Jump to content

Δημήτρης Μελισσανίδης #3 ​​​🐅🦀🦀


Araujo21
 Share

Recommended Posts

9 hours ago, Vargas21 said:

Ο ηγετης εγγυητης δεν θα κοιμηθει αποψε......θα σχεδιαζει την ΑΕΚ με Κονε Ταυλαριδη και Παπαδημητριου και φυσικα Γιαννακη παπαδοπουλο. Κοιμηθειτε ησυχοι εσεις. Μια μεγαλη μερα ξεκινα απο αυριο .

Εγω παλι λεω θα πιε κανα μπουκαλο ξυδι προπερσινο χυμα απο καναν φουρνο της γειτονιας οπως καθε βραδυ, θα επεσε στο κρεβατι, θα εριξε και ενα κλασιμο στην κυρα και σημερα το πρωι ισως θυμηθηκε να ψαξει να μαθει ακριβες σκορ.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Bukowski said:

Εγω παλι λεω θα πιε κανα μπουκαλο ξυδι προπερσινο χυμα απο καναν φουρνο της γειτονιας οπως καθε βραδυ, θα επεσε στο κρεβατι, θα εριξε και ενα κλασιμο στην κυρα και σημερα το πρωι ισως θυμηθηκε να ψαξει να μαθει ακριβες σκορ.

Καλα κι εγω αυτο πιστευω.Θα ρωτησε ποσο ηρθε και οταν του ειπανε οτι φαγαμε μονο ενα στο δευτερο θα ειπε "α ενταξει μια χαρα".

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Man Of Faith said:

Καλα κι εγω αυτο πιστευω.Θα ρωτησε ποσο ηρθε και οταν του ειπανε οτι φαγαμε μονο ενα στο δευτερο θα ειπε "α ενταξει μια χαρα".

Παλι θα χει νευρα που εχασε το καλο μας ημιχρονο, 1-1 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, aris2168 said:

Παλι θα χει νευρα που εχασε το καλο μας ημιχρονο, 1-1 

Για λιγα εκατοστά 2-1

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω πως χθες χρειαζοταν μια δηλωση τυπου "δεν περιμεναμε την πενταρα να την φαμε σημερα".

Link to comment
Share on other sites

😂

 

Κατανοώ τον εκνευρισμό. Δεν κατανοώ το λόγο του εκνευρισμού. Τα λέμε και τα λέω εδώ και χρόνια.
Τελικός CHL 2017. Το θυμάμαι σα χθες, με παρέα και με τα παιδιά μας μαζί σπίτι.

Πίτσες μπύρες κλπ. παρέα με τα παιδιά μας και κουβέντα με το Stevie για να ανανεώσουμε τις κάρτες μας.
Το δίλημμα άντεξε περί τα 3 nanosecond: Εγώ σε αυτόν τον ΚΛΕΦΤΗ δε ξαναδίνω λεφτά. Όχι διάρκειας, όχι εισιτήριο, ούτε πασατέμπο σε δωρεάν πρόσκληση. Τέλος.
Είχε προηγηθεί και ένα 0-0 με το ζελα, το τελευταίο ματς επι πληρωμή που πήγαμε -πάλι με τη κόρη μου- οπού και δήλωσα ότι εγώ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ ΔΕ ΤΟ ΞΑΝΑΠΛΗΡΩΝΩ. Πρέπει να ήταν το χειρότερο παιχνίδι που είχα δει στη ζωή μου. 22 τύποι 90 λεπτά κουτρουβαλά και λάθη ΜΟΝΟ.
Που να φανταστώ ότι αυτό θα ήταν μαγεία σε σύγκριση με 4 χρονιά μετα?

Το γραφώ από τότε. Πολύς κόσμος εχει φτάσει να παρεξηγηθεί μέχρι και να με βρίζει. ΔΕΝ είναι όλες οι αντιδράσεις αυτά που βλέπουμε γραμμένα εδώ. Δόξα το Βούδα επικοινωνία, γραπτή και προφορική, υπάρχει δε ζούμε μόνο ψηφιακά η αν θέλετε μόνο εδώ ψηφιακά.
Γιατί το λες αεκ με μικρά γιατί τη λες Κούλα γιατί το ένα γιατί το άλλο. ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ, η μάλλον ΓΙΑΤΙ ΤΗΝ ΕΚΑΝΕ αεκ, Κούλα, αεκακι. Δηλαδή στα ποσά -20 και -30, στους πόσους χαμένους τελικούς και στα πόσα τριμπαλλα θεωρείσαι ότι μίκρυνες? Να τα τρως κανα αιώνα σερί? Η μήπως η ιστορία από μονή, χωρίς τη συνέχεια της σε κάνει μεγάλο? Άμα είναι έτσι τότε ο Ηρακλής, η Δόξα Δράμας, η QPR, η Derby County είναι μεγάλες ομάδες.
Μη πούμε για την Aston Villa που εχει ΚΑΤΑΚΤΗΣΕΙ ΚΑΙ CHAMPIONS LEAGUE TO 1982. Αυτοί είναι τιτάνες μπροστά μας.

