Jump to content

Leicester City - A.E.K.: (EUL / Όμιλος G - 6η αγων.): 10/12, 22:00, Cosmote Sport 2


Araujo21
 Share

MVP- κόουτσινγκ - βραβείο Μπακάκη   

16 members have voted

  1. 1. mvp

    • Τσιντώτας
      0
    • Βασιλαντωνόπουλος
      0
    • Μιτάι
    • Χνιντ
      0
    • Νεντελτσιάρου
    • Σβάρνας
      0
    • Σιμόες
      0
    • Κρστιτσιτς
      0
    • Μάνταλος
      0
    • Γκαρσία
      0
    • Ανσαριφάρντ
      0
    • Σάκχοφ
      0
    • Μαχαίρας
      0
    • Αλμπάνης
      0
    • Ολιβέιρα
      0
    • Γαλανόπουλος
  2. 2. Κόουτσινγκ Καρέρα

    • Καλό
      0
    • Μέτριο
    • Κακό
    • Φυσιολογικό
  3. 3. Βραβείο Μπακάκη (χειρότερος παίκτης)

    • Τσιντώτας
      0
    • Βασιλαντωνόπουλος
    • Μιτάι
      0
    • Χνιντ
      0
    • Νεντελτσιάρου
      0
    • Σβάρνας
    • Σιμόες
      0
    • Κρστιτσιτς
      0
    • Μάνταλος
      0
    • Γκαρσία
      0
    • Ανσαριφάρντ
      0
    • Σάκχοφ
      0
    • Μαχαίρας
      0
    • Αλμπάνης
      0
    • Ολιβέιρα
      0
    • Γαλανόπουλος
      0


Recommended Posts

8 minutes ago, Bukowski said:

Ε αν δεν μπορουσε θα εβαζε Λατσι. Παντως ΣΒΑΡΝΑ δεν θα εβαζε ΠΟΤΕ.

Το ιδιο λεμε ρε μλκ

Link to comment
Share on other sites

Just now, Kostas21 said:

89-94 den uphrxe Bosman. K akoma epaizan sta 28 tous paiktes pou eixan dei ton Fantronk apo konta.

Εγώ θα συμφωνήσω με κάποιον που το έγραψε πιο πάνω ότι πριν από τα χρήματα χρειάζεται ποδοσφαιρική λογική. 

Και στην ΑΕΚ την ψάχνουμε.

Δεν είχε λοιπόν εκ του αποτελέσματος ποδοσφαιρική λογική να δώσεις 2.7M για δεξί εξτρέμ (που μακάρι το παλληκάρι να βγει και να πουληθεί 543M) και να παίζεις με τέρμα Παναγιώτη, σέντερ μπακ τον Σβάρνα, δεξιά με Μπακάκη, αριστερά με Ινσούα που έκανες τριετές με 400k και στα χαφ με Σέρβο και Ουκρανό από το Lecce. Ούτε έχει λογική να παίζεις τον Λιβάγια αριστερό χαφ.

Και για αυτά εγώ θα χρεώνω φυσικά και τον Ίβιτς και τον Καρέρα. Για εμένα δεν φτάνει πλέον να είσαι καλύτερος από τον Κωστένογλου και τον Λυμπεροπούλου. Που και αυτό ακόμα ελέγχεται πλέον.

Link to comment
Share on other sites

Κουφάλες, θα προσκυνήσετε όλοι !!!!!!!

parasxos-apollon-smyrnis.jpg

Θα σας πάρει ηρωικό Χ με το γαύρο και θα σαλπίσει την ΜΕΓΑΛΗ ΑΝΤΕΠΙΘΕΣΗ.

ΔΙΚΑΙΑΤΑΙ, ΑΣΟΥΜΕ

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, mobster21 said:

Εγώ θα συμφωνήσω με κάποιον που το έγραψε πιο πάνω ότι πριν από τα χρήματα χρειάζεται ποδοσφαιρική λογική. 

Και στην ΑΕΚ την ψάχνουμε.

