Jump to content

Δημήτρης Μελισσανίδης #3 ​​​🐅🦀🦀


Araujo21
 Share

Recommended Posts

ο ΤΤ μας ενημερωνει οτι συναντηθηκαν Καρερα Τιγρης χτες και μιλησαν για ολα.

Ο Δημήτρης Μελισσανίδης, δεν πήγε σήμερα (8/12) στα Σπάτα, για να μιλήσει και με τον Μάσιμο Καρέρα. Με όλους τους άλλους ναι, με τον Ιταλό τεχνικό όχι. Κι αυτό γιατί με τον προπονητή της ομάδας, το αφεντικό της ΑΕΚ συναντήθηκε χθες, Δευτέρα.

Σύμφωνα με αποκλειστικές πληροφορίες του SDNA, οι δύο άνδρες είχαν την ευκαιρία να μιλήσουν για τα πάντα, για όλα όσα έχουν συμβεί το τελευταίο διάστημα γύρω από την ομάδα.

Μάλιστα ο Δημήτρης Μελισσανίδης παρά το γεγονός πως είχε ως βασική πρόθεση να τονώσει το ηθικό του Ιταλού τεχνικού και να του επιβεβαιώσει την εμπιστοσύνη του, δεν ...έκρυψε λόγια και σε ό,τι αφορά πράγματα που τον έχουν προβληματίσει από την εικόνα της ομάδας. Ήταν ανοιχτή κουβέντα, χωρίς «ταμπού» που λεμε

Το έχουμε πει κι άλλες φορές πρόσφατα πως η προσωπική δήλωση στήριξης την Κυριακή το βράδυ, ήταν ειλικρινής. Και ο Δημήτρης Μελισσανίδης παρά το γεγονός πως δεν θεωρεί ότι ο Μάσιμο Καρέρα δεν έχει κάνει λάθη και σοβαρά μάλιστα, εξακολουθεί να πιστεύει πως αξίζει να του δοθεί περιθώριο να συνεχίσει την προσπάθεια του στην ΑΕΚ. Αυτά όλα συζητήθηκαν, όπως συζητήθηκαν και ζητήματα που αφορούν την εσωτερική λειτουργία της ομάδας και οι παρατηρήσεις του Καρέρα πάνω σε αυτά.

Ο Δημήτρης Μελισσανίδης πήγε στα Σπάτα την επομένη της συνάντησης, θέλοντας ένα από τα βασικά μηνύματα που θα έδινε να είναι το ό,τι ακόμη κι αν φύγει ο Καρέρα κάποια στιγμή, δεν θα φύγει μόνος του …Καθώς θεωρεί πως υπάρχουν κι άλλα ζητήματα που αποτελούν πρόβλημα για την τελική εικόνα της ομάδας στο γήπεδο. Αυτό ακριβώς έκανε, αφού στις ομιλίες του και στους παίκτες και σε όλους, ξεκαθάρισε πως ακόμη κι αν έρθει έτσι η κατάσταση που να απαιτούνται δραστικές κινήσεις, αυτές σε καμιά περίπτωση δεν θα αφορούσαν μόνο τον προπονητή.

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Stylianopoulos said:

Μετά το σημερινό εγώ αν ήμουν παίκτης της ΑΕΚ θα έφευγα χωρίς να ζητήσω φράγκο . Για πρώτη φορά επί ενα τέταρτο άκουγαν μπινελίκια μέσα στη μούρη τους,ξεφτυλιστηκαν μικροί μεγάλοι αρχηγοί και όλα τα παικτάκια.

Ακόμα και ο μεταφραστής τα έλεγε με πάθος οταν τους μετέφραζε το πόσο μικροί παίχτες είναι ,το ποσό μπασταρδοι μπορεί να είναι όταν η ΑΕΚ χάνει και εσείς περπατάτε και πόσο σύντομα αν δεν καταλάβουν τι σημαίνει ΑΕΚ θα έρθουν και οι φάπες στον σβέρκο τους.

Είχε αργήσει να γίνει το σημερινό χοντρό σκηνικό . Η ΑΕΚ έχει ανάγκη να ζει τέτοιες αντιδράσεις μπας και μερικοί νιώσουν.

Ένα μεγάλο ευχαριστώ και στους 100 που ήταν εκεί .

ΥΓ. Η γραμμή απο ψηλά είναι " σε ήρεμο ύφος" ... Μην πιστεύετε τίποτα από αυτά .

Πηρε  η μπαλα κ τον προπονητη;

Link to comment
Share on other sites

Θα τη βρούμε την άκρη παίδες... Να τελειώσει η Ευρώπη και όλο μας το είναι στο πρωτάθλημα. Νίκη με γαυρο όπως και δηποτε. Όχι Χ, όχι αμυντικά, όχι να χαμε να λέγαμε. Μου έλειψε η αρχιδάτη ΑΕΚ του 18. Σε εκείνο το δεύτερο ημίχρονο με τον γαυρο στο 3-2 έβλεπα σκυλιά του πολέμου με μάτι να γυαλίζει. Επνιγε τον αντίπαλο εκείνη η ομάδα. Αντε κακομαθημένα πουστοπαιδα συμμορφωθείτε 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Nestoridis21 said:

Πηρε  η μπαλα κ τον προπονητη;

Όλοι μαζί ήταν , παίκτες και προπονητής.

