Jump to content

Leicester City - A.E.K.: (EUL / Όμιλος G - 6η αγων.): 10/12, 22:00, Cosmote Sport 2


Araujo21
 Share

MVP- κόουτσινγκ - βραβείο Μπακάκη   

16 members have voted

  1. 1. mvp

    • Τσιντώτας
      0
    • Βασιλαντωνόπουλος
      0
    • Μιτάι
    • Χνιντ
      0
    • Νεντελτσιάρου
    • Σβάρνας
      0
    • Σιμόες
      0
    • Κρστιτσιτς
      0
    • Μάνταλος
      0
    • Γκαρσία
      0
    • Ανσαριφάρντ
      0
    • Σάκχοφ
      0
    • Μαχαίρας
      0
    • Αλμπάνης
      0
    • Ολιβέιρα
      0
    • Γαλανόπουλος
  2. 2. Κόουτσινγκ Καρέρα

    • Καλό
      0
    • Μέτριο
    • Κακό
    • Φυσιολογικό
  3. 3. Βραβείο Μπακάκη (χειρότερος παίκτης)

    • Τσιντώτας
      0
    • Βασιλαντωνόπουλος
    • Μιτάι
      0
    • Χνιντ
      0
    • Νεντελτσιάρου
      0
    • Σβάρνας
    • Σιμόες
      0
    • Κρστιτσιτς
      0
    • Μάνταλος
      0
    • Γκαρσία
      0
    • Ανσαριφάρντ
      0
    • Σάκχοφ
      0
    • Μαχαίρας
      0
    • Αλμπάνης
      0
    • Ολιβέιρα
      0
    • Γαλανόπουλος
      0


Recommended Posts

Γραφτηκε και τις προαλλες. Κραζουμε Καρερα και Ιβιτς, αλλα ειλικρ7να επιμενω πως λογω Καρερα και Ιβιτς μπηκαμε Europa και πηραμε καποιους παιχτες που μπορει να μην ειναι οι καλυτεροι δυνατοι αλλα τουλαχιστον σε κρατανε σε ενα top-3 επιπεδο αγωνιστικα με δυνατοτητα να κοιτας πιο πανω. ΟΚ δεν μας αρεσουν οι Ινσουα, Χνιντ, Νεντελσεαρου, Σαχωφ, Τανκοβιτς, Γκαρσια και Καριμ. Εχει προηγηθει και η ελευση Σιμανσκι. Μιλαμε οτι σε δυο μεταγραφικες περιοδους εχεις φερει 8 παιχτες (αφηνω τους μικρους στην απ' εξω λεω για οσους παιζουν). ΟΚ δεν ειναι τοσο καλοι οσο θα θελαμε. Διανοειστε ομως που θα ημασταν χωρις αυτους; Γιατι εγω προσωπικα τρεμω στην ιδεα. Το προβλημα δεν ειναι τοσο οτι δεν κανουν. Κανουν και παρακανουν, ομως ειναι για τοσο-οσο, τολμω να πω και λιγο παραπανω. Το προβλημα ειναι οτι δεν αρκουν. Θελει συνεχεια η προσπαθεια που ξεκινησε φετος. Ξαναλεω δεν ειναι οτι δεν κανουν. ΔΕΝ ΑΡΚΟΥΝ. Εαν ομως τον Γεναρη φερεις ΤΕΡΜΑ και ΔΕΞΙ ΜΠΑΚ και το καλοκαιρι στην θεση των Σβαρνα-Κρστσιτς-Ολιβειρα τρεις παιχταραδες του 1m (CB-CM-CF) τοτε sorry αλλα θα ειμαστε σε θεση να κρινουμε το... "ολον". Κανονικα φετος η χρονια οφειλει να ειναι μεταβατικη. Εγω θα στηριζα Ιβιτς-Καρερα (μαλιστα σημερα θα τον καλουσα στα γραφεια να ανανεωσει εστω για τα ματια του κοσμου ως το 2022) και θα εδινα εντολη στον Ιβιτς να βρει τον Γεναρη ΤΕΡΜΑ-ΔΕΞΙ ΜΠΑΚ και το καλοκαιρι ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΑΜΥΝΤΙΚΟ-ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΧΑΦ-ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ που θα ναι εμπειροι 30-32 ετων και θα ψαχνουν το τελευταιο καλο συμβολαιο τους. Φυσικα με το καταλληλο ξεβρωμισμα των Σπατων (δηλαδη οποιο φερει προταση τον μπουλο).

