Jump to content

Μεταγραφαί/Σχεδιασμός Summer 2021_b


bladerunner21
 Share

Recommended Posts

1 minute ago, Duck_Season said:

Γράφε ελληνικά ή αγγλικα να καταλαβαίνουμε 

"Μλκς γνωμη μου" = Κατα τη γνώμη μου, είναι ΜΛ ΚΚΕ 

 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Duck_Season said:

Γράφε ελληνικά ή αγγλικα να καταλαβαίνουμε 

Σωστά δεν είναι επίσημη συντομογραφία λόγω λέξης προφανώς... Μλκς=Μαλακίες.

Link to comment
Share on other sites

Αμα ειναι να φερουν Χατζησαφι ας μεινουμε φετος με Λοπες και Μιται και του χρονου που τελειωνει το συμβολαιο του Πορτογαλου φερνουν αλλο. Αποψη μου.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Bukowski said:

Αμα ειναι να φερουν Χατζησαφι ας μεινουμε φετος με Λοπες και Μιται και του χρονου που τελειωνει το συμβολαιο του Πορτογαλου φερνουν αλλο. Αποψη μου.

 Ε μα ναι!

 

22 minutes ago, billy21 said:

Μλκς γνώμη μου.

Εννοειτε μαλακιες. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, giorgospalataki said:

Παικταράς ο χατζισαφης.

Τον ηθελες απο παλια στην ΑΕΚ;

Link to comment
Share on other sites

Ποσό να κοστίσει αραγε ο Χατζηπετρής; 
 

οχι τίποτε άλλο να ανανεώσω και το τοπικ με τα ποσά όταν με το καλο προσγειωθεί Βενιζέλος 

Link to comment
Share on other sites

Θα έρθει άμεσα ή θα παιξει τις 3 αγωνιστικές του Iranian super league και μετά ; 

Δημιουργικές χατζη ασάφειες

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, nikos said:

Ποσό να κοστίσει αραγε ο Χατζηπετρής; 
 

οχι τίποτε άλλο να ανανεώσω και το τοπικ με τα ποσά όταν με το καλο προσγειωθεί Βενιζέλος 

Βάλε τρακοσα να είσαι μέσα 

Link to comment
Share on other sites

Αρχικά το θέμα δεν είναι πόσο κοστίζει.

Και ο Παουλίνιο, ο Γκάλο, ο Ντίντακ δεν κόστισαν, άλλοι απέδωσαν και άλλοι όχι. Το θέμα είναι πως έστω αφού δεν έχει υπάρχει τέτοια πρόθεση, αντί να βρει η ΑΕΚ έναν φθηνό από Πορτογαλία ή Πολωνία έφτασε στα ξεκούδουνα στο Ιράν και έναν παίκτη που είχε δείξει πριν χρόνια όμως καλά στοιχεία και πλέον παίζει κυρίως σε άλλες θέσεις.

 

Link to comment
Share on other sites

Ωραία, ούτε εγώ είμαι αισιόδοξος, παρότι δεν τον γνωρίζω τον παίχτη. Και εγώ ανησυχώ ότι πρόκειται για "Ινσουακή" μεταγραφή. Κι εγώ δυσκολεύομαι να δω το ποτήρι μισογεμάτο, αλλά ας προσπαθήσω:

- Είναι αρχηγός της εθνικής Ιράν. Το Ιράν μας ρίχνει καμιά 20αριά θέσεις στην κατάταξη της ΦΙΦΑ και πρόπερσι έφτασε στα ημιτελικά του Asia Cup έχοντας 12 γκολ υπέρ και 0 κατά (εντάξει, στον ημιτελικό έφαγε τρία από τους Ιάπωνες). Πάντως δεν είναι εξαφανισμένος στις διεθνείς οργανώσεις, παίζει σε κάπως αξιοπρεπή χώρα ποδοσφαιρικά και στη χώρα του τον εμπιστεύονται.

- Παίζει σε διάφορες θέσεις, το οποίο πχ την περσινή χρονιά με τους άπειρους τραυματισμούς που είχαμε θα είχε δώσει λύσεις.

- Έχει πολύ ωραίο σουτ.

- Τον ξέρει (ελάχιστα;) ο κόουτς.

- Θεωρητικά θα είναι πολύ φτηνός και άρα θα μείνουν λεφτά για να φέρουμε ΠΑΙΧΤΑΡΑΔΕΣ στις άλλες θέσεις.

Δεν βρίσκω κάτι άλλο να γράψω, πείτε κι εσείς τίποτα να κάνουμε Group therapy.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Bukowski said:

Τον ηθελες απο παλια στην ΑΕΚ;

Για το Χαϊδάρι λέω. Για α τοπικο είναι Μαραντόνα. 