Μέχρι τώρα λέγαμε στο τριμπαλλο πάλι καλά που δε πάθαμε και τίποτα. Αυτό που έγινε χθες είναι η φυσιολογική εξέλιξη των πράγματων απλά. Ο άλλος όταν τα τρία στα ρίχνει σβηστά 1-2-3-10 φορές, θα έρθει η ώρα που θα σου βάλει πέντε. Όπως θα έρθει η ώρα που μετα από 2-3 πεντάρες που θα σου βάλει εννιά – δέκα. Πόσες φορές θα λυπηθεί το λιοντάρι το λαγό? Ειδικά αν ο λαγός το παίζει και μάγκας με κάποιες ενώσεις και κάποια ΕΠΟ και του κουνάει το δάχτυλο?

Βαλε τις 6 ενώσεις στο πάτο σου τώρα, βάλε την εξυγίανση στο πάτο σου τώρα, βάλε και τις ατάκες και τις εξυπνάδες του στυλ πλέον όλα θα κρίνονται στο χόρτο και τυχερός να νιώθεις που ο ref δεν έδωσε το ΚΑΡΑΜΠΙΝΑΤΟ ΠΕΝΑΛΤΙ στο χέρι του Σβάρνα να πας στην εξάρα.
Τυχερός να νιώθεις που οι άλλοι φρέναραν με εντολή Martins και δε σε ξεφτίλισαν με καμμιά ΕΝΝΙΑΡΑ, γιατί άμα γκάζωναν την είχαν χαλαρά.

Και μια που είπα Martins μια αντιπαράθεση δηλώσεων με το ΠΑΠΑΤΖΗ δείχνει ΑΚΡΙΒΩΣ τη διαφορά των δυο συλλογών: ο ταληρουμπας να κατηγορεί τους παίκτες του μη αναλαμβάνοντας τη παραμικρή ευθύνη και ο Martins ΚΥΡΙΟΣ να λεει ότι το σκορ είναι πλασματικό και δεν είναι αυτή η διαφορά.

Έτσι σε θέλω όμως: ΝΑ ΒΑΖΕΙΣ ΤΟ ΦΟΥΡΩ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗ ΚΟΠΑΝΑΣ ΚΥΝΗΓΗΜΕΝΟΣ ΣΤΟ ΗΜΙΧΡΟΝΟ σα γνησιά κοτούλα που είσαι. Βλέπεις τελειώσανε οι δικαιολογίες πλέον. Ούτε γκρανκάσες εχει, ούτε σε αδίκησε κανένας να σφυράει στα τρένα, ούτε αποβλήθηκε άδικα κάνεις, ούτε είχαμε ανάδρομο Ερμή χθες.
Κάνεις δε σε πείραξε, κάνεις δε σε πήγε κόντρα, κάνεις δε σε χάλασε. Δεν εθίσουν καν άτυχος να πεις έκανα 5 προσπάθειες και ο άλλος κατέβασε ρολά η είχα 5 δοκάρια.

ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΕΡΓΟ 100% ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΕΣ.

Για να το μαζέψουμε ξαναλέω- το γράφω χρονιά:

Αυτός το ΜΟΝΟ που καταλαβαίνει είναι η τσέπη του. Να ανοίξουν τα γήπεδα και να εχει ΜΗΔΕΝ κόσμο. Όχι 2,000 και 3,000. Μηδέν, Nada, Zero. Να ανοίξει το τσαντίρι του και να μη δει άνθρωπο. Εκεί και ΜΟΝΟ εκεί μπορεί να πονέσει ο καταδικασμένος φυλακοβιος.
Όχι απλά μη γράφετε στα σανοσαιτ. Αυτό δε σταματάει. Υπάρχουν 2 χιλιάδες ηλίθιοι που πάντα θα ασχολούνται με τις Ψώρες και θα περνούν τηλέφωνα στα ραδιόφωνα: ο Μπαμπης ο Σουγιάς, ο Μήτσος ο ταρίφας, ο Τάκης ο μπετατζής, ο Μάκης ο φορτηγατζής κλπ.

