Jump to content

Δημήτρης Μελισσανίδης #2 ​​​🐅🦀🦀


Hades
 Share

Recommended Posts

Guest XAMΠOΣ
1 minute ago, nikos said:

Αχαχαχαχχ

 

Μπορει να ανηκει και στο κινημα «Δεν πληρωνω» ?

Ναι χαχαχαχαχαχαχαχαχα απλα μετα την προσχωρηση του στο κινημα θα το μετονομασουν σε ''Δεν ΠλΕρωνω-Δεν θα πλΕρωσω''

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα?

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, XAMΠOΣ said:

Screenshot_1.jpg

Αχαχαχαχαχαχχαχαχαχ Αχαχαχαχαχαχχαχαχαχ

Link to comment
Share on other sites

Θα παρει και τον φτουσαν μαζί για σπάσιμο στην Κατερίνα....θα τραγουδανε παρεα:

"Δεν πλερωνω τη λαμπαδα αμα εχω εξυπναδα..." και μετα θα σκάει λογότυπο "τζαμπο για να τζαμπα-ζεις"

Χαχαχαχαχα Αχαχαχαχαχαχχαχαχαχ

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, nikos said:

Ρε τον μπρουκλη απο τα Lidl. ?

Γελαμε τουλαχιστον

 

Ε πλεον μονο χαλαρά και για γέλιο ειναι η φάση......

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Προσοχή: οι τροποποιήσεις σας δεν είναι ανώνυμες. Εντοπίζεστε από την διεύθυνση IP που χρησιμοποιείτε, η οποία θα καταγραφεί δημόσια στο ιστορικό της σελίδας εάν την τροποποιήσετε. ?

Πηγα και το εβαλα οπως ηταν μην μου ζηταει και μενα λεφτα για ψυχικη οδυνη να αγορασει κανενα κουτακι βιδες για τις σωληνες-σκεπαστρο. Παντως αλλαζει και βαζεις οτι θελεις. ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Link to comment
Share on other sites

Καλύτερα να μας αναλάβει η μητρόπολη και το Πατριαρχείο....πιο πολλά θα βάζουν από δωρεές κλπ. Αν θέλουν δε να βάλουν και το χέρι στη χρυσή τσέπη τους, τότε οι διαφορές με τώρα θα είναι τρομακτικές.

Ταιριαζουν και τα χρώματα, οι καταβολές, Βυζάντιο, παλαιολόγοι ε πιο πιασάρικο θα είναι.

Link to comment
Share on other sites

Guest Tasos
3 hours ago, XAMΠOΣ said:

Προσοχή: οι τροποποιήσεις σας δεν είναι ανώνυμες. Εντοπίζεστε από την διεύθυνση IP που χρησιμοποιείτε, η οποία θα καταγραφεί δημόσια στο ιστορικό της σελίδας εάν την τροποποιήσετε. ?

Πηγα και το εβαλα οπως ηταν μην μου ζηταει και μενα λεφτα για ψυχικη οδυνη να αγορασει κανενα κουτακι βιδες για τις σωληνες-σκεπαστρο. Παντως αλλαζει και βαζεις οτι θελεις. ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Χρησιμοποίησε safari ή ένα plug in στο Firefox που λέγεται anonymoX. 

Βοηθάει και για.... ταινίες!!

Link to comment
Share on other sites

Έναν άραβα, έναν Αμερικάνο. Φέρε κάποιον ξεπλενη τέλος πάντων 

Link to comment
Share on other sites

Κυκλοφόρησαν στο διαδίκτυο ΑΠΟ ΕΓΚΥΡΗ (και ΚουΜου(ν)ιστική) ΠΗΓΗ, οι οφ δη ρέκορντ ατάκες Τίγρη στη γνωστή συνάντηση στη συλλογή με τα σαράβαλα.

Τις παραθέτουμε απλά :

Quote

 

"Είστε πεπόνια ρε. Δεν ξέρετε μπάλα. Τί πάει να πει μεταγραφές; Ότι θέλω εγώ θα δώσω. Εγώ άνοιξα τα τρελάδικα. Γράφετε μαλακίες φούμαρα. Κοροϊδεύετε τον κόσμο. Σοτηράκηδες είστε. Σότο πουλάτε. Είδατε λίγο τυρί στο τσουτσούνι σας και γίνατε τυρέμποροί."