Αυτα απο εμενα.

Link to comment
Share on other sites

  • George_D unpinned this topic
36 minutes ago, MITSAKLAS said:

Να τα καρπαζώνετε αν την βρίσκουν με το καλάμι και δεν διαβάζουν ταυτότχρονα. 

Μάθε παιδι μου γράμματα. 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Bukowski said:

Γραφτηκε και τις προαλλες. Κραζουμε Καρερα και Ιβιτς, αλλα ειλικρ7να επιμενω πως λογω Καρερα και Ιβιτς μπηκαμε Europa και πηραμε καποιους παιχτες που μπορει να μην ειναι οι καλυτεροι δυνατοι αλλα τουλαχιστον σε κρατανε σε ενα top-3 επιπεδο αγωνιστικα με δυνατοτητα να κοιτας πιο πανω. ΟΚ δεν μας αρεσουν οι Ινσουα, Χνιντ, Νεντελσεαρου, Σαχωφ, Τανκοβιτς, Γκαρσια και Καριμ. Εχει προηγηθει και η ελευση Σιμανσκι. Μιλαμε οτι σε δυο μεταγραφικες περιοδους εχεις φερει 8 παιχτες (αφηνω τους μικρους στην απ' εξω λεω για οσους παιζουν). ΟΚ δεν ειναι τοσο καλοι οσο θα θελαμε. Διανοειστε ομως που θα ημασταν χωρις αυτους; Γιατι εγω προσωπικα τρεμω στην ιδεα. Το προβλημα δεν ειναι τοσο οτι δεν κανουν. Κανουν και παρακανουν, ομως ειναι για τοσο-οσο, τολμω να πω και λιγο παραπανω. Το προβλημα ειναι οτι δεν αρκουν. Θελει συνεχεια η προσπαθεια που ξεκινησε φετος. Ξαναλεω δεν ειναι οτι δεν κανουν. ΔΕΝ ΑΡΚΟΥΝ. Εαν ομως τον Γεναρη φερεις ΤΕΡΜΑ και ΔΕΞΙ ΜΠΑΚ και το καλοκαιρι στην θεση των Σβαρνα-Κρστσιτς-Ολιβειρα τρεις παιχταραδες του 1m (CB-CM-CF) τοτε sorry αλλα θα ειμαστε σε θεση να κρινουμε το... "ολον". Κανονικα φετος η χρονια οφειλει να ειναι μεταβατικη. Εγω θα στηριζα Ιβιτς-Καρερα (μαλιστα σημερα θα τον καλουσα στα γραφεια να ανανεωσει εστω για τα ματια του κοσμου ως το 2022) και θα εδινα εντολη στον Ιβιτς να βρει τον Γεναρη ΤΕΡΜΑ-ΔΕΞΙ ΜΠΑΚ και το καλοκαιρι ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΑΜΥΝΤΙΚΟ-ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΧΑΦ-ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ που θα ναι εμπειροι 30-32 ετων και θα ψαχνουν το τελευταιο καλο συμβολαιο τους. Φυσικα με το καταλληλο ξεβρωμισμα των Σπατων (δηλαδη οποιο φερει προταση τον μπουλο).

Αυτα απο εμενα.

Ναι ρε συ εννοειται οτι χαρη σε αυτους παιξαμε Europa και ειμαστε στην θεση που ειμαστε στο πρωταθλημα.Το εχω ξαναγραψει, στο μεγαλυτερο βαθμο οι μεταγραφες μας κρατανε μεσα στο πρωταθλημα.Ειδαμε τι και πως χωρις αυτους στον τελικο.Εχει γινει μια αρχη και πρεπει να συνεχιστει στις επομενες μεταγραφικες περιοδους.Το ειπαμε δεν λυθηκαν ολα τα προβληματα το καλοκαιρι.Εδω υπαρχει μια παρεξηγηση πολλοι νομιζουν οτι μονο με αυτους τους παικτες επρεπε να σπέρνουμε, λαθος.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Kostas21 said:

Ξερεις τι? ΑΚΡΙΒΩΣ ΑΥΤΟ.