Πλήρη αποχή θέλει από οτιδήποτε που παράγει έσοδο και του δίνει κοινό. Ούτε μπρελόκ από τη μπουτίκ. Ούτε μισή κάρτα, ούτε ένα εισιτήριο. Μόνο έτσι θα απαλλαγούμε από δαύτον.

Και μπορεί μεν όπως σωστά λεει ο Stevie να εχει ‘δέσει’ το πελάτη για το γήπεδο ΤΟΥ, αλλά όπως έλεγε και ο Μάκαρος: οι συμβάσεις Μινως Ματσας είναι για να σπάνε.
ΚΑΝΕΙΣ δεν υποχρεώνει τον επόμενο να παίζει στο γηπεδάκι του. Θα πουληθεί πακέτο, το γραφώ από το 2015-16 στον επόμενο αλλά αν για κάποιο λόγο δεν γίνει αυτό μπορεί κάλλιστα ο Χ-Ψ-Ζ να πάει να παίξει στο Φωστήρα άμα θέλει. Όπως μπορεί να πάει να προπονείται στη Παιανία. Δε κατάλαβα? Από ποτέ θα ορίσει ο γατούλης της φάπας που θα εχει ο άλλος το μαγαζί του? Έτσι δε έφυγε ο ζελας από το Βαρδη? Έτσι δεν ΕΞΟΛΟΘΡΕΥΤΗΚΕ ο Εθνικός Πειραιώς από το Καραϊσκάκη?
Επειδή ο Μελισανίδης θα κάνει μια σύμβαση με το Μελισανίδη πρέπει ντε και καλά ο επόμενος να τη τηρήσει?
Σε πιο μέρος του πλανήτη γίνονται αυτά?

Δύσκολη διαβάζω η περίπτωση του Γάλλου 34χρονου νεανία που μένει ελεύθερος. Μάλλον δεν αποδέχεται τον όρο να πληρώσει κανα 200αρι για να πατήσει τα ιερά χώματα. Τι το σκέφτεσαι ρε Φρανσουά? Σάμπως θα προλάβεις να τα δεις? Νύχτα θα φύγεις και εσύ. Δε ξέρεις, δε ρωτάς τουλάχιστον?

Πλέον είναι επίσημο. Η νέα δια γαλαξιακή παράγκα σε κάποιο άθλημα που λέγεται Μπάσκετ ανήκει στο….. Λαύριο που ξανα-κουτουπωσε εντός έδρας αυτή τη φορά διαβάζω την αρμάδα κάποιου Μάκη. Έτσι δε μας έγραφαν στη προηγουμένη ήττα? Για κάποια κονε κάποιου ανθρώπου- δε το ξέρω καν αν θυμάμαι ο Stevie έλεγε ότι είναι φαρμακοποιός- που σε νίκησε επειδή μάλλον ήταν καλύτερος? Αυτό που ξέρω μιας και έχω σπίτι στο Σούνιο, είναι ότι μιλάμε για μια μικρή πόλη των 10,000? κατοίκων..

Είδα τη μακέτα της εισόδου. OPAP ARENA (να είναι καλά η 15αρα που τσεπώσαμε), 5G Cosmote, πυρσοί αισθητικής Μελισανίδη (no comment), πολεμίστρες, σταυροί για το παπαδαριό και κυριολεκτικά ΤΟΥ ΚΟΥΤΡΟΥΛΗ Ο ΓΑΜΟΣ.

ΤΕΤΟΙΟ ΚΙΤΣΑΡΙΟ ΕΙΧΑ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΔΩ.

 

https://dailytripes.gr/blog/2021/04/04/α-ε-κ-οσφπ-4/#comments

 

Link to comment
Share on other sites

Βρειτε τις διαφορες

https://www.sportime.gr/aek/melissanidis-o-karera-ine-proponitis-ke-telos-ta-sigchorochartia-teliosan/

«Ρε έχετε καταλάβει που έχετε έρθει; Ποια ομάδα εκπροσωπείτε; Ποια φανέλα φοράτε; Βλέπω ότι κάποιοι από εσάς δεν μπορείτε να τη σηκώστε! Ήρθε ένας Παναθηναϊκός που είναι διαλυμένος με παιδάκια στην ενδεκάδα και σας έκανε πλάκα ρε! Έχετε κανένα παράπονο; Σας έχει λείψει τίποτα; Στην ΑΕΚ είστε ρε!

