Jump to content

Μεταγραφαί/Σχεδιασμός Summer 2021_b


bladerunner21
 Share

Recommended Posts

43 minutes ago, Hoffman21 said:

🤡🤡🤡🤡🤡🤡🤡🤡

13/7/2021

Στο τελικό στάδιο είναι ακόμα οι επαφές με τις  Πάλμας; Τι άλλο θέλουν από την ΑΕΚ για να βάλουν τις υπογραφές οι κανάριοι;

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Rayo Vallecano 21 said:

Στο τελικό στάδιο είναι ακόμα οι επαφές με τις  Πάλμας;

Εδω και 1 εβδομαδα ειμαστε σε τελικο σταδιο.

Link to comment
Share on other sites

Τα συμβόλαια είναι μικρά στο Ιράν... δεν ξέρω πόσα θα πάρει... το οικονομικό δεν έχει σημασία.... ντράπηκε κ η ντροπή Κέτσε.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Hoffman21 said:

Εδω και 1 εβδομαδα ειμαστε σε τελικο σταδιο.

Του Ν Τσαμ είχε κρατήσει πολύ το τελικό στάδιο, τελικά δεν τελείωσε ποτέ.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, billy21 said:

Τα συμβόλαια είναι μικρά στο Ιράν... δεν ξέρω πόσα θα πάρει... το οικονομικό δεν έχει σημασία.... ντράπηκε κ η ντροπή Κέτσε.

Φουλ ξενερωμενος ηταν και ο Κεφτες, δεν μπορεσε να το κρυψει.. Οπως και ο Αρναουτογλου και ο Βουλγαρης.. Μονο ο αλλος ο κεφτες ο Καζαντζογλου φαινεται να ειναι οκ με τη μεταγραφη αυτη.. Μεχρι και εξωφυλλο τον εκανε!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hoffman21 said:

Φουλ ξενερωμενος ηταν και ο Κεφτες, δεν μπορεσε να το κρυψει.. Οπως και ο Αρναουτογλου και ο Βουλγαρης.. Μονο ο αλλος ο κεφτες ο Καζαντζογλου φαινεται να ειναι οκ με τη μεταγραφη αυτη.. Μεχρι και εξωφυλλο τον εκανε!

Αυτός μαζί με τον ΤΤ φοβούνται μη πέσει έξω ο τίγρης αν ξοδέψει λεφτά. Στο μεταξύ τα λεφτά χάνονται αλλά από τα έσοδα της ομάδας όταν το αγωνιστικό κομματι είναι μέτριο αλλά το ενδιαφέρον τους εστιάζεται αλλού.

Link to comment
Share on other sites

Μην μου απαντάτε με σοβαρά επιχειρήματα ρε σεις, αισθάνομαι άσχημα. Το είπα από την αρχή ότι κι εγώ ξενερωμένος είμαι.

Πάντως (σοβαρά τώρα), νομίζω οπαδοί του Ατρόμητου όντως θα χέζονταν πάνω τους αν παίρνανε Μάνταλο. Εγώ γενικά όποτε ακούω να μιλάνε από άλλες ομάδες για μάνταλο τον θεωρούν τον καλύτερο μας παίχτη. Το αναφέρω γιατί το βρίσκω ενδιαφέρον, όπως κάθε φορά που πρώην συμπαίχτης του αρχηγού βγαίνει και λέει ότι το καλύτερο πράγμα που του συνέβη στην καριέρα δεν ήταν ξέρω γω η πρώτη φορά που κατέβηκε να παίξει στο καμπ νου αλλά η πρώη φορά που του έριξε ένα μπιρμπιλωτό βλέμμα σιωπηρής αποδοχής ο πετράν. Γενικά στον πλανήτη ΑΕΚ δεν βαριέσαι ποτέ.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

Πηγές από την Λας Πάλμας, σύμφωνα με το «canarias7» σημειώνουν πως απομένουν κάποια τυπικά έγγραφα για να τελειώσει και τυπικά η μεταγραφή

