Jump to content

Recommended Posts

Κετσε χθες βράδυ: 

Του κάνει επίθεση επι 5 λεπτά ένας γαύρος για τις ενώσεις, την ΕΠΟ κλπ και καταλήγει: 

- Ο Γιάννης ο Παπαδόπουλος τι δουλειά κάνει;

- Παίρνει πρωταθλήματα και κύπελα, αυτή τη δουλειά κάνει 

Και τον κλείνει. 
 

Σπάνια στιγμή thug life Κετσε 😎

  • Δικεφαλάκι 6
  • Hahaha 6
  • Μπομπίτσα 2
Link to comment
Share on other sites

Mε Nova εχω εσωτερικη πληροφορηση λογω δουλειας, απ'οτι ξερω δεν θα ανοιχτουνε σχεδον καθολου. Κοσμοτε μας βλεπω και εφετο.

  • Δικεφαλάκι 5
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Zaxos said:

Μόνο με οαρης δν γ@μησε κάνεις κυρία Nova μας. Όλα τα λεφτά θα τα σπρώξουν στην νταμπλουχο-Ευρωπαία και είναι λογικό. Τίγρη μου τα ντιλια σου τελειωμό δν έχουν. 

Η Νοβα έχει όλα τα ξένα πρωταθλήματα όμως και αυτές που έχει από Ελλάδα «πολυτέλεια» είναι

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, AlexKR21 said:

Η Νοβα έχει όλα τα ξένα πρωταθλήματα όμως και αυτές που έχει από Ελλάδα «πολυτέλεια» είναι

Ναι αλλά ΟΥΕΦΑ και τσλ έχει η κοσμοτε... 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, goku21 said:

Ναι αλλά ΟΥΕΦΑ και τσλ έχει η κοσμοτε... 

Πρέμιερ Λιγκ > Τσου Λου κατά τη γνώμη μου

  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, AlexKR21 said:

Η Νοβα έχει όλα τα ξένα πρωταθλήματα όμως και αυτές που έχει από Ελλάδα «πολυτέλεια» είναι

Και Euroleague έχει που προσωπικά βλέπω άλλα αν δν έχει την ομάδα σου τι να την κάνεις; νομίζω για τους περισσότερους το βασικό είναι αυτό. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Zaxos said:

Και Euroleague έχει που προσωπικά βλέπω άλλα αν δν έχει την ομάδα σου τι να την κάνεις; νομίζω για τους περισσότερους το βασικό είναι αυτό. 

Για τους επαρχιώτες μπορεί, για μένα πάντως ο κύριος τρόπος να δω την ΑΕΚ είναι να πάω γήπεδο.

Δηλαδή ποτέ δεν με νοιαξε ιδιαίτερα σε πιο κανάλι ήμασταν

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, AlexKR21 said:

Για τους επαρχιώτες μπορεί, για μένα πάντως ο κύριος τρόπος να δω την ΑΕΚ είναι να πάω γήπεδο.

Δηλαδή ποτέ δεν με νοιαξε ιδιαίτερα σε πιο κανάλι ήμασταν

Κοίτα δν είναι μόνο οι επαρχιώτες, είναι και ο κόσμος της Αττικής μιας και το γήπεδο Μαξ παίρνει 33000, δν θα μπουν όλοι μέσα στο γήπεδο δλδ. + διαφημίσεις, άλλο όνομα όταν παίζει η ΑΕΚ, άλλο πχ η Λαμία. 

 

Προσωπικα αν κ επαρχιώτης κ μένα δν με νοιάζει που θα παίζει γιατί είμαι κομπλέ. Οποιος δώσει τα περισσότερα ας κερδίσει. 

Link to comment
Share on other sites

image.png.88e1e2f03175d5b1ed3668dbc81c9380.png

Αντικειμενική δημοσιογραφία από Nova 🤡🤡. Οπότε κοσμοτέ σίγουρα και φέτος!!

  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

Ο ΠΑΟΚ πέρυσι από NOVA πήρε 7-8 εκατομμύρια ευρώ, σε τόσα υπολογίζει και φέτος.

Εμείς πέρυσι λαμβαναμε 12 εκατομμύρια ευρω από Cosmote Tv;

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, AlexKR21 said:

Για τους επαρχιώτες μπορεί, για μένα πάντως ο κύριος τρόπος να δω την ΑΕΚ είναι να πάω γήπεδο.