Λοιπόν, το λέω για πρώτη και τελευταία φορά! Όποιος δεν έχει αντιληφθεί που βρίσκεται θα φύγει! Τώρα! Προπονητής σας είναι ο Καρέρα. Αυτός είναι και τέλος! Δεν έχω κανένα θέμα να φτιάξω την ομάδα από την αρχή για να την κάνω και πάλι ομάδα! Τα συγχωροχάρτια σε σας ειδικά τελείωσαν»!

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, nikos said:

😂

 

Κατανοώ τον εκνευρισμό. Δεν κατανοώ το λόγο του εκνευρισμού. Τα λέμε και τα λέω εδώ και χρόνια.
Τελικός CHL 2017. Το θυμάμαι σα χθες, με παρέα και με τα παιδιά μας μαζί σπίτι.

Πίτσες μπύρες κλπ. παρέα με τα παιδιά μας και κουβέντα με το Stevie για να ανανεώσουμε τις κάρτες μας.
Το δίλημμα άντεξε περί τα 3 nanosecond: Εγώ σε αυτόν τον ΚΛΕΦΤΗ δε ξαναδίνω λεφτά. Όχι διάρκειας, όχι εισιτήριο, ούτε πασατέμπο σε δωρεάν πρόσκληση. Τέλος.
Είχε προηγηθεί και ένα 0-0 με το ζελα, το τελευταίο ματς επι πληρωμή που πήγαμε -πάλι με τη κόρη μου- οπού και δήλωσα ότι εγώ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ ΔΕ ΤΟ ΞΑΝΑΠΛΗΡΩΝΩ. Πρέπει να ήταν το χειρότερο παιχνίδι που είχα δει στη ζωή μου. 22 τύποι 90 λεπτά κουτρουβαλά και λάθη ΜΟΝΟ.
Που να φανταστώ ότι αυτό θα ήταν μαγεία σε σύγκριση με 4 χρονιά μετα?

Το γραφώ από τότε. Πολύς κόσμος εχει φτάσει να παρεξηγηθεί μέχρι και να με βρίζει. ΔΕΝ είναι όλες οι αντιδράσεις αυτά που βλέπουμε γραμμένα εδώ. Δόξα το Βούδα επικοινωνία, γραπτή και προφορική, υπάρχει δε ζούμε μόνο ψηφιακά η αν θέλετε μόνο εδώ ψηφιακά.
Γιατί το λες αεκ με μικρά γιατί τη λες Κούλα γιατί το ένα γιατί το άλλο. ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ, η μάλλον ΓΙΑΤΙ ΤΗΝ ΕΚΑΝΕ αεκ, Κούλα, αεκακι. Δηλαδή στα ποσά -20 και -30, στους πόσους χαμένους τελικούς και στα πόσα τριμπαλλα θεωρείσαι ότι μίκρυνες? Να τα τρως κανα αιώνα σερί? Η μήπως η ιστορία από μονή, χωρίς τη συνέχεια της σε κάνει μεγάλο? Άμα είναι έτσι τότε ο Ηρακλής, η Δόξα Δράμας, η QPR, η Derby County είναι μεγάλες ομάδες.
Μη πούμε για την Aston Villa που εχει ΚΑΤΑΚΤΗΣΕΙ ΚΑΙ CHAMPIONS LEAGUE TO 1982. Αυτοί είναι τιτάνες μπροστά μας.

Μέχρι τώρα λέγαμε στο τριμπαλλο πάλι καλά που δε πάθαμε και τίποτα. Αυτό που έγινε χθες είναι η φυσιολογική εξέλιξη των πράγματων απλά. Ο άλλος όταν τα τρία στα ρίχνει σβηστά 1-2-3-10 φορές, θα έρθει η ώρα που θα σου βάλει πέντε. Όπως θα έρθει η ώρα που μετα από 2-3 πεντάρες που θα σου βάλει εννιά – δέκα. Πόσες φορές θα λυπηθεί το λιοντάρι το λαγό? Ειδικά αν ο λαγός το παίζει και μάγκας με κάποιες ενώσεις και κάποια ΕΠΟ και του κουνάει το δάχτυλο?

