Jump to content

ΑΕΚ - ΠΑΟΚ (9η Αγ. Play-Offs), 15/07/2020, 21:30, NS1


agelos
 Share

MVP-Κοουτσινγκ-βραβειο σοιλεδη  

26 members have voted

  1. 1. M.V. P.

    • Μπάρκας
      0
    • Λόπες
      0
    • Παουλίνιο
      0
    • Τσιγκρίνσκι
      4
    • Οικονόμου
      2
    • Σβάρνας
      4
    • Σιμόες
      0
    • Κρστισίτς
      4
    • Μάνταλος
      6
    • Λιβάγια
      3
    • Ολιβέιρα
      0
    • Βέρντε
      2
    • Αραούχο
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Καρέρα

    • Καλό
      2
    • Μέτριο
      8
    • Κακό
      13
    • Φυσιολογικό
      2
  3. 3. Βραβείο Σοϊλέδη (χειρότερος παίκτης)

    • Μπάρκας
      0
    • Λόπες
      2
    • Παουλίνιο
      1
    • Τσιγκρίνσκι
      0
    • Οικονόμου
      4
    • Σβάρνας
      0
    • Σιμόες
      0
    • Κρστισίτς
      1
    • Μάνταλος
      2
    • Λιβάγια
      8
    • Ολιβέιρα
      6
    • Βέρντε
      0
    • Αραούχο
      1


Recommended Posts

1 minute ago, Bukowski said:

Είπα να μην τα γράψω Γιατί θα παρεξηγηθεί ο Μπιλ και ο Amd οπότε αρκέστηκα στο κτλ κτλ

γραψε οτι θες στα @@ μου εμενα ετσι και αλλιως μαλακιες εχουν γραφτει απειρες

Link to comment
Share on other sites

Χωνεψα μια μπριζόλα, την απόφαση για μη ένσταση ακόμα.

ΓΑΜΙΕΣΤΕ.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, mobster21 said:

Είχες την ευκαιρία να γαμήσεις αυτή την ομάδα για φέτος. Του χρόνου με το μείον εφτά είναι ήδη χαμένη η χρονιά για αυτούς. 

Με λίγα λόγια είχες σήμερα την ευκαιρία να τους τελειώσεις. Και δεν το έκανες.

Η ιστορία θα δείξει ποιος είχε δίκιο και ποιος άδικο. 

Μακάρι να έχεις εσύ.

Αν φάνε -7 του χρόνου ίσως κάνουμε ένσταση ως έχοντες έννομο συμφέρον επειδή θέλουμε οι αγώνες να παίζονται εντός γηπεδου. Βασικά σίγουρα θα κάνουμε τι ισως..

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, mobster21 said:

Είχες την ευκαιρία να γαμήσεις αυτή την ομάδα για φέτος. Του χρόνου με το μείον εφτά είναι ήδη χαμένη η χρονιά για αυτούς. 

Με λίγα λόγια είχες σήμερα την ευκαιρία να τους τελειώσεις. Και δεν το έκανες.

Η ιστορία θα δείξει ποιος είχε δίκιο και ποιος άδικο. 

Μακάρι να έχεις εσύ.

Ποιο δίκιο να έχει 

Για τη πάρτυ του καλά έκανε 

Οι υποταγες του Δημητράκη ποτέ δεν είναι τζάμπα 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Bukowski said:

Αν φάνε -7 του χρόνου ίσως κάνουμε ένσταση ως έχοντες έννομο συμφέρον επειδή θέλουμε οι αγώνες να παίζονται εντός γηπεδου. Βασικά σίγουρα θα κάνουμε τι ισως..

