Jump to content

Δημήτρης Μελισσανίδης #3 ​​​🐅🦀🦀


Araujo21
 Share

Recommended Posts

1 hour ago, Bad_habiT said:

Το ανυπόγραφο κείμενο βρίσκεται στα όρια του μηνυσιμου, ενώ ταυτόχρονα προκαλεί αίσθημα εμετού.

Στο επόμενο άρθρο προτείνουμε στο γράφοντα να απογειώσει την ευφράδεια του πρεζέμπορα στιχουργού της Νατάσας.

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

Η ναυαρχίδα του Μαρινάκη στον κιτρινισμό και στην συκοφαντία είναι το ιστορικό in.gr. Τα παραπολιτικά στην ηλεκτρονική τους μορφή.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Epitaph21 said:

Η ναυαρχίδα του Μαρινάκη στον κιτρινισμό και στην συκοφαντία είναι το ιστορικό in.gr. Τα παραπολιτικά στην ηλεκτρονική τους μορφή.

Σωστός. Το in.gr έχει καταντήσει βόθρος.

Link to comment
Share on other sites

Τη μήνυση τη θεωρώ σίγουρη....αν ήταν υπογεγραμμένο το άρθρο Ίσως να είχαμε και τσιμέντωμα....

Link to comment
Share on other sites

μια χαρα διαφημιση για τον ποδοσφαιρικο παραγοντα Μελισσανιδη.

Αυτογκολ του χοντρου τετοια αρθρα. Εχει κι αυτος τα ελαττωματα του.

Link to comment
Share on other sites

re Niko δεν ειναι καθολου διαφημιση, υβριστικοτατο αρθρο-εμετος ειναι. για ξυλοδαρμους, κλοπες, φυλακες κι αλλες χοντραδες λεει.

το βλεπεις ετσι - οποτε λογικο να το γραφεις ετσι - γιατι εχεις τρομερη εμπαθεια και δικαιωμα σου.

εχει κι αυτος τα ελαττωματα του, λες και μιλας για νομπελιστα , αιλαιως

Link to comment
Share on other sites

Σιγά που θα κάτσουμε να σκάσουμε για τον πόλεμο του χοντρού στον Μελισσανιδη. Χεστηκαμε. Τι σχέση έχει αυτό με την ΑΕΚ; 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, mporat said:

Σιγά που θα κάτσουμε να σκάσουμε για τον πόλεμο του χοντρού στον Μελισσανιδη. Χεστηκαμε. Τι σχέση έχει αυτό με την ΑΕΚ; 

Ε καλά δεν κάνει πολεμο στον Μελ για τη Δραπετσώνα. Κάνει για την ΕΠΟ που επιθυμεί να ελέγξει για την ΑΕΚ

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, mporat said:

Σιγά που θα κάτσουμε να σκάσουμε για τον πόλεμο του χοντρού στον Μελισσανιδη. Χεστηκαμε. Τι σχέση έχει αυτό με την ΑΕΚ; 

Δεν είναι έτσι, ισχύει κι αυτό που λέει ο Σκεπαστός, αλλά in.gr, παραπολιτικά, νέα, βήμα δεν βρωμολογούν μόνο κατά του Μελισσανίδη και της ΑΕΚ. Και αυτό εμένα με σκάει αρκετά.

Link to comment
Share on other sites

Καλά, πολιτικά το θέμα βρωμάει άσχημα και προφανώς έχει πολλές προεκτάσεις με τα ΜΜΕ του Βαγγέλα. Αλλά στην προκειμένη περίπτωση, είναι κυρίως προσωπική η επίθεση και εκτίθεται κι ο χοντρός που προφανώς θέλει τον έλεγχο για τον ίδιο. Γενικά είναι για να το παρατάς το ποδοσφαιράκι.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, theo said:

re Niko δεν ειναι καθολου διαφημιση, υβριστικοτατο αρθρο-εμετος ειναι. για ξυλοδαρμους, κλοπες, φυλακες κι αλλες χοντραδες λεει.

το βλεπεις ετσι - οποτε λογικο να το γραφεις ετσι - γιατι εχεις τρομερη εμπαθεια και δικαιωμα σου.

εχει κι αυτος τα ελαττωματα του, λες και μιλας για νομπελιστα , αιλαιως

εγραψα για τον παραγοντα Μελισσανιδη. Και μιλαω για ελαττωματα του επιχειρηματια Μαρινακη.

επιχειρηματικα και κυριως παραγοντικα τους κρινω εδω μεσα. Οχι ως νομπελιστες, ουτε καν ως ανθρωπους (συνηθως νοπανα ειναι ολοι αυτοι, εκτος αν διαφωνει καποιος).

 

για μενα λοιπον ειναι διαφημιση των παρααγοντικων ικανοτητων του Μελισσανιδη. Γνωμη μου.

Λεει ο +20 οτι του εριξε φαπα ο -20. Αυτογκολ. Προβλημα του βεβαια.

 

τελος σορρυ που ξεχωριζω την ΑΕΚ απο τους περαστικους παραγοντες που την διοικουν. Προφανως εσενα σου δημιουργει την ψευδαισθηση οτι ειμαι εμπαθης.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, nikos said:

Οχι ως νομπελιστες, ουτε καν ως ανθρωπους (συνηθως νοπανα ειναι ολοι αυτοι, εκτος αν διαφωνει καποιος).

