Jump to content

Παλιοί παίκτες της ΑΕΚ #2


nikos
 Share

Recommended Posts

1 minute ago, Bukowski said:

Αν δεν ειχαν σημασια οσα ελεγε στον πραγματικό κόσμο, δεν θα τα ελεγε. Αλλα βρηκε κοινο καπου μεταξυ ΧΑ και σοβαρής ΧΑ να πει τις μαλακιτσες του. Περισσοτερο απο ολα ομως, με νευριάζει που ο μοναδικός λόγος που θα ήθελε να είναι στα εγκαίνια, ειναι για να ξεπλυθει και να χει να λεει μετα οτι "μα με καλεσαν" αντι να κανει τουμπεκί καθε που τον ρωτάνε "Βασιλάκη θα σαι στα εγκαίνια".

Πολλή γράφουν πολλά αλλα δεν του δίνει κανένας σημασία . Μάλλον διαφήμιση του κάνεις με το να ασχολείσαι .

Link to comment
Share on other sites

Just now, AG21 said:

Πολλή γράφουν πολλά αλλα δεν του δίνει κανένας σημασία . Μάλλον διαφήμιση του κάνεις με το να ασχολείσαι .

Οταν ειναι να προσληφθείς καπου παντως, μια χαρα ρολο παιζει το δημόσιο προφιλ και λογος σου.

Link to comment
Share on other sites

Τελος παντων @AG21 για να μην το κουράζουμε, επειδη τα χουμε ξαναπει. Εγω εχω δίκιο στο θέμα και φαίνεται αυτό απο το γεγονος που ουδείς (κυριολεκτικα κανεις ομως) τον προσλαμβάνει πουθενά τοσα χρονια. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

Τελος παντων @AG21 για να μην το κουράζουμε, επειδη τα χουμε ξαναπει. Εγω εχω δίκιο στο θέμα και φαίνεται αυτό απο το γεγονος που ουδείς (κυριολεκτικα κανεις ομως) τον προσλαμβάνει πουθενά τοσα χρονια. 

οχι για τις απόψεις του παντως αλλα για το χαρακτήρα του που είναι προβληματικός . και εγώ βαριέμαι να το συνεχίσουμε αλλα πραγματικά πρέπει να το ψάξεις αυτό που επιλέγεις υπηρεσίες ανάλογα τα πολιτικά φρονήματα γιατί πολλού θα σε χαρακτηρίσουν κάπως και με αντίστοιχους χαρακτηρισμούς με το Τσιάρτα και δεν θα σου αρέσει .

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, AG21 said:

οχι για τις απόψεις του παντως αλλα για το χαρακτήρα του που είναι προβληματικός . και εγώ βαριέμαι να το συνεχίσουμε αλλα πραγματικά πρέπει να το ψάξεις αυτό που επιλέγεις υπηρεσίες ανάλογα τα πολιτικά φρονήματα γιατί πολλού θα σε χαρακτηρίσουν κάπως και με αντίστοιχους χαρακτηρισμούς με το Τσιάρτα και δεν θα σου αρέσει .

Οι απόψεις του πηγάζουν απο το οτι ειναι προβληματικος. Εγω παντως τυπο που γράφει οπως ο Τσιαρτας στα social media δεν θα τον προσλαμβανα ποτε αφου θα διακινδυνευα να τον εντοπίσουν πελάτες και να στράβωναν. Τωρα το πως θα με χαρακτηρισουν όσοι είναι της λογικής "να διαχωρίσουμε τον ηθοποιό απο τον άνθρωπο Φιλιππιδη" μου ειναι ψιλοαδιαφορο.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Bukowski said:

Οι απόψεις του πηγάζουν απο το οτι ειναι προβληματικος. Εγω παντως τυπο που γράφει οπως ο Τσιαρτας στα social media δεν θα τον προσλαμβανα ποτε αφου θα διακινδυνευα να τον εντοπίσουν πελάτες και να στράβωναν. Τωρα το πως θα με χαρακτηρισουν όσοι είναι της λογικής "να διαχωρίσουμε τον ηθοποιό απο τον άνθρωπο Φιλιππιδη" μου ειναι ψιλοαδιαφορο.

Εντάξει το τερμάτισες εντελώς . Πολιτικές απόψεις οι μεν ποινικά αδικήματα τα δε .