Και όταν φάμε -3 για επεισόδια περίπου 1 κμ εκτός γηπέδου θα μας γαμανε ηθικά πάντα 

Link to comment
Share on other sites

Σχόλιο από 365:

Το μεσημερι εξεφρασα την αντιθεση μου στο να κανει η ομαδα ενσταση κ δυστυχως διαφωνησαν πολλοι με τα σχολια μου.μετα απο αυτη την θριαμβευτικη αποφαση του τεταστιου δημητρη μελισσανιδη θα θελα να πω στα αδερφια αυτα καποια πραγματα:

Παιδια αυτο σημαινει να εισαι οριτζιναλ.σημαινει γνησιος και επειδη ειμαστε οι μονοι οπαδοι που το φωναζουμε απο μικρα παιδια σημερα μας εδωσε ο προεδρος ενα μεγαλο μαθημα.αυτο ειναι το γνησιος και ειμαστε πολυ περηφανοι.προσωπικα νιωθω σαν να κατακτησαμε ενα μεγαλο τιτλο.ενα χρονο πριν μπουμε στην αγ.σοφια,4 χρονια πριν κλεισουμε εναν αιωνα ιστοριας,λιγες μερες μετα την ανακοινωση οτι η αγ σοφια γινεται τζαμι,μια εποχη που οι τουρκοι κανουν οτι εκαναν με τις γενοκτονιες των προγονων μας,σημερα που η μιση ελλαδα βλεπει το κοκκινο ποταμι παραγωγης σαββιδη και οπεν,ερχεται αυτη η αποφαση του τιγρη να δειξει σε ολους τους ελληνες τι σημαινει ΑΕΚ ,ποια ειναι η γνησια ομαδα της προσφυγιας και να μας δωσει αλλη μια περηφανη ιστορια για να λεμε στα παιδια μας σημερα κ στα εγγονια μας αυριο.

Ευχαριστουμε κυριε μελισσανιδη κ παλι για ολα.θα γραφτεις στην ιστορια αυτου του τοπου με χρυσα γραμματα διπλα σε ολους τους μεγαλους πατριωτες μας.κ το ξερεις.

συσσωμη η οικογενεια σαββιδη αν εχουν ποντιακο αιμα και σεβονται την ιστορια μας να βγουνε να πουνε ενα μεγαλο ευχαριστω κ συγνωμη για ολα οσα μας εχουνε κανει 4 χρονια τωρα.

Τωρα ετσι να στε πανυβλακες μακεδονομαχοι με κατω το κεφαλι κ γεματοι ντροπη κ για την αεκαρα απο δω κ περα μουγκα

????????????????????????

  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

Σχόλιο από 365:

Το μεσημερι εξεφρασα την αντιθεση μου στο να κανει η ομαδα ενσταση κ δυστυχως διαφωνησαν πολλοι με τα σχολια μου.μετα απο αυτη την θριαμβευτικη αποφαση του τεταστιου δημητρη μελισσανιδη θα θελα να πω στα αδερφια αυτα καποια πραγματα:

Παιδια αυτο σημαινει να εισαι οριτζιναλ.σημαινει γνησιος και επειδη ειμαστε οι μονοι οπαδοι που το φωναζουμε απο μικρα παιδια σημερα μας εδωσε ο προεδρος ενα μεγαλο μαθημα.αυτο ειναι το γνησιος και ειμαστε πολυ περηφανοι.προσωπικα νιωθω σαν να κατακτησαμε ενα μεγαλο τιτλο.ενα χρονο πριν μπουμε στην αγ.σοφια,4 χρονια πριν κλεισουμε εναν αιωνα ιστοριας,λιγες μερες μετα την ανακοινωση οτι η αγ σοφια γινεται τζαμι,μια εποχη που οι τουρκοι κανουν οτι εκαναν με τις γενοκτονιες των προγονων μας,σημερα που η μιση ελλαδα βλεπει το κοκκινο ποταμι παραγωγης σαββιδη και οπεν,ερχεται αυτη η αποφαση του τιγρη να δειξει σε ολους τους ελληνες τι σημαινει ΑΕΚ ,ποια ειναι η γνησια ομαδα της προσφυγιας και να μας δωσει αλλη μια περηφανη ιστορια για να λεμε στα παιδια μας σημερα κ στα εγγονια μας αυριο.

Ευχαριστουμε κυριε μελισσανιδη κ παλι για ολα.θα γραφτεις στην ιστορια αυτου του τοπου με χρυσα γραμματα διπλα σε ολους τους μεγαλους πατριωτες μας.κ το ξερεις.