Δεν είχε λοιπόν εκ του αποτελέσματος ποδοσφαιρική λογική να δώσεις 2.7M για δεξί εξτρέμ (που μακάρι το παλληκάρι να βγει και να πουληθεί 543M) και να παίζεις με τέρμα Παναγιώτη, σέντερ μπακ τον Σβάρνα, δεξιά με Μπακάκη, αριστερά με Ινσούα που έκανες τριετές με 400k και στα χαφ με Σέρβο και Ουκρανό από το Lecce. Ούτε έχει λογική να παίζεις τον Λιβάγια αριστερό χαφ.

Και για αυτά εγώ θα χρεώνω φυσικά και τον Ίβιτς και τον Καρέρα. Για εμένα δεν φτάνει πλέον να είσαι καλύτερος από τον Κωστένογλου και τον Λυμπεροπούλου. Που και αυτό ακόμα ελέγχεται πλέον.

Αυτο ακριβως το ποστ νομιζω εχςι αλλον αποδεκτη μομπ. 

Γτ δν μπορουμε να ξερουμε κ γ τερμα κτλ

Αν πει πχ ο προπονητης να παρουμε κ τερματζη τι λεει ο αφεντης?

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Νονός said:

Κουφάλες, θα προσκυνήσετε όλοι !!!!!!!

parasxos-apollon-smyrnis.jpg

Θα σας πάρει ηρωικό Χ με το γαύρο και θα σαλπίσει την ΜΕΓΑΛΗ ΑΝΤΕΠΙΘΕΣΗ.

ΔΙΚΑΙΑΤΑΙ, ΑΣΟΥΜΕ

Παρασχος παιζει να ειναι και ο μονος που θα δεχομουν αδιαμαρτυρητα να βγαλει την σεζον.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Νονός said:

Κουφάλες, θα προσκυνήσετε όλοι !!!!!!!

parasxos-apollon-smyrnis.jpg

Θα σας πάρει ηρωικό Χ με το γαύρο και θα σαλπίσει την ΜΕΓΑΛΗ ΑΝΤΕΠΙΘΕΣΗ.

ΔΙΚΑΙΑΤΑΙ, ΑΣΟΥΜΕ

Ειχε δισκοθηκη στην καστορια στα 80ς.την ειχα τιμησει. Ταμανγκο λεγοταν..... 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, mobster21 said:

Δεν ξέρω Κώστα. Ειλικρινά. 

Ξέρω ότι πήγε σε ομάδα δεύτερης κατηγορίας με πιτσιρικάδες.

και τι ειναι η Αγγλια αγιος Παντελεήμωνας που λεει και ο Κορόμπος? μη συγκρινουμε την πουτσα με την βουρτσα. 2 πιτσιρικια απο αυτά της λιντς να φερναμε και θα χυναμε κουβαδες.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

Παρασχος παιζει να ειναι και ο μονος που θα δεχομουν αδιαμαρτυρητα να βγαλει την σεζον.

Ποιά σεζόν ??? ΙΣΟΒΙΟ συμβόλαιο !!! Τα "κλειδιά" στην τσέπη του (με μπρελόκ "Κρεοπωλείο ΔΑΒΟΥΤΗΣ") !!!!

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Νονός said:

Κουφάλες, θα προσκυνήσετε όλοι !!!!!!!

parasxos-apollon-smyrnis.jpg

Θα σας πάρει ηρωικό Χ με το γαύρο και θα σαλπίσει την ΜΕΓΑΛΗ ΑΝΤΕΠΙΘΕΣΗ.

ΔΙΚΑΙΑΤΑΙ, ΑΣΟΥΜΕ

Εχουμε την καραντινα , εχουμε την μαυριλα μας με το  κατι σαν μπαλα που παιζουμε μας ριχνεις και το τελειωτικο χτυπημα. Πες αληθεια ο σκοπος ειναι να σταματησουμε να βλεπουμε ΑΕΚ και να παιζουμε Π&Ο 😂😂

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Bukowski said:

Εγω πιστευω οτι ο Πογιετ θα το συμμαζευε το χαλι αυτο.

