Jump to content

Recommended Posts

Δύσκολες εποχές, ακρίβεια, γαμάμε κ τον Πούτιν, ρε μουνόπανα θα παίξετε μπάλα να πληρωθούμε ? 

Screenshot 2022-07-28 102838.png

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, billy21 said:

Δύσκολες εποχές, ακρίβεια, γαμάμε κ τον Πούτιν, ρε μουνόπανα θα παίξετε μπάλα να πληρωθούμε ? 

Screenshot 2022-07-28 102838.png

Ο Βαγγέλας μάλλον επαμφοτερίζει με τις πλευρές της ιστορίας, οπότε θα τη βρει την άκρη. 

Ο γαύρος πάλι, δεν ξέρω. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, MITSAKLAS said:

Ο Βαγγέλας μάλλον επαμφοτερίζει με τις πλευρές της ιστορίας, οπότε θα τη βρει την άκρη. 

Ο γαύρος πάλι, δεν ξέρω. 

Ο Βαγγέλας ήδη μοστράρετε στην Πρέμιερ. Αν σώσει την χρονιά η Νότιγχαμ στα αρχίδια του ο γαύρος, τον οποίο βέβαια προσπάθησε να περισώσει με τον Μάρκ. Απλά επειδή χωρίς τσου λου κ να στηρίζεις κ τον παλετά η Ελλάδα βγάζει φύρα, αναμένω σύντομα να οδηγήσει τα πράγματα εκεί που θέλει. Πλυντήρια έχει ένα σωρό ο κόσμος κάπου θια βολευτεί.

Link to comment
Share on other sites

Έχει κ εκλογές να συμπληρώσω.... τα αποτελέσματα θα βοηθήσουν να μάθουμε την πορεία του.

Link to comment
Share on other sites

Κετσετζογλου και σια.

 Αυτά με τον ΣΤΡΑΤΗΓΟ Βιντα κλπ κοφτε τα οσο είναι καιρος. Γραφικότητες.

Link to comment
Share on other sites

Μέτρησα 8 αναρτήσεις στο 365 όλες στην πρώτη δεκάδα για τον Βιντα.

Για καναν αθλητή που να είμαστε κοντά ή έστω μια τελική ευθεία τίποτα.

Ναι οκ ηρθε ένας μεγάλος παίκτης και πρέπει να λάβει την προσοχη που του αξίζει.Αν τον αφήσει μόνο του ο τιγραρος καμμενο λάδι θα γίνει κι αυτος και θα βλέπουμε την πλάτη του κυρ Γιάννη που κερδίζει τις εντυπώσεις του καλοκαιριού σε ένα καλοκαίρι που τα φώτα έπρεπε να είναι στραμμένα μόνο στην ΑΕΚ.

Ξυπνήστε επιτέλους 

Link to comment
Share on other sites

Εντωμεταξυ να θυμησουμε ότι ο Κετσετζογλου προανήγγειλε  εξελίξεις με τον 2ο στοπερ μέχρι την Κυριακή.

Παλι μέσα έπεσε ο άτιμος.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, nikos said:

Εντωμεταξυ να θυμησουμε ότι ο Κετσετζογλου προανήγγειλε  εξελίξεις με τον 2ο στοπερ μέχρι την Κυριακή.

Παλι μέσα έπεσε ο άτιμος.

Έχουμε ακόμα μιάμιση ωρα

Link to comment
Share on other sites

ΚΚ εγγύηση....φαντάσου να μην ήταν και κυβερνητικός. Μόνο από τύχη πετυχαίνει είδηση 

Link to comment
Share on other sites

ΚΚ δεν κόβει ουτε με βαλέ!! Αν δεν του δώσουν τη  είδηση θα κάθεται να τα ξυνει στο Ρεθεμνος. Και να ανεβάζει ατάκες για τον γαυρο

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Ετσι δείχνουν τα πράγματα πάντως, ανεβαίνει το επίπεδο και το budget αλλά κυρίως η σοβαρότητα.

 

εννοειται πως ο βασικός λόγος είναι το προπονητικό τιμ.