Διαβάσατε χθες από το aek365 τον λόγο που έχει πάρει μια μικρή παράταση η τυπική ολοκλήρωση της μεταγραφής του Σέρχιο Αραούχο στην ΑΕΚ και κατ’ επέκταση η άφιξη του στην Ελλάδα, που έχει να κάνει με κάποιες οικονομικές εκκρεμότητες που υπάρχουν ανάμεσα στον παίκτη και στην Λας Πάλμας, και με ορισμένα οικογενειακά θέματα που πρέπει να διευθετήσει ο Απάτσι πριν πετάξει για την Αθήνα. Οι Ισπανοί παρακολουθούν από κοντά το θέμα και συγκεκριμένα η «canarias7» φιλοξενεί ρεπορτάζ με όλες τις τελευταίες εξελίξεις.

Μάλιστα φέρεται να παρουσιάζει και τοποθέτηση πηγής μέσα από την Λας Πάλμας, που ξεκαθαρίζει πως οι διαδικασίες που εκκρεμούν για να τελειώσει και επίσημα του Αραούχο είναι καθαρά τυπικές και γραφειοκρατικές και πως «δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα, απομένει ένα έγγραφο για να έχουμε τις υπογραφές». Από εκεί και πέρα, σύμφωνα πάντα με το «canarias7», ο Αραούχο χθες δεν έλαβε μέρος στην προπόνηση, μια απουσία που όμως δεν φαίνεται να έχει να κάνει με την επικείμενη μεταγραφή του στην ΑΕΚ και το ταξίδι στην Αθήνα αλλά με ένα μικρό πρόβλημα που είχε. Δεν αποκλείεται σήμερα να προπονηθεί κανονικά, όπως τονίζουν οι Ισπανοί, χωρίς όμως να αποκλείεται και η σημερινή ημέρα να είναι ημέρα αποχαιρετισμού αφού ο Απάτσι με το που τελειώσει το τυπικό σκέλος θα μαζέψει τα πράγματα του από το προπονητικό, θα χαιρετήσει και θα πετάξει για την Αθήνα προκειμένου να υπογράψει, να παρουσιαστεί και αν τεθεί στη διάθεση του Βλάνταν Μιλόγεβιτς.

Θυμίζομε πως η ΑΕΚ έχει συμφωνήσει με την ισπανική ομάδα για ένα πόσο γύρω στο 1,5 εκατ. ευρώ, που θα αυξηθεί με βάση κάποια μπόνους και θα φτάσει στο 1,7 εκατ. ευρώ και σε… τρελές επιτυχίες της ΑΕΚ τα 2, ενώ ο Αραούχο θα υπογράψει πιθανότατα 4ετές συμβόλαιο.

Δες εδώ ρεπορταζ.

"Δεν αποκλείεται να προπονηθεί κανονικά...χωρίς όμως να αποκλείεται να μην προπονηθεί."

:tooth:

Link to comment
Share on other sites

Ωραια μεταγραφη ο χατζισαφι,επιπεδου β εθνικης.Εκτιμηση μου οτι οι καλες μεταγραφες τελειωσαν,τωρα θα ερθει η καινουρια παρτιδα πεπονια.

Απο  οσους παικτες πηραμε μονο για τον αραουχο ειμαι σιγουρος.Δεν θα μου κανει καμμια εντυπωση ο ΤΦ και ο λεταλεκ να αποδειχτουν τσιντωτας και σακχοφ.

Προβλεψη χρονιας,μια απο τα ιδια,μιλογιεβιτς δεν κανει παρελαση.

Link to comment
Share on other sites

ΕΡΑ σπορ μόλις είπε ο Λιακόπουλος ότι ο Χατζησαφι δεν είναι επιλογή Μίλο αλλά σκαπυτινγκ Κονε και Παπ αφου έφαγαν κάτι χυλόπιτες και άκουσαν κάτι μεγάλα νουμερα κατέληξαν στον Χατζιδάκις... 200κ και ίσως πολλα να λέω 

Link to comment
Share on other sites

Ναι ο κονέ και ο παπ ήθελαν να ρισκάρουν με ένα φθηνό παίκτη αριστερο αμυντικό .... 