Κατ αρχας θα επαιζε ενα ωραιοτατο 3-2-4-1 με Χνιντ-Τσιγκρινσκι-Νεντε στην αμυνα, Γαλανοπουλο-Σιμοες μπροστα τους,  Τανκοβιτς-Σαχωφ-Κρστσιτς-Γκαρσια ακομα πιο μπροστα τους και Λιβαγια κορυφη. 

Και όταν βγαίνανε τίποτα πύραυλοι στα πλάγια ποιός θα τους έκοβε ρε Μπούκο; Οι προσευχές μας; 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Vargas21 said:

Εχουμε την καραντινα , εχουμε την μαυριλα μας με το  κατι σαν μπαλα που παιζουμε μας ριχνεις και το τελειωτικο χτυπημα. Πες αληθεια ο σκοπος ειναι να σταματησουμε να βλεπουμε ΑΕΚ και να παιζουμε Π&Ο 😂😂

Φιλε μελ

Αν του πει ο γιαννακης παρασχος ιτ ις τον ηπιαμε

Link to comment
Share on other sites

Οσα είπε ο Γαλανόπουλος στην Cosmote TV:

Για το τέλος της Ευρώπης και το σχόλιο για το ματς; «Είναι ένα ακόμη παιχνίδι που δεν είχαμε το πρόσωπο που θέλαμε. Αποτυπώνεται και στο αποτέλεσμα και στην συνολική εικόνα. Ηρθαμε να ευχαριστηθούμε το ταξιδι και το παιχνίδι. Κοιτάμε το κύπελλο και το πρωτάθλημα».

Για το αν μπορεί η ΑΕΚ να βελτιωθεί αγωνιστικά: «Νομίζω δεν τίθεται τέτοιο θέμα. Πρέπει να διορθωθεί άμεσα, αν θέλουμε να είμαστε μέσα στους στόχους μας. Ακολουθούν τρία ματς κομβικά και πρέπει να τα κερδίσουμε και τα τρία. Οσα χρόνια ειμαι στην πρώτη ομαδα της ΑΕΚ πάντα υπήρχε πίεση. Η ομάδα πρέπει πάντα να νικάει. Ο κόσμος είναι πολύς. Ολοι πρέπει να μάθουμε στην πίεση».

 

χαχαχαχαχαχαα εχουν πλακα τα παιδια. Φωτογραφιες να βγειτε και να παρετε σουβενιρ απο την μπουτικ 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Skepastos said:

Και όταν βγαίνανε τίποτα πύραυλοι στα πλάγια ποιός θα τους έκοβε ρε Μπούκο; Οι προσευχές μας; 

Θα φροντιζε να μην βγουν με αδιανοητο κατς.

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, mobster21 said:

Εγώ θα συμφωνήσω με κάποιον που το έγραψε πιο πάνω ότι πριν από τα χρήματα χρειάζεται ποδοσφαιρική λογική. 

Και στην ΑΕΚ την ψάχνουμε.

Δεν είχε λοιπόν εκ του αποτελέσματος ποδοσφαιρική λογική να δώσεις 2.7M για δεξί εξτρέμ (που μακάρι το παλληκάρι να βγει και να πουληθεί 543M) και να παίζεις με τέρμα Παναγιώτη, σέντερ μπακ τον Σβάρνα, δεξιά με Μπακάκη, αριστερά με Ινσούα που έκανες τριετές με 400k και στα χαφ με Σέρβο και Ουκρανό από το Lecce. Ούτε έχει λογική να παίζεις τον Λιβάγια αριστερό χαφ.

Και για αυτά εγώ θα χρεώνω φυσικά και τον Ίβιτς και τον Καρέρα. Για εμένα δεν φτάνει πλέον να είσαι καλύτερος από τον Κωστένογλου και τον Λυμπεροπούλου. Που και αυτό ακόμα ελέγχεται πλέον.