συσσωμη η οικογενεια σαββιδη αν εχουν ποντιακο αιμα και σεβονται την ιστορια μας να βγουνε να πουνε ενα μεγαλο ευχαριστω κ συγνωμη για ολα οσα μας εχουνε κανει 4 χρονια τωρα.

Τωρα ετσι να στε πανυβλακες μακεδονομαχοι με κατω το κεφαλι κ γεματοι ντροπη κ για την αεκαρα απο δω κ περα μουγκα

????????????????????????

ΧΥΝΝΝΝ ΛΟΒΟΤΟΜΗ 

Link to comment
Share on other sites

Guest tony_montana
5 minutes ago, Bukowski said:

Σχόλιο από 365:

Το μεσημερι εξεφρασα την αντιθεση μου στο να κανει η ομαδα ενσταση κ δυστυχως διαφωνησαν πολλοι με τα σχολια μου.μετα απο αυτη την θριαμβευτικη αποφαση του τεταστιου δημητρη μελισσανιδη θα θελα να πω στα αδερφια αυτα καποια πραγματα:

Παιδια αυτο σημαινει να εισαι οριτζιναλ.σημαινει γνησιος και επειδη ειμαστε οι μονοι οπαδοι που το φωναζουμε απο μικρα παιδια σημερα μας εδωσε ο προεδρος ενα μεγαλο μαθημα.αυτο ειναι το γνησιος και ειμαστε πολυ περηφανοι.προσωπικα νιωθω σαν να κατακτησαμε ενα μεγαλο τιτλο.ενα χρονο πριν μπουμε στην αγ.σοφια,4 χρονια πριν κλεισουμε εναν αιωνα ιστοριας,λιγες μερες μετα την ανακοινωση οτι η αγ σοφια γινεται τζαμι,μια εποχη που οι τουρκοι κανουν οτι εκαναν με τις γενοκτονιες των προγονων μας,σημερα που η μιση ελλαδα βλεπει το κοκκινο ποταμι παραγωγης σαββιδη και οπεν,ερχεται αυτη η αποφαση του τιγρη να δειξει σε ολους τους ελληνες τι σημαινει ΑΕΚ ,ποια ειναι η γνησια ομαδα της προσφυγιας και να μας δωσει αλλη μια περηφανη ιστορια για να λεμε στα παιδια μας σημερα κ στα εγγονια μας αυριο.

Ευχαριστουμε κυριε μελισσανιδη κ παλι για ολα.θα γραφτεις στην ιστορια αυτου του τοπου με χρυσα γραμματα διπλα σε ολους τους μεγαλους πατριωτες μας.κ το ξερεις.

συσσωμη η οικογενεια σαββιδη αν εχουν ποντιακο αιμα και σεβονται την ιστορια μας να βγουνε να πουνε ενα μεγαλο ευχαριστω κ συγνωμη για ολα οσα μας εχουνε κανει 4 χρονια τωρα.

Τωρα ετσι να στε πανυβλακες μακεδονομαχοι με κατω το κεφαλι κ γεματοι ντροπη κ για την αεκαρα απο δω κ περα μουγκα

????????????????????????

προσωπικα,και δεν ντρεπομαι καθολου,ευχομαι ,απο καρδιας ,να πεσει στα σκληρα ναρκωτικα.

Link to comment
Share on other sites

Guest Fadrhonc21
8 minutes ago, Bukowski said:

Σχόλιο από 365:

Το μεσημερι εξεφρασα την αντιθεση μου στο να κανει η ομαδα ενσταση κ δυστυχως διαφωνησαν πολλοι με τα σχολια μου.μετα απο αυτη την θριαμβευτικη αποφαση του τεταστιου δημητρη μελισσανιδη θα θελα να πω στα αδερφια αυτα καποια πραγματα:

Παιδια αυτο σημαινει να εισαι οριτζιναλ.σημαινει γνησιος και επειδη ειμαστε οι μονοι οπαδοι που το φωναζουμε απο μικρα παιδια σημερα μας εδωσε ο προεδρος ενα μεγαλο μαθημα.αυτο ειναι το γνησιος και ειμαστε πολυ περηφανοι.προσωπικα νιωθω σαν να κατακτησαμε ενα μεγαλο τιτλο.ενα χρονο πριν μπουμε στην αγ.σοφια,4 χρονια πριν κλεισουμε εναν αιωνα ιστοριας,λιγες μερες μετα την ανακοινωση οτι η αγ σοφια γινεται τζαμι,μια εποχη που οι τουρκοι κανουν οτι εκαναν με τις γενοκτονιες των προγονων μας,σημερα που η μιση ελλαδα βλεπει το κοκκινο ποταμι παραγωγης σαββιδη και οπεν,ερχεται αυτη η αποφαση του τιγρη να δειξει σε ολους τους ελληνες τι σημαινει ΑΕΚ ,ποια ειναι η γνησια ομαδα της προσφυγιας και να μας δωσει αλλη μια περηφανη ιστορια για να λεμε στα παιδια μας σημερα κ στα εγγονια μας αυριο.

Ευχαριστουμε κυριε μελισσανιδη κ παλι για ολα.θα γραφτεις στην ιστορια αυτου του τοπου με χρυσα γραμματα διπλα σε ολους τους μεγαλους πατριωτες μας.κ το ξερεις.

συσσωμη η οικογενεια σαββιδη αν εχουν ποντιακο αιμα και σεβονται την ιστορια μας να βγουνε να πουνε ενα μεγαλο ευχαριστω κ συγνωμη για ολα οσα μας εχουνε κανει 4 χρονια τωρα.

Τωρα ετσι να στε πανυβλακες μακεδονομαχοι με κατω το κεφαλι κ γεματοι ντροπη κ για την αεκαρα απο δω κ περα μουγκα

????????????????????????

Όσοι υποστηρίζουν τον Δημητράκη, είναι κάτι σαν τους υποστηρικτές του Ντόναλτ που υποστηρίζουν συγχρόνως ότι η Γη είναι επίπεδη. Δεν έχει κανένα νόημα να ασχολείσαι μαζί τους

Link to comment
Share on other sites

Διάβασα 25 σελίδες μαζεμένες. Χαμός. Ας μείνουμε ήρεμοι όσο γίνεται. Ήταν ένα θέμα που θα δίχαζε. Εγώ ήμουν 50-50 , γιατί από την μια ήθελα τους σιχαμένους να πονάνε, από την άλλη είμαι κατά των ενστάσεων , κυρίως για λόγους που Δεν επηρέασαν το αγωνιστικό. Αυτό που με απογοητεύει είναι η αίσθηση ότι κ την επόμενη χρόνια δεν υπάρχει σοβαρή προοπτική. Δεν πρόκειται να πέσουν λεφτά, και μάλλον δεν πίστευουν ότι κυνηγάνε σοβαρά πρόκριση σε τσουλου. Για παίκτες κ προπονητή, δεν ξέρω αν νιώθουν απογοητευμένοι, αλλά χθες είχαν μια χρυσή ευκαιρία να γαμησουν τις μπουγατσες κ τα έκαναν σκατα....

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Vagos21 said:

Διάβασα 25 σελίδες μαζεμένες. Χαμός. Ας μείνουμε ήρεμοι όσο γίνεται. Ήταν ένα θέμα που θα δίχαζε. Εγώ ήμουν 50-50 , γιατί από την μια ήθελα τους σιχαμένους να πονάνε, από την άλλη είμαι κατά των ενστάσεων , κυρίως για λόγους που Δεν επηρέασαν το αγωνιστικό. Αυτό που με απογοητεύει είναι η αίσθηση ότι κ την επόμενη χρόνια δεν υπάρχει σοβαρή προοπτική. Δεν πρόκειται να πέσουν λεφτά, και μάλλον δεν πίστευουν ότι κυνηγάνε σοβαρά πρόκριση σε τσουλου. Για παίκτες κ προπονητή, δεν ξέρω αν νιώθουν απογοητευμένοι, αλλά χθες είχαν μια χρυσή ευκαιρία να γαμησουν τις μπουγατσες κ τα έκαναν σκατα....