Βαλε τις 6 ενώσεις στο πάτο σου τώρα, βάλε την εξυγίανση στο πάτο σου τώρα, βάλε και τις ατάκες και τις εξυπνάδες του στυλ πλέον όλα θα κρίνονται στο χόρτο και τυχερός να νιώθεις που ο ref δεν έδωσε το ΚΑΡΑΜΠΙΝΑΤΟ ΠΕΝΑΛΤΙ στο χέρι του Σβάρνα να πας στην εξάρα.
Τυχερός να νιώθεις που οι άλλοι φρέναραν με εντολή Martins και δε σε ξεφτίλισαν με καμμιά ΕΝΝΙΑΡΑ, γιατί άμα γκάζωναν την είχαν χαλαρά.

Και μια που είπα Martins μια αντιπαράθεση δηλώσεων με το ΠΑΠΑΤΖΗ δείχνει ΑΚΡΙΒΩΣ τη διαφορά των δυο συλλογών: ο ταληρουμπας να κατηγορεί τους παίκτες του μη αναλαμβάνοντας τη παραμικρή ευθύνη και ο Martins ΚΥΡΙΟΣ να λεει ότι το σκορ είναι πλασματικό και δεν είναι αυτή η διαφορά.

Έτσι σε θέλω όμως: ΝΑ ΒΑΖΕΙΣ ΤΟ ΦΟΥΡΩ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗ ΚΟΠΑΝΑΣ ΚΥΝΗΓΗΜΕΝΟΣ ΣΤΟ ΗΜΙΧΡΟΝΟ σα γνησιά κοτούλα που είσαι. Βλέπεις τελειώσανε οι δικαιολογίες πλέον. Ούτε γκρανκάσες εχει, ούτε σε αδίκησε κανένας να σφυράει στα τρένα, ούτε αποβλήθηκε άδικα κάνεις, ούτε είχαμε ανάδρομο Ερμή χθες.
Κάνεις δε σε πείραξε, κάνεις δε σε πήγε κόντρα, κάνεις δε σε χάλασε. Δεν εθίσουν καν άτυχος να πεις έκανα 5 προσπάθειες και ο άλλος κατέβασε ρολά η είχα 5 δοκάρια.

ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΕΡΓΟ 100% ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΕΣ.

Για να το μαζέψουμε ξαναλέω- το γράφω χρονιά:

Αυτός το ΜΟΝΟ που καταλαβαίνει είναι η τσέπη του. Να ανοίξουν τα γήπεδα και να εχει ΜΗΔΕΝ κόσμο. Όχι 2,000 και 3,000. Μηδέν, Nada, Zero. Να ανοίξει το τσαντίρι του και να μη δει άνθρωπο. Εκεί και ΜΟΝΟ εκεί μπορεί να πονέσει ο καταδικασμένος φυλακοβιος.
Όχι απλά μη γράφετε στα σανοσαιτ. Αυτό δε σταματάει. Υπάρχουν 2 χιλιάδες ηλίθιοι που πάντα θα ασχολούνται με τις Ψώρες και θα περνούν τηλέφωνα στα ραδιόφωνα: ο Μπαμπης ο Σουγιάς, ο Μήτσος ο ταρίφας, ο Τάκης ο μπετατζής, ο Μάκης ο φορτηγατζής κλπ.

Πλήρη αποχή θέλει από οτιδήποτε που παράγει έσοδο και του δίνει κοινό. Ούτε μπρελόκ από τη μπουτίκ. Ούτε μισή κάρτα, ούτε ένα εισιτήριο. Μόνο έτσι θα απαλλαγούμε από δαύτον.

Και μπορεί μεν όπως σωστά λεει ο Stevie να εχει ‘δέσει’ το πελάτη για το γήπεδο ΤΟΥ, αλλά όπως έλεγε και ο Μάκαρος: οι συμβάσεις Μινως Ματσας είναι για να σπάνε.
ΚΑΝΕΙΣ δεν υποχρεώνει τον επόμενο να παίζει στο γηπεδάκι του. Θα πουληθεί πακέτο, το γραφώ από το 2015-16 στον επόμενο αλλά αν για κάποιο λόγο δεν γίνει αυτό μπορεί κάλλιστα ο Χ-Ψ-Ζ να πάει να παίξει στο Φωστήρα άμα θέλει. Όπως μπορεί να πάει να προπονείται στη Παιανία. Δε κατάλαβα? Από ποτέ θα ορίσει ο γατούλης της φάπας που θα εχει ο άλλος το μαγαζί του? Έτσι δε έφυγε ο ζελας από το Βαρδη? Έτσι δεν ΕΞΟΛΟΘΡΕΥΤΗΚΕ ο Εθνικός Πειραιώς από το Καραϊσκάκη?
Επειδή ο Μελισανίδης θα κάνει μια σύμβαση με το Μελισανίδη πρέπει ντε και καλά ο επόμενος να τη τηρήσει?
Σε πιο μέρος του πλανήτη γίνονται αυτά?