Link to comment
Share on other sites

Ευτυχώς είναι κομμουνιστής ο Μελισσανιδης και απέβαλε τον Τσιάρτα από την οικογένεια της ΑΕΚ. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, mporat said:

Ευτυχώς είναι κομμουνιστής ο Μελισσανιδης και απέβαλε τον Τσιάρτα από την οικογένεια της ΑΕΚ. 

Τα γράψαμε αυτα προηγουμενως, για τα ρουφιανιλικια τον εκοψε. Αλλα ρε σεις, αφου το ξέρουμε όλοι πως σε 6-7 μηνες το πολυ, παλι στον Μελισσανιδη θα κωλοτριβεται ο Βασίλης μπας και βγαλει κανα μεροκάματο.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Με τη λογική του μπούκο δεν θσ έπρεπε να είχα δηλωμένο κομμουνιστή λογιστή μέχρι τη σύνταξη του , άνθρωπο που ζούσε και κοιμόταν με την επανάσταση του προλεταριάτου ούτε ένα κολόγαυρο υπάλληλο  . Δεν θα έπρεπε να δώ αν μου κάνει τη δουλειά αλλα τα πιστεύω του . 

Η πλάκα ειναι οτι και με το καινούργιο λογιστή τσακώνομαι γιατι είναι γαύρος και βρίζει το μελ . χαχαχα  

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, AG21 said:

. Σέβομαι το χώρο .

Εγω οπως ειδες ρωτησα, οποτε οι χαρακτηρισμοι επιστρεφονται. Και ρωτησα επειδη βλεπω πως εμφανως δυσκολεύεσαι να κατανοήσεις κατι απολυτως ξεκαθαρο που έγραψα, πως δηλαδη δεν θα προσλαμβανα στην επιχειρηση μου καποιον με αυτη την δημόσια εικονα που εχει ο Τσιαρτας, διακινδυνευοντας να δυσαρεστήσει με την παρουσια του και μονο εστω και εναν πελάτη μου. Και μου απαντάς αν θα πήγαινα σε λογιστή. Κατσε κρινε τωρα τι έγραψα εγώ και τι απάντησες εσυ με χαχαχούχες κιολας.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Bukowski said:

Εγω οπως ειδες ρωτησα, οποτε οι χαρςκτηρισμοι επιστρεφονται. Και ρωτησα επειδη βλεπω πως εμφανως δυσκολεύεσαι να κατανοήσεις κατι απολυτως ξεκαθαρο που έγραψα, πως δηλαδη δεν θα προσλαμβανα στην επιχειρηση μου καποιον με αυτη την δημόσια εικονα που εχει ο Τσιαρτας, διακινδυνευοντας να δυσαρεστήσει εστω και εναν πελάτη. Και μου απαντάς αν θα πήγαινα σε λογιστή. Κατσε κρινε τωρα τι έγραψα εγώ και τι απάντησες εσυ με χαχαχούχες κιολας.

Στο εξηγώ απλά οτι κανεις δεν ασχολείται με το τι λέει  .Όποιοι ασχολούνται με ξεπερνάει κυριολεκτικά η το κάνουν για χαζούς μικροπολιτικούς λόγους  . Ενας πρώην καλός ποδοσφαιριστής ειναι η βαρύτητα στο τι λέει ειναι 0 κυριολεκτικά . Το θέμα μαζί του ειναι ο χαρακτήρας και η ακαταλληλότητα του στο να κάνει οποιαδήποτε δουλειά . Πώς να στο πώ απλά να το καταλάβεις ?

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, AG21 said:

Στο εξηγώ απλά οτι κανεις δεν ασχολείται με το τι λέει και το τι κάνει .Όποιοι ασχολούνται έχουν πρόβλημα .