Δηλαδή ποτέ δεν με νοιαξε ιδιαίτερα σε πιο κανάλι ήμασταν

 

2 hours ago, goku21 said:

Ναι αλλά ΟΥΕΦΑ και τσλ έχει η κοσμοτε... 

Σαν ΑΕΚτζήδες, μας συμφέρει να είμαστε στο κανάλι που έχει και τα ευρωπαϊκά και τα περισσότερα ματς πρωταθλήματος.

Δεν μπορούν όλοι να πληρώνουν 2 συνδρομητικές πλατφόρμες κάθε μηνα, για να μην αναφέρουμε το ότι οι κάτοχοι διαρκείας πληρώνουν την κοσμοτέ για τα εντός έδρας  ματς που δεν βλέπουν αφού είναι στο γήπεδο..!!

Η Νόβα τα έσκασε χοντρά για να αποκτήσει τα ξένα πρωταθλήματα και τώρα δυσκολεύεται να μπει σε πλειστηριασμούς.

Ανεξάρτητα από γούστα του καθενός, οι διοργανώσεις της UEFA είναι το μήλο της Έριδος.

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Kami said:

Δεν μπορούν όλοι να πληρώνουν 2 συνδρομητικές πλατφόρμες κάθε μηνα, για να μην αναφέρουμε το ότι οι κάτοχοι διαρκείας πληρώνουν την κοσμοτέ για τα εντός έδρας  ματς που δεν βλέπουν αφού είναι στο γήπεδο..!!

Dimitris Melissanidis dislikes this post.

Φίλε μου δυστηχως ή ευτυχώς όπως το δει ο καθένας η ΠΑΕ δεν λειτουργούν πλέον με συναισθηματισμό αλλά με βάση το συμφέρον. Αν πάρει όσα θέλει από Nova θα πάει εκεί και δεν δίνει δεκάρα αν εσύ εγώ ο καθένας πληρώνεις άλλη πλατφόρμα.

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Agent HAF said:

Dimitris Melissanidis dislikes this post.

Φίλε μου δυστηχως ή ευτυχώς όπως το δει ο καθένας η ΠΑΕ δεν λειτουργούν πλέον με συναισθηματισμό αλλά με βάση το συμφέρον. Αν πάρει όσα θέλει από Nova θα πάει εκεί και δεν δίνει δεκάρα αν εσύ εγώ ο καθένας πληρώνεις άλλη πλατφόρμα.

 

Δεν δέχομαι ΑΕΚτζη να λέει ευτυχώς.Οταν το μαγαζί γίνεται ωμή μπίζνα, ο «φίλος» γίνεται «πελάτης» και μετά «καταναλωτής»

Ηδη η νέα γενιά κοιτάει το ίδιο τα ξένα πρωταθλήματα..

Κοντόφθαλμα μπακάλικα που καταστρέφουν το μέλλον του «προιόντος» και στην περίπτωση μας την δυναμική της μεγάλης μας αγάπης

  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Kami said:

 

Σαν ΑΕΚτζήδες, μας συμφέρει να είμαστε στο κανάλι που έχει και τα ευρωπαϊκά και τα περισσότερα ματς πρωταθλήματος.

Δεν μπορούν όλοι να πληρώνουν 2 συνδρομητικές πλατφόρμες κάθε μηνα, για να μην αναφέρουμε το ότι οι κάτοχοι διαρκείας πληρώνουν την κοσμοτέ για τα εντός έδρας  ματς που δεν βλέπουν αφού είναι στο γήπεδο..!!

 

Το ιδιο με μενα λες, αφου θα ειμαι στο γηπεδο στα εντος της ΑΕΚ το ποιο καναλι θα το δειξει μου ειναι αδιαφορο. 

Βεβαια, το αν θα ισχυσει το ιδιο και φετος θα το ξερω σε μερικες ωρες που θα επιχειρησω να αγορασω διαρκειας 😜

Για τα ευρωπαικα εχεις ενα ποιντ, δεν το χα σκεφτει γιατι ολα αυτα τα χρονια εχω κοσμοτε οποτε ποτε δεν ειχα το αγχος του που θα δω ενα ευρωπαικο μας παιχνιδι. Και εκει παντως ημουν στο γηπεδο στα εντος μας ενω ειχα την τυχη να δω και καποια ευρωπαικα μας εκτος εδρας.