Μόνο στους μικρούς είπαν να πάνε πιο κει γιατί δεν αξιζε να ακούσουν αυτοί μπινελίκια.

Ο Ίβιτς πήγε στην αρχή να πει στα παιδιά να μη μπουν και δεν κάνει και τελείωσε αλλά τον πήγαν στην άκρη.

Το έχουν θάψει κανονικά το θέμα τα ΜΜΕ μας .

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Skepastos said:

Αυτό που ειπώθηκε σήμερα στα Σπάτα πρέπει να μείνει καρφωμένο στα αποδυτήρια απο τώρα και για τον αιώνα τον άπαντα. Δεν ξέρω ποιος το είπε, ποιος το εμπνεύστηκε, αν ήταν προσχεδιασμένο ή κάποιος το είπε αυθορμητα. Θέλω να τον ευχαριστήσω γιατί δεν θα μπορούσε να εκφράσει καλύτερα οτι νιώθουμε για την ομάδα

«Σεβαστείτε τη φανέλα, εμείς με αυτή γεννιόμαστε και με αυτή θάβουμε τους νεκρούς μας»

 

Μέσα στο μυαλό μου είσαι ρε Μπίλαρε ?

Link to comment
Share on other sites

Με άλλα λόγια ο Καρέρα είναι μια γραφική φιγούρα πλέον.

Και όταν ο προπονητής σταματάει να είναι ο άρχοντας των αποδυτηρίων τότε πιθανολογούμε ποιο είναι το αποτέλεσμα. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Janjanin said:

Με άλλα λόγια ο Καρέρα είναι μια γραφική φιγούρα πλέον.

Και όταν ο προπονητής σταματάει να είναι ο άρχοντας των αποδυτηρίων τότε πιθανολογούμε ποιο είναι το αποτέλεσμα. 

Η πεφτουν 4-5 κεφαλια στα αποδυτηρια και παιρνουν οι υπολοιποι το μηνυμα.

Link to comment
Share on other sites

O Καρερα ο Μανταλος ο Χ ψ ζ είναι περαστικός 

Καλώς η κακώς 

Το club πρέπει να μεγαλώσει ξανά και τον τόνο τον δίνει η διοίκηση και ο κόσμος 

Ελπίζω αυτά που έγραψε ο στυλ να ισχύουν στο 110% και από τον επόμενο αγώνα να δούμε ΑΕΚ . 

 

Μπράβο σε όποιον είπε για τη φανέλα .

Πρέπει να γραφτεί στον ναό πριν την είσοδο να το βλέπουν όλοι 

Μόνο ΑΕΚ

Link to comment
Share on other sites

Εμένα το μόνο που με χαλάει είναι το τάϊμινγκ.

Γιατί δηλαδή αυτά τα ... μουσαφιρλίκια πρέπει να γίνονται "κατόπιν εορτής" και αφού έχει χαθεί ήδη κάτι απ' όλα (Ευρώπη στη συγκεκριμένη περίπτωση) ή και όλα ?

Ας γίνονται πιο νωρίς κι αν καμιά κουφάλα πει "γιατί τώρα ?" και "χαλάτε το κλίμα" και άλλες τέτοιες πίπες υπάρχει η απάντηση "ΕΧΟΥΜΕ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΠΑΛΑΙΟΤΕΡΩΝ ΕΤΩΝ".

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Bukowski said:

Η πεφτουν 4-5 κεφαλια στα αποδυτηρια και παιρνουν οι υπολοιποι το μηνυμα.

Αδερφέ δεν έχει κανένα ενδιαφέρον αυτό.

Ο Ίλια φαίνεται πως πήγε να εμποδίσει τους οπαδούς και ουσιαστικά να του σώσει την φήμη. Ο ίδιος αποδέχεται πως είναι υπηρεσία (sic) της διοίκησης και χάνει κάθε ίχνος επιβολής εντός αποδυτηρίων και σοβαρότητας στους οπαδούς.

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, MITSAKLAS said:

Η προσωπική άσκηση επιτρέπεται εντός της περιφερειακής ενότητας.

Να βοηθήσω, το Γαλάτσι ανήκει σε διαφορετική περιφερειακή ενότητα από τα Σπάτα. 

Link to comment
Share on other sites

Σχολιο στο 365 με αφορμη την επισκεψη των οπαδων στα Σπατα:

 

"Θεωρω τεραστιο φαουλ το να απειλεις το σπιτι του παιχτη.

Μπαινω στη θεση του αθλητη, το να απειλειται η οικογενεια μου για τη μπαλα, ειναι εμετικο, ειναι καφριλα.

Δεν ειμαστε φαβελα στη Βραζιλια, ελεος.