Συμφωνουμε καθαρα, κ γενικα ολοι εδω μεσα, μεσες ακρες περιστρεφομαστε γυρω απο την ιδια ιδεα.

Νομοι ποδοσφαιρικοι δεν αλλαζουν. ΠΡΩΤΑ φτιαχνεις το back 4, σταθερο τερμα, κ μετα προχωρας στα χαφ, κ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ στην επιθεση. ΠΟΤΕ αναποδα. Οχι οτι απαγορευεται, αλλα ειναι ηλιθιοτητα κ χασιμο πολυτιμου χρονου πχ σε ενα στραικερ που εχει 3-4 χρονια πηκ. 

Μετα σπεκουλαρουμε ΤΙ ΗΘΕΛΕ ο Καρερα κ ο καθε Καρερα ετσι? Σιγα το μαλακα τωρα απλα το ταιμινγκ κανει το ονομα του να διατηρειται στην κουβεντα αυτη. ΤΙ ΗΘΕΛΕ ο Ιλια, ΤΙ ΕΝΤΟΛΕΣ ειχε, ΤΙ ΜΠΑΤΖΕΤ ειχε, ΤΙ ΠΑΡΕΜΒΑΣΕΙΣ κλπ

Και ναι βαση αυτης της σπεκουλας, παντα ΛΕΜΕ ΟΤΙ ΦΤΑΙΕΙ Ο Χ ΚΑΡΕΡΑ, Κ Ο Χ ΙΒΙΤΣ. Ομως στην εξισωση 5 χρονια κ βαλε ειναι η διοικηση ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΕΙ, κ τα ΙΔΙΑ ΛΑΘΗ συνεχεια σε σχεδιασμο κ μεταγραφες επαναλαμβανονται σε βαθμο κακουργηματος.

Ζητας χαφ, φερνεις επιθετικο. Ζητας δεξι μπακ, αλλα διωχνεις ενα αριστερο κ φερνεις αλλο αριστερο μπακ. ΜΕΡΑ ΜΑΡΜΟΤΑΣ που λεει κ ο Μαγιστρος.  Σηκωνεσαι, κλεινεις το ραδιο με αι γκατ γιου μπειμπ. Δε φταιει το ραδιο. Ουτε ο μαλακας που σε χαιρεταει, ουτε η ιδια λακουβα. Η πουτανα η μαρμοτα τα κανει ολα. 😂

Θα εχουμε βαρυ χειμωνα;

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Stylianopoulos said:

 Έριξα ενα φμπουκ ξεχεσίδι στον κυβερνητικο εκπροσωπο μας στο sdna που κάνει συσταση να παιζει ο Χνιντ βασικός στην ΑΕΚ .  Ελπιζω να μη σβηστεί.

 Aντι να παει δανεικό το παλικάρι και να ψηθεί εκεί ... το παλικάρι που δεν εχει καν τον απλό (όχι ποδοσφαιρικό καν ) νου να υπολογισει που θα παει η μπάλα...αλλού παταει και αλλού βρισκεται .. τωρα διαβάζουμε πως πρεπει να του δωθούν και ευκαιρίες βασικου ..  στου κασίδη το κεφάλι να μάθουν ολοι Τάσο Τσατάλη ;  Ειναι η ΑΕΚ τετοιου μεγέθους κλαμπ να τους φορτώνεται μέχρι 'να βγουν' όλοι αυτοί ;

Αντί να διαβάζουμε ναρθει κάποιος σοβαρός σεντερ μπακ δίπλα σε Νέντε - Τσιγκρίνσκι(όταν μπορεί κ αυτός)  ..να μάθει μέσα απτους αγώνες και να αξιοποιηθεί ο Χνιντ λέει η γραμμή .

Oι συστάσεις για το ποιος πρέπει να παίζει οπως βλεπετε ολοι συνεχιζονται .. Θυμάστε προ εβδομάδος καθε μεσημέρι στο ράδιο τον Κέτσε τι έλεγε ..

 

Καλά του είπες και συμφωνώ, αλλά με τον Ιησού στα πιτς  η εναλλακτική χωρίς το Χνίντ είναι ο Σβάρνας...

