Jump to content

Δημήτρης Μελισσανίδης #3 ​​​🐅🦀🦀


Araujo21
 Share

Recommended Posts

2 hours ago, nikos said:

Ερώτηση σοβαρή.

Είμαστε σίγουροι ότι 

1) δεν είναι απλά μπροστινός αλλων;

2) δεν έχει πτωχεύσει;

Νομιζω οτι τωρα πια λιγη σημασια εχει

Link to comment
Share on other sites

Εννοειται πως δεν έχει σημασια.

Απλά προσπαθώ να καταλάβω πώς γίνεται να μην υπάρχει επιχειρηματικός εγωισμός. Μηπως απλά ως εκεί είναι τα οικονομικά του καταρχην, περα από τα υπόλοιπα θέματα που εχει.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, nikos said:

Ερώτηση σοβαρή.

Είμαστε σίγουροι ότι 

1) δεν είναι απλά μπροστινός αλλων;

2) δεν έχει πτωχεύσει;

Τα μεγαλύτερα κέρδη βγαίνουν από τις πτωχεύσεις, από τις αποτιμήσεις να το πω καλύτερα. Να κάνουμε την πτώχευση ευκαιρία. Το 1/10 να είχε κάνει για την ΑΕΚ ούτε με τηλεσκόπιο δεν θα μας έβλεπαν. Και η μπάλα τα έχει όλα να πούμε. Λουσα, καφριλικι, ίντριγκα, ποζαρισμα. Ότι λατρεύει δλδ. Θα ερχόταν ο επίτροπος της ΟΥΕΦΑ μαφια και θα έβαζε τον Λυσανδρου να του μεταφράσει αυτολεξεί ότι "θα πάρει τα αρχίδια μου", όπως το είπε στους Γάλλους που ήρθαν να ζητήσουν το δάνειο τους.

 

 

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Αν έχει ακόμα μεγάλη οικονομική επιφανεια εγώ δεν μπορώ να τα εξηγήσω αυτά που κάνει παντως.

Γιατι με κάποια λεφτα ολα διορθώνονται.

Εγωισμο για τις φάπες που τρώει και το κράξιμο (στα ορια του γέλιου πλέον)  που προκαλεί δεν έχει; Δεν μου κολλάει. 

 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, nikos said:

Αν έχει ακόμα μεγάλη οικονομική επιφανεια εγώ δεν μπορώ να τα εξηγήσω αυτά που κάνει παντως.

Γιατι με κάποια λεφτα ολα διορθώνονται.

Εγωισμο για τις φάπες που τρώει και το κράξιμο (στα ορια του γέλιου πλέον)  που προκαλεί δεν έχει; Δεν μου κολλάει. 

 

Μήπως το λάθος σου είναι ότι θεωρείς αυτονόητο το ότι θέλει/ενδιαφέρεται να πηγαίνει καλά στο αγωνιστικό;

Στο κομμάτι που κάνει μπαμ ότι τον καίει και είναι και πολύ δυσκολότερο τα πάει μια χαρά πάντως...

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω οτι δεν τον νοιάζει καν το αγωνιστικό (κοινώς στα αρχίδια του) και απλά αγοράζει χρόνο να τελειώσει γήπεδο & σπάτο. Μετά θα 'κουραστεί' και θα πουλήσει.

Μέχρι τότε, φυγιέντε.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν μιλάω για το αγωνιστικό.

Αλλα για πώς τον έβλεπε ο μέσος Έλληνας οπαδός (οποιασδήποτε ομαδας) πριν αναλάβει το 2013 και πώς τώρα. Δεν τον πειράζει; Χλωμό.

Τεσπα. Δεν θα μπουμε και στο κεφάλι του. Εγώ θα στοιχημάτιζα ότι είναι σε εντελως διαφορετικό level από αυτό που νομίζαμε, αλλά δεν θέλω να επιμείνω χωρίς να ξερω.

Link to comment
Share on other sites

εμείς φταίμε που ήμασταν λοβοτομημένοι και περιμέναμε οτι θα ρθεί και θα τα γαμήσει όλα

δώσε ελπίδα στο φτωχό

Link to comment
Share on other sites

Πτώχευσε και μια εισηγμένη στην Αμερική ε, πιθανόν να του έχουνε πει οι δικηγόροι παιχτο λίγο lay low και στα "προσωπικά" μην έχουμε τίποτα δυσάρεστους στο κατόφλι μας. 

