε το αντιθετο (οτι δεν γινεται με διαχειριση)?

 

 

ΕΝΑΣ σουβλακοφαγος δεν εχει βρεθει να τον ρωτησει για αυτο, εντωμεταξυ.

 

οχι οτι δεν θα βρει μια πιπα να του απαντησει, αλλα να του δειξει του γερου οτι δεν ειμαστε και μαλακες.

 

ΕΝΑΣ ρε πστμ.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, nikos said:

ΕΝΑΣ σουβλακοφαγος δεν εχει βρεθει να τον ρωτησει για αυτο, εντωμεταξυ.

 

οχι οτι δεν θα βρει μια πιπα να του απαντησει, αλλα να του δειξει του γερου οτι δεν ειμαστε και μαλακες.

 

ΕΝΑΣ ρε πστμ.

Θα του (ψιθυρίσει στο αυτί η Ανθή για να του) απαντήσει : "O tempora o mores"

Και μετά θα ρωτάει δεξιά κι αριστερά να μάθει τι είπε .... :lol:

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ketsetzoglou

Thelei podosfairo kuriararxias o mel

Axaxaxxaxaxaxaxaxxaxaxaxax

Mexri tora kleinomastan piso.exei dikio to paidi......

O giatros eipe na leme panta nai

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ και εγώ πως θέλουμε ποδόσφαιρο κυριαρχίας.

Βέβαια βλέπω πως κοιτάζουμε προπονητές που παίζουν 4-2-3-1 και απορώ πως στον πούτσο θα το παίξουμε με 2 αμυντικά χαφ στην ενδεκάδα.

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ
41 minutes ago, CHⓇIS said:

Μ αρεσει που παραδεχεται οτι εκανε λαθος κ συνεχιζει στο ιδιο μοτιβο

Εχει γελιο τελικα η υποθεση

Μεχρι να γινουν ΧΑΜΠΟΣ ολοι στο ΚΜ αυτος το βιολι του....το ιδιο ολοι πιστευαμε τελικα εξαρχης απλα οι περισσοτεροι ειχατε υπομονη σε σχεση με μενα πουοτισας ενοχλειτωρα με ενοχλει απο την πρωτη μερα. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×