Link to comment
Share on other sites

Το ότι έκανε πάντως μόλις 14 εμφανίσεις στον πανιώνιο και μόλις 6 στον ολυμπιακό δεν είναι ότι πιο ενθαρρυντικό.  Αλλά οκ μπορεί να είναι  αξιοπρεπές μπάλωμα για να ρίξουμε χρήματα για παίκτες που παίζουν σε άλλες θέσεις.

2006–2015 Sepahan 204 (28)
2011–2012  Tractor (loan) 45 (9)
2015–2016 FSV Frankfurt 27 (2)
2016–2017 Sepahan 25 (5)
2017–2018 Panionios 14 (1)
2018 Olympiacos 6 (1)
2018–2021 Tractor 69 (7)
2021– Sepahan 6 (1)
  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Evolve said:

 

- Θεωρητικά θα είναι πολύ φτηνός και άρα θα μείνουν λεφτά για να φέρουμε ΠΑΙΧΤΑΡΑΔΕΣ στις άλλες θέσεις.

Με τοσα λεφτα που "μενουν" απο καθε μεταγραφη + τις επιταγες απο το συρταρι χτυπαμε CR7 ανετα.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rayo Vallecano 21 said:

Το ότι έκανε πάντως μόλις 14 εμφανίσεις στον πανιώνιο και μόλις 6 στον ολυμπιακό δεν είναι ότι πιο ενθαρρυντικό.  

2006–2015 Sepahan 204 (28)
2011–2012  Tractor (loan) 45 (9)
2015–2016 FSV Frankfurt 27 (2)
2016–2017 Sepahan 25 (5)
2017–2018 Panionios 14 (1)
2018 Olympiacos 6 (1)
2018–2021 Tractor 69 (7)
2021– Sepahan 6 (1)

Τον ξερει σου λεει ο προπονητης γιατι μπορει να μην ηταν μαζι στις 14 εμφανισεις αλλα ετρωγαν στην ιδια καντινα στην πλατεια και του τα ελεγαν οι ψηστες.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Rayo Vallecano 21 said:

Το ότι έκανε πάντως μόλις 14 εμφανίσεις στον πανιώνιο και μόλις 6 στον ολυμπιακό δεν είναι ότι πιο ενθαρρυντικό.  

2006–2015 Sepahan 204 (28)
2011–2012  Tractor (loan) 45 (9)
2015–2016 FSV Frankfurt 27 (2)
2016–2017 Sepahan 25 (5)
2017–2018 Panionios 14 (1)
2018 Olympiacos 6 (1)
2018–2021 Tractor 69 (7)
2021– Sepahan 6 (1)

Εγώ το ερμηνεύω ότι τους χρησιμοποίησε ο ίδιος για πάτημα για τη μετέπειτα απογείωση της καριέρας του στην Τράκτορ.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest tony_montana

Παικτης κομμενος απο τον γαυρο το 2018,παρολιγο παικτης του ΟΑΡΗΣ περυσι ,ερχομενος απο το ακρως ανταγωνιστηκο πρωταθλημα του ιραν και οχι στην θεση που θα αγωνιστει σε μας.

Μεταγραφικος σχεδιασμος του κυρ μιμη 2021.

Link to comment
Share on other sites

Ωραία χρώματα έχει η Σεπαχάν πάντως. Και ωραίο κόσμο.

Εμφάνιση της εικόνας προέλευσης

Εμφάνιση της εικόνας προέλευσης

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ο γαύρος βέβαια τότε είχε τσιμίκα και κούτρη στην ίδια θέση και είχε και θέμα με τους μη-κοινοτικούς στο ρόστερ.

Παιχτούρα μας φέρνει ο πρόεδρας και εσείς γρινιάζετε. Έχω αλάνθαστη όσφρηση σε κάτι τέτοια (είχα πανηγυρίσει και τον Χνιντ όταν ήρθε)

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Hoffman21 said:

🤡🤡🤡🤡🤡🤡🤡🤡

13/7/2021

Γιατί χρειάζεται ένα αριστερό μπακ να είναι "γνώστης της ελληνικής πραγματικότητας";

Ποσο πρόβατο πρέπει να είσαι για να πειστείς με αυτές τις μαλακιες; 

Link to comment
Share on other sites

Κι ο Μάνταλος είναι ο αρχηγός της ΑΕΚ, αυτός που σήκωσε και την κούπα το 2018 πρώτος... Τίποτε από τα παραπάνω δεν είναι ψέμα. Εάν αύριο ο Ατρόμητος έπαιρνε τον Μάνταλο (γιατί μέχρι εκεί είναι, ούτε καν στο σκουλήκι δεν έχει θέσει ο αρχηγός της ΑΕΚ), οι οπαδοί του Ατρομήτου θα ήταν ευχαριστημένοι λέτε στο αντίστοιχο φόρουμ που γράφουν για τις κινήσεις του μπουρδέλου τους;

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×