Πειτε μου ποιος αθλητης θα αποδωσει καλυτερα με κατι τετοιο ,κανεις.

Επισης τι δουλεια ειχε η οριτζιναλ εκει?

Δεν εκφραζουν το συνολο των οπαδων της ΑΕΚ.

Οι ανθρωποι ειναι χουλιγκαν και ως χουλιγκαν απευθυνθηκαν στους ποδοσφαιριστες.

Απαραδεκτοι και οι ιδιοι και αυτοι που τους επετρεψαν να πουν αυτο που ειπαν.


Οκ ολα τα υπολοιπα, αλλα το να απειλεις την εστια του οικογενειαρχη, επαγγελματια αθλητη ειναι κατι που ουτε η μαφια δεν το κανει. Ακομα και εκει υπαρχουν κωδικες τιμης."

 

ΑΝΑΠΤΥΞΤΕ

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Bukowski said:

Σχολιο στο 365 με αφορμη την επισκεψη των οπαδων στα Σπατα:

 

"Θεωρω τεραστιο φαουλ το να απειλεις το σπιτι του παιχτη.

Μπαινω στη θεση του αθλητη, το να απειλειται η οικογενεια μου για τη μπαλα, ειναι εμετικο, ειναι καφριλα.

Δεν ειμαστε φαβελα στη Βραζιλια, ελεος.

Πειτε μου ποιος αθλητης θα αποδωσει καλυτερα με κατι τετοιο ,κανεις.

Επισης τι δουλεια ειχε η οριτζιναλ εκει?

Δεν εκφραζουν το συνολο των οπαδων της ΑΕΚ.

Οι ανθρωποι ειναι χουλιγκαν και ως χουλιγκαν απευθυνθηκαν στους ποδοσφαιριστες.

Απαραδεκτοι και οι ιδιοι και αυτοι που τους επετρεψαν να πουν αυτο που ειπαν.


Οκ ολα τα υπολοιπα, αλλα το να απειλεις την εστια του οικογενειαρχη, επαγγελματια αθλητη ειναι κατι που ουτε η μαφια δεν το κανει. Ακομα και εκει υπαρχουν κωδικες τιμης."

 

ΑΝΑΠΤΥΞΤΕ

Καλά, αυτός έχει πάει μία φορά γήπεδο στην ... πολιτισμένη εξέδρα του Κοντού με τον Λυκουρέζο και τις άλλες βαζέλες και άλλη μία στον δεύτερο τελικό με μπουγάτσα στο ΟΑΚΑ που βαστούσε παγουρίνο κι ήτανε δίπλα στον @Skepastos.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Νονός said:

Καλά, αυτός έχει πάει μία φορά γήπεδο στην ... πολιτισμένη εξέδρα του Κοντού με τον Λυκουρέζο και τις άλλες βαζέλες και άλλη μία στον δεύτερο τελικό με μπουγάτσα στο ΟΑΚΑ που κρατούσε παγουρίνο κι ήτανε δίπλα στον @Skepastos.

Ας κανουμε mention και τον @stavros 9-11 να ΑΝΑΠΤΥΞΕΙ και αυτος

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Νονός said:

Και κάτι για να ευθυμήσουμε.

Στους "μικρούς" που τους είπαν "πηγαίντε πιο εκεί" ήταν κι ο "αιώνιος νεαρός" Βασιλαντωνόπουλος ???? :lol::lol:

Ο οποιος είναι μεγαλύτερος από τον Λιβαγια πχ 😆

Link to comment
Share on other sites

Guest fighter21
2 hours ago, Stylianopoulos said:

Μετά το σημερινό εγώ αν ήμουν παίκτης της ΑΕΚ θα έφευγα χωρίς να ζητήσω φράγκο . Για πρώτη φορά επί ενα τέταρτο άκουγαν μπινελίκια μέσα στη μούρη τους,ξεφτυλιστηκαν μικροί μεγάλοι αρχηγοί και όλα τα παικτάκια.

Ακόμα και ο μεταφραστής τα έλεγε με πάθος οταν τους μετέφραζε το πόσο μικροί παίχτες είναι ,το ποσό μπασταρδοι μπορεί να είναι όταν η ΑΕΚ χάνει και εσείς περπατάτε και πόσο σύντομα αν δεν καταλάβουν τι σημαίνει ΑΕΚ θα έρθουν και οι φάπες στον σβέρκο τους.

Είχε αργήσει να γίνει το σημερινό χοντρό σκηνικό . Η ΑΕΚ έχει ανάγκη να ζει τέτοιες αντιδράσεις μπας και μερικοί νιώσουν.

Ένα μεγάλο ευχαριστώ και στους 100 που ήταν εκεί .

ΥΓ. Η γραμμή απο ψηλά είναι " σε ήρεμο ύφος" ... Μην πιστεύετε τίποτα από αυτά .

Δεν ξέρω τι πραγματικά τους κάνει να ντρέπονται γενικά τους παίκτες και όχι μόνο της ΑΕΚ στη σημερινή εποχή. Επαγγελματίες όλοι. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×