Δύσκολη διαβάζω η περίπτωση του Γάλλου 34χρονου νεανία που μένει ελεύθερος. Μάλλον δεν αποδέχεται τον όρο να πληρώσει κανα 200αρι για να πατήσει τα ιερά χώματα. Τι το σκέφτεσαι ρε Φρανσουά? Σάμπως θα προλάβεις να τα δεις? Νύχτα θα φύγεις και εσύ. Δε ξέρεις, δε ρωτάς τουλάχιστον?

Πλέον είναι επίσημο. Η νέα δια γαλαξιακή παράγκα σε κάποιο άθλημα που λέγεται Μπάσκετ ανήκει στο….. Λαύριο που ξανα-κουτουπωσε εντός έδρας αυτή τη φορά διαβάζω την αρμάδα κάποιου Μάκη. Έτσι δε μας έγραφαν στη προηγουμένη ήττα? Για κάποια κονε κάποιου ανθρώπου- δε το ξέρω καν αν θυμάμαι ο Stevie έλεγε ότι είναι φαρμακοποιός- που σε νίκησε επειδή μάλλον ήταν καλύτερος? Αυτό που ξέρω μιας και έχω σπίτι στο Σούνιο, είναι ότι μιλάμε για μια μικρή πόλη των 10,000? κατοίκων..

Είδα τη μακέτα της εισόδου. OPAP ARENA (να είναι καλά η 15αρα που τσεπώσαμε), 5G Cosmote, πυρσοί αισθητικής Μελισανίδη (no comment), πολεμίστρες, σταυροί για το παπαδαριό και κυριολεκτικά ΤΟΥ ΚΟΥΤΡΟΥΛΗ Ο ΓΑΜΟΣ.

ΤΕΤΟΙΟ ΚΙΤΣΑΡΙΟ ΕΙΧΑ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΔΩ.

 

https://dailytripes.gr/blog/2021/04/04/α-ε-κ-οσφπ-4/#comments

 

Το εφτιαξα για να συμφωνω μεχρι και στα κομματα.

Link to comment
Share on other sites

Ακομα στην αεκ εισαι ρε γιε πουτανας;;;;

Να πεθανεις αυριο ρε σιχαμα

Link to comment
Share on other sites

Μελισσανίδης: Ο πρώτος που φταίει είμαι εγώ. Θα τ' αλλάξω όλα για να γίνει η ΑΕΚ ξανά πρώτη!

Το ότι θα τα αλλάξεις όλα το καλοκαίρι μας το 'χε πει ο Magician τον Γενάρη.

Θα ξεπουλήσεις ό,τι υπάρχει και θα πάρεις "ό,τι να ναι" μειώνοντας το μπάτζετ για του χρόνου.

Εμείς θα μαστε εδώ να περιμένουμε την ΑΕΚ να επιστρέψει, έστω σε πολλά πολλά χρόνια.

Link to comment
Share on other sites

Γι'αυτο μην ευχεται κανεις κατά τη διάρκεια παιχνιδιων 6αρες και 7αρες γιατί στην καμπουρα της ομάδας μένουν και τη δικιά μας. Δεν προκειται να ωφελησει σε τίποτα μελλοντικά. 

  • Δικεφαλάκι 6
Link to comment
Share on other sites

Δεν του το λένε οι σκλάβοι του, αλλά άλλο "εγώ φταίω" και άλλο "εγώ φταίω που σας πληρώνω ρεμάλια" (λολ). Τυπάκια 'λεφτάδες' σαν τον Μελ, μόνο το δεύτερο ξέρουν βέβαια.

 

Link to comment
Share on other sites

Γενικά μιλώντας με κάποιο τρόπο κάτι πρέπει να κάνει με την ομάδα .

Με γεμάτη Αγία Σοφιά και ένα πχ 1 - 4 τι περιμένει να συμβεί ? 