"Τι γαμιέστε με τον Λυμπερόπουλο ρε; Τι σας έχει κάνει; Ρε μαλάκα είναι καλό παιδί ο Λυμπερόπουλος. Τίμιος, εργατικός, νοικοκύρης. Δεν είμαστε Μπαρτσελόνα ρε. Πήγαμε σε 4 τελικούς, πήραμε τον ένα. Παίξαμε τσουλου, παίξαμε γουλου. Είναι λίγα αυτά ρε πεπόνια; Φτιάχνουμε γήπεδο, πήρα 100 στρέμματα στο Σπάτο και φτιάχνω άλλα δυο γήπεδα, η ομάδα δε χρωστάει μια. Τι γαμιέστε συνέχεια ρε;"

"Καμία ΑΕΚ δεν ενδιαφέρεται για τον Αραούχο. Για γιαούρτια είναι όποιος τα γράφει αυτά. Κοροϊδεύει τον κόσμο. Ασχολείται ρε η ΑΕΚ με τον Αραούχο; Δεν ξέρετε τι γράφετε. Πού τον είδατε τον Αραούχο; Εγώ δε τσιμπάω μ αυτές τις μαλακίες που γράφετε. Δεν θα μου πείτε εσείς πόσες μεταγραφές θα κάνω."

 

:ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Guest AEK Goa
9 minutes ago, Νονός said:

Κυκλοφόρησαν στο διαδίκτυο ΑΠΟ ΕΓΚΥΡΗ (και ΚουΜου(ν)ιστική) ΠΗΓΗ, οι οφ δη ρέκορντ ατάκες Τίγρη στη γνωστή συνάντηση στη συλλογή με τα σαράβαλα.

Τις παραθέτουμε απλά :

:ph34r:

 

dimitris tiger.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21

Τα έσοδα θα πέσουν κατακόρυφα και τοτε δεν θα πουλάει το έσοδα/έξοδα,ισοσκελισμενος προϋπολογισμός.Τοτε τι θα κανεις ρε γεροξεκουτη?

Link to comment
Share on other sites

Guest AEK Goa
1 minute ago, Saxon21 said:

Τα έσοδα θα πέσουν κατακόρυφα και τοτε δεν θα πουλάει το έσοδα/έξοδα,ισοσκελισμενος προϋπολογισμός.Τοτε τι θα κανεις ρε γεροξεκουτη?

Θα φτιάξει ρόστερ αελ με συμβόλαια 30.000 

Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21
9 minutes ago, AEK Goa said:

Θα φτιάξει ρόστερ αελ με συμβόλαια 30.000 

Για να μην κανει επίδειξη πλούτου η θα φταίει τo ff play.

Link to comment
Share on other sites

Guest AEK Goa
1 minute ago, Saxon21 said:

Για να μην κανει επίδειξη πλούτου η θα φταίει τι ff play.

το νέο σλόγκαν είναι βγάζω 100 ξοδεύω 99 

Link to comment
Share on other sites

Guest AEK Goa
3 minutes ago, Saxon21 said:

Και το 1 που περισσεύει που παει,παντελονιασμα???

σε εναν απο τους διαφορους κουμπαραδες... ?

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Οταν τα εσοδα ειναι 30εκ τα κραταμε και πανε στο γηπεδο. Οταν τα εσοδα θα ειναι στον πατο αφου θα αποκλειστει απο ευρωπη και τα διαρκειας θα ειναι στον πατο θα φταιει ο κοσμος παλι που δεν στηριζει την ομαδα και για αυτο δεν θα κανει μεταγραφες χαχαχαχαχα. Αφου του περνανε ολα αυτα που κανει τι να πω καλα κανει .....

Link to comment
Share on other sites

Guest AEK Goa

αφού και ο κόσμος δεν διεκδικεί και κάτι καλύτερο, είμαστε για να τα λέμε μεταξύ μας και οι οργανωμένοι για τα ξυλίκια με τους αντίστοιχους των άλλων ομάδων, αν ήταν αλλος στο τιμόνι της ομάδας για καμιά κατάληψη το έβλεπα το έργο 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×