Όχι ομως, να τα παρουμε με την σειρα. Γιατί ολο όλη λογική μας φταίει, όχι ότι δεν παίζει σάλιο.

 

- η διοίκηση τους είπε βρείτε λεφτα γιατί δεν υπάρχει μια (ευτυχως βρηκαν πουλωντας) και μέχρι τον τελικο κυπελλου τους είχε στο περίμενε για πολλες μεταγραφες (αν κερδιζες μπορεί να τους έλεγε να μην πάρουν και κανέναν).

- η διοίκηση τους είπε περιμένουμε Βρανιες να μείνει ελεύθερος και αν δεν περάσουμε Βολφσμπουργκ ή έρχεται ο Βρανιες ελεύθερος ή ο κανένας (ευτυχως περάσαμε και ήρθε ο Ρουμάνος ενώ πλέον δεν ειχες χρόνο)

- η διοίκηση τους είπε πληρώνουμε 3 δεξιούς μπακ (με τρεις κι εξήντα αλλά δεν πειράζει), δεν παίρνουμε δεξιό μπακ.

- η διοίκηση τους είπε έχω Τσιντωτα δεν χρειάζομαι τερμα

- η διοίκηση τους επέβαλε ή τελος πάντων επέμεινε για τον Ινσουα αριστερά (έχει γραφτεί πολλες φορές και από αρδ ότι ήταν επιλογή Γιάννη Παπαδόπουλου)

- η διοίκηση τους είπε αν θέλετε κι αλλους πουληστε κι αλλους (τελευταία στιγμή χαλασε του Μάνταλου)

τα μονο λάθος (τους) για μένα λοιπόν ήταν ο Χνιντ (τον Ενομπακαρε δεν τον βάζω γιατί διορθώθηκε χωρίς λεφτα με πολύ καλυτερο και πάμφθηνο παίκτη, τον Τανκοβιτς).

Τον Νεντελτσιαρου δεν τον θεωρω λαθος, δεν υπήρχε χρονος ούτε χρήμα για κάτι πολύ καλυτερο εκτός αν πετύχαινες πάλι κανέναν Βρανιες (που προφανως έχει απλά θέματα για αυτό δεν έχει κάνει καριέρα κσι τελικά ούτε αυτόν δεν μπορεις να πάρει ενώ τον θες, γιατί θες να κανεις τον ξύπνιο και να τον παρεις τζαμπε).

Διερωτωμσι λοιπόν ποιο ήταν το λαθος; Ο Καρίμ, ο Γκαρσια και ο Τανκοβιτς; Ή ο Σακχοφ (ελεύθερος με 400);

Γιατι για τους πίσω επαιξε ρολο σε ολα ο τίγρης. Σε όλα πλην του Χνιντ.

 

 

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, nikos said:

Όχι ομως, να τα παρουμε με την σειρα. Γιατί ολο όλη λογική μας φταίει, όχι ότι δεν παίζει σάλιο.

 

- η διοίκηση τους είπε βρείτε λεφτα γιατί δεν υπάρχει μια (ευτυχως βρηκαν πουλωντας) και μέχρι τον τελικο κυπελλου τους είχε στο περίμενε για πολλες μεταγραφες (αν κερδιζες μπορεί να τους έλεγε να μην πάρουν και κανέναν).

- η διοίκηση τους είπε περιμένουμε Βρανιες να μείνει ελεύθερος και αν δεν περάσουμε Βολφσμπουργκ ή έρχεται ο Βρανιες ελεύθερος ή ο κανένας (ευτυχως περάσαμε και ήρθε ο Ρουμάνος ενώ πλέον δεν ειχες χρόνο)

- η διοίκηση τους είπε πληρώνουμε 3 δεξιούς μπακ, δεν παίρνουμε δεξιό μπακ.

