Jump to content

Μεταγραφές / Σχεδιασμός: Καλοκαίρι 2020


Man Of Faith
 Share

Recommended Posts

8 minutes ago, Vagos21 said:

Μακάρι να γίνει κ αυτό αλλά μας βλέπω για απλά να προχωράμε χωρίς συμφωνία 

Με Ολιβειρα εχεις το πανω χερι γιατι αν τον αφησεις παγκο χανει σιγουρα το Euro. Με μια νορμαλ οψιον αγορας πιστευω θα ανανεωνε για +1. Για Λιβαγια δεν ξερω τι παιζει αν και θελει να μεινει.

Link to comment
Share on other sites

Διαβαζω 550.000 λεει η προταση μας για τον Ιονεσκο.Καπου ειχε παρει το ματι μου χθες για 2.000.000 αλλα δεν ξερω αν το ειχαν πει στον Μιμη.Με το μισο μυριο το ουφ ακουστηκε μεχρι την Ουφα.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Man Of Faith said:

Διαβαζω 550.000 λεει η προταση μας για τον Ιονεσκο.Καπου ειχε παρει το ματι μου χθες για 2.000.000 αλλα δεν ξερω αν το ειχαν πει στον Μιμη.Με το μισο μυριο το ουφ ακουστηκε μεχρι την Ουφα.

4 χρόνια συμβόλαιο κ η αγορά, όλα μαζί στα 2

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vagos21 said:

4 χρόνια συμβόλαιο κ η αγορά, όλα μαζί στα 2

Ετσι οκ

Link to comment
Share on other sites

Guest fighter21
6 minutes ago, Man Of Faith said:

Διαβαζω 550.000 λεει η προταση μας για τον Ιονεσκο.Καπου ειχε παρει το ματι μου χθες για 2.000.000 αλλα δεν ξερω αν το ειχαν πει στον Μιμη.Με το μισο μυριο το ουφ ακουστηκε μεχρι την Ουφα.

Κι εγώ όταν είδα αυτό το 2.000.000 πίστευα ότι αν πρόκειται για τις απαιτήσεις μόνο της ομάδας έχει τελειώσει αρνητικά το θέμα και διαπραγματευόμαστε για άλλον.

Link to comment
Share on other sites

Just now, fighter21 said:

Κι εγώ όταν είδα αυτό το 2.000.000 πίστευα ότι αν είναι αλήθεια έχει τελειώσει αρνητικά το θέμα και διαπραγματευόμαστε για άλλον.

Μας μπερδεψαν

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Skepastos said:

Παιδιά στο δεύτερο ημίχρονο ο Ινσουα ήταν απροσπέλαστος. Καμία σχέση με το α που έψαχνε τα πατήματα του. Και πάλι όμως παρά το γεγονός ότι έτρωγε τη φάση, δεν μάσαγε και έφευγε πάλι τσαμπουκας να βοηθήσει. Δεν τον φοβάμαι από την άποψη τσαμπουκά - πάθους. 

Αν τον ελεγαν μπακακη θα τον πυροβολουσατε ρε Μπιλ. Ποιο παθος κ τσαμπουκας; εχω κ εγω κ δεν κανω τοσα τσαφ, ας με βαλουν.

Για να ειμαι δικαιος αν ειχε ερθει απ εξω κ δεν ειχα καμια εικονα για αυτον, θα ελεγα να του δώσουμε χρονο να τον δουμε. 

Link to comment
Share on other sites

Πανω απο 2m το συνολικο deal εγραψαν χτες δηλαδη αν μιλαμε για 4ετες με 400k/χρονο καπου τοσο βγαινει αγορα και μισθοι. Ναι ΟΚ καφριλα να τα παρουσιαζουν ετσι, αλλα καλα κανουν αφου και οι ανταγωνιστες μας το ιδιο κανουν. Btw τον ειχε ζητησει μια Γερμανικη ομαδα και ηθελαν 3-4m οι Ρωσοι με αποτελεσμα να τους μεινει χωρις ανανεωση και ψιλοξενερωμενος γι αυτο τον παιρνουμε τοσο αφου του χρονου μενει ελευθερος.

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, fighter21 said:

Καλά αν υπήρχαν το 89 οι παράγκες και οι εγκληματικές οργανώσεις το πολύ πολύ να μην είχες βγει εκτός τίτλου απο τον Οκτώβριο αλλά απο τον Δεκέμβριο σίγουρα. 

