Jump to content

Γήπεδο στη Νέα Φιλαδέλφεια - Vol. IX


Araujo21
 Share

Recommended Posts

Ίσως πάμε και εδώ με προσωρινή άδεια όπως το σεραφειδειο χωρίς να έχει ολοκληρωθεί πλήρως εξωτερικά, τα κτήρια και κάποιοι χώροι όπως Μπουτίκ αναψυκτηρια κτλ 

Θα το δούμε στη πορεια αλλά για ένα παιχνίδι μπορούμε να αντέξουμε χωρίς όλα αυτά αν δωθεί φυσικά άδεια.. 

Link to comment
Share on other sites

Αν δούμε να γίνεται test event με κόσμο τότε θα είμαστε 1 βήμα πριν παιχτεί επίσημο ματς. Μέχρι τότε υπομονή.

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να βρει τρόπο όσοι άνθρωποι πήραν διαρκείας να μη χάσουν ούτε ένα παιχνίδι.... τουλάχιστον αυτοί πρέπει να τα δουν όλα τα ματς στο νέο γήπεδο. Αλλιώς είναι ντροπή μεγάλη 

Link to comment
Share on other sites

Έχουν φτιάξει μια ωραία επιγραφή μέσα στο γήπεδο πού γράφει διάφορες σημαντικές ημερομηνίες στην ιστορία της ΑΕΚ και στο 1989 γράφει πρωτάθλημα μετα από ΕΝΤΕΚΑ χρονια.

Κάπου λολ δηλαδή 

Link to comment
Share on other sites

Τι έγραψε η κυρία Κοσμίδη

Είχα την μεγάλη χαρά να συναντηθώ εχθες στο γήπεδο «Αγία Σοφία» με τον ΥΠΟΙΚ κ. Χρήστος Σταϊκούρας / Christos Staikouras, ως πρόεδρος της κοινής επιτροπής παρακολούθησης – εκ μέρους της Περιφέρειας Αττικής – του έργου κατασκευής του γηπέδου της ΑΕΚ. Οπου υπογράφηκε το 15ο πρακτικό για την χρηματική εντολή για εργα ύψους περίπου 2 εκ. ευρώ για αυτό το στολίδι της Αττικής.

Το βασικό για μένα είναι πως η Περιφέρεια Αττικής και προσωπικά ο Giorgos Patoulis έχει συνδράμει στην πραγματοποίηση του ονείρου για τους φίλους της AEK FC / ΠΑΕ ΑΕΚ και όλων των φιλάθλων της ώρας.

Γιατί όπως λέω πάντα ο αθλητισμός μας ενώνει και δεν μας χωρίζει.

Καλό μήνα φίλοι μου με τις απαραίτητες ανάσες για όλους μας!

Link to comment
Share on other sites

On 7/31/2022 at 4:47 PM, AG21 said:

Νιώθω χαζός αλλά δεν καταλαβα αυτό με το σημείο της κερκίδας που ανοίγει και κλείνει. 

Διευκρινιστικά, αυτό το κομμάτι έιναι το δύσκολο, που λέγαμε.

γηπεδο 2.jpg

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, billy21 said:

Διευκρινιστικά, αυτό το κομμάτι έιναι το δύσκολο, που λέγαμε.

γηπεδο 2.jpg

Οκ τώρα το κατάλαβα έχει να κάνει με ότι δεν έχει αρκετή ηλιοφάνεια η κάτι τέτοιο γιαυτό και το σύνδεσες με το ειδικό φωτισμό...

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, AG21 said:

Οκ τώρα το κατάλαβα έχει να κάνει με ότι δεν έχει αρκετή ηλιοφάνεια η κάτι τέτοιο γιαυτό και το σύνδεσες με το ειδικό φωτισμό...

Μετέφερα ότι μου είπε ο φίλος, αλλά νομίζω γι αυτό γίνεται η διαδικασία με τον φωτισμό.

Link to comment
Share on other sites

On 7/31/2022 at 11:25 AM, billy21 said:

 Υπάρχει μόνο ένα σημείο στην κερκίδα που ανοίγει κ κλείνει που είναι δύσκολο, αλλά το αντιμετωπίζουν με τον ειδικό φωτισμό που έχει αγορασθεί.

Εγώ εκεί κατάλαβα ότι έχουμε να κάνουμε με φιδέμπορα. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Zara said:

Εγώ εκεί κατάλαβα ότι έχουμε να κάνουμε με φιδέμπορα. 

Εγώ πρόσθεσα αυτή την πινελιά... αληθείας. Κάποιος τα πλήρωσε. 

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, billy21 said:

Έβαλαν δίχτυ στην 21?

Screenshot 2022-08-04 003316.png

Ο Τσακιρης νομιζω ειπε για καποιο ειδικο διαφανες υλικο σαν πλεξιγκλασ που θα εμπαινε, μαλλον αυτο ειναι.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, billy21 said:

Έβαλαν δίχτυ στην 21?

Screenshot 2022-08-04 003316.png

Δίχτυ θα μπει στα πέταλα, πλεξιγκλάς στις αλλες. 
Σκεπαστη επι δυο

Update λενε πως αρχικα θα μπει μονο στο πέταλο της 21

Edited by baRon21
  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

  • George_D unpinned this topic
  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×