 

Link to comment
Share on other sites

Εμένα παντως η φάση μεταγραφες Αλμειδα μου θυμίζει πολύ φάση μεταγραφες Γιοβανοβιτς.

Δλδ καλύτερα να αργήσουμε αλλά να πέσει οικονομικό ξήλωμα (οσο γίνεται) και να είναι 100% της έγκρισής τους.

Link to comment
Share on other sites

Υπηρχε περίοδος που κάθε μέρα έμπαιναν στο σπίτι και οι τρείς εφημερίδες της ΑΕΚ. Ώρα, score και ένωση.....κάθε απόγευμα που επέστρεφε ο αδερφός από δουλειά, τις έφερνε όλες, και ξεκίναγα από σφηνάκια και ΚΚ......ήταν αλλιώς τότε αυτός.....νομίζω το σάιτ αλλά και η έλευση του Τσίπη, τον χάλασε πολύ 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, tarasfw said:

Υπηρχε περίοδος που κάθε μέρα έμπαιναν στο σπίτι και οι τρείς εφημερίδες της ΑΕΚ. Ώρα, score και ένωση.....κάθε απόγευμα που επέστρεφε ο αδερφός από δουλειά, τις έφερνε όλες, και ξεκίναγα από σφηνάκια και ΚΚ......ήταν αλλιώς τότε αυτός.....νομίζω το σάιτ αλλά και η έλευση του Τσίπη, τον χάλασε πολύ 

Πάντα ο ίδιος ήταν , η εποχή του internet τους έβγαλε όλους στην σέντρα .

 

οσο έπαιζαν μπάλα μέσα από εφημερίδα, ήταν πιο εύκολη η πώληση Σανού

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΕΝΝΙΑ_ΕΝΤΕΚΑ said:

Πάντα ο ίδιος ήταν , η εποχή του internet τους έβγαλε όλους στην σέντρα .

 

οσο έπαιζαν μπάλα μέσα από εφημερίδα, ήταν πιο εύκολη η πώληση Σανού

Ναι πιθανότατα να ήταν έτσι, αλλά δε φαινόταν τότε, φαινόταν πιο ρομαντικός αεκτζης, σε εφτιαχνε εύκολα με τα σφηνάκια.....τώρα άστα να πάνε 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, tarasfw said:

Ναι πιθανότατα να ήταν έτσι, αλλά δε φαινόταν τότε, φαινόταν πιο ρομαντικός αεκτζης, σε εφτιαχνε εύκολα με τα σφηνάκια.....τώρα άστα να πάνε 

Συμφωνώ, και εγω από τα σφηνάκια ξεκινούσα 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Τώρα τα κλικ μετράνε περισσότερο. Από αυτά πληρωνεται. Όποτε λογικό να τα επιδιώκει. Και ξέρει οτι ο κόσμος  γουστάρει το παραμυθι. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Διαβάζω τελευταία τα άρθρα του Τσίλη. Τόση μπουρδολογία χωρις να γράφει τίποτα ουσιαστικο δεν έχω ξαναδεί. Μιλάμε γράφει ποσα άρθρα χωρίς κανένα νόημα. Και όλα είναι και καλά οι αποφασεις του Αλμέιδα. Ουτε ο ίδιος ο Αλμέιδα δεν τα ξέρει και τα γράφει ο Τσιλης. Από το συστημα που θα παιξει μέχρι τις αποφάσεις που θα παρει για παικτες . 

 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, mporat said:

https://www.aek365.org/a-873230/stigme-apo-thn-kariera-tou-kormperan.htm

Κλάμα με τον Κεφτέ ώρες ώρες 

 

6 minutes ago, Araujo21 said:

Ψοφαει για τετοια 

Screenshot_4.jpg

Αυτό έβαλα στο τοπικ του γαύρου! Έχω κατουρηθεί με τις φωτό με τα σπερματοζωάρια και την αφίσα Τομπολα! 

Link to comment
Share on other sites

  • Stylianopoulos locked and unlocked this topic
  • Stylianopoulos locked this topic
  • Stylianopoulos unlocked this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×