- η διοίκηση τους είπε έχω Τσιντωτα δεν χρειάζομαι τερμα

- η διοίκηση τους επέβαλε ή τελος πάντων επέμεινε για τον Ινσουα αριστερά (έχει γραφτεί πολλες φορές και από αρδ ότι ήταν επιλογή Γιάννη Παπαδόπουλου)

- η διοίκηση τους είπε αν θέλετε κι αλλους πουληστε κι αλλους (τελευταία στιγμή χαλασε του Μάνταλου)

τα μονο λάθος (τους) για μένα λοιπόν ήταν ο Χνιντ (τον Ενομπακαρε δεν τον βάζω γιατί διορθώθηκε χωρίς λεφτα με πολύ καλυτερο και πάμφθηνο παίκτη, τον Τανκοβιτς).

Τον Νεντελτσιαρου δεν τον θεωρω λαθος, δεν υπήρχε χρονος ούτε χρήμα για κάτι πολύ καλυτερο εκτός αν πετύχαινες πάλι κανέναν Βρανιες (που προφανως έχει απλά θέματα για αυτό δεν έχει κάνει καριέρα κσι τελικά ούτε αυτόν δεν μπορεις να πάρει ενώ τον θες, γιατί θες να κανεις τον ξύπνιο και να τον παρεις τζαμπε).

Διερωτωμσι λοιπόν ποιο ήταν το λαθος; Ο Καρίμ, ο Γκαρσια και ο Τανκοβιτς; Ή ο Σακχοφ (ελεύθερος με 400);

Γιατι για τους πίσω επαιξε ρολο σε ολα ο τίγρης. Σε όλα πλην του Χνιντ.

 

 

 

Η διοικηση δεν εδωσε και τον Μανταλο για να παρει τα λεφτα. Η διοικηση δεν εδωσε κατω απο την ρητρα τον Ολιβειρα και τωρα δεν βρσικουμε ουτε 1Μ 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Vargas21 said:

Οσα είπε ο Γαλανόπουλος στην Cosmote TV:

Για το τέλος της Ευρώπης και το σχόλιο για το ματς; «Είναι ένα ακόμη παιχνίδι που δεν είχαμε το πρόσωπο που θέλαμε. Αποτυπώνεται και στο αποτέλεσμα και στην συνολική εικόνα. Ηρθαμε να ευχαριστηθούμε το ταξιδι και το παιχνίδι. Κοιτάμε το κύπελλο και το πρωτάθλημα».

Για το αν μπορεί η ΑΕΚ να βελτιωθεί αγωνιστικά: «Νομίζω δεν τίθεται τέτοιο θέμα. Πρέπει να διορθωθεί άμεσα, αν θέλουμε να είμαστε μέσα στους στόχους μας. Ακολουθούν τρία ματς κομβικά και πρέπει να τα κερδίσουμε και τα τρία. Οσα χρόνια ειμαι στην πρώτη ομαδα της ΑΕΚ πάντα υπήρχε πίεση. Η ομάδα πρέπει πάντα να νικάει. Ο κόσμος είναι πολύς. Ολοι πρέπει να μάθουμε στην πίεση».

 

χαχαχαχαχαχαα εχουν πλακα τα παιδια. Φωτογραφιες να βγειτε και να παρετε σουβενιρ απο την μπουτικ 

Κ μεις το ευχαριστηθηκαμε κωστα μιυ αλλα ποναει το κολον.... 

Οποτε μαλλον δν το ευχαριστηθηκαμε τελικα

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vargas21 said:

Η διοικηση δεν εδωσε και τον Μανταλο για να παρει τα λεφτα. Η διοικηση δεν εδωσε κατω απο την ρητρα τον Ολιβειρα και τωρα δεν βρσικουμε ουτε 1Μ 

Και τον ΒΛΑΚΑ τον Μπακακη να συμπληρώσω. Αλλά λέμε για λογική ατόμων. Ενώ τους καπελώνει ένας παππούς με μηδεν ευρώ επένδυση στην ομάδα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Bukowski said:

Θα φροντιζε να μην βγουν με αδιανοητο κατς.