Έντιτ 

Το θέμα δεν είναι μόνο χρημάτων - είναι και διαχείρισης αυτών .

Προς το παρόν οι πιθανότητες τείνουν στο να γίνουμε ρόμπα με ντου - μπινελικη - εμφύλιο παρά να έχουμε στο σύντομο μέλλον μια κανονική ομάδα 

Link to comment
Share on other sites

Παντως, ιστορικα, μετα απο πουτσες, γινοταν της πουτανας στο ΚΜ, με τσακωμους, μανουρες, μπανιαρισματα κλπ.

Αυτη τη φορα δεν ειχαμε τετοια.

Τιγρη σ ευχαριστω, ενωσες το ΚΜ.

Link to comment
Share on other sites

Just now, aris2168 said:

Παντως, ιστορικα, μετα απο πουτσες, γινοταν της πουτανας στο ΚΜ, με τσακωμους, μανουρες, μπανιαρισματα κλπ.

Αυτη τη φορα δεν ειχαμε τετοια.

Τιγρη σ ευχαριστω, ενωσες στο ΚΜ.

Κουράστηκε και η κούραση πχια 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, aris2168 said:

Παντως, ιστορικα, μετα απο πουτσες, γινοταν της πουτανας στο ΚΜ, με τσακωμους, μανουρες, μπανιαρισματα κλπ.

Αυτη τη φορα δεν ειχαμε τετοια.

Τιγρη σ ευχαριστω, ενωσες στο ΚΜ.

Σημαντικό ποσοστό του ΚΜ δεν νοιάζεται και τόσο πλέον...

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, AlexKR21 said:

Σημαντικό ποσοστό του ΚΜ δεν νοιάζεται και τόσο πλέον...

Λογικό δεν είναι 

Έχει αμαρτήσει για μένα δις ( πολύ σοβαρά ) 

Διάλυση ομάδα 18 με κερασάκι .... Μεταγραφή Γιαννωτα

Μη ένσταση με Βου 

Bonus :

Απομακρυνση Ίβιτς - Καρερα 

κάπου όπα

Τι να περιμένει κανείς και τι να πιστεύει πως θα αλλάξει ? 

πόσους τόνους σανού να μοιράσουν οι σουβλακοφαγοι ?

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, ΕΝΝΙΑ_ΕΝΤΕΚΑ said:

Λογικό δεν είναι 

Έχει αμαρτήσει για μένα δις ( πολύ σοβαρά ) 

Διάλυση ομάδα 18 με κερασάκι .... Μεταγραφή Γιαννωτα

Μη ένσταση με Βου 

Bonus :

 Απομακρυνση Ίβιτς - Καρερα 

 κάπου όπα

Τι να περιμένει κανείς και τι να πιστεύει πως θα αλλάξει ? 

πόσους τόνους σανού να μοιράσουν οι σουβλακοφαγοι ?

 

Μα βάζω και τον εαυτό μου μέσα. Σκέψου ούτε καν το είδα χθες το ματς

Προσωπικά, η μη ένσταση ήταν γερό χτύπημα που με πάγωσε πλήρως, ενώ η απομάκρυνση Ίβιτς-Καρέρα εκμηδένισε και τις όποιες τελευταίες ελπίδες είχα ότι μπορεί κάποτε να κάνουμε σοβαρή ομάδα.

Η ενασχόλησή μου με την ΑΕΚ κυρίως από συνήθειο γίνεται πλέον...

Link to comment
Share on other sites

Αν νομίζετε πως με το που θα τελειώσει το γήπεδο θα πουλήσει κ θα φύγει ξανά σκεφτείτε το.

Πιθανότερο σενάριο να βρει κάναν περίεργο σαν αυτόν τον Ρώσο που ακούστηκε κάποια στιγμή κ να τον ρουφήξει με συνοπτικές πετώντας του  το τυρί του 50-50.

Το έχει κάνει στο παρελθόν γιατί να μη  το επαναλαβει; 

Link to comment
Share on other sites

ξεκουμπισου απατεώνα.... γελοιε

δνε έβαλες λεφτά ποτέ... σου έκατσε το 18 έφτιαξες ομάδααρα πήρες 20 από το τσλ και αντί να τα ρίξεις για μεταγραφές  πηγές και  τα κανες μπετά.... 

Link to comment
Share on other sites

Εντωμεταξυ βαρέθηκα να διαβάζω και να ακούω ότι η ΑΕΚ δεν έχει πλανο.

