Jump to content

Αντικαταστάτης Μιλόγεβιτς  

56 members have voted

  1. 1. Ποιον προτιμάτε;

    • Ξένος με αξιοπρεπές βιογραφικό που δεν εχει δουλέψει ξανά Ελλάδα
    • Γιαννίκης
    • Δώνης
      0
    • Πογέτ
    • Ουζουνίδης
      0
    • Χιμένεθ
    • Δέλλας
    • Ίβιτς
    • Άλλος


Recommended Posts

SPORT24

Επιτελους παρε την σωστη αποφαση, ασε τον Ισπανο, μην τον εκθετεις ετσι. 

Σύμφωνα με πληροφορίες του SPORT24, ο Πογέτ έχει συμφωνήσει με τους ανθρώπους της ΑΕΚ και στο οικονομικό σκέλος, αλλά και στη χρονική διάρκεια του συμβολαίου (έξι μήνες με οψιόν γι' ακόμα ένα χρόνο) και περιμένει ουσιαστικά το κάλεσμα του Δημήτρη Μελισσανίδη, ο οποίος θα είναι κι εκείνος που θα αποφασίσει στο τέλος.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Stylianopoulos said:

Τεσπα μην τσακώνεστε ρε . Ας ελπίσουμε ο Ίλια να κάνει τη σωστή επιλογή . 

Και πάλι όμως οσο και να μην ήθελε να δει το επερχόμενο τέλος του δικού του Καρέρα... έπρεπε να χει και άλλες λύσεις δουλέψει. 

Μόνο ΑΕΚ 

Αρα η επιλογη ειναι του Ιλια δασκαλε;

Link to comment
Share on other sites

Guest tony_montana
Just now, mobster21 said:

Πλήρες ρόστερ. Να μείνει ο Λιβάγια. Αυτά γράφαμε εδώ μέσα επί μήνες.

Τώρα είναι ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ το ρόστερ και γαμιέται ο Λιβάγια.

Οκ.

Όχι ,γαμιεται ο Μελισσανίδης και σε δεύτερο χρόνο ο λιβαια.

Πρώτα ο εργολάβος και μετά τα πουτανακια του.

Link to comment
Share on other sites

Θα αποφασισει ο Μελισσανιδης στο τελος λεει το sport24, αλλα αν βγει μαλακια η αποφαση θα φταιει ο Ιλια. Πρωτοι εδω.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Αδελφέ μου.

ΜΠΟΥΛΟ προπονητής.

ΜΠΟΥΛΟ όλοι όσοι δεν αντέχουν ή δεν μπορούν πρωταθλητισμό. Αναφέρομαι σε παίχτες.

ΜΠΟΥΛΟ όποιος.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest tony_montana
Just now, Bukowski said:

Θα αποφασισει ο Μελισσανιδης στο τελος, αλλα αν βγει μαλακια η αποφαση θα φταιει ο Ιλια. Πρωτοι εδω.

Δεν έχω αλλά like.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

Θα αποφασισει ο Μελισσανιδης στο τελος, αλλα αν βγει μαλακια η αποφαση θα φταιει ο Ιλια. Πρωτοι εδω.

Ρε Νικ

Όταν έχει εναλλακτικές τον Χιμένεθ και τον Πογιέτ φταίω εγώ δλδ?

Δλδ για το πρωτάθλημα ευθύνεται ο Χιμένεθ και για φέτος ο Μελ?

Δεν μου κολλάει

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Bukowski said:

Θα αποφασισει ο Μελισσανιδης στο τελος λεει το sport24, αλλα αν βγει μαλακια η αποφαση θα φταιει ο Ιλια. Πρωτοι εδω.

Πρώτα θα συνεδριάσει το ανώτατο συμβούλιο των παικτών και θα ανακοινώσει την επιλογή της 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vagos21 said:

Πρώτα θα συνεδριάσει το ανώτατο συμβούλιο των παικτών και θα ανακοινώσει την επιλογή της 

Άρα και Καρέρα αυτοί έφεραν?