Link to comment
Share on other sites

15 δεν πρώτο-έσκασε η φάση; 18 ακόμα χειρότερα, αν το παρεις από τότε.

Γιατι στο διάστημα  13 με 18 δεν τον έλεγες και κουβαρντά έτσι;

Link to comment
Share on other sites

13-18 έλεγε θα ζαλίζεστε, θα πέφτετε κάτω, θα Πατίτο Μάου Μάου... 18 μετά το πρωτάθλημα έσκασε το κανόνι (Νοέμβρη το bankruptcy filing) και τα εξοχικά του Ιβάν στις στεππες μακριά από τις διεθνείς αστυνομίες έγιναν η ν1 προτεραιότητα της ΑΕΚ. 

Link to comment
Share on other sites

Γιατί, δεν ζαλιζεστε όταν βλέπετε τον Μπακάκη να βγάζει σεντρες ακριβείας ή όταν εκτελεί στημένα ο Μανδαλος; 

Link to comment
Share on other sites

Τίγρη μου οι σημαίες του γιου τελειωμό δεν έχουν.

Παρακαλώ τον χρήστη @moukie ως γνώστης να επιβεβαιώσει για το συγκεκριμένο σκαρί.

IMG_20210328_182746.jpg

IMG_20210328_181223.jpg

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Ναι ναι, αυτο ειναι του γιου, σαφως καλυτερο απ του μπαμπα 😁😁.

Τις περισσοτερες ημερες μαλλον κοιμαται και μεσα γιατι τον πετυχαινω συχνα στο Φλοισβο. 

Η σημαια νομιζω ειναι Ποντιακη, οχι ΑΕΚ σαν του Βερα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, moukie said:

Ναι ναι, αυτο ειναι του γιου, σαφως καλυτερο απ του μπαμπα 😁😁.

Τις περισσοτερες ημερες μαλλον κοιμαται και μεσα γιατι τον πετυχαινω συχνα στο Φλοισβο. 

Η σημαια νομιζω ειναι Ποντιακη, οχι ΑΕΚ σαν του Βερα.

Ναι Ποντιακή είναι.

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Zara said:

Μιζέρια και στα κότερα, τι είναι αυτά τα Lada... 

Το πέτυχε σε τιμή ευκαιρίας μετά από χιαστούς στις μηχανές...Σημαντικό ότι στην αγοραπωλησία δεν μεσολάβησε μεσίτης 

Link to comment
Share on other sites

Ειναι λιγο παλιομοδιτικο εμφανισιακα στο πισω μερος αλλα ειναι Lurssen δλδ ο βασιλιας και καμια εξηνταρια μετρα. Δεν το λες και Lada.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, moukie said:

Ναι ναι, αυτο ειναι του γιου, σαφως καλυτερο απ του μπαμπα 😁😁.

Τις περισσοτερες ημερες μαλλον κοιμαται και μεσα γιατι τον πετυχαινω συχνα στο Φλοισβο. 

Η σημαια νομιζω ειναι Ποντιακη, οχι ΑΕΚ σαν του Βερα.

Γνώμη μου, είναι ντροπήΣ να γράφΟΥνται τέτοια πράγματα.

Είναι σαν να λέμε η φρεγάτα "Νικηφόρος Φωκάς" είναι καλύτερη από το "Αβέρωφ" ...

Άλλο πράγμα η τεχνολογία και οι δυνατότητες κι άλλο πράγμα η ΙΣΤΟΡΙΑ.

Πάνω στην κουβέρτα του "Βέρα" έχει γραφτεί Κιτρινόμαυρη Ιστορία, έχουν πέσει υπογραφές, έχουν παιχτεί θρυλικές μπιρίμπες, έχει απειληθεί κόΖμος.

Όπως έγραψε κάποτε κι ο Ακατονόμαστος του φόρουμ "όποιος περάσει τις πρυμάτσες της 'Βέρας' δεν φεύγει αν δεν υπογράψει" (περίπτωσις Λιβάϊα, χο,χο,χο).

Link to comment
Share on other sites

  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×