Jump to content

Leicester City - A.E.K.: (EUL / Όμιλος G - 6η αγων.): 10/12, 22:00, Cosmote Sport 2


Araujo21
 Share

MVP- κόουτσινγκ - βραβείο Μπακάκη   

16 members have voted

  1. 1. mvp

    • Τσιντώτας
      0
    • Βασιλαντωνόπουλος
      0
    • Μιτάι
    • Χνιντ
      0
    • Νεντελτσιάρου
    • Σβάρνας
      0
    • Σιμόες
      0
    • Κρστιτσιτς
      0
    • Μάνταλος
      0
    • Γκαρσία
      0
    • Ανσαριφάρντ
      0
    • Σάκχοφ
      0
    • Μαχαίρας
      0
    • Αλμπάνης
      0
    • Ολιβέιρα
      0
    • Γαλανόπουλος
  2. 2. Κόουτσινγκ Καρέρα

    • Καλό
      0
    • Μέτριο
    • Κακό
    • Φυσιολογικό
  3. 3. Βραβείο Μπακάκη (χειρότερος παίκτης)

    • Τσιντώτας
      0
    • Βασιλαντωνόπουλος
    • Μιτάι
      0
    • Χνιντ
      0
    • Νεντελτσιάρου
      0
    • Σβάρνας
    • Σιμόες
      0
    • Κρστιτσιτς
      0
    • Μάνταλος
      0
    • Γκαρσία
      0
    • Ανσαριφάρντ
      0
    • Σάκχοφ
      0
    • Μαχαίρας
      0
    • Αλμπάνης
      0
    • Ολιβέιρα
      0
    • Γαλανόπουλος
      0


Recommended Posts

Just now, ΕΝΝΙΑ_ΕΝΤΕΚΑ said:

Ότι δεν πρόκειται να έρθει και να γίνει ρόμπα με τους απίθανους που έχεις στην άμυνα 

Μιλάμε ότι με τα σέντερ Μπακ και τους ακραίους που έχεις πρέπει να αμύνεται υποδειγματικά όλη η ομάδα ώστε να μην  ασκείτε πίεση πίσω 

Bonus το τέρμα που είναι μια ιστορία μόνος του 

Για τα κανονικά ματς λέμε έτσι 

Με τους Γερμανούς που οι παίχτες έπαιζαν τον μισθό τους το έκαναν 

Με λαμίες κτλ κάπως κάπου θα φας 1 θα βάλεις 2 

 

Εδώ πήγε ο Μπιέλσα δεύτερη εθνική και πήρε Leeds που ανέβηκε την δεύτερη χρονιά και έπαιζε με άγνωστα πιτσιρίκια.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, parakmiakos said:

ο συνδυασμός δουλειά-καραντινα- ΑΕΚ είναι ιδανικός για να αποκτήσει κάνει ψυχικό νόσημα. 

Με προβλημάτισες τώρα.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, ΕΝΝΙΑ_ΕΝΤΕΚΑ said:

Ότι δεν πρόκειται να έρθει και να γίνει ρόμπα με τους απίθανους που έχεις στην άμυνα 

Μιλάμε ότι με τα σέντερ Μπακ και τους ακραίους που έχεις πρέπει να αμύνεται υποδειγματικά όλη η ομάδα ώστε να μην  ασκείτε πίεση πίσω 

Bonus το τέρμα που είναι μια ιστορία μόνος του 

Για τα κανονικά ματς λέμε έτσι 

Με τους Γερμανούς που οι παίχτες έπαιζαν τον μισθό τους το έκαναν 

Με λαμίες κτλ κάπως κάπου θα φας 1 θα βάλεις 2 

 

Εγω πιστευω οτι ο Πογιετ θα το συμμαζευε το χαλι αυτο.

Κατ αρχας θα επαιζε ενα ωραιοτατο 3-2-4-1 με Χνιντ-Τσιγκρινσκι-Νεντε στην αμυνα, Γαλανοπουλο-Σιμοες μπροστα τους,  Τανκοβιτς-Σαχωφ-Κρστσιτς-Γκαρσια ακομα πιο μπροστα τους και Λιβαγια κορυφη. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, mobster21 said:

Γιατί ρε Νικ? Έχω αρχίσει να τον συμπαθώ τον Ιταλό τόσα που έχω διαβάσει.

Αφου εχετε αποφασισει πως πρεπει να φυγει, ας φυγει. Εγω λεω να κριθει το καλοκαιρι. Απλα αν φυγει περιμενω Πογιετ και πανω. Αμα φερουν Κατσαβο για προπονητη μην ακουσω μουρμουρες.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, agelos said:

Στον πλανήτη ΑΕΚ υπάρχουν οι εξής 2 προπονητές, Πογετ, Μανόλο.

Μιζέρια παντού ρε φίλε.