Εχουν γαμηθει οι σουβλακοφαγοι να γράφουν και να λενε συνεχεια τις ίδιες πίπες. Μιλάω -περαν των δικών μας- και για τους δήθεν αντικειμενικούς.

Ας μας πουν ένα πλανο τελος πάντων αυτοί. Το γενικά και αόριστα «δεν έχει πλανο» καλη φάση για να γράφουν άρθρα χωρίς νόημα.

Και με τον Αλαφούζο το κάνουν και με τον Μελισσανίδη ακόμα περισσότερο.

 

Εχω γράψει επανειλημμενα οτι η ΑΕΚ έχει θέμα μπατζετ και ότι οι 2 δρόμοι για να αλλαζε αυτό θα ηταν ή να έβαζε λεφτα ο Μελισσανίδης ή να είχε τρομερή οργάνωση ώστε να αύξανε τα έσοδα της ομαδας. Από ένα σημείο και μετά αυτά τα ξεχάσαμε, ούτε ως ανεκδοτο δεν λέγονται πλέον, τίποτε από τα δυο. 
Αφού είδα και αποείδα λοιπον με δαυτον προσωπικά πρότεινα έναν 3ο δρόμο: να αφήσει 2 χρονια κάποιον νεότερο και λιγότερο μυρωδιά (τύπου Ίβιτς, Μιλοβανοβιτς, Μαιστοροβιτς) να κάνει αυτος το πάρε δώσε στους προπονητες, στις μεταγραφες, στις ανανεώσεις, στα παντα. Έσοδα έξοδα αλλά να το κάνει άλλος. Κι ας φέρνει και Χνιντ. Να περιμένουμε 3 μεταγραφικές περιόδους και μετά να ελπίζουμε να έχει κλείσει την ψαλίδα αυτος που επιλέχτηκε.  Ούτε αυτό το έκανε.

Ε, εγώ αυτά μπόρεσα να προτεινω, μέχρι εκεί. Σωστα ή λαθος αυτά σκεφτομαι.

 

Αυτα τα γενικόλογα δεν έχει πλανο ποσο ηλίθια μου ακούγονται. Πες ρε μεγαλε τι πλανο δλδ; Και πώς να εφαρμόσει πλανο ο συγκεκριμένος μπουνταλάς, πώς θα γίνει στην πράξη; 

Διαφορετικά  άντε και γαμησου, μην γραφεις τίποτα κάτσε να φας κανα σουβλάκι αφού το μονο που σε νοιάζει είναι να πεις ότι δεν φταίει ότι δεν βαζει μια, όχι να προτείνεις λυση.

Link to comment
Share on other sites

Σε αυτες τις γενικολογες αερολογιες να προσθεσουμε και το "να έρθει ενας σοβαρος ανθρωπος να οργανώσει"

Και ποιος σοβαρος θα δεχθει να έρθει, οταν ο κανόνας της παε είναι τα καραγκιοζιλίκια? Ο Μανόλο Χιμένεθ, ειναι ο πιο ΣΟΒΑΡΟΣ προπονητης που ήρθε επι Μελ. Ο ΜΑΝΟΛΟ. που όσο και να τον αγαπαμε και θα τον αγαπαμε παντα, ειναι ενας απο τους πιο αλλοπρόσαλους χαρακτήρες και επαγγελματικά βαλτωμένος. Επαγγελματικα το ταβάνι της ΑΕΚ του Μελ ειναι αυτός. Σαν "σιγουρη" επιλογή.

Αλλιώς μετά περιμένεις να σου βγει καλύτερος καποιος μη επιπεδατος που ελπιζεις να εξελιχθει(μονος του, γιατι ποιος να τον βοηθήσει να εξελιχθει απο την ΠΑΕ), δηλαδή κανας Λυμπε ή κανας Κονέ και κανας Γιαννικης ή Τσιγκρισκις.

Και δινεις και λαβή σε κατι σαμπράκους και καισαρηδες, την ξερολικη φάρα των αρδ, να σου κουναει το δαχτυλο για το τι πρεπει να κανεις ενω δεν εχουν στην πραγματικότητα ιδέα για τι μιλάνε και απλά σε σχέση με τα υπολοιπα ντουγάνια της αθλητικής δημοσιογραφιας, αυτοι έχουν τον τιμητικο τίτλο του ημιμαθους.

Link to comment
Share on other sites

  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×