Jump to content

ΑΕΚ - ΠΑΟΚ (9η Αγ. Play-Offs), 15/07/2020, 21:30, NS1


agelos
 Share

MVP-Κοουτσινγκ-βραβειο σοιλεδη  

26 members have voted

  1. 1. M.V. P.

    • Μπάρκας
      0
    • Λόπες
      0
    • Παουλίνιο
      0
    • Τσιγκρίνσκι
      4
    • Οικονόμου
      2
    • Σβάρνας
      4
    • Σιμόες
      0
    • Κρστισίτς
      4
    • Μάνταλος
      6
    • Λιβάγια
      3
    • Ολιβέιρα
      0
    • Βέρντε
      2
    • Αραούχο
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Καρέρα

    • Καλό
      2
    • Μέτριο
      8
    • Κακό
      13
    • Φυσιολογικό
      2
  3. 3. Βραβείο Σοϊλέδη (χειρότερος παίκτης)

    • Μπάρκας
      0
    • Λόπες
      2
    • Παουλίνιο
      1
    • Τσιγκρίνσκι
      0
    • Οικονόμου
      4
    • Σβάρνας
      0
    • Σιμόες
      0
    • Κρστισίτς
      1
    • Μάνταλος
      2
    • Λιβάγια
      8
    • Ολιβέιρα
      6
    • Βέρντε
      0
    • Αραούχο
      1


Recommended Posts

Προσωπικά εύχομαι παραίτηση Ιβιτς - Καρέρα κι επιστροφή Λυμπε - Κωστενογλου κι Ατματσιδη. Να γίνονται τα μίτινγκς στην βυζαντινή γωνιά και τα δείπνα της ομάδας, όση έχει μείνει, στην Πόλη, κεμπάπ και τηγανητη πατάτα με μπόλικο λάδι. 

Link to comment
Share on other sites

Καλά , κάνουμε λες και οι Βου επειδή δεν κάναμε ένσταση θα πανε cl 

95% θα πάρουν τα αρχιδια μου και θα ξεκινήσουν τη σεζόν με 0 ξεκούραση και προετοιμασία . 

Το θέμα και το μεγάλο ξενέρωμα ειναι το εξής : Μας πουλάει Σάνο και μάλιστα φτηνό λες και είμαστε τίποτα βλάκες που δεν ξέρουμε η δεν φανταζόμαστε τι παίζει 

Τέτοια υποτίμηση νοημοσύνης δεν έχω ξανανιώσει από διοίκηση της ΑΕΚ συμπεριλαμβανομένου big mac

 

απέναντι στη κοροϊδία κάθε αντίδραση είναι δικαιολογημένη 

 

ΥΓ : θα βγει η διοίκηση νιάου να μιλήσει για αξιακο σύστημα κτλ κτλ 

Πάμε καλά ρε μαλακές . Έλεος κάπου δηλαδή 

Ντροπή και στην Original που σιωπα. 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

το να παρακαλας να χασει η ΑΕΚ δεν βλεπω που αποσκοπει περαν απο την εκφραση πανω στα νευρα καποιων τωρα μπαν κτλπ ειναι αχρειαστα αγωνιστικα η ΑΕΚ πρεπει να βρει τροπο να τους γαμησει 

Link to comment
Share on other sites

Πουτσα μας το αν θα πάνε οι ΠΑΟΚτσηδες στο CL. Το θέμα είναι πως εσύ δεν διεκδικησες ούτε καν την ευκαιρία να πας επειδή ΣΤΟ ΕΠΕΒΑΛΕ ο Ιβαν.

Link to comment
Share on other sites

Just now, amd said:

το να παρακαλας να χασει η ΑΕΚ δεν βλεπω που αποσκοπει περαν απο την εκφραση πανω στα νευρα καποιοι τωρα μπαν κτλπ ειναι αχρειαστα αγωνιστικα η ΑΕΚ πρεπει να βρει τροπο να τους γαμησει 

Ποια ΑΕΚ ? 

 

Της Καρδιάς μας η του Μελισσανίδη ??? ??

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΕΝΝΙΑ_ΕΝΤΕΚΑ said:

Ποια ΑΕΚ ? 

 

Της Καρδιάς μας η του Μελισσανίδη ??? ??

αυτη που μπαινει καθε κυριακη να παιξει 

Link to comment
Share on other sites

Το ποίημα τώρα είναι ότι "σιγά μωρέ, λες και θα περνούσες σε όμιλο". 

Αρχικά, πέρασες πρόπερσι με Ουζουνιδη. Τώρα είναι μονά τα ματς. Αλλά κι αυτό να μην συμβεί, έχεις περισσότερες πιθανότητες για γιουροπα. 

