Jump to content

Αντικαταστάτης Μιλόγεβιτς  

56 members have voted

  1. 1. Ποιον προτιμάτε;

    • Ξένος με αξιοπρεπές βιογραφικό που δεν εχει δουλέψει ξανά Ελλάδα
    • Γιαννίκης
    • Δώνης
      0
    • Πογέτ
    • Ουζουνίδης
      0
    • Χιμένεθ
    • Δέλλας
    • Ίβιτς
    • Άλλος


Recommended Posts

Guest fighter21

 

7 minutes ago, Bukowski said:

Ετσι. Αλλα την επομενη χρονια φροντισε να λειπουν οι Λαζαρος, Μπακασετας, Σιμοες, Λαμπροπουλος, Κονε και να ναι αυτος αφεντικο ξανα. Ακου ηθελαν και αυξημενα συμβολαια τα μουνακια.

Θεωρώ πολύ πιο πιθανό την επόμενη χρονιά να βρίζαμε τον Λάζαρο, τον Μπακασέτα, τον Λαμπρόπουλο και τον Κονέ παρά να κάναμε πρωταθλητισμό. Και μπορεί να είχες καλύτερη άμυνα αλλά δεν είχες και Τάνκοβιτς, Γκαρσία και Ολιβέϊρα. Ας φτιάξουμε λοιπόν για αρχή την άμυνα και ας δούμε άμεσα τι θα κάνουμε με Λιβάγια και Ολιβέιρα με ένα ποσό αντίστοιχο με την αξία τους και ούτε ευρώ παραπάνω. Αλλιώς και οι δυο τελευταίοι δρόμο και ας τα δώσουμε για κάποιους άλλους με μεγαλύτερη διάθεση να προσφέρουν.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, giorgospalataki said:

Ολόκληρος πλανητης κ εμεις ξανακοιταμε τους παλιους . 

 

Αυτό το έχουμε στην ΑΕΚ διαχρονικά..

Link to comment
Share on other sites

Manolo club legend αλλά όχι. 4η φορά και 3 χαμένοι τελικοί από ποακ 

Πογετ ντεμι - ντεμι αλλά θα ήταν ενδιαφέρον η επιστροφή του. Εννοείται πως αργά ή γρήγορα και με αυτόν θα γίνει πουτανα η φάση αλλά αν πατήσει κανένα μπουκέτο στον μανταλο χαλάλι. Από τους ιτς μόνο η κομμώτρια είναι ενδιαφέρουσα περίπτωση. Κατά τα άλλα μιζέρια 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Hades said:

Manolo club legend αλλά όχι. 4η φορά και 3 χαμένοι τελικοί από ποακ 

Πογετ ντεμι - ντεμι αλλά θα ήταν ενδιαφέρον η επιστροφή του. Εννοείται πως αργά ή γρήγορα και με αυτόν θα γίνει πουτανα η φάση αλλά αν πατήσει κανένα μπουκέτο στον μανταλο χαλάλι. Από τους ιτς μόνο η κομμώτρια είναι ενδιαφέρουσα περίπτωση. Κατά τα άλλα μιζέρια 

πογιέτ αν έρθει είναι δεδομένο οτι θα γίνουμε τσιμπούκι σε χρόνο dt. Σκέφτομαι πετράκη στο άκουσμα οτι ο επόμενος του καρέρα είανι ο γκους, επος τρολ

Link to comment
Share on other sites

Να δειτε που στο τελος θα κρατησει Καρερα και θα τελειωσει 3-4 παιχτες (ισως και Λιβαγια μεταξυ τους επειδη τον εχει εκνευρισει).