Υπήρχε ο Βαρδινογιάννης, που έλεγχε την ΕΠΟ, το παρασκήνιο, και είχε και παραρτήματα τύπου ΟΦΗ, Δόξας, και μέχρι τα μισά ο Κοσκωτάς, ο οποίος εξαγόραζε τους πάντες, παίκτες και διαιτητές, και είχε αγοράσει περίπου 100 παίκτες και τους είχε δώσει δανεικούς σε Πανιώνιους, Βόλους, Παναχαικές, Λεβαδειακούς και δε συμμαζεύεται..Ήταν άθλος το πρωτάθλημα του 89, γιατί το πήρες όντας πιο αδύναμος οικονομικά και παρασκηνιακά, αλλά είχες έξυπνο πρόεδρο, πολύ καλό προπονητή και παίκτες όπως ο Οικονομόπουλος, ο Μανωλάς, ο Σαβέβσκι, ο Πήττας, ο Σαββίδης, ο Οκόνσκι, ο Παπαιωάννου, ο Χριστοδούλου, που πλαισιώθηκαν και από πολύ καλούς ρολίστες. Και φυσικά, κόσμο διψασμένο που ακολουθούσε παντού.

  • Δικεφαλάκι 5
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, BillR21 said:

Αν τον ελεγαν μπακακη θα τον πυροβολουσατε ρε Μπιλ. Ποιο παθος κ τσαμπουκας; εχω κ εγω κ δεν κανω τοσα τσαφ, ας με βαλουν.

Για να ειμαι δικαιος αν ειχε ερθει απ εξω κ δεν ειχα καμια εικονα για αυτον, θα ελεγα να του δώσουμε χρονο να τον δουμε. 

Ακριβώς αυτό ρε Μπιλυ. 3 παιχνίδια έχει παιξει. Τον άλλον τον έχουμε φάει στη μάπα 4 χρόνια. Ο ένας είναι 1.80 ο άλλος 1.70, ο ένας επαιζε στον καημένο βαζελο και ο άλλος σε ομάδα που πήρε πρωτάθλημα. Αν συνεχίσει έτσι προφανώς  Θα τον κράζω και τον Ινσουα. Τι θα ντραπώ; 

Link to comment
Share on other sites

να πω εδω οτι απο μαλακια Βρανιες η Αντερλεχτ χανει 1-0 απο την Μπρυζ. Γιαυτο ας δουμε και τον Ντεντε και ας κρινουμε Ολοι κανουν λαθη και εχουν κακιες βραδιες 

Και ο Ινσουα επισης 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Vargas21 said:

να πω εδω οτι απο μαλακια Βρανιες η Αντερλεχτ χανει 1-0 απο την Μπρυζ. Γιαυτο ας δουμε και τον Ντεντε και ας κρινουμε Ολοι κανουν λαθη και εχουν κακιες βραδιες 

Και ο Ινσουα επισης 

Ο Ρουμανος φαινεται γενικα σοβαροτερη περιπτωση αθλητου απο τον Βρανιες που χε ερθει στα 26 του απο την Τομ Τομσκ.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Ενας πιο αθλητικος Δεληζησης ειναι ο Ρουμανος που φερνουμε, ανωτερος ποιοτικα εννοειται. Ελπιζω να βγει αυτο που περιμενουν οι Ιβιτς/Καρερα.

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω αν τελικα τον παρουμε, μαζι με Χνιντ εχουμε αναβαθμιση στην αμυνα.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Aussie said:

Ενας πιο αθλητικος Δεληζησης ειναι ο Ρουμανος που φερνουμε, ανωτερος ποιοτικα εννοειται. Ελπιζω να βγει αυτο που περιμενουν οι Ιβιτς/Καρερα.

Τις Δεληζησης μωρε, ενας Ντανιελ Αγγερ απκ τα Καρπαθια πες, ε @Hades καλα δεν λεω;

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Man Of Faith said:

Νομιζω αν τελικα τον παρουμε, μαζι με Χνιντ εχουμε αναβαθμιση στην αμυνα.

Γενικα ελπιζω σε πρωτη φαση να μην τρωμε γκολ απο στημενα και σε δευτερη να σκοραρουμε απο αυτα (με Παναιτωλικο πχ σκοραραμε).

Link to comment
Share on other sites

Τον Χρήστο Γιούση με την μορφή δανεισμού από την ΑΕΚ αναμένεται να αποκτήσει η Παναχαϊκή.

Μία ακόμα μεταγραφή, την τελευταία της είναι έτοιμη να ολοκληρώσει η Παναχαϊκή.

Η ομάδα της Πάτρας, έχει έρθει σε συμφωνία με την ΑΕΚ για την απόκτηση του 21χρονου μέσου με την μορφή δανεισμού.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

Γενικα ελπιζω σε πρωτη φαση να μην τρωμε γκολ απο στημενα και σε δευτερη να σκοραρουμε απο αυτα (με Παναιτωλικο πχ σκοραραμε).

Πηραμε υψος σαν ομαδα γενικοτερα.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

Γιατι το αλλο το χει παρκαρισμενο;

Το χει χασει το ενα για αυτο αμα δεις ειναι αλληθωρος γιατι φοραει ψευτικο.

  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

Ωχ σορυ δεν το γνωριζα, το σβηνω.

Και γω μολις το μαθα τον συμπαθησα.

  • Δικεφαλάκι 3
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×