Μονος σου εχεις θεσει θεμα (σημαντικοτητας) μονος σου το εξηγείς κιολας. Αλλα πράγματα σου γράφω εγω, αλλα κανεις (?) πως καταλαβαινεις και αλλα σχολιάζεις. Τελος παντων πες οτι εισαι ομοιδεάτης του Βασιλη (και αυτος αλλωστε για συμμορίτες γραφει) και νιωθεις άβολα με ολο αυτο και παμε παρακάτω. Γιατι στο κάτω κάτω της γραφής αυτο ειναι το θεμα σου.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Bukowski said:

Μονος σου εχεις θεσει θεμα (σημαντικοτητας) μονος σου το εξηγείς κιολας. Αλλα πράγματα σου γράφω εγω, αλλα κανεις (?) πως καταλαβαινεις και αλλα σχολιάζεις. Τελος παντων πες οτι εισαι ομοιδεάτης του Βασιλη (και αυτος αλλωστε για συμμορίτες γραφει) και νιωθεις άβολα με ολο αυτο και παμε παρακάτω. 

βασικά δεν ξέρω τι πιστεύει για να ξέρω αν ειμαι ομοιδεάτης . Ποτέ δεν ασχολήθηκα να δώ τι γράφει γιατί μου είναι ΑΔΙΑΦΟΡΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΆ . Συνεχιζεις να προσπαθείς να με προβοκάρεις . Εγώ πιστεύω στην ελευθερία του λόγου ενώ εσύ μιλάς για εργατικό αποκλεισμό και απομόνωση με βάση τις απόψεις αρα μάλλον το πρόβλημα δεν ειναι με εμένα . 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, AG21 said:

βασικά δεν ξέρω το πιστεύει για να ξέρω αν ειμαι ομοιδεάτης . Συνεχιζεις να προσπαθείς να με προβοκάρεις . Εγώ πιστεύω στην ελευθερία του λόγου ενώ εσύ μιλάς για εργατικό αποκλεισμό και απομόνωση με βάση τις απόψεις αρα μάλλον το πρόβλημα δεν ειναι με εμένα . 

Οτι θα γράφεις πχ από το πρωί ως το βραδυ μαλακιες στα σοσιαλ μίντια για αριστερούς, μετανάστες, ομοφυλόφιλους κλπ και μετα θα εχεις την αξίωση να σε προσλαβω εγω οταν έχω πελάτες μεταξυ αλλων και αριστερούς, μετανάστες και ομοφυλοφιλους. ΟΚ εγινε.

Link to comment
Share on other sites

Ξαναλέω ο Τσιάρτας ειναι Μαλάκας , προβληματικός και ακατάλληλος για κάθε δουλειά και οι πολιτικές του απόψεις δεν έχουν καμιά αξία αλλα όλα αυτά που λές δεν έχει σχέση με αυτά και θεωρείς σωστό οτι ο φτάνει που έχει αυτές τις απόψεις για να μην βρεί δουλειά . 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, AG21 said:

Ξαναλέω ο Τσιάρτας ειναι Μαλάκας , προβληματικός και ακατάλληλος για κάθε δουλειά και οι πολιτικές του απόψεις δεν έχουν καμιά αξία αλλα όλα αυτά που λές δεν έχει σχέση με αυτά και θεωρείς σωστό οτι ο φτάνει που έχει αυτές τις απόψεις για να μην βρεί δουλειά . 

Δεν ειναι απλα.πολιτικές του αποψεις, ειναι hate speech για μερίδα της ελληνικής κοινωνίας και αυτο ειναι μια χαρα λογος να τον αποκλείσει επαγγελματικα μια εταιρεία η οποία η οποια απευθύνεται ΚΑΙ σε αυτους που υβρίζει ο Τσιαρτας. Και ο Μαυρος καραδεξιος ειναι και ο Λυμπε ιδιος και χειρότερος με τον Βασίλη, ουδείς ασχολήθηκε ομως ή τους απέκλεισε ακριβως γιατι φρόντισαν να μην βρίζουν μερίδα της κοινωνίας.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

Οτι θα γράφεις πχ από το πρωί ως το βραδυ μαλακιες στα σοσιαλ μίντια για αριστερούς, μετανάστες, ομοφυλόφιλους κλπ και μετα θα εχεις την αξίωση να σε προσλαβω εγω οταν έχω πελάτες μεταξυ αλλων και αριστερούς, μετανάστες και ομοφυλοφιλους. ΟΚ εγινε.

Εσύ προγαφώς όχι αλλα ολοι οι υπόλοιποι αν είναι καλός στη δουλειά του ΝΑΙ .  Ετσι λειτουργεί η κοινωνία και σωστά για μένα . Το θέμα με το Τσιάρτα ειναι οτι ενώ ξέρει πολλή μπάλα δεν φτάνει για να κάνει καλά τη δουλειά .