Οπως το δει κανεις. Υπαρχει και η επιλογη επιστροφης Ουζουνιδη, Δελλα.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

Εγω πιστευω οτι ο Πογιετ θα το συμμαζευε το χαλι αυτο.

Κατ αρχας θα επαιζε ενα ωραιοτατο 3-2-4-1 με Χνιντ-Τσιγκρινσκι-Νεντε στην αμυνα, Γαλανοπουλο-Σιμοες μπροστα τους,  Τανκοβιτς-Σαχωφ-Κρστσιτς-Γκαρσια ακομα πιο μπροστα τους και Λιβαγια κορυφη. 

Σε αυτό που λες δεν θα έβαζα Χνιντ με τίποτα όμως.

Και σίγουρα θα δοκίμαζα μπροστά από Γαλανόες τον Σέρβο σαν οκτάρι στη θέση του Πέτρου.

Κροάτη κορυφή οκ. Εννοείται. Μόνο εκεί.

Link to comment
Share on other sites

Just now, mobster21 said:

Σε αυτό που λες δεν θα έβαζα Χνιντ με τίποτα όμως.

Και σίγουρα θα δοκίμαζα μπροστά από Γαλανόες τον Σέρβο σαν οκτάρι στη θέση του Πέτρου.

Κροάτη κορυφή οκ. Εννοείται. Μόνο εκεί.

Σιγα μην δεν εβαζε Χνιντ ο Πογιετ. Καραβασικουρα θα τον ειχε οπως και καθε ψηλο γενικοτερα μπας και σκοραρει απο κορνερ κτλ.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Bukowski said:

Αφου εχετε αποφασισει πως πρεπει να φυγει, ας φυγει. Εγω λεω να κριθει το καλοκαιρι. Απλα αν φυγει περιμενω Πογιετ και πανω. Αμα φερουν Κατσαβο για προπονητη μην ακουσω μουρμουρες.

Από εμένα θα ακούσεις για κάτι χειρότερο. Δεδομένο.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

Οπως το δει κανεις. Υπαρχει και η επιλογη επιστροφης Ουζουνιδη, Δελλα.

Σημερα ακουστηκε και ο Χρηστος ο Κοντης με την υποσημειωση για το κιτρινο παρελθον του 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

Σιγα μην δεν εβαζε Χνιντ ο Πογιετ. Καραβασικουρα θα τον ειχε οπως και καθε ψηλο γενικοτερα μπας και σκοραρει απο κορνερ κτλ.

Ρε συ αυτός έχει αισθητηριακή διαστροφή και πέφτει συνέχεια κάτω. 

Θέλει δουλειά το παιδί. Και έδωσε κι ο άλλος 800k. Άσε.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, mobster21 said:

Εγώ να θυμίσω ξανά ότι το καλοκαίρι όλο το φόρουμ αποθέωνε Ίβιτς για το καλύτερο ρόστερ των τελευταίων ετών πάντως.

Οχι φιλε. Το καλοκαιρι αποθεωναμε ιβιτς γτ επιτελους πηραμε εξτρεμ. Επισης δν ξεραμε τι πηραμε πισω κ κραζαμε γ τα διδυμα μπακ εκτος ινσουα. Γ να πω την αληθεια επειδη δν βλεπω τπτ αλλο εκτος ΑΕΚ περιμενα ινσουα καλυτερο. Αλλα δν με χαλαγε τελικα κ χουλτ

Link to comment
Share on other sites

Just now, mobster21 said:

Από εμένα θα ακούσεις για κάτι χειρότερο. Δεδομένο.

Απλα τοτε περιμενω να παραδεχτεις, οτι ειχα δικιο που ελεγα πως ειναι ΛΑΘΟΣ να φυγει ο Καρερα ΤΩΡΑ και οχι επειδη ειναι προπονηταρας φυσικα.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vargas21 said:

Σημερα ακουστηκε και ο Χρηστος ο Κοντης με την υποσημειωση για το κιτρινο παρελθον του 

ΚΑΥΛΑ

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, mobster21 said:

Ρε συ αυτός έχει αισθητηριακή διαστροφή και πέφτει συνέχεια κάτω. 

Θέλει δουλειά το παιδί. Και έδωσε κι ο άλλος 800k. Άσε.

Και για τον Αρθο τα ιδια λεγαμε. Επισης σιγα τα λεφτα του εδωσε, με 800k και καλοα του βγηκε ο Τυνησιος.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, mobster21 said:

Εγώ να θυμίσω ξανά ότι το καλοκαίρι όλο το φόρουμ αποθέωνε Ίβιτς για το καλύτερο ρόστερ των τελευταίων ετών πάντως.

Το καλυτερο ρόστερ μπροστά. Και είναι.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Bukowski said:

Απλα τοτε περιμενω να παραδεχτεις, οτι ειχα δικιο που ελεγα πως ειναι ΛΑΘΟΣ να φυγει ο Καρερα ΤΩΡΑ και οχι επειδη ειναι προπονηταρας φυσικα.