Παντως θα επελεγα να εχω καθε ΣΚ στην τηλεοραση μου την Πρεμιερ Λιγκ και ας πηγαινα για τα 3-4 εκτος εδρας ευρωπαικα μας σε καποια καφετερια.

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Kami said:

Δεν δέχομαι ΑΕΚτζη να λέει ευτυχώς.Οταν το μαγαζί γίνεται ωμή μπίζνα, ο «φίλος» γίνεται «πελάτης» και μετά «καταναλωτής»

Ηδη η νέα γενιά κοιτάει το ίδιο τα ξένα πρωταθλήματα..

Κοντόφθαλμα μπακάλικα που καταστρέφουν το μέλλον του «προιόντος» και στην περίπτωση μας την δυναμική της μεγάλης μας αγάπης

Δυστυχώς ή ευτυχώς ανάλογα αν είσαι τυχερός και έχεις την πλατφόρμα που θα πάμε εννοούσα. Αλλά μιας και το έγραψες, ναι εδώ πλέον λειτουργεί μια ωμή μπίζνα που χτυπάει στο συναίσθημα σου και εσύ ανταποδίδεις. Βλέπεις κατι άλλο; Όλες οι ΠΑΕ/ΚΑΕ/εταιρίες λειτουργούν πλέον σαν επιχείρηση και πως από την τρέλα σου για την ομάδα θα σε αφαιμαξουν.

Link to comment
Share on other sites

Δεν τίθεται ζήτημα συναισθηματισμού.

Χιλιάδες ΑΕΚτζήδες δεν έχουμε καμία πλατφόρμα, τους αγώνες τους βλέπουμε σε καφετέρια ή στο διαδίκτυο.

Η ΠΑΕ ΑΕΚ προς όφελος της ομάδας, πρεπει να επιλέξει την μεγαλύτερη πρόταση, εφόσον υπάρξουν δύο προτάσεις με σημαντική οικονομική διαφορά.

 

 

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Δεν τίθεται θέμα συναισθηματισμού. Βλέπουμε από σπασμένα και τους κατουράμε 

  • Δικεφαλάκι 7
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Skepastos said:

Δεν τίθεται θέμα συναισθηματισμού. Βλέπουμε από σπασμένα και τους κατουράμε 

:ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Το 1924 έχει άρθρο "Αθανασιάδης Ρότα οι ελληνικές κολόνες του νταμπλ" ενημέρωση όχι μαλακίες 

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, tarasfw said:

Το 1924 έχει άρθρο "Αθανασιάδης Ρότα οι ελληνικές κολόνες του νταμπλ" ενημέρωση όχι μαλακίες 

Η παε τον εχει αυτο τον τίτλο στο σημερινό βίντεο με τη συνέντευξή τους. Μου σκασε μνμ απο το Viber της παε κι ενω περίμενα μεταγραφή είδα αυτο μπροστα μου.

  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, moukie said:

Η παε τον εχει αυτο τον τίτλο στο σημερινό βίντεο με τη συνέντευξή τους. Μου σκασε μνμ απο το Viber της παε κι ενω περίμενα μεταγραφή είδα αυτο μπροστα μου.

Εντωμεταξύ για δύο παίχτες δε θα μου καιγότανε καρφί να έφευγαν και είναι αυτοί 

Link to comment
Share on other sites

Διάβασα χθες τη συνέντευξη Άμραμπατ στο κυβερνητικό. Υποτίθεται ότι θα ήταν μια συνέντευξη "απλά...Άμραμπατ" και ότι θα καταλαβαίναμε πόσο "loco" είναι. 

Μια χαρά τα είπε ο άνθρωπος, απάντησε σε όλα με σοβαρότητα θα έλεγα. Δε χρειάζεται αυτό το ανύπαρκτο αλατοπίπερο ρε δημοσιογράφοι, μη μένετε κολλημένοι στο 1999.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, mporat said:

Τις έχει φάει τις τούμπες του το τρόπαιο 

IMG_1267.jpeg

Πρέπει να είναι αντίγραφο.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×