Κανείς δεν διχαστηκε. Από την μια είναι ο Μελισσανιδης οι ΑΡΔ του και λίγοι 60αρηδες ξέρω γω νοσταλγοί του Μπαγεβιτς και από την άλλη η συντριπτική πλειοψηφία του κοσμου. Στο πρώτο πιστολιασμα που θα σου ΞΑΝΑΡΙΞΕΙ ο Ιβάν (και χτες σου έριξε με το πεναλτι που δεν δόθηκε) θα δεις τον... διχασμο.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ego pou den goustaro enstaseis eimai 60arhs nostalgos tou Bajevic? Gia xalarose ligo. Kai sta arxidia mou o Melisanidhs

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, felman said:

Ego pou den goustaro enstaseis eimai 60arhs nostalgos tou Bajevic? Gia xalarose ligo. Kai sta arxidia mou o Melisanidhs

Boomer εισαι

Link to comment
Share on other sites

Stis mavres sou eisai. Se glenthse Kai h Arsenal exthes meta thn Burnley. Asta na pane. ?

Tha eimaste omos ston teliko arxontoi. Me tis kapeladoures mas. 

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι στην πραγματικότητα δεν εχει κανεις προβλημα με το τιπιστευει ο καθενας οτι επρεπε να κανει η ομάδα.

Το πρόβλημα είναι το τι και γιατί το έκανε αυτό η ομάδα, δηλαδή ο Μελ.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Geologos said:

Νομίζω ότι στην πραγματικότητα δεν εχει κανεις προβλημα με το τιπιστευει ο καθενας οτι επρεπε να κανει η ομάδα.

Το πρόβλημα είναι το τι και γιατί το έκανε αυτό η ομάδα, δηλαδή ο Μελ.

Ααα γεια σου

Αν πιστευαμε οντως οτι το θεμα ειναι οντως η ηθικη και η διαφορετικοτητα θα επεφτε κανα μπινελικι απο τους διαφωνουντες και μεχρι εκει

Link to comment
Share on other sites

Guest Fadrhonc21
6 minutes ago, felman said:

Ego pou den goustaro enstaseis eimai 60arhs nostalgos tou Bajevic? Gia xalarose ligo. Kai sta arxidia mou o Melisanidhs

Θες επαγγελματικό ή ερασιτεχνικό αθλητισμό; Από την στιγμή που χάνονται εκατομμύρια και για τους παίκτες/προπονητή μπορεί να χαθεί μια προοπτική ζωής τότε η ένσταση είναι μονόδρομος. Ο αντίπαλος με το έτσι θέλω έβαλε στην αποστολή 12  παίκτες που δεν έπρεπε να μπουν, τραυματίστηκε ο καλύτερος σου αμυντικός χωρίς λόγο που θα στοιχίσει πολύ στο κύπελλο και σε βάζει σε άπειρη εσωστρέφεια - ειδικά αν ο γαύρος σου βάλει ταφόπλακα.

Αν είχε αρχίδια ο Δημητράκης και ήταν άντρας θα είχε βγει θα είχε δώσει όλο το πριμ της 2ης θέσης σε όλους, θα είχε διπλασιάσει το πριμ κυπέλλου και μετά θα έβγαζε ανακοινώσεις "ηθικής" - χάθηκε η ηθική και την βρήκε ο Δημητράκης, εντάξει γελάμε με την κατάντια αυτής της διοίκησης

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Geologos said:

Νομίζω ότι στην πραγματικότητα δεν εχει κανεις προβλημα με το τιπιστευει ο καθενας οτι επρεπε να κανει η ομάδα.

Το πρόβλημα είναι το τι και γιατί το έκανε αυτό η ομάδα, δηλαδή ο Μελ.

Με οποιαδήποτε άλλη ομάδα αν είχε συμβεί αυτό ακόμα και με Βαζελο τολμώ να πω και με γαύρο δεν θα συνέβαινε όλο αυτό. Η απροθυμία όμως που δείχνεις να αντιδράσεις στα διαρκή νταβατζηλικια του Ιβάν οδηγεί σε περίεργους συνειρμούς πλεον.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Geologos said:

Νομίζω ότι στην πραγματικότητα δεν εχει κανεις προβλημα με το τιπιστευει ο καθενας οτι επρεπε να κανει η ομάδα.