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, MITSAKLAS said:

Καλά του είπες και συμφωνώ, αλλά με τον Ιησού στα πιτς  η εναλλακτική χωρίς το Χνίντ είναι ο Σβάρνας...

Λατσι μεχρι να μαθει μπαλα!!  Και ας κανει μανουρες το τυνησιο κρι κρι

Link to comment
Share on other sites

Ο Χνιντ εινα 23χρονος ο οποιος απο την Τυνησια οπου εμενε με τους γονεις του αλλαξε Ηπειρο. Προσωπικα δεν ξερω καν αν μπορει να μιλησει καποια γλωσσα που να συνεννοηθει με αλλους συμπαιχτες. Η ουσια ειναι πως η προσαρμογη ειναι δεδομενα δυσκολη, ενω και η κατασταση με Κοβιντ και καραντινα δεν ευνοει την προσαρμογη του. Επισης εχει παρει κιλα απ'οταν ηρθε γεγονος που ισως ειναι αποτελεσμα ΚΑΙ των παραπανω. Θα πειτε τωρα "δεν μας γαμας ρε Bukowski με τα ψυχολογικα του καθενος;". Να σας γαμησω δεν λεω, αλλα εξακολουθω να πιστευω πως για τετοιες περιπτωσεις μεταξυ αλλων ειναι υπεραπαραιτητη η παρουσια ψυχολογου στα Σπατα.

Link to comment
Share on other sites

Guest tony_montana

Ποδοσφαιρική λογική και μάτι στην ΑΕΚ είναι να ανανεώνεις τον βασικό σου σέντερ Μπακ ,όντας στον τελευταίο χρόνο της καριέρας του με βεβαρημένο ιατρικό ιστορικό ,να τον πλαισιώνεις με αμφιβόλου αξίας μεταγραφές, πιτσιρίκια και νέους με την ελπίδα και την προοπτική να μάθουν στο πλάι του και αυτός να τραυματίζεται είτε να μένει στον πάγκο για προφύλαξη.

Το αποτέλεσμα ,παράλληλα με την αποχώρηση του βασικού τερματοφύλακα είναι να ξεκινάς από 1 τουλάχιστον τέρμα σε κάθε ματς.

Ποδοσφαιρική λογική του εργολάβου με το και καλά έμπειρο ποδοσφαιρικό μάτι.

Link to comment
Share on other sites

Guest tony_montana
8 minutes ago, Bukowski said:

Ο Χνιντ εινα 23χρονος ο οποιος απο την Τυνησια οπου εμενε με τους γονεις του αλλαξε Ηπειρο. Προσωπικα δεν ξερω καν αν μπορει να μιλησει καποια γλωσσα που να συνεννοηθει με αλλους συμπαιχτες. Η ουσια ειναι πως η προσαρμογη ειναι δεδομενα δυσκολη, ενω και η κατασταση με Κοβιντ και καραντινα δεν ευνοει την προσαρμογη του. Επισης εχει παρει κιλα απ'οταν ηρθε γεγονος που ισως ειναι αποτελεσμα ΚΑΙ των παραπανω. Θα πειτε τωρα "δεν μας γαμας ρε Bukowski με τα ψυχολογικα του καθενος;". Να σας γαμησω δεν λεω, αλλα εξακολουθω να πιστευω πως για τετοιες περιπτωσεις μεταξυ αλλων ειναι υπεραπαραιτητη η παρουσια ψυχολογου στα Σπατα.

Το μαλακιστηρι όμως ,άλλαξε ήπειρο και αντί να κοιτάξει να βελτιωθεί ποδοσφαιρικά,πλακωθηκε στο φαγητό  για αυτό το σορτσάκι είναι κολάν πάνω του και μου έβαψε το μαλλί.αυτα είναι θέματα είτε του Ίβιτς είτε  του Δημητριάδη.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, tony_montana said:

Το μαλακιστηρι όμως ,άλλαξε ήπειρο και αντί να κοιτάξει να βελτιωθεί ποδοσφαιρικά,πλακωθηκε στο φαγητό  για αυτό το σορτσάκι είναι κολάν πάνω του και μου έβαψε το μαλλί.αυτα είναι θέματα είτε του Ίβιτς είτε  του Δημητριάδη.