Αυτά τα λέω για το συγκεκριμένο επιχείρημα, το ότι αρέσει στην ΠΑΕ το κρέας στην οπίσθια οπή είναι το μεγάλο πρόβλημα. 

Link to comment
Share on other sites

Διαβαζουμε τρομερα πραγματα. Ρε σεις, ηρεμήστε ρε λίγο. Θα τα διαβαζετε σε λιγο καιρο και θα ντρέπεστε.

Link to comment
Share on other sites

Just now, tony_montana said:

δορυφοροι των γυφτων ... 

τι ζουμε ,Θεε μου ...

Ευτυχώς πέσαμε όμως για να μαστε ανεξάρτητοι ?

Πόντιοι εντελως

Link to comment
Share on other sites

Τωρα καταλαβαμε οτι μασ γραφει επιδεικτικα στα αρχιδια του;

7 χρονια δεν κανει και τιποτα αλλο.

Link to comment
Share on other sites

Λογικα τωρα το sdna θα ξαναγινει καλο site για εγκυρη και σωστη ενημερωση.

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω γενικά ότι δεν έχει καμιά σημασία αν κάποιος παρακαλάει να χάσεις, σημασια έχει ότι ο διοικητικός ηγέτης σου που δεν βαζει ΜΙΑ, παράτησε την 2η θέση, μια ενέργεια με φοβερες ηθικες και πιθανοτατα οικονομικές συνέπειες,  για την οποια θέση σταζαμε στον ιδρώτα παίκτες ακόμα και οπαδοί.

Προκειται περι εντελως ξεφτιλισμένης διοίκησης και δεν είναι ώρα να τα βάζουμε ο ένας με τον άλλον, ο καθενας σε τέτοιες περιπτώσεις αντιδρά διαφορετικά, εμεις εδώ ήμασταν, είμαστε, θα είμαστε, άλλοι είναι οι περαστικοί.

Link to comment
Share on other sites

Μου θυμίζουμε το ανέκδοτο με την τελευταία Ποντια πουτανα που πως πεθανε; Έμαθε ότι οι άλλες πληρώνονται και αυτοκτονησε.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, nikos said:

Νομιζω γενικά ότι δεν έχει καμιά σημασία αν κάποιος παρακαλάει να χάσεις, σημασια έχει ότι ο διοικητικός ηγέτης σου που δεν βαζει ΜΙΑ, παράτησε την 2η θέση, μια ενέργεια με φοβερες ηθικες και πιθανοτατα οικονομικές συνέπειες,  για την οποια θέση σταζαμε στον ιδρώτα παίκτες ακόμα και οπαδοί.

Προκειται περι εντελως ξεφτιλισμένης διοίκησης και δεν είναι ώρα να τα βάζουμε ο ένας με τον άλλον, ο καθενας σε τέτοιες περιπτώσεις αντιδρά διαφορετικά, εμεις εδώ ήμασταν, είμαστε, θα είμαστε, άλλοι είναι οι περαστικοί.

και διαφορετικοι

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, amd said:

 η ΑΕΚ αγωνιστικα πρεπει να τους γαμησει εξωαγωνιστικα δυστυχως βγαινουμε λιγοι

Ρε συ τι αγωνιστικα και εξωαγωνιστικα, εδω εχεις διοικηση που αποδεδειγμενα βαζει τα συμφεροντα αμεσου ανταγωνιστη σου πανω απο τα δικα σου. Ποιος μου λεει εμενα δηλαδη οτι εκτος απο το χθεσινο δεν εχεις πουλησει και το επομενο πρωταθλημα (αν τυχον το διεκδικησεις) στον Ρωσο;

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest tony_montana

Ο διοικητικος ηγετης -φιλαθλος ,αποφασισε οτι δεν θα τερματισεις δευτερος ,ως οφειλες βασει κανονισμου και αποφασισε να συνεννοηθει τηλεφωνικα με αυτον που εγραψε πανυγυρικα στα αρχιδια του τον κανονισμο,ο οποιος κιολας,συνεχιζει να χει παραρτηματα που σου κοβουν βαθμους.

αυτος υποβαθμιζει και μειωνει την ομαδα οχι ο καθε οπαδος που στην τελικη ειναι και ο  μονος που εκτος του οτι πονα την ομαδα ειναι και ο μονος που βαζει το χερι στην τσεπη για παρτη της,οχι ο εργολαβος ουτε ο καθε οσφυοκαμπτης αρδ.