 

Ακριβως απο αυτο πηγαζει η σιχαμαρα μου για τους παοκτζηδες.

Σιγουρα καπως ετσι ειναι και στον Πειραια, αλλα προσωπικα δεν ξερω ουτε γαυρους ουτε ΑΕΚτζηδες που δεν θα σου πουν οτι Μαρινακηδες και Μελισσανιδηδες ειναι ο καρκινος του τοπου.

Αντιθετως τα ορκ του Βορρα θεωρουν τον Σαββιδη κατι ενδιαμεσο απο Ιωαννη βαπτιστη και Μαχατμα Γκαντι.

Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, Skepastos said:

Ε καλά δεν κάνει πολεμο στον Μελ για τη Δραπετσώνα. Κάνει για την ΕΠΟ που επιθυμεί να ελέγξει για την ΑΕΚ

Νομίζω πάντως ότι με τη Δραπετσώνα υπάρχει θέμα και δεν είναι μόνο πόλεμος αλλά αυτό δεν έχει σχέση με το συγκεκριμένο μη δημοσιογράφο προκλητικό άρθρο που ξεπερνάει πολλή τα όρια είναι για μήνυση .

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, AG21 said:

Νομίζω ότι σηκώνει μήνυση και πιστεύω ότι δεν θα τη γλιτώσει 

Αγωγη και αποζημίωση, ποια μήνυση τώρα...για Μελ μιλάμε....μόλις έβγαλε τα έξοδα για τα εντοιχισμένα καζανάκια...

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, nikos said:

εγραψα για τον παραγοντα Μελισσανιδη. Και μιλαω για ελαττωματα του επιχειρηματια Μαρινακη.

επιχειρηματικα και κυριως παραγοντικα τους κρινω εδω μεσα. Οχι ως νομπελιστες, ουτε καν ως ανθρωπους (συνηθως νοπανα ειναι ολοι αυτοι, εκτος αν διαφωνει καποιος).

 

για μενα λοιπον ειναι διαφημιση των παρααγοντικων ικανοτητων του Μελισσανιδη. Γνωμη μου.

Λεει ο +20 οτι του εριξε φαπα ο -20. Αυτογκολ. Προβλημα του βεβαια.

 

τελος σορρυ που ξεχωριζω την ΑΕΚ απο τους περαστικους παραγοντες που την διοικουν. Προφανως εσενα σου δημιουργει την ψευδαισθηση οτι ειμαι εμπαθης.

Ε ναι μωρε εχει κ λιγα ελαττωματα ο εσκομπαρ του πειραια, που τραμπουκιζει, ανεβοκατεβαζει δημαρχους, κυβερνησεις, εχει 500 δουλικους, βαζει βομμμμπες και στηνει ακομα και τα σημαιακια.

Επιχειρηματικα παντα.

Την τελευταια παραγραφο δεν την καταλαβα , ουτε τι σχεση εχει. Εγω σορρυ.

Το μονο που καταλαβα ειναι που μονο εσυ βρηκες μια καποια διαφημιση στα διαπλεκομενα σιχαμενα μεσα του εχει κι αυτος ενα ελαττωμα,  και σπαστηκες. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, theo said:

Ε ναι μωρε εχει κ λιγα ελαττωματα ο εσκομπαρ του πειραια, που τραμπουκιζει, ανεβοκατεβαζει δημαρχους, κυβερνησεις, εχει 500 δουλικους, βαζει βομμμμπες και στηνει ακομα και τα σημαιακια.

Επιχειρηματικα παντα.

Την τελευταια παραγραφο δεν την καταλαβα , ουτε τι σχεση εχει. Εγω σορρυ.

Το μονο που καταλαβα ειναι που μονο εσυ βρηκες μια καποια διαφημιση στα διαπλεκομενα σιχαμενα μεσα του εχει κι αυτος ενα ελαττωμα,  και σπαστηκες. 

Ναι οκ Νταξ 

Link to comment
Share on other sites

-20 ειναι η ΑΕΚ μεγαλε ναι οκ 'νταξ' που τα ξεχωριζεις κιολας.

Επιχειρηματικα παντα αγωνιστικα που κ που

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω αν θες να αναλύσω κάτι άλλο.
Εξήγησα ήδη αναλυτικα την αποψη μου. Είτε σου αρέσει είτε όχι.
 
Παμε παρακάτω.

 

«Μεγαλε».

Link to comment
Share on other sites

Για να γράφονται τετοια πραγματα δεν ειναι ο Μελ και τοσο ανυποληπτος μαλλον και οτι δεν τον βλεπουν, τον βλεπουν και πολυ καλα μαλιστα.

Link to comment
Share on other sites

Αν μπω στη διαδικασία να δώσω κλικ στο in.gr θα ανεβάσω πίεση ή θα με διασκεδάσει  ο ανώνυμος συγγραφέας;;

Link to comment
Share on other sites

3 στα 29 με γαυρο, βαζελο και παοκ.

Ποσοστό νικών 10%.
 

ΟΥΤΕ Ο ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ καραγκιοζη Μελισσανίδη.

  • Δικεφαλάκι 5
Link to comment
Share on other sites

  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×