Link to comment
Share on other sites

Just now, AG21 said:

Εσύ προγαφώς όχι αλλα ολοι οι υπόλοιποι αν είναι καλός στη δουλειά του ΝΑΙ .  Ετσι λειτουργεί η κοινωνία και σωστά για μένα . Το θέμα με το Τσιάρτα ειναι οτι ενώ ξέρει πολλή μπάλα δεν φτάνει για να κάνει καλά τη δουλειά .

Καλα εισαι μακρυά νυχτωμένος αν νομίζεις ότι δεν ασχολούνται σοβαρές επιχειρήσεις με το δημόσιο προφιλ/λογο που έχεις ειδικα αν εισαι σε επιφανες ποστο.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

Δεν ειναι απλα.πολιτικές του αποψεις, ειναι hate speech για μερίδα της ελληνικής κοινωνίας και αυτο ειναι μια χαρα λογος να τον αποκλείσει επαγγελματικα μια εταιρεία η οποία η οποια απευθύνεται ΚΑΙ σε αυτους που υβρίζει ο Τσιαρτας. Και ο Μαυρος καραδεξιος ειναι και ο Λυμπε ιδιος και χειρότερος με τον Βασίλη, ουδείς ασχολήθηκε ομως ή τους απέκλεισε ακριβως γιατι φρόντισαν να μην βρίζουν μερίδα της κοινωνίας.

δλδ για σένα το πρόβλημα ειναι οτι τα γράφει στα σόσιαλ ? Αν το λύμπε πιάσει δουλειά σε ακαδημία δεν υπάρχει πρόβλημα να διαβρώσει τη νεολαία ? 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

Καλα εισαι μακρυά νυχτωμένος αν νομίζεις ότι δεν ασχολούνται σοβαρές επιχειρήσεις με το δημόσιο προφιλ/λογο που έχεις ειδικα αν εισαι σε επιφανες ποστο.

Το βιογραφικό και η προυπηρεσία δεν μετράει δλδ ? 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, AG21 said:

δλδ για σένα το πρόβλημα ειναι οτι τα γράφει στα σόσιαλ ? Αν το λύμπε πιάσει δουλειά σε ακαδημία δεν υπάρχει πρόβλημα να διαβρώσει τη νεολαία ? 

Εχει εκφραστει ποτε ο Λυμπεροπουλος δημοσιως εναντίον πιθανών πελατών μου για την καταγωγή τους, το χρώμα τους και τον σεξουαλικο τους προσανατολισμο;

Link to comment
Share on other sites

Just now, AG21 said:

Το βιογραφικό και η προυπηρεσία δεν μετράει δλδ ? 

Μετραει και αυτο. Αλλα μετραει και η εικόνα σου.

Link to comment
Share on other sites

btw απο εσένα μόλις έμαθα οτι έχει ακραίες απόψεις ο λύμπε η οτι ειναι δεξιός ο Μαύρος . Αν ξέρεις και για άλλους πόσταρε γιατι ενας παλαίμαχος της ΑΕΚ προπονεί το παιδί μου και αν δεν μου αρέσουν οι πολιτικές του απόψεις να τον πάω αλλού και να ενημερώσω και τους υπόλοιπους ...

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, AG21 said:

btw απο εσένα μόλις έμαθα οτι έχει ακραίες απόψεις ο λύμπε η οτι ειναι δεξιός ο Μαύρος . Αν ξέρεις και για άλλους πόσταρε γιατι ενας παλαίμαχος της ΑΕΚ προπονεί το παιδί μου και αν δεν μου αρέσουν οι πολιτικές του απόψεις να τον πάω αλλού και να ενημερώσω και τους υπόλοιπους ...

Ολους φακελωμενους σας εχουμε. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Bukowski said:

Εχει εκφραστει ποτε ο Λυμπεροπουλος δημοσιως εναντίον πιθανών πελατών μου για την καταγωγή τους, το χρώμα τους και τον σεξουαλικο τους προσανατολισμο;

Δεν ξέρω δεν ασχολούμαι με το τι γράφει ο καθένας πραγματικά . Κοίτα για μένα όλα αυτά ειναι αστεία κουβέντες επιπέδου ΚΜ για να περνάει η ώρα . 

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×