Jump to content

Recommended Posts

Να υποθέσω ότι με περιμένουν και μένα τίποτα μπύρες στο κεφάλι αν πω ότι το συγκεκριμένο meme (όλο όμως γιατί ο Νταλί ανέβασε μόνο το μισό) το βρίσκω και αστείο και accurate;

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, AlexKR21 said:

Να υποθέσω ότι με περιμένουν και μένα τίποτα μπύρες στο κεφάλι αν πω ότι το συγκεκριμένο meme (όλο όμως γιατί ο Νταλί ανέβασε μόνο το μισό) το βρίσκω και αστείο και accurate;

Δε χώραγε να το πάρω Print sreen ολόκληρο γι αυτό, όχι οτι με βόλευε. Απλά μου τη σπάει να εξισώνει τον Αλμέυδα με τον οποιονδήποτε και ειδικά με τον Χιμένεθ , όχι επειδή είναι κακός προπονητής ο Ισπανός αλλά επειδή τον διώξαμε μόλις πήρε τον τίτλο. Σα να σου λέει (υπονοεί) οτι έτσι εύκολο είναι να διώξεις και τον Ματίας.

Το γράφω εδώ και αφορά την άποψη μου σε όλα τα posts που έχω γράψει και για το μέλλον που θα γράψω. Ο Ματίας και 10 γκέλες να κάνει απο δω και πέρα και να είμαστε εκτος τίτλου τον Νοέμβριο πρέπει να μείνει γιατί είναι ο 1ος σοβαρός προπονητής που είχαμε μετά απο πάαααρα πολλά χρόνια.

Αν θες να λέγεσαι σοβαρή ομάδα που πλανάρεις δεν πρέπει να φύγει. Λάθη θα κάνει και εκτος αγώνων και εντός, αλλα αυτό το mentality, αυτό το work ethic και το όλο σκεπτικό γενικά δε θα το βρεις έτσι εύκολα.

Αυτό.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Dali 21R said:

Δε χώραγε να το πάρω Print sreen ολόκληρο γι αυτό, όχι οτι με βόλευε. Απλά μου τη σπάει να εξισώνει τον Αλμέυδα με τον οποιονδήποτε και ειδικά με τον Χιμένεθ , όχι επειδή είναι κακός προπονητής ο Ισπανός αλλά επειδή τον διώξαμε μόλις πήρε τον τίτλο. Σα να σου λέει (υπονοεί) οτι έτσι εύκολο είναι να διώξεις και τον Ματίας.

Το γράφω εδώ και αφορά την άποψη μου σε όλα τα posts που έχω γράψει και όμως για το μέλλον που θα γράψω. Ο Ματίας και 10 γκέλες να κάνει απο δω και πέρα και να είμαστε εκτος τίτλου τον Νοέμβριο πρέπει να μείνει γιατί είναι ο 1ος σοβαρός προπονητής που είχαμε μετά απο πάαααρα πολλά χρόνια.

Αν θες να λέγεσαι σοβαρή ομάδα που πλανάρεις δεν πρέπει να φύγει. Λάθη θα κάνει και εκτος αγώνων και εντός, αλλα αυτό το mentality, αυτό το work ethic και το όλο σκεπτικό γενικά δε θα το βρεις έτσι εύκολα.

Αυτό.

Το διαβασα απο περιεργεια και οφείλω να πω οτι δεν καταλαβα οτι ο Κετσε εννοει ή υποννοει αυτο που γραφεις στην πρώτη παραγραφο.

Αυτο που καταλαβα ειναι οτι μαλλον συμφωνει με σενα και αυτα που γραφεις μετα, και την λεει σε οποιον παει να σκεφτει κατι αλλο.

παντως, λουστονα με μπύρα οπου τον δεις.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Dali 21R said:

Δε χώραγε να το πάρω Print sreen ολόκληρο γι αυτό, όχι οτι με βόλευε. Απλά μου τη σπάει να εξισώνει τον Αλμέυδα με τον οποιονδήποτε και ειδικά με τον Χιμένεθ , όχι επειδή είναι κακός προπονητής ο Ισπανός αλλά επειδή τον διώξαμε μόλις πήρε τον τίτλο. Σα να σου λέει (υπονοεί) οτι έτσι εύκολο είναι να διώξεις και τον Ματίας.