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Aussie said:

Αρα η επιλογη ειναι του Ιλια δασκαλε;

Ρε συ ο Ίλια είχε χρόνο άπλετο να βρει λύση για την επόμενη μέρα . Σκάει το πεπόνι χθες και σήμερα μου γράφουν μίλησε με Πογέτ, Γιοβάνοβιτς και Χιμένεθ . Σου φαίνεται νορμαλ αυτές ναναι μονίμως οι λυσεις; 2/3 στο μεταξύ ειναι παροπλισμένοι .

Ο Ίλια προτείνει ναι ,ο Μελ αποφασίζει.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, tony_montana said:

Όχι ,γαμιεται ο Μελισσανίδης και σε δεύτερο χρόνο ο λιβαια.

Πρώτα ο εργολάβος και μετά τα πουτανακια του.

Ο Μελ γαμιέται αλλά δεν το λέμε γιατί χτίζει γήπεδο στην Νέα Φιλαδέλφεια.

Link to comment
Share on other sites

Just now, mobster21 said:

Άρα και Καρέρα αυτοί έφεραν?

Μάλλον όχι αλλά αφού τον έφαγαν  αποφάσισαν να προτείνουν κ τον επόμενο. Ενισχυμένοι είναι 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vagos21 said:

Μάλλον όχι αλλά αφού τον έφαγαν  αποφάσισαν να προτείνουν κ τον επόμενο. Ενισχυμένοι είναι 

Μα αφού αυτοί κάνουν ότι θέλουν στην ΑΕΚ. Κάτι δεν μου κολλάει.

Link to comment
Share on other sites

Φερνάντο Σάντος θα ήταν μια πολύ καλή λύση μιας και πιάσαμε τους παλιούς.😁

Τρίτη και φαρμακερή.

Link to comment
Share on other sites

Just now, mobster21 said:

Μα αφού αυτοί κάνουν ότι θέλουν στην ΑΕΚ. Κάτι δεν μου κολλάει.

Ρε συ Mobster κανε και εσυ μια αναλυση του τι θες αντι να λες μονιμως τι δεν θες και να μας ρωτας τι εννοουμε.

Link to comment
Share on other sites

Guest tony_montana

Και για να μην λέμε μόνο για λιβαια και μπακακη,υπάρχει και σακχοφ και ο πανυβλακας ο παουλινιο... τουλάχιστον ,ας μαθαίναμε και τι παίζει από εσωτερικό κανονισμό για τις κάρτες.

Για τον σακχοφ πάντως ,δεν είναι μόνο θέμα κάρτας.

Link to comment
Share on other sites

Καμμενη γη παραλαμβανει ο καινουργιος, δεν ειναι ευκολο να μαθεις αμυνα σε μια ομαδα που τα τρωει σαν στραγαλια, αυτα γινονται το καλοκαιρι στην προετοιμασια.Μετα απο δυο μηνες, δεν δουλευει καλα ο καινουργιος, η ομαδα δεν εχει αυτοματισμους, οι παικτες δεν ξερουν τι να παιξουν, δεν εχει βαλει το στιγμα του ο καινουργιος, ολοι κρινονται (δηλαδη ο καινουργιος), αστο να μεινουμε φιλοι.

Πρωτοι εδω

Link to comment
Share on other sites

Guest tony_montana
5 minutes ago, mobster21 said:

Ο Μελ γαμιέται αλλά δεν το λέμε γιατί χτίζει γήπεδο στην Νέα Φιλαδέλφεια.

Καλά,οοοοταανν τελειώσει και οοοοταανν θα παραδωθεί ,θα μιλήσουμε και για τον λογαριασμό.προς το παρόν ,μας κάνει πλάκα ο Κούγιας ,ο μπεος ο φερραρις και ο μπαρτολος.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, tony_montana said:

Και για να μην λέμε μόνο για λιβαια και μπακακη,υπάρχει και σακχοφ και ο πανυβλακας ο παουλινιο... τουλάχιστον ,ας μαθαίναμε και τι παίζει από εσωτερικό κανονισμό για τις κάρτες.