Link to comment
Share on other sites

Just now, AlexKR21 said:

Ρε τι αγωνιστικα και εξωαγωνιστικα, εδω εχεις διοικηση που αποδεδειγμενα βαζει τα συμφεροντα αμεσου ανταγωνιστη σου πανω απο τα δικα σου. Ποιος μου λεει εμενα δηλαδη οτι εκτος απο το χθεσινο δεν εχεις πουλησει και το επομενο πρωταθλημα (αν τυχον το διεκδικησεις) στον Ρωσο;

Γιατί ποιος σου λέει ότι δεν θα πουλήσει και το Κυπελλο στον Βαγγέλη με αντάλλαγμα να σταματήσουν τα καθημερινα ρεπορτάζ για τις... μπίζνες του στο MEGA;

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, AlexKR21 said:

Ρε τι αγωνιστικα και εξωαγωνιστικα, εδω εχεις διοικηση που αποδεδειγμενα βαζει τα συμφεροντα αμεσου ανταγωνιστη σου πανω απο τα δικα σου. Ποιος μου λεει εμενα δηλαδη οτι εκτος απο το χθεσινο δεν εχεις πουλησει και το επομενο πρωταθλημα (αν τυχον το διεκδικησεις) στον Ρωσο;

και παλι αγωνιστικα η ΑΕΚ επιβαλλεται να τους γαμησει και μου ειναι αδιανοητο να θελει καποιος να χασει και να πανηγυρισει γκολ αντιπαλου εισαι μικρος δεν τα εζησες και εδω μεσα τα ζησαμε και θυμομαστε ειναι τραγικο

Link to comment
Share on other sites

Just now, tony_montana said:

Ο διοικητικος ηγετης -φιλαθλος ,αποφασισε οτι δεν θα τερματισεις δευτερος ,ως οφειλες βασει κανονισμου και αποφασισε να συνεννοηθει τηλεφωνικα με αυτον που εγραψε πανυγυρικα στα αρχιδια του τον κανονισμο,ο οποιος κιολας,συνεχιζει να χει παραρτηματα που σου κοβουν βαθμους.

αυτος υποβαθμιζει και μειωνει την ομαδα οχι ο καθε οπαδος που στην τελικη ειναι και ο  μονος που εκτος του οτι πονα την ομαδα ειναι και ο μονος που βαζει το χερι στην τσεπη για παρτη της,οχι ο εργολαβος ουτε ο καθε οσφυοκαμπτης αρδ.

Ο Μελισσανιδης τι ακριβώς είναι για να αποφασιζει έναντι ποιου τιμήματος θα βγάζει την ΑΕΚ στο κλαρι κάθε τοσο; Προεδρος; Μεγαλομετοχος; Επενδυτης; Χορηγος;

Link to comment
Share on other sites

Οκ 

Ας τους γαμησουμε 

Προσωπικά μου είναι αδιαφορο πλέον γιατί αυτή η διοίκηση με χαλάει 

Πώς το λενε 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest tony_montana

ας κανουμε και πασιγιο στο λυομενο.

και αυτο διαφορετικο ειναι.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, ΕΝΝΙΑ_ΕΝΤΕΚΑ said:

Οκ 

Ας τους γαμησουμε 

Προσωπικά μου είναι αδιαφορο πλέον γιατί αυτή η διοίκηση με χαλάει 

Πώς το λενε 

 

 

Ε ναι λες κι έχει σημασία τι θα παρακαλάει ο καθενας.

Πραγματα κουραστικά με τα χρονια.

Οκ απλά οποιος το παρακαλάει ας μην το γράφει να μην προκαλούνται εντάσεις και τελος.

Link to comment
Share on other sites

Just now, tony_montana said:

ας κανουμε και πασιγιο στο λυομενο.

και αυτο διαφορετικο ειναι.

Συμφωνώ 

Για ένα διαφορετικό ποδόσφαιρο . 

Οh wait.... Αυτός είναι εχθρός του αφεντικού μου 

Link to comment
Share on other sites

Just now, amd said:

και παλι αγωνιστικα η ΑΕΚ επιβαλλεται να τους γαμησει και μου ειναι αδιανοητο θα θελει καποιος να χασει και να πανηγυρισει γκολ αντιπαλου εισαι μικρος δεν τα εζησες και εδω μεσα τα ζησαμε και θυμομαστε ειναι τραγικο

Δεν μιλαω για τα Μητρογλου Fc προφανως γι αυτο και το σβησα το κομματι αυτο. Απλα με βαση το ερωτημα που σου κανα προσπαθω να καταλαβω που θα βρω το κινητρο να ασχοληθω με το αγωνιστικο για τον τελικο, για του χρονου κτλπ. Δεν μιλαμε για διοικηση που αδυνατει απλα να σε προστατεψει, αλλα που αρνειται αφου βαζει την επιτυχια του ανταγωνιστη σου πανω απ τη δικη σου. Σαν να λεμε δηλαδη οτι Μητρογλου FC (η καλυτερα... Ιβαν Fc) ειναι ο ανθρωπος στη διοικηση. Εφιαλτης

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×