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικα ολη η ιστορια ειναι μονο για να τη παρεις στην πλακα πλεον κι εμεις καθομαστε και αρρωσταινουμε.Τουλαχιστον προλαβαμε και ξαναζησαμε μια εφημερη χαρα και καποιοι την εζησαν για πρωτη φορα να ναι καλα ο Μανολο και γινεται το γηπεδο.Κατι ειναι κι αυτο.Δεν θα μας αρρωστησουν τωρα τα αρδακια και τα κολληταρια τους και ο εγγυητης.Νισαφι

Link to comment
Share on other sites

Τελειώνει και η ασυλία των ρουφιανων αν δεν έχει τελειώσει δηλαδή... Μακάρι Μανταλος και Μπακακης να μην πατήσουν στην αγιασοφια και να φύγουν κλωτσιδον. Τέτοιο δούλεμα δεν έχουμε φάει νομίζω ποτέ. Τόσο παρατεταμένο δούλεμα 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

Να δειτε που στο τελος θα κρατησει Καρερα και θα τελειωσει 3-4 παιχτες (ισως και Λιβαγια μεταξυ τους επειδη τον εχει εκνευρισει).

Εγώ είμαι οκ με αυτό. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Hades said:

Τέλος ο Καρέρα βγάλανε ανακοίνωση μόλις 

Εξελισσομαι σε μεγαλο σκατοστομα.

Link to comment
Share on other sites

Στηρίζει μέχρι τέλους τον Καρέρα ο Μελισσανίδης - «Τελειώνει» παίκτες

09/12/2020

Ο Δημήτρης Μελισσανίδης έδειξε για μία ακόμα φορά πως είναι αποφασισμένος να στηρίξει τον Μάσιμο Καρέρα μέχρι τέλους.

 

ΤΡΙΤΗ 22 ΔΕΚ 2020 - 18:13

Η ΠΑΕ ΑΕΚ ανακοινώνει την ολοκλήρωση της συνεργασίας της με τον Μάσιμο Καρέρα.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

Εξελισσομαι σε μεγαλο σκατοστομα.

Παντως η εκφραση του Καρερα στο αβαταρ σου ειναι ολα τα λεφτα.Δεν εχω καταλαβει μονο αν βγηκε κατα λαθος ή ηταν μεγαλη τρολια απο μερους σου 🤣🤣

Link to comment
Share on other sites

Just now, Man Of Faith said:

Παντως η εκφραση του Καρερα στο αβαταρ σου ειναι ολα τα λεφτα.Δεν εχω καταλαβει μονο αν βγηκε κατα λαθος ή ηταν μεγαλη τρολια απο μερους σου 🤣🤣

Τρολια ειναι και τωρα θα πρεπει να βρω νεο αβαταρ γαμωτο και μου αρεσε αυτο.

Link to comment
Share on other sites

ε μωρέ τα βαλε κάτω και με κατι πρόχειρους υπολογισμούς, μας έβγαινε καλύτερα να φύγει ο 2μηνος αποζημίωση, απο τη μισή ομάδα.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Bukowski said:

Τρολια ειναι και τωρα θα πρεπει να βρω νεο αβαταρ γαμωτο και μου αρεσε αυτο.

Χαχαχα καλα το ειχα καταλαβει

Link to comment
Share on other sites

Μασιμο εις το επανιδειν οταν θα εχεις απολυθει απο την Παρμα κι εμεις θα εχουμε διωξει τον Σιμο

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει , δεν περιμέναμε τώρα να μάθουμε πως έχουμε αστεία διοίκηση. 

Και επειδή δεν πρόκειται να αλλάξει κάτι , οποίος και να έρθει είμαι περίεργος να δω ποια θα είναι η αντίδραση του κόσμου όταν γκελάρει η ομάδα στην Αγία Σοφία και ο Μανταλος περπατάει στο κέντρο και ο Σβαρνας κάνει τσαφ τσουφ. 

Ποιος θα τη πληρώσει τότε ?

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, tan21 said:

παιδιά, ευτυχώς που πέσανε καντήλια στα σπάτα ε.

 

«Ρε, έχετε καταλάβει πού έχετε έρθει; Στην ΑΕΚ είστε, ρε! Λοιπόν, το λέω για πρώτη και τελευταία φορά. Οποιος δεν έχει αντιληφθεί που βρίσκεται θα φύγει. Τώρα! Προπονητής σας είναι ο Καρέρα. Αυτός είναι και τέλος! Δεν έχω κανένα θέμα να φτιάξω την ομάδα από την αρχή για να την κάνω και πάλι ομάδα. Τα συγχωροχάρτια σε σας ειδικά τελείωσαν»

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×