Δεν υπάρχει επιλογή κονέ η παπ αλλα επιλογή αφεντικού η team tiger όπως αραούχο , τζαβέλλας , βρανιές , ινσούα , σατχοφ κτλ 

Link to comment
Share on other sites

Ραντόγια και Μιται θα ναι οι αποκαλύψεις της ομάδας στα άκρα της άμυνας. 

Link to comment
Share on other sites

Ας έβρισκαν κανένα δανεικό καλύτερα, από το να ψαχνεσαι πάλι πως θα διώξεις και αυτόν σε λίγους μηνες. 

Αν προσπαθήσεις να βρεις λογική στον προγραμματισμό του Μελ θα χάσεις το μυαλό σου.

Link to comment
Share on other sites

Τα ίδια και τα ίδια τελικά. Κρίμα για τις αλλαγες που έγραφα πριν λιγες μέρες, πάνε ήδη να τις ακυρώσουν. Η μεγαλύτερη αλλαγή τελικά είναι ότι φετος είχαν μεγαλύτερο στόμα (από ο,τι πουλί) οι αυλικοί.

Δεν περιμενω πολλά πλέον διοτι δεν υπηρχε κανένας λόγος να πάρουν τον συγκεκριμένο εκτος από τους γνωστούς λογους που έχουμε φάει στην μάπα τόσα χρονια:

«έχω Μιται, έξυπνη μπομπα, απόφαση προέδρου», και μετά τις φάπες «η Μποταφογκο είσαι»; 

 

 

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Rayo Vallecano 21 said:

Ραντόγια και Μιται θα ναι οι αποκαλύψεις της ομάδας στα άκρα της άμυνας. 

Αμα παιξει καμια 10αρια ματς ο Ραντονια ως τον Γεναρη θα τον διωξουμε λογικα ως πουτανας γιο. Για να δουμε θα καταφερει ο Μιχαλης φετος να επιβληθει καθαρα ποδοσφαιρικα στον ανταγωνισμο για την θεση του δεξιου μπακ ή θα καθαρισει ο Μελισσανιδης παλι; Προσωπικα θεωρω πως ουτε τον Νταντσενκο δεν εχει.

Link to comment
Share on other sites

Ε δίναμε εκτός από το πόσο αγοράς 600k στον Ιταλό της Μονακό, δίναμε 500k για τον Ιρανό της Γάνδης, τελικά Χατζησαφι ελεύθερος με 200.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Epitaph21 said:

Ε δίναμε 600k στον Ιταλό της Μονακό, δίναμε 500k για τον Ιρανό της Γάνδης, τελικά Χατζησαφι με 200.

Δημιουργική λογιστική

Link to comment
Share on other sites

Πέρυσι είχαμε τους προπονητές σαν αιτία του κακού, φέτος έχουμε Κονέ-Παπαδημητρίου. Προχωράμε με χαρά στην ραστώνη του καλοκαιριού, αλλά ο χρόνος είναι αμείλικτος. Το μόνο μου ενδιαφέρον είναι αν θα έρθει ο Αραούχο??? να κα@υλώσουμε λίγο κ αν θα κάνει ένα μπαμ ο τίγρης για να ρίξει τους 2 οριστικά στα λιοντάρια. 

Link to comment
Share on other sites

Τηλέμαχος Χυτηρης για τη Μεταγροπλημμύρα μας

"

Δεμένος τρυφερός αλλιώτικος
Δεμένος στο κατάρτι μου.
Τόσα νερά στο δωμάτιό μου!

Ας έρθουν οι σύντροφοι
Ας έρθουν οι σειρήνες
Ας έρθει - έστω - ένας υδραυλικός" 

 

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Bukowski said:

Αμα παιξει καμια 10αρια ματς ο Ραντονια ως τον Γεναρη θα τον διωξουμε λογικα ως πουτανας γιο. Για να δουμε θα καταφερει ο Μιχαλης φετος να επιβληθει καθαρα ποδοσφαιρικα στον ανταγωνισμο για την θεση του δεξιου μπακ ή θα καθαρισει ο Μελισσανιδης παλι; Προσωπικα θεωρω πως ουτε τον Νταντσενκο δεν εχει.

Μιται και Ραντονια, φεύγουν σαν λαμόγια, θα πούνε :)

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×