Το φαγητο μπορει να ναι και ενδειξη καταθλιψης βεβαια. Κατα τα αλλα συμφωνω για Ιβιτς και Δημητριαδη (ο οποιος δεν πηγε Αγγλια χτες).

Link to comment
Share on other sites

Ο Χνιντ ήρθε από τη Τυνησία να λιγδωσει το άντερο του και να παίξει με γκομενακια και τελικά κάθεται όλη μέρα σπίτι, πέραν της προπόνησης, και βλέπει μόνο τους συμπαίκτες του. Δεν το λες και όνειρο. 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Bukowski said:

Ο Χνιντ εινα 23χρονος ο οποιος απο την Τυνησια οπου εμενε με τους γονεις του αλλαξε Ηπειρο. Προσωπικα δεν ξερω καν αν μπορει να μιλησει καποια γλωσσα που να συνεννοηθει με αλλους συμπαιχτες. Η ουσια ειναι πως η προσαρμογη ειναι δεδομενα δυσκολη, ενω και η κατασταση με Κοβιντ και καραντινα δεν ευνοει την προσαρμογη του. Επισης εχει παρει κιλα απ'οταν ηρθε γεγονος που ισως ειναι αποτελεσμα ΚΑΙ των παραπανω. Θα πειτε τωρα "δεν μας γαμας ρε Bukowski με τα ψυχολογικα του καθενος;". Να σας γαμησω δεν λεω, αλλα εξακολουθω να πιστευω πως για τετοιες περιπτωσεις μεταξυ αλλων ειναι υπεραπαραιτητη η παρουσια ψυχολογου στα Σπατα.

Ρε συ Νικ αυτόν δεν τον έπιασε η φοβερή προετοιμασία Καρέρα που θα κάνει την ομάδα να πατάει?

Link to comment
Share on other sites

Η δική μου άποψη είναι ότι όλοι κρίνονται καθημερινά. Όπως κρίνομαι κι εγώ στην δική μου δουλειά. Καθημερινά.

Εμένα δεν μου φτάνει λοιπόν να έχω καλύτερο προπονητή από τον Κωστένογλου και καλύτερο τεχνικό διευθυντή από τον Λυμπεροπούλο.

Έχει πάρει ο Καρέρα το 100% από την ομάδα? Αν απαντήσουμε όχι μετά από ένα χρόνο κάτι δεν κάνει καλά. 

Έχει δώσει την δική του πινελιά στην ομάδα? Έχει η ομάδα κάτι δικό του? Έχει γίνει δουλειά στην τακτική? Έχουμε ένα σύστημα από το οποίο ξεκινάμε? Έχει βγάλει έναν μικρό επειδή θεώρησε ότι πρέπει να παίξει αντί για έναν άλλον όταν ο άλλος είναι διαθέσιμος? Βρήκε την θέση του Λιβάγια? Έδωσε ταυτότητα στην ομάδα? Έδωσε ψυχολογία? Έχει σχέδιο? Έχει διάθεση? 

Αν σε αυτά η απάντηση είναι καταφατική, να επενδύσουμε πάνω του. Αν όχι να κοιτάξουμε να βρούμε κάτι καλύτερο. Αν δεν βρούμε κάτι καλύτερο να προχωρήσουμε με αυτόν. Μέχρι να βρούμε. Ή μέχρι να δώσουμε καταφατική απάντηση σε κάθε ερώτημα που προηγήθηκε.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, mobster21 said:

Αν σε αυτά η απάντηση είναι καταφατική, να επενδύσουμε πάνω του. Αν όχι να κοιτάξουμε να βρούμε κάτι καλύτερο. Αν δεν βρούμε κάτι καλύτερο να προχωρήσουμε με αυτόν. Μέχρι να βρούμε. Ή μέχρι να δώσουμε καταφατική απάντηση σε κάθε ερώτημα που προηγήθηκε.

Νομιζω ειμαστε σε αυτο το σταδιο

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, mobster21 said:

Ρε συ Νικ αυτόν δεν τον έπιασε η φοβερή προετοιμασία Καρέρα που θα κάνει την ομάδα να πατάει?