Το γράφω εδώ και αφορά την άποψη μου σε όλα τα posts που έχω γράψει και για το μέλλον που θα γράψω. Ο Ματίας και 10 γκέλες να κάνει απο δω και πέρα και να είμαστε εκτος τίτλου τον Νοέμβριο πρέπει να μείνει γιατί είναι ο 1ος σοβαρός προπονητής που είχαμε μετά απο πάαααρα πολλά χρόνια.

Αν θες να λέγεσαι σοβαρή ομάδα που πλανάρεις δεν πρέπει να φύγει. Λάθη θα κάνει και εκτος αγώνων και εντός, αλλα αυτό το mentality, αυτό το work ethic και το όλο σκεπτικό γενικά δε θα το βρεις έτσι εύκολα.

Αυτό.

Μα ο κεφτές τον υπερασπίζεται τον Αλμέιδα και λέει ότι είναι ικανότερος από οποιονδήποτε άλλο καλό προπονητή έχει έρθει στην Ελλάδα (Χιμένεθ, Γιοβάνοβιτς, Λουτσέσκου, Μαρτίνς είναι τα παραδείγματα που χρησιμοποιεί) γιατί αυτό που οι άλλοι χρειάστηκαν τουλάχιστον 2 χρόνια για να το πετύχουν, ο Αλμέιδα το πέτυχε μόλις σε 1.

Δεν βλέπω κάποια εξίσωση εγώ πάντως. 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Ίσως το ερμήνευσα διαφορετικά από όλους, ίσως είμαι προκατειλημμένος με τον συγκεκριμένο αλλά μου έκανε πολύ καρφωτό το άρθρο.

 

Link to comment
Share on other sites

Για την ανάγκη απόκτησης παίκτη, τουλάχιστον, στη θέση του κεντρικού αμυντικού, αλλά και για τη σημασία που έχει για την ΑΕΚ να βγει νικήτρια από τα παιχνίδια με τον Βόλο και τον Ολυμπιακό μίλησε ο Γιώργος Τσακίρης στον αέρα του bwinΣΠΟΡ FM 94,6.

Ο ρεπόρτερ των «κιτρινόμαυρων» ανέφερε ότι στην Ένωση θα έπρεπε ήδη να έχει έρθει στόπερ κι είναι αναγκαίο αυτό να γίνει μέχρι τη λήξη της μεταγραφικής περιόδου, αφού οι νταμπλούχοι έχουν μονάχα τρεις (Βίντα, Μουκουντί, Μήτογλου) αν εξαιρεθούν οι νεαροί, Ρόκσον και Χρυσόπουλος.

Στη συνέχεια, τόνισε ότι το εσωτερικό της ομάδας έχει επηρεαστεί από τον αποκλεισμό από την Αντβέρπ, υπογραμμίζοντας ότι με νίκες απέναντι σε Βόλο και Ολυμπιακό θα το ξεπεράσει πλήρως και θα αφήσει τα πάντα πίσω της, πηγαίνοντας με καλή ψυχολογία στην Αγγλία για ν' αντιμετωπίσει την Μπράιτον.

😂😂🤡🤡🤡

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Υπάρχει ΕΝΑΣ δημοσιογράφος να γράψει μια ποδοσφαιρική ανάλυση για την ΑΕΚ; Ο τελευταίος που πίστευα ότι θα γράψει μια ανάλυση είναι ο Βέργος, αλλά και το δικό του άρθρο απλά αραδιάζει τα ονόματα του ρόστερ στη σειρά.

Μάλλον πρέπει να καταφύγω ξανά στη συνέντευξη του Πελάδο.

Link to comment
Share on other sites

Η Αντβέρπ από... αμέλεια δεν δήλωσε στην ευρωπαϊκή της λίστα για το Champions League τον Αμερικανό αριστερό μπακ Σαμ Βάινς, ο οποίος ήταν ο παίκτης που είχε εκτελέσει το «μοιραίο» πλάγιο κόντρα στην ΑΕΚ.

 

Καλά να πάθεις τρικάριολε, από το πρώτο ματς σε είχα βάλει στο μάτι και σε είχα μνημονευσει κι εδώ μέσα για το πόσο καλά έπαιξες σαν αλλαγή. 

