Jump to content

Δημήτρης Μελισσανίδης #3 ​​​🐅🦀🦀


Araujo21
 Share

Recommended Posts

Ασχετο.. Στην κομπανία του Μελ ο τεχνικός διευθυντής είναι ένα σκαλί κάτω από αυτόν. Ανεβαίνει στο γραφείο, σερβίρει η γραμματέας τους καφέδες, κλείνει η πόρτα και αρχίζουν τα πουστριλικια.

Κατεβαίνει κάτω μέρα ο άλλος πιάνει τους επικεφαλεις των τμημάτων και αρχίζει το πανηγύρι

- Τι εκκρεμότητα έχουμε εδώ; 

-Ξέρετε, τηλεφωνησαμε για το ανταλλακτικό, αλλά μας είπαν ότι λόγω covid δεν μπόρεσε να φτάσει 

-Και εσύ τι έκανες; 

-... (σιγή ασύρματου) 

-θα σου γαμησω το σπιτι. Μέχρι το απόγευμα θέλω να κλείσει το θέμα. Δεν με ενδιαφέρει ο τρόπος. Πήγαινε εσύ φερτο. Και όπως επιστρέφεις θα τελειώσεις με το πιστοποιητικό με την κλάση 

-Ξέρετε, για αυτό έχουμε πάρει παράταση για 1 μήνα 

- Να πάτε να γαμηθειτε όλοι σας. Σας πληρώνει τσάμπα  η κομπανία. Το θέλω αύριο. Κάντε ολονύχτια. 

Ο διάλογος είναι κατά προσέγγιση 80%. Λείπουν μερικά μπινελίκια ακόμα. Η απορία μου είναι η εξής. Στις μπίζνες του επιλέγει τεχνικούς διευθυντές,* ότι ήθελε προκύψει",  πως στο διάολο επιλέγει τους τσιριμπιμ τσιριμπομ για σκύλους των αποδυτηρίων?

Ως απορία την έχω για το που το πάει, όχι ως οργάνωση σύγχρονης ΠΑΕ, που δεν την έχουμε ουτως η αλλιώς 

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Janjanin said:

ΕΣΟΔΑ ΕΣΟΔΑ είναι το σωστό

Ε ναι, μακάρι να είχαμε τα έξοδα των εσόδων, αλλά πού;

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, stavros 9-11 said:

Να πεθάνεις απόψε

Και να πεθάνει θα το κάνουν μούμια μαζί με τον βάτραχο και θα το κάνουν παρέλαση στη νέα Φιλαδέλφεια όπως οι Αιγύπτιοι εχθές. Κανείς δεν τολμάει να μιλήσει γιαυτόν. Δεν υπάρχει σωτηρία λέμε. 

Link to comment
Share on other sites

Από εποχές Δεληκαρη έχεις να χασεις 1-5 ρε γελοιε. Κι αυτό μια φορά το 72.

Ποσο πιο χαμηλά θα το πας το πραγμα; 

Link to comment
Share on other sites

Χρονια τωρα επαιζε με τη φωτια ο τιγραρος.Τεσσαροτριαρες μαζευε και κοιμοτανε ορθιος το αυτι του δεν ιδρωνε.Ε φαε και μια πενταρα εντος τωρα να ισοφαρισεις στοιχειωμενα ρεκορ.Και τι εγινε, τι τεσσερα τι πεντε;Σαν το συνθηματικο.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Man Of Faith said:

Χρονια τωρα επαιζε με τη φωτια ο τιγραρος.Τεσσαροτριαρες μαζευε και κοιμοτανε ορθιος το αυτι του δεν ιδρωνε.Ε φαε και μια πενταρα εντος τωρα να ισοφαρισεις στοιχειωμενα ρεκορ.Και τι εγινε, τι τεσσερα τι πεντε;Σαν το συνθηματικο.

+ Ότι στο Καραϊσκάκη έχει γίνει συνήθεια 

Κάποια στιγμή θα έρθει και σπίτι μας η συνήθεια .

 

Φρόντισε γέρο να μπούμε έτσι Αγία Σοφιά 

Link to comment
Share on other sites

Ο μπάρμπας θα χει πιει το ουισκακι του και θα είναι στο τρίτο όνειρο τώρα.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, ΕΝΝΙΑ_ΕΝΤΕΚΑ said:

+ Ότι στο Καραϊσκάκη έχει γίνει συνήθεια 

Κάποια στιγμή θα έρθει και σπίτι μας η συνήθεια .

 

Φρόντισε γέρο να μπούμε έτσι Αγία Σοφιά 

Ναι για εκει λεω.Οποτε παμε εκει τρια μαζευουμε απο τα πρωτα λεπτα.Ουτε οι Λαμιες και οι Παναιτωλικοι αυτα.Ε οπως λες θα ερθει και στην εδρα σου αυτο.Ηδη ειχε φανει απο τα περσινα πλει οφ.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Man Of Faith said:

Χρονια τωρα επαιζε με τη φωτια ο τιγραρος.Τεσσαροτριαρες μαζευε και κοιμοτανε ορθιος το αυτι του δεν ιδρωνε.Ε φαε και μια πενταρα εντος τωρα να ισοφαρισεις στοιχειωμενα ρεκορ.Και τι εγινε, τι τεσσερα τι πεντε;Σαν το συνθηματικο.

Παντως είναι χειρότερα τα πραγματα από το ίδρωμα αυτιου.

Κι αν ιδρώσει τι θα γίνει; Ούτε λεφτα δίνει, ούτε ξέρει πώς να διαχειριστεί την ομάδα.

