Jump to content

Γήπεδο στη Νέα Φιλαδέλφεια - Vol. IX


Araujo21
 Share

Recommended Posts

Επαληθεύονται όσα έχουμε πει εξαρχής

"Η Αγιά Σοφία, είναι σαν ένα μεγάλο ηχείο και ο ήχος εγκλωβίζεται δημιουργώντας κάτι εντυπωσιακό από άποψη ήχου"

https://www.aek365.org/a-871563/hrthan-kai-mpainoun-kai-ta-dokaria-sto-nao-epathan-plaka-akoma-kai-oi-upeuthunoi-tou-ergou-me-thn-apisteuth-akoustikh.htm

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Skepastos said:

Επαληθεύονται όσα έχουμε πει εξαρχής

"Η Αγιά Σοφία, είναι σαν ένα μεγάλο ηχείο και ο ήχος εγκλωβίζεται δημιουργώντας κάτι εντυπωσιακό από άποψη ήχου"

https://www.aek365.org/a-871563/hrthan-kai-mpainoun-kai-ta-dokaria-sto-nao-epathan-plaka-akoma-kai-oi-upeuthunoi-tou-ergou-me-thn-apisteuth-akoustikh.htm

San_mames_uefa.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, The Magician said:

San_mames_uefa.png

από την ώρα που το είπες έχω μπει και χαζεύω βιντεάκια από Σαν Μαμες

Link to comment
Share on other sites

Απαίτηση του λαού της ΑΕΚ να χορέψει ένας πόντιος , ο Μελισσανίδης , Σέρρα Πυρριχιο και Κοτσαρι στη σέντρα με φουλ φορεσιά 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, agelos said:

ROFL

Screenshot_20220724_122504.jpg

Κάναν Σερα δεν ξέρει να φερει, να χορεύει ξέρει.

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον δεν έχει καταλάβει ότι δεν διοικεί τον Απόλλωνα Καλαμαριάς ή την Ελλάς Ποντίων......

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Πάντως πέρα από το όποιο γραφικό της υπόθεσης, δεν ξέρω αν έχετε δει Σέρρα από σοβαρό χορευτικό, γαμώ του χορούς είναι.

Link to comment
Share on other sites

Επιπρόσθετα, στο άνω διάζωμα του νέου γηπέδου της ΑΕΚ θα δεσπόζει η τεράστια περιμετρική οθόνη LED Ribbon με επιφάνεια 348 τετραγωνικών μέτρων που θα διατρέχει την πρόσοψη του διαζώματος. Η οθόνη θα παρουσιάζει στατιστικά στοιχεία του αγώνα, διαφημιστικά μηνύματα, προωθητικές ενέργειες και μηνύματα εμψύχωσης των θεατών.

Εδω τι θελει να πει ο ποιητης;

Φαση τοτεναμ;

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Εδώ και κάποιους μήνες έχω βαρεθεί να βλέπω βιντεάκια αλλα σήμερα μπήκα στο πειρασμό γιατί βρέθηκα με διαρκείας ( μου το πήρε αλλος και κλαίω τα λεφτα  ) .

Λοιπό το παραδοσιακό χαμάμ έγινε προποτζίδικο ΟΠΑΠ και τα αριστερά μασαζάδικα έγινα play ( τα δεξιά κάτι άλλο άγνωστο αφού έγινε ξεχωριστή είσοδος ) . Όταν πεφτουν τα λεφτά ξεχνάμε και παράδοση και βυζάντιο και χαμένες πατρίδες . χαχαχα 

ScreenHunter 119.png

ScreenHunter 120.png

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, agelos said:

Οχι ρε γμτ, πού θα πηγαίνουμε για χαμάμ τώρα?

Το χαμάμ - προποτζίδικο εδώ->

 Η μπουτίκ στενεμένη , όλα στενεμένα αλλα το προποτζίδικο πλατεία . 10εκ θα μου πείς είναι αυτά ....

Ο χαβαλές θα είναι οτι θα υπάρχει κόσμος να βλέπει τον αγώνα εν ώρα αγώνα . 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Αν ειναι αυτο που φανταζομαι αρχιζω και νιωθω κατι στο σωμα μου σαν τον αλμευδα.

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, AG21 said:

Η μπουτίκ στενεμένη , όλα στενεμένα αλλα το προποτζίδικο πλατεία . 10εκ θα μου πείς είναι αυτά ....

Γιάννης κερνάει, Γιάννης πίνει. Το όνομα δεν είναι τυχαίο.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Θα πέφτουν τα πανιά πάνω στο ρίμπον και θα δημιουργείται υπερθέαμα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, MITSAKLAS said:

Θα πέφτουν τα πανιά πάνω στο ρίμπον και θα δημιουργείται υπερθέαμα.

Θα ειναι και το κάγκελο και πιστευω στο πλατος δεν θα το καλύπτει ολο. Αλλα σιγα ετσι και αλλιως κυλιόμενες θα ειναι η πληροφοριες περιμένεις λιγο και το βλεπεις απο την αλλη μερια του πανο ;)

Link to comment
Share on other sites

image.png.35ac9c59f3d2b54615fc9543b5b9d0b1.png

https://www.ledeca.com/en/trabzonspor-senol-gunes-stadium-balcony-360-ribbon-led-screen-r336

Λογικά κάτι τέτοιο εννοούν, δεν έχει ξαναγίνει στην Ελλάδα.

Ακόμα και τα 2 μεγάλα μόνιτορ είναι μεγάλα, 72 τετραγωνικά ενώ στο Καραϊσκάκη πχ είναι 48

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

  • George_D unpinned this topic
  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×