Link to comment
Share on other sites

Τόσα χρόνια έπρεπε να μετατρέψουν τα σκατά του ΑΕΚαρχη σε χρυσάφι κ τώρα που ήρθε το πραγματικό χρυσάφι στην κυριολεξία απ τον ουρανό δυσκολεύονται. 

Link to comment
Share on other sites

καλα συγκεκριμμενοι ΑΡΔ παντα ετσι ηταν κατευθυνομενοι απο κεντρα εκτος ΑΕΚ παντα το ιδιο προσπαθουσαν 

 

Link to comment
Share on other sites

Ρε Σταύρακα να μου βάζεις βιζγια, πισωκολλητά, πουτσοβοηθηματα, βιζιτούδες κ δονητές στο site δεκτό. Να μπαίνει κ λαδάκι στην πιτούλα, αλλά τον Τσικίνη τι μας τον μοστράρεις μεσημεριάτικα ΓΤΠΣ. Κοίτα να συνέλθεις γιατί σε βλέπω να μας βάζεις κ γνώμες Δημητρόπουλου δεν ξέρω.

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mporat said:

Τι έγινε πάλι; Πείτε και σε μας που ενημερωνομαστε μόνο από το BBC.

Τι να γίνει;

Οι σεσημασμενοι χοντροί ΑΡΔ μας άρχισαν τα ντεντλάινς και την καταστροφολογια.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, MITSAKLAS said:

Τι να γίνει;

Οι σεσημασμενοι χοντροί ΑΡΔ μας άρχισαν τα ντεντλάινς και την καταστροφολογια.

Για γινε συγκεκριμενος

Link to comment
Share on other sites

Δεν διάβασα κάποιο άρθρο που να επικρίνει τον Αλμέιδα,  ο Καζαντζόγλου στο σημερινό του άρθρο γράφει αρκετά υπέρ του.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει διαθέσιμη περιγραφή.

 

ρε Αρδιζογλου ξεραμε οτι εισαι καθυστερημενος αλλα οτι εισαι τοσο κλινικα βλαμμενος δεν το περιμενα 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, amd said:

Δεν υπάρχει διαθέσιμη περιγραφή.

 

ρε Αρδιζογλου ξεραμε οτι εισαι καθυστερημενος αλλα οτι εισαι τοσο κλινικα βλαμμενος δεν το περιμενα 

Έχουν βρει ένα χαζό και του δίνουν ένα κουλούρι για να αρχίσει να λέει μαλακιες. Δεν τα λέει έξω από τα δόντια αλλά έξω από το τρελαδικο. Μπες να τελειώνουμε.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, mporat said:

του δίνουν ένα κουλούρι

Από πέρυσι μετά τα εγκαίνια έχει να πάρει κουλούρι από την ΑΕΚ. Ένα χρόνο τώρα βρίζει την ΠΑΕ στο fb επειδή δεν του δίνει δωρεάν διαρκείας. Υπάρχουν μυθικά βίντεο στο προφίλ που ταΐζει περιστέρια με 38 μποφόρ και τους διηγείται ότι δεν του έχουν δώσει ακόμα το διαρκείας. Σε μελλοντική αποστολή του Voyager θα έπρεπε να σταλεί κι ένα από αυτά τα πονήματα για να κινηθεί το ενδιαφέρον των εξωγήινων μπας κι έρθουν επιτέλους στη Γη να λυτρωθούμε. 

  • Hahaha 4
Link to comment
Share on other sites

Ο Αρδιζογλου έχει μια τάση να λέει περίεργα πράγματα,αλλά για το διαρκείας που δεν του δίνουν δεν ξέρω αν υπερβάλλει. Αν άλλοι παλαίμαχοι παίρνουν, γιατί όχι αυτος;Εκτός αν δεν παίρνει κανένας παλαίμαχος, οποτε σωστά δεν του δίνουν. 

Link to comment
Share on other sites

Δεν περνούν όλοι οι παλαίμαχοι . Περνει ο σύνδεσμος κάποιες προσκλήσεις και ανάλογα τον αγώνα είναι λίγες οι πολλές και τα μοιράζονται . Δεν γίνεται να μοιράζουν διάρκειας όπως παλιά στο Νταχάου . Από την άλλη έχουμε καταλάβει πως λειτουργουν πλέον οι παλαίμαχοι της ΑΕΚ από την ιστορία με την υποψηφιότητα Γεωργαμλή . 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×