Νίκο το θέμα είναι πως έχει ευθύνες για την συνολική εικόνα. Εδώ και καιρό. Και κακώς έχουμε χάσει τόσο χρόνο. 

Εκτός κι αν ΠΡΕΠΕΙ να φάει αυτός την λέζα των παιχνιδιών με τον γαύρο. Γιατί αρχές Γενάρη πάμε Καραϊσκάκη ως γνωστόν. Σε λιγότερο από μήνα δηλαδή.

Από εκεί και πέρα δεν είναι το θέμα αν θα φύγει σήμερα ή σε είκοσι ημέρες. Το θέμα είναι ότι έκαψες μια ακόμα χρονιά χωρίς κανένα νόημα και χωρίς να χτίζεις κάτι άλλο εκτός από γήπεδο.

Link to comment
Share on other sites

Just now, mobster21 said:

Νίκο το θέμα είναι πως έχει ευθύνες για την συνολική εικόνα. Εδώ και καιρό. Και κακώς έχουμε χάσει τόσο χρόνο. 

Εκτός κι αν ΠΡΕΠΕΙ να φάει αυτός την λέζα των παιχνιδιών με τον γαύρο. Γιατί αρχές Γενάρη πάμε Καραϊσκάκη ως γνωστόν. Σε λιγότερο από μήνα δηλαδή.

Από εκεί και πέρα δεν είναι το θέμα αν θα φύγει σήμερα ή σε είκοσι ημέρες. Το θέμα είναι ότι έκαψες μια ακόμα χρονιά χωρίς κανένα νόημα και χωρίς να χτίζεις κάτι άλλο εκτός από γήπεδο.

Αφου εκαψες την χρονια, αστον να φαει ολη την λεζα.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Kostas21 said:

Kses posa phre?

Δεν ξέρω Κώστα. Ειλικρινά. 

Ξέρω ότι πήγε σε ομάδα δεύτερης κατηγορίας με πιτσιρικάδες.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Bukowski said:

Εγω πιστευω οτι ο Πογιετ θα το συμμαζευε το χαλι αυτο.

Κατ αρχας θα επαιζε ενα ωραιοτατο 3-2-4-1 με Χνιντ-Τσιγκρινσκι-Νεντε στην αμυνα, Γαλανοπουλο-Σιμοες μπροστα τους,  Τανκοβιτς-Σαχωφ-Κρστσιτς-Γκαρσια ακομα πιο μπροστα τους και Λιβαγια κορυφη. 

Αυτο το λαθος κανουν ολοι. Βαζουν τσιγκρινσκι πρωτο που σν παιζει. 

Κιπ γουοκινγκ

Οταν καταλαβουμεβοτι ο τσιγκρι δν ειναι βααικος τοτε μπορει να διορθωσουμε την αμυνα.... 

Link to comment
Share on other sites

Just now, CHⓇIS said:

Αυτο το λαθος κανουν ολοι. Βαζουν τσιγκρινσκι πρωτο που σν παιζει. 

Κιπ γουοκινγκ

Οταν καταλαβουμεβοτι ο τσιγκρι δν ειναι βααικος τοτε μπορει να διορθωσουμε την αμυνα.... 

Ε αν δεν μπορουσε θα εβαζε Λατσι. Παντως ΣΒΑΡΝΑ δεν θα εβαζε ΠΟΤΕ.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Bukowski said:

Αφου εχετε αποφασισει πως πρεπει να φυγει, ας φυγει. Εγω λεω να κριθει το καλοκαιρι. Απλα αν φυγει περιμενω Πογιετ και πανω. Αμα φερουν Κατσαβο για προπονητη μην ακουσω μουρμουρες.

Καλά δεν αποφάσισε κανεις σήμερα, νομιζω μονο εγώ από σήμερα άρχισα να γερνω προς το ότι δεν τραβαει. Και μιλάω με πρακτικούς όρους.

Ξαναλέω: αυτα τα «να φύγουνε όλοι» καλά είναι, αρκεί να έχεις λεφτα ή να μπορούν να φέρουν προτάσεις.

Αλλιως τον κρατας, τους αφηνεις Εξεδρα και παιζεις με τα δευτερα να περνάει η ώρα.

Τα παραπανω ΑΝ ισχυει ότι υπάρχουν παρα πολλοι δυσαρεστημένοι, κάτι που έτσι φαίνεται με τα κους κους που ακουγονται.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Kostas21 said:

Oti ola exoun th timh tous. Oti me budget Atromhtou den kaneis megalh AEK. O Mparlos otan ekane megalh AEK, ksodeue trela noumera gia thn epoxh.

89-94 είχες τρίτο μπάτζετ.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Kostas21 said:

File egw 8a eixa kanei ta xathria tou Puta madre, de 8a ton petaga me tis klwtsies eksw epeidh eipe oti o Mantalos einai asteios paikths.

Σε συγχωρω γτ ετρωγες ατο λα βι..... 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×