Για τον σακχοφ πάντως ,δεν είναι μόνο θέμα κάρτας.

Τόνυ εγώ γράφω για αυτούς τους δύο συνέχεια ότι είναι αφεντικά -αν εννοείς εμένα- γιατί αυτοί οι δυο αξίωσαν απο τον Μελισσανιδη να διώξει τον Ιταλό.

Σίγουρότατα υπάρχουν κ άλλοι της παρεας τους που δεν τον θέλουν αλλα δε βγήκαν μπροστά.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest tony_montana
Just now, Stylianopoulos said:

Τόνυ εγώ γράφω για αυτούς τους δύο συνέχεια ότι είναι αφεντικά -αν εννοείς εμένα- γιατί αυτοί οι δυο αξίωσαν απο τον Μελισσανιδη να διώξει τον Ιταλό.

Σίγουρότατα υπάρχουν κ άλλοι της παρεας τους που δεν τον θέλουν αλλα δε βγήκαν μπροστά.

Όχι ρε Αντώνη, καμία σχέση με σένα.

Απλά ,απασφαλισα γενικά..

Φίλοι.

Link to comment
Share on other sites

Με Πογετ πας στη λογικη της μετωπικής να σπάσεις απόστημα. Με Χιμενεθ χαιδευεις το σύστημα. Για μένα είναι τόσο απλά τα πράγματα. Ακόμα και πέμπτοι να βγούμε στο τέλος πρέπει να οδηγηθούμε σε μια λύση Πογετ. Μακάρι να καθόταν και ο Καρέρα, τι να φοβηθούμε μη ξεφτιλιστούμε; 

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι σοβαρό πάντως, να ξέρεις από το καλοκαίρι ότι ο κόουτς είναι για αντίο και να μην έχεις καμιά εναλλακτική, πλην των γνωστών Μανόλο και Πογιέτ. Που ο Πογιέτ στην παρούσα φάση μια χαρά θα είναι. Θα τους στρώσει κάποιους..Αλλά τεχνικός διευθυντής χωρίς λύσεις ανά πάσα στιγμή σε προπονητές και παίκτες, κάτι δεν κάνει καλά..

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Stylianopoulos said:

Τόνυ εγώ γράφω για αυτούς τους δύο συνέχεια ότι είναι αφεντικά -αν εννοείς εμένα- γιατί αυτοί οι δυο αξίωσαν απο τον Μελισσανιδη να διώξει τον Ιταλό.

Σίγουρότατα υπάρχουν κ άλλοι της παρεας τους που δεν τον θέλουν αλλα δε βγήκαν μπροστά.

Εγώ στυλ απο τον μπάκασέτα ήξερα οτι τον πετράν ακούει η παρέα. Ακόμα και στα μαζέματα σπίτια , στα αράγματα τον πετράν ακούγανε κυρίως κ σέβονταν περισσότερο όλοι (τι χαζούς βρήκε κι αυτός). Και το χω ακουσει και απο αλλού.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Stylianopoulos said:

Τόνυ εγώ γράφω για αυτούς τους δύο συνέχεια ότι είναι αφεντικά -αν εννοείς εμένα- γιατί αυτοί οι δυο αξίωσαν απο τον Μελισσανιδη να διώξει τον Ιταλό.

Σίγουρότατα υπάρχουν κ άλλοι της παρεας τους που δεν τον θέλουν αλλα δε βγήκαν μπροστά.

Δεν βγήκαν μπροστά, άρα δεν έχουν ηγετικά χαρακτηριστικά, άρα Πέτρο όλα γύρω σου γυρίζουν. Μεγάλη συμφορά από τους Άραβες, αυτή και οι σταυροφορίες.

Link to comment
Share on other sites

  • George_D featured this topic
  • George_D pinned and unfeatured this topic
  • George_D unpinned this topic
  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×