Το πρόβλημα είναι το τι και γιατί το έκανε αυτό η ομάδα, δηλαδή ο Μελ.

Afto akrivos. Pantos den to ekane epeidh o felman einai romantikos Kai den goustarei tis enstaseis. Apopsh mou

Link to comment
Share on other sites

Just now, felman said:

Afto akrivos. Pantos den to ekane epeidh o felman einai romantikos Kai den goustarei tis enstaseis. Apopsh mou

Άμα κατεβάσει ο γαύρος τον Κριστιάνο στον τελικό για ένα ματς χωρίς δελτίο κυριλέ αρα;

Link to comment
Share on other sites

Εντωμεταξυ ποιος ξέρει τι σκεφτόταν μέχρι τις 5 το απόγευμα. 
Μαλλον είχαμε συνδιαλλαγές επι συνδιαλλαγών.

Το ξαναγράφω για πολλοστη: αν θες να το παίξεις ηθικός 10 - 11 το πρωί έχεις αποφασίσει. Ούτε αυτό δεν έκανε, έστω έτσι, για τα ματια του κόσμου.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Fadrhonc21 said:

Θες επαγγελματικό ή ερασιτεχνικό αθλητισμό; Από την στιγμή που χάνονται εκατομμύρια και για τους παίκτες/προπονητή μπορεί να χαθεί μια προοπτική ζωής τότε η ένσταση είναι μονόδρομος. Ο αντίπαλος με το έτσι θέλω έβαλε στην αποστολή 12  παίκτες που δεν έπρεπε να μπουν, τραυματίστηκε ο καλύτερος σου αμυντικός χωρίς λόγο που θα στοιχίσει πολύ στο κύπελλο και σε βάζει σε άπειρη εσωστρέφεια - ειδικά αν ο γαύρος σου βάλει ταφόπλακα.

Αν είχε αρχίδια ο Δημητράκης και ήταν άντρας θα είχε βγει θα είχε δώσει όλο το πριμ της 2ης θέσης σε όλους, θα είχε διπλασιάσει το πριμ κυπέλλου και μετά θα έβγαζε ανακοινώσεις "ηθικής" - χάθηκε η ηθική και την βρήκε ο Δημητράκης, εντάξει γελάμε με την κατάντια αυτής της διοίκησης

Den goustaro na peftei o klhros sthn omada mou na kanei enstash otan prepei na epemvainei aftepagelta athlitikos dikasths, eisageleas, omospondia ktl. Opos se ola ta prohgmena evropaika protathlimata.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Guest Fadrhonc21
Just now, felman said:

Den goustaro na peftei o klhros sthn omada mou na kanei enstash otan prepei na epemvainei aftepagelta athlitikos dikasths, eisageleas, omospondia ktl. Opos se ola ta progmena evropaika protathlimata.

Κι εγώ δεν γουστάρω να έχουμε limits σε δρόμους που μπορείς εύκολα να πας με 160km/h, τι να κάνουμε δηλαδή; Αυτοί ήταν οι κανόνες που είχαν συμφωνηθεί στην ΕΠΟ (αυτό έχω καταλάβει τουλάχιστον), αν δεν συμφωνούσε ο ηθικός Δημητράκης να έκανε κάτι.

Link to comment
Share on other sites

Ego den goustaro enstaseis. Me to zori na mou alakseis gnomh Kai aksies. 

An Sou aresei. Ean den...diko sou to thema.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, felman said:

Den goustaro na peftei o klhros sthn omada mou na kanei enstash otan prepei na epemvainei aftepagelta athlitikos dikasths, eisageleas, omospondia ktl. Opos se ola ta prohgmena evropaika protathlimata.

Αυτό έγραψα από την πρώτη στιγμή. Σε νορμάλ χώρα δεν θα είχε καμία σχέση με όλο αυτό η Α.Ε.Κ. Τιμωρία από την λίγκα αυτόματα και τέλος.

Βέβαια νορμάλ χώρα δεν είμαστε, από εκεί και πέρα πήρε την λάθος απόφαση ο ιδιοκτήτης. 

Αλήθεια, αυτός ο Ασλανίδης δεν μπορούσε να πάρει απόφαση μόνος του; λολ

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×