Η οποια προετοιμασια Ιουλιο-Αυγουστο τι σχεση εχει με την οποια διατροφη Σεπτεμβρη-Δεκεμβρη; 

Link to comment
Share on other sites

Πρώτη φορά εντωμεταξυ που οι βαθμολογίες του 365 σε γενικες γραμμες δεν μου δημιούργησαν τρελο γελιο. Επισης ευτυχως το κατάλαβαν και για τον Σβάρνα ότι γίνονται γραφικοί και δεν το τράβηξαν κι άλλο.

 

https://www.aek365.org/a-758223/h-kritikh-ths-aek.htm

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, mobster21 said:

Η δική μου άποψη είναι ότι όλοι κρίνονται καθημερινά. Όπως κρίνομαι κι εγώ στην δική μου δουλειά. Καθημερινά.

Εμένα δεν μου φτάνει λοιπόν να έχω καλύτερο προπονητή από τον Κωστένογλου και καλύτερο τεχνικό διευθυντή από τον Λυμπεροπούλο.

Έχει πάρει ο Καρέρα το 100% από την ομάδα? Αν απαντήσουμε όχι μετά από ένα χρόνο κάτι δεν κάνει καλά. 

Έχει δώσει την δική του πινελιά στην ομάδα? Έχει η ομάδα κάτι δικό του? Έχει γίνει δουλειά στην τακτική? Έχουμε ένα σύστημα από το οποίο ξεκινάμε? Έχει βγάλει έναν μικρό επειδή θεώρησε ότι πρέπει να παίξει αντί για έναν άλλον όταν ο άλλος είναι διαθέσιμος? Βρήκε την θέση του Λιβάγια? Έδωσε ταυτότητα στην ομάδα? Έδωσε ψυχολογία? Έχει σχέδιο? Έχει διάθεση? 

Αν σε αυτά η απάντηση είναι καταφατική, να επενδύσουμε πάνω του. Αν όχι να κοιτάξουμε να βρούμε κάτι καλύτερο. Αν δεν βρούμε κάτι καλύτερο να προχωρήσουμε με αυτόν. Μέχρι να βρούμε. Ή μέχρι να δώσουμε καταφατική απάντηση σε κάθε ερώτημα που προηγήθηκε.

Αδερφέ, άσχετα αν συμφωνώ μαζί σου πρέπει να επισημάνω πως, όπως δεν φταίει ο Σβάρνας που είναι ένας νέος Βύντρα και μας έχει ταράξει στις "βυντριές", έτσι δεν μας φταίει και ο Καρέρα που τόσα μπορεί να προσφέρει και τόσα έχει δώσει ΕΜΠΡΑΚΤΩΣ.

Αν η διοίκηση της κάθε εταιρείας είναι ευχαριστημένη από την απόδοση των εκάστοτε διευθυντών τμημάτων, η γνώμη των πελατών για τα αποτελέσματα της εταιρείας δεν μπορεί δυστυχώς να επηρεάσει τη συνολική πορεία.

Εδώ η απόφαση της "στήριξης" έρχεται από ψηλά, οπότε μην αναζητάς ευθύνες σε λάθος κατεύθυνση.

Link to comment
Share on other sites

Καλά, κλασικά εμεις οι οπαδοί, νομίζουμε ότι παίζουμε κανενα σοβαρό ρολο. Είτε από κοντά, είτε ακόμα κι από κανένα πληκτρολόγιο.

Πίπες παίζουμε.

Τα έχω γράψει 4.000 φορές αυτά. Το 90% μιας ομάδας είναι η διοίκηση. Μιλάω βέβαια για ομάδες ίδιων κυβικών, δεν μιλάω για εμας και τον Παναιτωλικό.

Με αυτά και με αυτά έγινε κάποιος ο ζμποακ και απαξιώθηκε ο βαζελος πχ.

Τα υπόλοιπα περισσότερο είναι για να περνάει η ώρα μας. 
 

Ειτε μια διοίκηση ξέρει και μπορεί να κάνει καλά την δουλειά της είτε όχι. Ε, μαντέψτε ποια είναι η απάντηση για την δικη μας.

Link to comment
Share on other sites

 

ειναι υπεραπαραιτητη η παρουσια ψυχολογου στα Σπατα...  Το φαγητο μπορει να ναι και ενδειξη καταθλιψης...

ασε που μπορει να διαβάζει στα κρυφά και τίποτα Σοπενχάουερ και να έχει και υπαρξιακά θέματα...  η χαμογελαστή βαψομαλλούσα μοσχαροκεφαλή... 