Ξερεις τι μου θύμησες ε; Εκείνο το παλαβό ματς με το γαύρο που είχε μείνει με 9 παιχτες και είχε πετάξει μέσα οτι μεσοεπιθετικό είχε και τραβαγαμε τα βυζιά μας γιατί αν δεν το παίρναμε θα γινόμασταν ρόμπα απο τα απομεινάρια. Τελικά το πήρε ο κερατάς

Link to comment
Share on other sites

Επίσης η διοίκηση αποφάσισε να ανανεώσει τον Σβάρνα. Είδε προοπτική στον παιχταρα που επαιξε εθνική κλπ. Μην πω και για τον Γαλανό γιατί βλέπω έχει ακόμα συμπάθειες, έκανε και 2 ενέργειες σήμερα και κάτι τρεχει στα γύφτικα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, nikos said:

Και τον ΒΛΑΚΑ τον Μπακακη να συμπληρώσω. Αλλά λέμε για λογική ατόμων. Ενώ τους καπελώνει ένας παππούς με μηδεν ευρώ επένδυση στην ομάδα.

Ετσι. Γιατι νομιζουν οτι παντα θα παρουν περισσοτερα, τον ΟΠΑΠ εχει αλλα δεν εχει μαθει να κανει cash out οταν κερδιζει . παει παντα για τα πολλα και χανει και τα λιγα

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Skepastos said:

Ξερεις τι μου θύμησες ε; Εκείνο το παλαβό ματς με το γαύρο που είχε μείνει με 9 παιχτες και είχε πετάξει μέσα οτι μεσοεπιθετικό είχε και τραβαγαμε τα βυζιά μας γιατί αν δεν το παίρναμε θα γινόμασταν ρόμπα απο τα απομεινάρια. Τελικά το πήρε ο κερατάς

Εγω τον Πογιετ τον λατρεψα στο ματς με τον βαζελο. 0-0 μας πιεζαν, ηταν ωρα να το αρπαξουμε, κλασσικη ΑΕΚ, κανει τσαμπουκα παιχτης του βαζελου σε δικο μας μπροστα στον Πογιετ, ο Πογιετ τρελαινεται και κυριολεκτικα μεταμορφωνεται στον διαολο (δεν το χω ξαναδει), ο βαζελος παγωνει, αποδιοργανωνονται για λιγο, Βαργκας φαουλ, 1-0 και γεια σας.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Bukowski said:

Εγω τον Πογιετ τον λατρεψα στο ματς με τον βαζελο. 0-0 μας πιεζαν, ηταν ωρα να το αρπαξουμε, κλασσικη ΑΕΚ, κανει τσαμπουκα παιχτης του βαζελου σε δικο μας μπροστα στον Πογιετ, ο Πογιετ τρελαινεται και κυριολεκτικα μεταμορφωνεται στον διαολο (δεν το χω ξαναδει), ο βαζελος παγωνει, αποδιοργανωνονται για λιγο, Βαργκας φαουλ, 1-0 και γεια σας.

Το θυμάμαι. Κατι παρόμοιο είχε κάνει και ο Μανόλο με το κωλοδάχτυλο

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Vargas21 said:

Ετσι. Γιατι νομιζουν οτι παντα θα παρουν περισσοτερα, τον ΟΠΑΠ εχει αλλα δεν εχει μαθει να κανει cash out οταν κερδιζει . παει παντα για τα πολλα και χανει και τα λιγα

Γελάνε και οι ράγες των Τσέχικων σιδΕροδρόμων.

Link to comment
Share on other sites

Τελος παντων κουραστηκε και η κουραση. Αν δεν σταματησουν οι μαλακιες για μπαλαρες και δεν φερουμε κοουτς που να δινει εμφαση στην αμυνα προκοπη δεν θα δουμε. Η τελος παντων αν θες να παιξεις καπως πιο μοντερνα και ευχαριστα πηγαινε φερε τον Chris Coleman τον Ουαλο που χει προπονησει και Ελλαδα. Ελευθερος ειναι και θα ερχοταν.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×