Δεν μπορεί ο άνθρωπος, απλά.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, nikos said:

Παντως είναι χειρότερα τα πραγματα από το ίδρωμα αυτιου.

Κι αν ιδρώσει τι θα γίνει; Ούτε λεφτα δίνει, ούτε ξέρει πώς να διαχειριστεί την ομάδα.

Δεν μπορεί ο άνθρωπος, απλά.

Νικο πλεον δεν ξερω αν με ενδιαφερει αν μπορει ή οχι.Να βρει λυση.Αυτος εχει φτασει την κατασταση εδω που εχει φτασει.Και δεν λεω μονο για τα τελευταια χρονια.Παω 25 χρονια πισω.Και τοσα χρονια οτι προσπαθεια γινοτανε τιγραρο με πουρα και κοτερα μας κοτσαρανε απο την αντιπολιτευση.Εχει τεραστιο μεριδιο ευθυνης και αυτος και το αρδολοι που τον εχει κανει θεο.Οκ κι εγω τον εχω στηριξει με τις επιφυλαξεις μου, αναγνωριζω τα θετικα που εχουν γινει δεν εχω παρωπιδες αλλα η ευθυνη ειναι 100% ολη δικη του.Να βρει λυση, κανενας δεν ανελαβε άσπρη σαν το χιονι την ομαδα, μονο αυτος.Την εχει διασυρει οσο κανενας την ομαδα τελος.Και ναι ενα πρωταθλημα δεν μου λεει τιποτα.Δεν υποφεραμε σαν οπαδοι για να ειμαστε ευχαριστημενοι με ενα πρωταθλημα.Οχι εγω τουλαχιστον.Και οχι, θα βρει λυση αν ειναι Τιγρης.Οχι να πηδήξει απο το καραβι και να μας το παιξει απογοητευμένος οπως αλλες φορες.Γνωστο το εργο το εχουμε δει και το εχουμε ξαναδει.Νισαφι.

Και να πω και το αλλο, οταν φαγαμε 6 ειχαμε και καποιους παικταραδες, το σκορ ηρθε εντελως στο ξεκαρφωτο.Εδω το ξεραμε οτι ειναι αναποφευκτο να συμβει καποια στιγμη, γιατι δεν ηταν η πρωτη φορα που διασυρθηκαμε εξαιτιας του.

Link to comment
Share on other sites

Μωρέ καλά τα λες. Αλλά εγώ ισχυρίζομαι ότι ούτε μπορεί, ούτε παραδέχεται ότι δεν μπορεί και έχει μπλέξει κιολας με την αργοπορία του γηπεδου.

Link to comment
Share on other sites

Κάτι τέτοιοι τυφλοπόντικες του 365 πού ζουν; Έχουν φιλικό κύκλο; Ζουν με μηχανική υποστήριξη; Δε βρίσκεται ένας δικός του άνθρωπος να του δώσει 2 φάπες;

Capture.PNG

Link to comment
Share on other sites

Ο δόλιος ο Χιμένεθ ΕΝΑΝ παίχτη ζήτησε το χειμώνα, τον Βράνιες...... 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ο ηγετης εγγυητης δεν θα κοιμηθει αποψε......θα σχεδιαζει την ΑΕΚ με Κονε Ταυλαριδη και Παπαδημητριου και φυσικα Γιαννακη παπαδοπουλο. Κοιμηθειτε ησυχοι εσεις. Μια μεγαλη μερα ξεκινα απο αυριο .

Link to comment
Share on other sites

κλεμμένο από κάποιον στο fb
 

 

 

Μέσα στην τραγωδία που ζούμε, το μόνο θετικό είναι πως τελειώνει δια παντός το παραμύθι του Τίγρη που μας πότισαν για περίπου 30 χρόνια ο Καραγιαννίδης και η Ώρα για Σπορ. Σε κάθε ήττα, σε κάθε αποτυχία, εμφανιζόταν το φάντασμα του πάνω από την ΑΕΚ σαν ο εγγυητής των επιτυχιών, ο τιμωρός των εχθρών μας και η σίγουρη λύση για την επόμενη μέρα, μέσω των κονδυλοφόρων και των νοσταλγών (παραμυθιασμένων) οπαδών του. Κάποιοι αποδέχθηκαν ακόμα και την ταπείνωση της Γ' Εθνικής και την πιο μαύρη σελίδα της ιστορίας μας για να γίνει το θέλημα σου να μπεις στην ομάδα με Ζερό χρέη. 
Πλέον όπως θα σταματήσει αυτή η καραμέλα. Πάει, μας τελείωσε. Ακόμα και οι πιο φανατικοί υποστηρικτές σου το κατάλαβαν. Ευχαριστούμε για το γήπεδο, ευχαριστούμε για τη συμβολή στο τέλος της χούντας του γαύρου, αλλά δυστυχώς αυτοί βρήκαν άλλο τρόπο για να επιβάλλουν τη χούντα τους. Μέσω της αδιαμφισβήτητης κυριαρχίας τους στα γήπεδα, που εσύ δυστυχώς με την αιώνια τσιγκουνιά σου δεν μπορείς να ακολουθήσεις και να κοντράρεις και μοιραία φυλακίζεις την ΑΕΚ στα μέτρα σου και σε ρόλο κομπάρσου. Κόψε την κορδέλα του γηπέδου, δώσε την ομάδα (όχι στο νέο Τροχανά) και τελειώσαμε. 30 χρόνια παραμύθι δεν πούλησε ούτε ο Αντρέας με το ΠΑΣΟΚ.

Link to comment
Share on other sites

  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×