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, nikos said:

Καλά, κλασικά εμεις οι οπαδοί, νομίζουμε ότι παίζουμε κανενα σοβαρό ρολο. Είτε από κοντά, είτε ακόμα κι από κανένα πληκτρολόγιο.

Πίπες παίζουμε.

Τα έχω γράψει 4.000 φορές αυτά. Το 90% μιας ομάδας είναι η διοίκηση. Μιλάω βέβαια για ομάδες ίδιων κυβικών, δεν μιλάω για εμας και τον Παναιτωλικό.

Με αυτά και με αυτά έγινε κάποιος ο ζμποακ και απαξιώθηκε ο βαζελος πχ.

Τα υπόλοιπα περισσότερο είναι για να περνάει η ώρα μας. 
 

Ειτε μια διοίκηση ξέρει και μπορεί να κάνει καλά την δουλειά της είτε όχι. Ε, μαντέψτε ποια είναι η απάντηση για την δικη μας.

Κουβέντα να γίνεται. Σιγά μην νομίζουμε κιόλας ότι επηρεάζουμε και καταστάσεις ξύνοντας τα παπάρια μας στο σπίτι και πατώντας την οθόνη του κινητού.

Link to comment
Share on other sites

Ο Τυνήσιος έπαθε κατάθλιψη που παίρνει σε ένα χρόνο όσα παίρνω εγώ σε δέκα για να κάνει βουτιές στο γρασίδι με κοντό παντελόνι και βαμμένο μαλλί.

Ρε άντε να πάνε να γαμηθούν λέω.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Bukowski said:

Ο Χνιντ εινα 23χρονος ο οποιος απο την Τυνησια οπου εμενε με τους γονεις του αλλαξε Ηπειρο. Προσωπικα δεν ξερω καν αν μπορει να μιλησει καποια γλωσσα που να συνεννοηθει με αλλους συμπαιχτες. Η ουσια ειναι πως η προσαρμογη ειναι δεδομενα δυσκολη, ενω και η κατασταση με Κοβιντ και καραντινα δεν ευνοει την προσαρμογη του. Επισης εχει παρει κιλα απ'οταν ηρθε γεγονος που ισως ειναι αποτελεσμα ΚΑΙ των παραπανω. Θα πειτε τωρα "δεν μας γαμας ρε Bukowski με τα ψυχολογικα του καθενος;". Να σας γαμησω δεν λεω, αλλα εξακολουθω να πιστευω πως για τετοιες περιπτωσεις μεταξυ αλλων ειναι υπεραπαραιτητη η παρουσια ψυχολογου στα Σπατα.

Λογικα θα ξέρει γαλλικά ο τυνησιος. Θα μπορεί να μιλήσει  με τον Μελισσανιδη. 

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, mobster21 said:

Κουβέντα να γίνεται. Σιγά μην νομίζουμε κιόλας ότι επηρεάζουμε και καταστάσεις ξύνοντας τα παπάρια μας στο σπίτι και πατώντας την οθόνη του κινητού.

Μωρέ κι από κοντά λιγο ρολο βαράει ο κόσμος αν το σκεφτειτε.

Δλδ ήταν πιο φορμαρισμένος ο κόσμος μας το 17/18 ας πούμε;

Δεν το λεω για σένα, όλοι πεφτουμε στην λουμπα καθημερινα. 
 

Οπως γράφω πάντα, κάποιοι βαρανε το ντέφι κι εμεις απλά χορεύουμε. Και ολα ξεκινάνε από τις διοικήσεις.

Link to comment
Share on other sites

Άρα και το πρωτάθλημα πιστώνεται στην διοίκηση προφανώς.

Και με ένα γήπεδο να χτίζεται αυτή την στιγμή δεν έχουμε πολλά να πούμε.

Από την άλλη ένα πρωτάθλημα τα τελευταία πέντε έξι χρόνια νομίζω ότι είναι πάνω από τους μέσους όρους τους κλαμπ. Άρα πάλι μια χαρά τα πάει.

Απλά μάλλον πρέπει να ξεπεράσουμε κάποια στιγμή το ΕΡΧΟΜΑCΤΕ. Είναι καιρός.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×